FK Ljubic

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

Sta je reci?????
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Crna wrote:Sta je reci?????
Hvali nam Vujasin jebo te on... :roll:
Image

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

To cu prepustiti tebi Sewerine... je... ga ti...
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Crna wrote:To cu prepustiti tebi Sewerine... je... ga ti...
Okej...samo opusteno. :wink:
Image

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Sewerin wrote:
Crna wrote:Sta je reci?????
Hvali nam Vujasin jebo te on... :roll:
Mozda bolje i on nego bekrija

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

kum1 wrote:
Sewerin wrote:
Crna wrote:Sta je reci?????
Hvali nam Vujasin jebo te on... :roll:
Mozda bolje i on nego bekrija
Sta je Milorad Segic (Bekrija) trebao izvesti danas na teren:Buffon,Terry,Ronaldinho,Rooney i ove nase jadnike (bez uvrede).

Al' kako? Kad tih igraca nema...Tako i ovo kako da pobjedi nekog bez KVALITETNIH igraca... :roll: + igraci nezadovolji boli ih qrac hoce li pobjediti ili izgubiti (4 mjeseca bez plate) :?

Kratko al' jasno TUGA !
Image

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Sewerin wrote:
kum1 wrote:
Sewerin wrote:
Crna wrote:Sta je reci?????
Hvali nam Vujasin jebo te on... :roll:
Mozda bolje i on nego bekrija
Sta je Milorad Segic (Bekrija) trebao izvesti danas na teren:Buffon,Terry,Ronaldinho,Rooney i ove nase jadnike (bez uvrede).

Al' kako? Kad tih igraca nema...Tako i ovo kako da pobjedi nekog bez KVALITETNIH igraca... :roll: + igraci nezadovolji boli ih qrac hoce li pobjediti ili izgubiti (4 mjeseca bez plate) :?

Kratko al' jasno TUGA !
ali prosle utakmice drzi samo segica, a nema sirka,popa danas ima gripu, proda... nisu ni isli protiv bsk-a. A TI SI MI DANAS NESTO BIO NERVOZAN......... KAKO I NE KAD SMO MOZDA I PRED ISPADANJE

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

kum1 wrote:A TI SI MI DANAS NESTO BIO NERVOZAN......... KAKO I NE KAD SMO MOZDA I PRED ISPADANJE
Pa gdje nebih bio...sreca da je polusezona sad pa se nesto moze promjeniti, a ako ne sledece godine imacemo priliku ugostiti velike ekipe u nas grad...Jedinstvo (Zeravica), Tekstilac (Derventa) itd. da ne nabrajam ima tu dosta velikana RS fudbala... :roll:
Last edited by Sewerin on 08.11.2008. 23:15, edited 1 time in total.
Image

kum1
Posts: 450
Joined: 19.04.2007. 10:41
Location: Prnjavor
Contact:

Post by kum1 »

Sewerin wrote:
kum1 wrote:
Sewerin wrote:A TI SI MI DANAS NESTO BIO NERVOZAN......... KAKO I NE KAD SMO MOZDA I PRED ISPADANJE
Pa gdje nebih bio...sreca da je polusezona sad pa se nesto moze promjeniti, a ako ne sledece godine imacemo priliku ugostiti velike ekipe u nas grad...Jedinstvo (Zeravica), Tekstilac (Derventa) itd. da ne nabrajam ima tu dosta velikana RS fudbala... :roll:
II Liga brateeeeeeeeeeeeeeeee

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Ćurguz ili Nikolić

Na neslavan način fudbaleri Ljubića oprostili su se od jesenje sezone. U finišu su doživjeli četiri poraza, čime su dospjeli u opasnu zonu.

Igrači su krenuli na odmor koji će trajati do sredine januara, a pred pravim poslovima je rukovodstvo starosjedilaca među prvoligašima.

- Ovih dana imaćemo sjednicu Upravnog odbora, na kojoj ćemo analizirati sezonu. Jasno je da ne možemo biti zadovoljni plasmanom, a još manje finansijskom situacijom. Pod teretom smo neizmirenih dugovanja, od kojih se neka provlače već godinama. Zbog toga ćemo tražiti sastanak sa novim opštinskim rukovodstvom, kako bi se prišlo konsolidaciji stanja - kaže Milovan.

Malinović, prvi operativac "plavih". Do kraja ovog mjeseca biće održana i sjednica Skupštine, na kojoj bi konačno trebalo da se kompletira Upravni odbor, nakon ljetošnjih ostavki nekoliko članova tog organa.

Pritisnuti novčanim problemima, u Upravnom odboru još nisu počeli da se bave potrebom angažovanja pojačanja, a nije isključeno da se potraži i novi kormilar.

U opticaju je ime Zorana Ćurguza iz Doboja, koji se, poslije odlaska iz Laktaša, odmarao od trenerskih obaveza. Zbog visokog rejtinga, koji je stekao u ovom gradu, kao mogućnost izbora novog šefa stručnog štaba pominje se i ime Srboljuba Nikolića, koji živi u Beogradu.

B.R. - Glas Srpske
Image

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Nemoj samo CURGUZA naj...li smo kozuti taj lik nije normallan,ja sam za SRBU :wink:

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

Srbo je dobar izbor.. jos igracki kadar da se pojaca....
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

posto u klubu vlada besparica,znaci nema love za trenera sa strane,ako vec mora da se mijenja trener,moj prijedlog je:JANKOVIC,TRENER KOJI JE VRATIO LJUBIC IZ DRUGE U PRVU,SMIJENJEN ZBOG REZULTATA,NIJE ODGOVARAO TADASNJEM VOZDU NEMANJI,NIJE DOZVOLIO DA MU ON SASTAVLJA TIM ITD!!!!!!!!!

