Navijaci KK Mladost 76 - VUKOVI

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

sa 37 kila :lol:

User avatar
MilanM76
Posts: 183
Joined: 08.11.2007. 01:41
Location: Prnjavor

Post by MilanM76 »

Sto se mene tice nemojte vise pomagati klubu,opet smo kaznjeni.Do sad nas ste kostali bez ove utakmice 4500 km.Nema vise karti za vas osim ako neskupite 500 km za bacanje upaljca na teren,svarno sam razocaran.Ponosan sam na moje igrace jer igraju za klikere kao i ja sam,mi volimo klub za razliku od vas i borimo se bez para da vam pruzimo zadovoljstvo.Rezutat nije bitan ako na silu pravimo klub,zelim da napravim klub kako bi svi uzivali.Kako stari stoje,tesko s vama.Moji igraci su se skupili prije 10 dana i nije lose ovo bilo.Ko zeli vise neka ulozi pare kao Prijedor.Imao sam planove za vas , to zna Severin, ali sad snalazite se sami.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Baklja 300...upaljac 500...

Veliki brate, ko je tu sad pa lud? :lol:

I jos jedno pitanje veliki brate...kad ce nominacije za izlazak iz kuce...jel' Tetrix prvi na redu ili Damnjan?
I na koje brojeve telefona da saljemo glasove? :wink:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
MilanM76
Posts: 183
Joined: 08.11.2007. 01:41
Location: Prnjavor

Post by MilanM76 »

Franz wrote:Baklja 300...upaljac 500...

Veliki brate, ko je tu sad pa lud? :lol:

I jos jedno pitanje veliki brate...kad ce nominacije za izlazak iz kuce...jel' Tetrix prvi na redu ili Damnjan?
I na koje brojeve telefona da saljemo glasove? :wink:
Brate propzicije takmicenja za sezonu 08/09 kosarka . rs.ba. Bacanje tvrdih predmeta na teren 300-600 km,a mi smo dobili verovatno 500km.Nisam to ja bacio.Damnjan i Zoki nerazumem sta zelis da kazes,igrali su koliko mogu u ovom trenutku.Ako mislis da moze tim bolje smenite me,jedva cekam.Moji igraci su odigrali koliko mogu u ovom trenutku,mozda mislis da je Prijedor krs.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Dobro 500, ali gdje su one 4000? :lol:

U svakom slucaju, upaljac (ili ti tvrdi predmet) nisu bacili domaci navijaci "Vukovi", vec navijac Crvene Zvezde koji se nalazio na toj tribini. :wink: Ta osoba je u narodu poznata pod nadimkom Cile, ako sam dobro cuo, ili za navijace i dobre drugare Cvijeta Djukic :D

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Prnjavor, 20.10.2008.
Vukovi protiv vandalizma na tribinama VELIKOG BRATA.

Predstavnici Vukova na današnjoj konferenciji na temu: Osuda VANDALIZMA i prizivanja NASILJA u noci 19.10.2008 u SD "Sloga" Prnjavor, osudili su gest pojedinca, u ovom slucaju vatrenog i isto tako zalutalog navijaca CRVENE ZVEZDE koji je bezobzirnim ponasanjem, tj. bacanjem plasticnog cepica(Vitinka mineral water, amabalaza od 0,5l) izazvao kod protivnickih igraca osjecaj fizicke ugrozenosti i isto tako osjecaj uznemirenosti delegata utakmice.

Konferencija je simbolicno odrzana u minut do 12h i na njoj je jasno poruceno da se, vandalizovanjem na tribinama ne moze pomoci kuci Velikog Brata.

Predsednik udruzenja gradjana/navijaca "Crvena Zvezda-Prnjavor" Cvijeta Djukic pozvala je premijera Srpske Milorada Dodika da se okrene ukljucenju prnjavorskog sporta u sistem "Igokea", jer je u ovom trenutku to jedini pravi put koji ne smije da ima alternativu.

