Reprezentacija Srbije (Fudbal)

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by regeman »

Nadam se da ce ovi domaci otpasti..ide 23 igraca..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Spisak je ok, mada mi je najzalije onog Jorgacevica, golmana Genta ( ak se ne varam). Decko je proglasen najboljim igracem kluba, dok Stojke nidjeveze. Od domacih, jedino bi Brkica sad poveo, ako je vec Jorgacevic otpao. Ostali iz domace lige da odmore... Cuj Lomic, pa on je iz Njemacke druge lige se vratio zu PFC? Pa sta ce on tu ljeba ti? Il ovaj iz Zvezde Lekic koji je do juce igrao za FK Zemun srpsku ligu... Tadic? E svasta. Raca Petrovic... Neka ga, al ne mora da igra. :-)

Neka nam je Bog u pomoci!! Antara nasa prevaga!!

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by neko iz mase »

Spisak je očekivan,ali šta reći za Italiju,Brazil,Francusku koje ne vode:Ronaldinja,Del Piera,Pata,Diega,Benzemu,Nasrija... :roll:
P.S.Drago mi što nema onog indijanca Krkića(mada su mnoga SP pred njim) :smt003

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Malko drugaciji spisak Antara upravo objavio:
golmani: Vladimir Stojković (Vigan), Željko Brkić (Vojvodina), Bojan Isailović (Zaglebje), Anđelko Đuričić (Leirija).



odbrana: Branislav Ivanović (Čelsi), Antonio Rukavina (Minhen 1860), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Aleksandar Luković (Udineze), Jagoš Vuković (PSV Ajndhoven), Ivan Obradović (Saragosa), Aleksandar Kolarov (Lacio), Slobodan Rajković (Tvente).



sredina terena: Dejan Stanković (Inter), Gojko Kačar (Herta), Nenad Milijaš (Vulverhempton), Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Partizan), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Zoran Tošić (Keln), Miloš Ninković (Dinamo Kijev), Milan Jovanović (Standard Lijež), Nemanja Matić (Čelsi), Nemanja Tomić
(Partizan).



napad: Nikola Žigić (Valensija), Marko Pantelić (Ajaks), Danko Lazović (Zenit), Dejan Lekić (Crvena zvezda), Miralem Sulejmani (Ajaks), Dragan Mrđa (Vojvodina).
Elemm za siktirati: Tomic, Petrovic, Lekic, Isailovic, Sulejmani, Vukovic. Ma bice to bonbon ekipica! Minus sto nemamo golmana... :-(

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

A zasto Petrovica siktirati,mozda zato sto vam ga zavalio sa 30 metara,a? :lol: :wink:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

A sorry. Vjerovatno zbog jednog gola sad jos treba da igra na SP? Ostanimo realni... Aj pokusaj ti siktirati iz ovih trideset 7 igraca???

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

Nenad MILIJAS,Nemanja MATIC ETO ti dvojica odmah,koliko ja znam kriterijumi igranja u repki su konstantnost igranja u klubovima a ne ime i renome kluba a pomenuta dvojica imaju oko 7 minuta u ovoj sezoni!!!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Ajd dalje.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by regeman »

Mali decak lupa po ovom nevremenu.
Milijas a i Matic su za Petrovica izmislili fudbal. to sto ne igraju jeste minus, ali ne u odnosu na njega.
Brkic, Lekic i Petrovic su mafijaski igraci, zato ne bi valjalo da igraju. Samo ce smetati.
i jos ove sto je seki pobrojao...taman..i meni je zao tog iz Genta..cuo sam o njemu najbolje..ali mora Brkic...momka znam licno, dok je bio treci golman Vojvodine.. menadzeri mu neki krimosi iz Uzica..nije los decko, nije kriv sto ga mafija gura..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Ako je tako, nek Brkic odmori... Drago mi je da se slazemo! :-)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by aquarius »

E ne lezi vraže, slažem se i ja.

Lekić, Petrović, Vladimir Stojković tarabe. Neka ih Antara drži na klupi i super. Mada, bolje bi bilo da, kad ih već vodi, na njih može i da računa.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

regeman wrote:Mali decak lupa po ovom nevremenu.
Milijas a i Matic su za Petrovica izmislili fudbal. to sto ne igraju jeste minus, ali ne u odnosu na njega.
Brkic, Lekic i Petrovic su mafijaski igraci, zato ne bi valjalo da igraju. Samo ce smetati.
i jos ove sto je seki pobrojao...taman..i meni je zao tog iz Genta..cuo sam o njemu najbolje..ali mora Brkic...momka znam licno, dok je bio treci golman Vojvodine.. menadzeri mu neki krimosi iz Uzica..nije los decko, nije kriv sto ga mafija gura..

