KMF Obilic Prnjavor

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Toooooo, samo istinu na vidjelo :D To nas najvise zanima.

Ima da se zna ko traktor vozi a ko otvara kapiju, ko kosi a ko vodu nosi, ko drva struže a kome piljevina u oci upada...

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Bice vruuuuce i jako interesantno!!!!!!!!!!! :wink:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Pa ajde sta cekas,sve nas interesuje 8) :wink:

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Mene neinteresuje,u principu...ali znam da mali_decak ne moze da sedi miran ni 2 minuta,željno iščekujući taj famozni tekst,zato ubrzaj sa radom 8) :D :wink:
Image

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Burgija.....................!!! :wink:

sportfan
Posts: 79
Joined: 13.09.2008. 19:32

Post by sportfan »

Malo strpljenja molim, cekaju se odgovorni da napisu i objave sve relevantne podatke.Kazu bice utorak-srijeda, dok zavrse sa nekim razgovorima i pregovorima.Tada ce iznijeti stvarno stanje, sve prije toga je poluzvanicno.
Sto meni rekose ja prenesoh ovdje.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

NE NE NE!!! Pusti ti ta saopstenja za javnost. Hocemo da znamo ko PODMECE KLIPOVE U TOCKOVE! :wink:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Taaaaakooooooo je odmah sve na videlo!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cuo sam da je KMF Obilic usao u finale, i da je finale u Celincu sad u toku. Svaka cast, ako me nije neko slagao :D

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Nicky wrote:Cuo sam da je KMF Obilic usao u finale, i da je finale u Celincu sad u toku. Svaka cast, ako me nije neko slagao :D
To bi me jako iznenadilo,obzirom da bi završnica trebala biti sledeće sedmice :wink: 8) :D
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Neeee. Veceras je bilo. Ne znam ni ja kako, ali zvao me kolega i kaze da snima mali fudbal u Celncu :D I kaze Prnjavor u finalu. Veze nemam :lol:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Da da u finalu turnira u Celincu,a ne lige RS u pravu si!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

E k*rac...Jebeni mutavci. Kako su prosli na turniru. Cuo sam podjela para :lol: Brate, ne moze se od mene nista sakriti, cisto da znas.

S kim igra Obilic u polufinalu prvenstva?

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

S kim igra Obilic u polufinalu prvenstva?
Pa dečko,ja se zgražavam nad manjkom obaveštenosti koju pokazuješ ovih dana :shock: :shock: :shock:

Gde živiš ti dečko???Na nekom serveru u virtualnoj stvarnosti :P :P :P 8)
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Au bre, sad treba i 1. krmeca da me zanima? :lol: Dosta mi je sto sam gledao godinama 1. uzaludnu... :smt005

Inace, nema me ovih dana jer sam zauzet pravljenjem jedne vrhunske online igrice, koja posjeduje nevjerovatnu igrivost, grafiku, a takodje i zahtijeva mnogo razmisljanja. Zove se TRAVIAN - New Age :smt005

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Pa ti bi prvo trebao da pronikneš u čari old age-a :D pa tek onda da se prkvalifikuješ sa tog tvog west coasta,trči i pucaj ili kako god da se sad zove i da probaš da zaigraš novi travian :P

(Sad naravno sledi priča,kako u Finskoj ima više igrača CS-a nego igrača traviana u celom svetu,ali znamo kako će to završiti-ti ćeš napraviti nalog na najnovijem .ba serveru traviana :P )

Lm,da li je ekipa spremna za predstojeća iskušenja i kad će više taj expoze gen. sek.-a da vidimo ko gura klipove (iz detroita) :D
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Момци из КМФ Обилић су ме замолили да објавим следећи текст.