Ona je takodje dodala da su na konferenciju bili pozvane i predstavnice Kola Srpskih Sestara, ali su one taj poziv odbile.



Za Glas Srpske,
Brane Radulovski-Objektivni.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Franjo... učinio si mi ovaj dan ljepšim... :D

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAHHA

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

@Milane 76 oni tebe ocito zaj,bavaju.
Ali poznajuci te nece dugo....ode Miso u Slovenijales :wink:
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Oslobodi boze... :shock:
Srebrena Krila

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Kostakurta wrote:@Milane 76 oni tebe ocito zaj,bavaju.
Ali poznajuci te nece dugo....ode Miso u Slovenijales :wink:
:smt048 :smt048 :smt048
Image

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Post by PARTIZAN & PAOK »

Sewerin wrote:
Kostakurta wrote:@Milane 76 oni tebe ocito zaj,bavaju.
Ali poznajuci te nece dugo....ode Miso u Slovenijales :wink:
:smt048 :smt048 :smt048
slovenijales :lol: :lol: :lol: :lol:

Kostakurta
Posts: 537
Joined: 26.03.2005. 09:10

Post by Kostakurta »

PARTIZAN & PAOK wrote:
Sewerin wrote:
Kostakurta wrote:@Milane 76 oni tebe ocito zaj,bavaju.
Ali poznajuci te nece dugo....ode Miso u Slovenijales :wink:
:smt048 :smt048 :smt048
slovenijales :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije to smesno,ta ,,dezela,,mu je bila,,odskocna daska,, za sportsku karijeru o kojoj mnogi Prnjavorcani samo mogu sanjati :twisted:
Mada ovaj naziv je bio cisto figurativan :smt003
Ko zna zna ga, a ko ne i dalje ce se smejati kao onaj ko vise reda radi cini to a vica nije ni cuo :smt017
Odmah sam ja znao da tu nesto smrdi
kaze tip iz komunalnog

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Mile brate nema povlacenja nema predaje,na muci se poznaju junaci,nego se skupite i grupisite i uz maksimalno zalaganje i pozrtvovanost do prve pobede :wink: Mozete vi to samo treba dvije stvari,manje price a vise rada ito je to,a kad bude reze bice i love tako to ide, niste vi losi samo vam hvali malo samopouzdanja :wink:

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Sewerin, Cupka, Nicky, Panagiotis, Kaya, Liquari, Burzum and many more
...predlozite sta nam je ciniti za iduce kolo.

Bojkot kosarkasa ili...?

Prosle smo godine mi stariji dosta odluka donosili vezano za grupu, ove godine volio bih da vi polako sami odlucujete o takvim stvarima kao sto je recimo gore navedena.
Sta god odlucite, nas nekoliko starijih ce podrzati bilo kakvu odluku i pruziti bezrezervnu podrsku na tribini ili izvan nje.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sorry, ja sam od sad na zapadu, ili istok, sta vec dodje. :lol: Sjedim lijepo, gledam kosarku, smijem se k'o u bioskopu i tako...Opusteno! :wink:

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Post by PARTIZAN & PAOK »

ajmo ljudi navijati da nas zapamte po najboljim navijacima :twisted: :evil: :D

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Ma da sad kad nas nema i kad je losa organizacija...svi bi da odustanu, e SVAKA CAST !

Franz neznam sto bi bojkotovali kosarku? Mi nismo neka velika navijacka grupa od 1000-2000 clanova pa da mi nesto bojkotujemo i da nas se nesto pita nego smo na tribini da se zezamo,druzimo i pruzimo podrsku nasim kosarkasima a sto se pojedinima ne navija, OK nemoraju...ima ko hoce.


:smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

Pa da nas bude i ovoliko mi cemo navijati...a ostalima HVALA na podrsci koju su nam pruzili do sada, vise nemoraju.
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Sewerin wrote:Ma da sad kad nas nema i kad je losa organizacija...svi bi da odustanu, e SVAKA CAST !