User avatar
Noyes
Posts: 135
Joined: 24.07.2008. 20:13
Location: Teslić

Post by Noyes »

mali_decak wrote:Nemoj samo CURGUZA naj...li smo kozuti taj lik nije normallan,ja sam za SRBU :wink:
Шта је писац овим хтио да каже?

Ја вам од срца желим да Ћургуз "преузме кормило" Љубића. Човјек је невјероватан и као тренер и као човјек. Мада, душа би ми се распала да играју Љубић и Пролетер, а Зоран у ложи Љубића. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Заувијек остати дијете!!!"

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

I ja sam za Curguza. Koliko znam, jako dobar strucnjak, jedan od najboljih u nasoj drzavi.

BTW, kokane ne mrachi.

P.S. Brane Radulovicu, obzirom da pises 1000 godina, valjda bi trebao da znas da nije lijepo pisati - kaze Milovan, nego Malinovic. Bas ruzno izgleda.

User avatar
Noyes
Posts: 135
Joined: 24.07.2008. 20:13
Location: Teslić

Post by Noyes »

Nicky wrote:I ja sam za Curguza. Koliko znam, jako dobar strucnjak, jedan od najboljih u nasoj drzavi.

BTW, kokane ne mrachi.

P.S. Brane Radulovicu, obzirom da pises 1000 godina, valjda bi trebao da znas da nije lijepo pisati - kaze Milovan, nego Malinovic. Bas ruzno izgleda.
Истина, али ни Љубић као ни Пролетер нема новаца за њега, а руку на срце, шта ће један профи тренер у овој кукуруз лиги.

Једна незванична информација, постоји могућност да Ћургуз буде на челу Модриче.
"Заувијек остати дијете!!!"

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

sjecam se prije par godina kada je bivsa uprava dvodila novog trenera(VUJASINA-prije njega TULIC) ,pjevali su slavopojke,,njegovim odlaskom ,nije ostavljen mastan potpis tj.dali je za vrijeme provedeno u Prnjavoru,napravio tim,stil igre,kostur ekipe!!!mislim da je LJubic jos jednu stepenicu nize nego sto je bio prije Vujsina.LJubic je uvek vise placao trenere i igrace sa strane nego domace,mislim da domaci trener i igrac vise vole klub od stranaca koji dolaze samo iz interesa (novca)
ps:pitam se ako je doticni gos. tako dobar-ima renome ,KAKO JE MOGUCE DA JE BEZ ANGAZMANA!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Zapitaj se kako je moguce da je Ramos bez angazmana, Lippi dugo bio, Mourinho, Grant i mnogi "slavni" spanski treneri...On je kao sto ja znam jednostavno preskup za ove klubove.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

Nicky wrote:I ja sam za Curguza. Koliko znam, jako dobar strucnjak, jedan od najboljih u nasoj drzavi.

BTW, kokane ne mrachi.

P.S. Brane Radulovicu, obzirom da pises 1000 godina, valjda bi trebao da znas da nije lijepo pisati - kaze Milovan, nego Malinovic. Bas ruzno izgleda.
ja neznam da li je on u tih svojih hiljadu i kusur sportskih vijesti ikada i ragovarao s tim ljudima koje on kao "citira"
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

Ramos dobio otkaz,totenhamu krenulo,Lippi je veliki trener,uzme sebi pauzu kao i Murinjo,TJ.BIRA KLUBOVE PO SVOME UKUSU I MJERI,Hitzfeld je imao niz ponuda(velikih klubova)da bi odlaskom iz Bajerna ponovo se vratio na klupu Bajerna.
Nicky po cemu ti znas da je Curguz najbolji trener na tim prostorima!Obrazlozi cinjenicama,i da je tako,pitas li se dali LJUBIC ima novca da ga placa(stan,plata ,kes)?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Znam zato sto znam, a ti ne znas, jer ne znas. :wink: Mislim da je to dovoljno. BTW, eto vidis kako i tog otjerase iz Bajerna, kao psa, tog 'velikog' trenera. :wink:

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

samo za tebe sto znas najvise:Hitzfelda niko nije otjerao vec je ranije prihvatio ponudu da bude selektor schweiz!!!!!!!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Da, da, kako da ne...price za takve. :lol: Sigurno je bolje voditi Svicu nego Bajern. Sta je tebi bolje? Razmisli malo. :wink: Imao je ocajne rezultate, tako da...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Nicky, nekad stvarno pretjeras! Ako nesto neznas provjereno- onda nemoj nista tvrditi! :?
Hitzfeld je vec ranije bio dogovorio sa Svicarcima- da ce raditi za njih, kada sa Bayernom zavrsi sezonu... Nije on niodkud otjeran!
On je te sezone i izvukao Bayern, i osvojio ligu!
A sta je bolje, zna svako- a zasto je on tako zeleo, nezna niko!
Jos nesto, da je otjeran- zasto bi se oprastali od njega na onakav specialan nacin na stadionu??

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Da, SIS, u pravu si. Odavno se on bio dogovorio. U CH je igrao, poceo kao trener... Tako da... To mu je bila zelja da zavrsi karijeru. Bajern je samo preuzeo kao prelazno resenje.

Post Reply