Као што је најављено, а имајући у виду интересовање које овдје изазива КМФ Обилић, желимо изнијети одређене чињенице везане за рад и функционисање клуба.
Познато је да смо у прошлој такмичарској сезони освојили IV мјесто у DalPonte лиги Републике Српске у малом фудбалу. Били смо домаћини завршнице поменутог такмичења, одржаног крајем јануара 2008.године, које је изазвало велико интересовање у Прњавору.
Током двије такмичарске вечери у СД Слога било је присутно преко 2000 гледалаца, можемо слободно рећи да је то био најпосјећенији спортски догађај у нашем граду у новије вријеме.
За организацију добили смо похвале и честитке од стране руководства ФС РС и од клубова учесника.
Горе наведено је сврстало Прњавор међу водеће центре малог фудбала у РС, а КМФ Обилић је постао препознатљив у фудбалским круговима.
Непосредно након одигране завршнице појавиле су се двије фирме са наших простора заинтересоване за значајније улагање у клуб. Вођени су преговори али камен спотицања је било нерјешено питање финансирања спорта у Прњавору.
Наиме, услов за реализацију преговора за заинтересованим фирмама је био да клуб има системски рјешено финансирање од стране општине основних трошкова такмичења (рјешено питање трошкова кориштења дворане и превоза).
Обзиром да сви знамо да такво нешто не постоји преговори су прекинути и остављени за нека боља времена.
Припремајући се за текућу такмичарску сезону крајем јула одржали смо Скупштину клуба на којој је изабрано руководство: за предсједника Скупштине изабран је Недељко Јелић, изабран је Управни одбор у саставу Дамир Савић-предсједник(уједно и предсједник клуба), Драган Врховац, Радислав Винчић, Драган Малиновић и Жељко Дуроњић.
Пред сами почетак првенства, у моменту када смо започињали припреме, комплетан Управни одбор је поднио неопозиву оставку, а за читав период функционисања успјели су само да изврше именовање спортског директора и секретара.
По питању обезбјеђивања материјалних и финансијских услова за такмичење Управни одбор није урадио апсолутно ништа.
Обзиром да се почетак првенства приближавао формирали смо Радну групу која је имала задатак да обезбједи несметано такмичење у лиги и по њеном завршетку припреми редовну Скупштину клуба.
Радну групи су чинили: Недељко Јелић-предсједник Скупштине ,Жељко Бјелошевић-спортски директор, Ненад Бацковић-секретар, Игор Шарић и Душко Медар.
Радна група је успјела да обезбједи неопходне услове за такмичење, својим личним средствима и донацијама привредних субјеката Прњавора.
Вриједи истаћи да се ове године лига играла по једноструком бод систему, одиграно је 10 кола па су и трошкови такмичења били значајно већи него протеклих година.
И поред свих отежавајућих околности поновили смо прошлогодишњи успјех остваривши поново пласман међу 4 најбоље екипе у РС.
Током првенства имали смо успона и падова али треба похвалити играче који су без икаквих условљавања одиграли утакмице.
Наредног викенда очекује нас завршница DalPonte лиге Републике Српске у малом фудбалу коју дочекујемо у великој неизвјесности.
Наиме, постоји реална могућност да уопште не отпутујемо на завршницу и то из једног јединог разлога-недостатак играчког кадра.
Познато је да окосницу наше екипе чине играчи ангажовани у ФК Љубић, који овај пут не дозвољава наступ играчима из само њима познатих разлога.
Желимо истаћи да у протеклим годинама овај проблем није постојао јер смо увијек имали коректну сарадњу.
Обављени су бројни разговори са људима из ФК Љубић и тренером Србољубом Николићем, али смо наишли на неразумијевање.
Ово је заиста јединствен случај јер ће на завршници за остале екипе наступати играчи из премијерлигашких клубова ФК Леотар и ФК Лакташи, играчи прволигаша ФК Слога, ФК Пролетер, ФК БСК и још пар играча који играју у првој лиги ФБиХ.
Сваки даљи коментар био би сувишан.
Надамо се да ће у овом периоду до суботе превладати глас разума и да ћемо бити у позицији да се равноправно боримо са осталим клубовима за титулу првака РС.

На крају желимо јавно изразити захвалност онима који су финансијски и материјално помогли рад клуба у овој сезони: Начелник општине Прњавор Мр Дарко Томаш, Кафе бар Трокадеро, Кафе бар Магнум, Кафе бар Звјездане ноћи, СД Слога, ТВ Канал 3, Штампарија Графос, ДНД Јелић, Прњавор експрес АД, Аутобиста, Биспром д.о.о., Ресторан Луг, Кафе бар Алкатраз, Душко Јованић.
Такође, ових дана очекујемо да се реализује договорена сарадња са још неким привредним субјектима: Комерц мали д.о.о., КП Парк АД, Дион & Техникс д.о.о., Флеш трејд д.о.о.,Штампарија Тилија, Ауто школа Волан и Еуромедија плус.