Franz neznam sto bi bojkotovali kosarku? Mi nismo neka velika navijacka grupa od 1000-2000 clanova pa da mi nesto bojkotujemo i da nas se nesto pita nego smo na tribini da se zezamo,druzimo i pruzimo podrsku nasim kosarkasima a sto se pojedinima ne navija, OK nemoraju...ima ko hoce.


:smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

Pa da nas bude i ovoliko mi cemo navijati...a ostalima HVALA na podrsci koju su nam pruzili do sada, vise nemoraju.
Korektno...da cujemo ostale.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Cupkica
Posts: 103
Joined: 04.02.2008. 12:55
Location: Prnjavor

Post by Cupkica »

Sta god da ko odluci POSTUJEM... a sto se mene tice , ja sam u subotu na starom mjestu!!! :smt026 Nadam se da se vidimo :smt023
Btw svako od nas bi trebao paziti kakvi ljudi dolaze medju nas na utakmice (mislim samo na nasu tribinu) zbog onakvih ljudi kao sto je onaj KACKETAS RED STAR mi cemo uvijek da na*ebemo... Ono najvaznije nama treba sastanak, dogovor... dooobra organizacija... sve ostalo doci ce samo po sebi... ako hocemo da nas shvataju ozbiljno, moramo se i mi tako postaviti ...
Mnogi ljudi gube male radosti nadajuci se velikoj sreci!!!

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Cupkica wrote:Sta god da ko odluci POSTUJEM... a sto se mene tice , ja sam u subotu na starom mjestu!!! :smt026 Nadam se da se vidimo :smt023
Btw svako od nas bi trebao paziti kakvi ljudi dolaze medju nas na utakmice (mislim samo na nasu tribinu) zbog onakvih ljudi kao sto je onaj KACKETAS RED STAR mi cemo uvijek da na*ebemo... Ono najvaznije nama treba sastanak, dogovor... dooobra organizacija... sve ostalo doci ce samo po sebi... ako hocemo da nas shvataju ozbiljno, moramo se i mi tako postaviti ...
Dobro zapazanje!
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Ja na sve to gledam ovako.Iskreno,ako hocemo navijati,hajde da to odradimo kako treba.Ako necemo,onda lijepo,gledamo kosharku ,,sa strane,, i svima super!Ove nesuglasice izmedju pojedinaca u skupini,i pojedinaca u klubu,stvarno ne treba komentarisati,mi smo zaduzeni za navijanje,klub za rezultate,imamo isti cilj.I to je to (policija za nerede,hehe).Stvarno ne shvatam poentu prepirke,jer ne radi ni za dobro vas u klubu i nas kao navijacha..Samo za ,,incidente,, ne treba okrivljavati cjelu skupinu,i tako bezveze srljati u prazno,jer ako se neko optuzuje,prvo trebash imati dobre dokaze za to...to sad nije ni bitno..sto se mene tice,ja sam za potporu nasim igracima u pravom smislu te rijeci,jer suludo je prekidati bilo shta,osim ako to igrachi ili klub zeli.Likovi tipa ,,panj,, i ,,stavim ruke u dzepove i poziram,, slobodno neka idu mirno gledati utakmicu.Seva se pobrinuo za tekstove,sad je red na nas.Toliko od mene, i da,glasam za nominovanje praznog duha sa juzne? tribine!Srecno u nastavku... ;) Peace!

P.S. Zanima me misljenje ostalih,neka se ukljuche na temu... :)
No Hate Allowed ! ! !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Yo. Spiiiiinnnnnnnn the fuckin shit gayboy! :smt056

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Zbog privatnih obaveza meni je pitanje da li cu moci da dodjem uopste na utakmicu.Objasnio sam Sewerinu sve pa valjda je covek razumeo.Ako budem mogao da dolazim ja sam uvek spreman za navijanje.


PUNO SRECE...

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Post by PARTIZAN & PAOK »

Sewerin wrote:Ma da sad kad nas nema i kad je losa organizacija...svi bi da odustanu, e SVAKA CAST !
.
jel to svaka cast meni

Post Reply