Milijas i Matic izmislili fudbal za Petrovica,o boze!!!A po cemu majke ti?
Mafijaski igraci,daj ne lupaj molim te!!!
Gent,o boze pa kava je to ekipa!!!
Krimosi iz Uzica???? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Ljudi molim vas da ne pricate o temama o kojim ne znate ama bas nista,Petrovic je mlad momak i nije neka vrhunska klasa ali decko ima kontinuitet igara i sigurno ce da pruzi vise od pomenute dvojice,onaj ko se imalo bavi sportom znace o cemu ja pricam,i jos nesto,pogledajte kakvo misljenje ima nas cenjeni selektor o Petrovicu!!!


I na kraju ce Matic da otpadne sa spiska zivi bili pa videli!!! :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by regeman »

A vidim ti znas dosta toga, vjerovatno ti se znanje bazira na citanju zurnala.
Da si gledao Matica, kao sto nisi, ne bi lupao gluposti. Milijas jeste spor, ali je klasa za ovu boraniju u nasoj ligi. Svako ko ima iole znanja o fudbalu zna zasto su tu Petrovic, Lekic, Mrdja i co. Da nije Petrovic kreativac, koji bi bio njegov doprinos timu..da smeta..kao i Lekic i MRdja..ne mogu u nasoj ligi dati 10 golova..
ti si naivan kao crvenkapica ako mislis da nema mafijaskih igraca u ovom timu. A za Brkica znam licno, jer ga licno i poznajem.
i da, nemam pojma o cemu pricas. lupas manje vise.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

regeman wrote:A vidim ti znas dosta toga, vjerovatno ti se znanje bazira na citanju zurnala.
Da si gledao Matica, kao sto nisi, ne bi lupao gluposti. Milijas jeste spor, ali je klasa za ovu boraniju u nasoj ligi. Svako ko ima iole znanja o fudbalu zna zasto su tu Petrovic, Lekic, Mrdja i co. Da nije Petrovic kreativac, koji bi bio njegov doprinos timu..da smeta..kao i Lekic i MRdja..ne mogu u nasoj ligi dati 10 golova..
ti si naivan kao crvenkapica ako mislis da nema mafijaskih igraca u ovom timu. A za Brkica znam licno, jer ga licno i poznajem.
i da, nemam pojma o cemu pricas. lupas manje vise.
Ja sam odgledao u svom zivotu preko 60 utakmica Partizana,Zvezde i repke i ne verujem da si ti ni izbliza toliko pogledao,gledao sam sve najjace evropske timove i reprezentacije koje ti opet nisi sigurno,tako da o tom samnom i ne pocinjes savetujem ti!!!
Da si malo pazljiviji vidio bi da ja ne kritikujem njegov kvalitet nego nesto drugo ali ti ocigledno nisi sportista pa ne znas o cemu pricam!!
Milijas,sta je on to pruzioi kakva je on klasa u nasoj ligi ne verujem da si ti pratio puno nasu ligu,on je morao negde otici iz Zvezde ali je to bilo moguce samo preko repke i zato je i pozivan kao kapiten CZ a ne kao kvalitet!!!
Da poznajes materiju znao bi da je Petrovicevo mesto zadnji vezni i znao bi koje su njegove duznosti i obaveze na terenu.
MAFIJASI,da samo ih ti ne poznajes kao ni ja vec samo se malkice pravis vazan!!!
Pronadji misljenje selektora o Petrovicu,ali opet ti bolje znas,jer ti znas mafijase a oni odredjuju tim!!! :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by regeman »