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Al ste imali upravni odbor i Real bi vam pozavideo, dalje necu komentarisati njih samo nek ih je sramota :oops: :oops: :oops:

A ovaj trener sto nece da pusti igrace to je prica,mogu iz premier lige da igraju a on je nasao pametovati,kao da ce ljubic da jurisa na titulu.Kao on uvodi neka posebna pravila u ljubic a i sam zna da ga se nista nepita,al nek mu je na cast.

Ako je sve tako bilo kao sto pise svaka cast ljudima i igracima sto su uspjeli u svemu i dogurali do zavrsnice!!Puno srece :smt038 :smt038 :smt038

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Lisnati prsli smo ko zvaka razbili su nas 7 2 :oops: otisli smo bez 5 igraca gore posto ovi indijanci nisu
pustili nikoga p.... im materina da im p.... materina seljacka!!!!!!
Glumci,glume ko fol neku ozbiljnu pricu a ne vide kakvi ljaksoni ispadaju!!!!
Od danas sam najveci neprijatelj Ljubica m... im j.... seljacku!!!
Uf,bolje da prekinem odmah da ne bih jos stosta izgovorio!!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sramota za 'novi Ljubic'. Nabijem ja njih i njihovu politiku na ... Dobro su poceli sa sportskom politikom, kao sto sam i ocekivao. Samo Tomas nesto radi, ali opet, kao sto sam i ocekivao, ne moze sam. Zalosno, jadno, bijedno...

MRZIMO LJUBIC!!!!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Evo da pokusam sumirati nastup KMF Obilic na zavrsnici DalPonte lige Republike Srpske u malom fudbalu.

U polufinalu KMF Leotar TN - KMF Obilic 8-2 (4-2).Kao sto je vec poznato nas klub izuzetno oslabljen neigranjem 4 igraca kojim Fk Ljubic nije dozvolio nastup samo u pojedinim momentim uspio je parirati protivniku.
Izuzetno iskusna ekipa iz Trebinja znalacki je kaznjavala svaku slabost u igri i nesto losiji pristup utakmici nasih momaka.Krajnji rezultat nije ni izbliza pravi odraz desavanja na terenu jer ja pet pogodaka plod nesmotrenosti i odsustva borbenosti kod nasih igraca.

Danas u utakmici za III mjesto KMF Obilic - KMF Banja Luka 8-4 (3-0).
Jako ozbiljan pristup igri i motivisanost igraca rezultirali su pobjedom koja nijednog momenta nije dolazila u pitanje. Momci su pruzili najbolju partiju u ovoj sezoni i ostvarili prvu pobjedu nad KMF Banja Luka od kada postoji liga RS.Sudeci prama vidjenom u utakmici za III mjesto prava je steta sto Obilic nije bio kompetan i ovakvu igru pruzio sinoc, plasman bi vjerovatno bio puno povoljniji.
Ipak je postignut rezultatski napredak u odnosu na proslu godinu.

U finalu KMF Leotar TN - KMF Doboj 2-1 (1-1).
Trebinjci ponovili proslogodisnji uspjeh i odbranili titulu.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Sjajan uspjeh s obzirom na okolnosti. Svaka cast momci!

kinder_bueno
Posts: 72
Joined: 31.10.2008. 15:18

Post by kinder_bueno »

Cestitke momcima!!!Svaka cast

sportfan
Posts: 79
Joined: 13.09.2008. 19:32

Post by sportfan »

Danas 17.30 Radio Prnjavor - izvjestaj sa zavrsnog turnira liga malog fudbala RS.

Sutra 15.40 RTRS - reportaza sa zavrsnog turnira liga malog fudbala RS.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Sjenu na korektan meč bacio je trener Obilića Igor Šarić, koji je sredinom drugog poluvremena ušetao na teren s namjerom da se obračuna sa sudijom Rodoljubom Topićem. Čak je zamahnuo rukom, ali je arbitar eskivirao napad nervoznog Šarića, koji je potom opravdano isključen.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D :D
Image

Post Reply