a sam odgledao u svom zivotu preko 60 utakmica Partizana,Zvezde i repke i ne verujem da si ti ni izbliza toliko pogledao,gledao sam sve najjace evropske timove i reprezentacije koje ti opet nisi sigurno,tako da o tom samnom i ne pocinjes savetujem ti!!!
sad cemo djecije prepucavanje. :lol: za tvoju informaciju zivjeo sam iznad marakane 3godine. A savjet zlata vrijedi.
Milijas,sta je on to pruzioi kakva je on klasa u nasoj ligi ne verujem da si ti pratio puno nasu ligu,on je morao negde otici iz Zvezde ali je to bilo moguce samo preko repke i zato je i pozivan kao kapiten CZ a ne kao kvalitet!!!
On i jeste otisao preko nase reprezentacije vani, kao i svi iz domace lige, ne branim ja njega..ali je ipak u i u a timu i u zvezdi pruzao vise nego Petrovic. I bolji je igrac.
A to sto je Petrovic zadnji vezni i ide u prilog tome da nam ne treba. Em mi samo proizvodimo zadnje bezvezne..Deki dobar dio karijere, Nadj, Duljaj i co, em isti nista ne znaju nego da krljaju..zadnji vezni koji je valjao bio je Jugovic. A koliko je on ofanzivan bio znas i sam, uostalom vidi se po statistici. To sto mu je zadatak vise defanziva nego ofanziva ne mora da znaci da ne smije loptu preko centra da da ili da potrci u napad.
MAFIJASI,da samo ih ti ne poznajes kao ni ja vec samo se malkice pravis vazan!!!
Ko je rekao da ih poznajem? Slabo citas sta pisem..samo ti kazem kako je decko po sopstvenom priznanju stigao prvo u mladu a zatim i a tim..a onda ti je jasno kako i ostali iz ove jadne lige dolaze u a tim.
I ne odredjuju mafijasi tim, ali u dogovoru sa domacim klubovima mora da se nadje mjesta ta 2, 3 krkana koji ce igrati po 5 min u prijateljskim i na sp i koji ce se preko toga prodati.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

regeman wrote:
a sam odgledao u svom zivotu preko 60 utakmica Partizana,Zvezde i repke i ne verujem da si ti ni izbliza toliko pogledao,gledao sam sve najjace evropske timove i reprezentacije koje ti opet nisi sigurno,tako da o tom samnom i ne pocinjes savetujem ti!!!

sad cemo djecije prepucavanje. :lol: za tvoju informaciju zivjeo sam iznad marakane 3godine. A savjet zlata vrijedi.

Nije prepucavanje nego istina,onaj ko me poznaje zna dobro da je to istina,a tebi svaka cast ali to nista nemora da znaci ako to ne pratis:
Milijas,sta je on to pruzioi kakva je on klasa u nasoj ligi ne verujem da si ti pratio puno nasu ligu,on je morao negde otici iz Zvezde ali je to bilo moguce samo preko repke i zato je i pozivan kao kapiten CZ a ne kao kvalitet!!!
On i jeste otisao preko nase reprezentacije vani, kao i svi iz domace lige, ne branim ja njega..ali je ipak u i u a timu i u zvezdi pruzao vise nego Petrovic. I bolji je igrac.
A to sto je Petrovic zadnji vezni i ide u prilog tome da nam ne treba. Em mi samo proizvodimo zadnje bezvezne..Deki dobar dio karijere, Nadj, Duljaj i co, em isti nista ne znaju nego da krljaju..zadnji vezni koji je valjao bio je Jugovic. A koliko je on ofanzivan bio znas i sam, uostalom vidi se po statistici. To sto mu je zadatak vise defanziva nego ofanziva ne mora da znaci da ne smije loptu preko centra da da ili da potrci u napad.
Da je pruzao vise to je misljenje da li objektivno da li subjektivno neznam,ali je cinjenica da je Partizan 3 godine zaredom prvak sa njim u timu,to mora nesto da znaci,a moderan fudbal je nezamisliv bez takvih igraca,mada ih ni ja licno ne gotivim,a potrcao je u napad jednom i video si sta je bilo :lol: :wink:
MAFIJASI,da samo ih ti ne poznajes kao ni ja vec samo se malkice pravis vazan!!!
Ko je rekao da ih poznajem? Slabo citas sta pisem..samo ti kazem kako je decko po sopstvenom priznanju stigao prvo u mladu a zatim i a tim..a onda ti je jasno kako i ostali iz ove jadne lige dolaze u a tim.
I ne odredjuju mafijasi tim, ali u dogovoru sa domacim klubovima mora da se nadje mjesta ta 2, 3 krkana koji ce igrati po 5 min u prijateljskim i na sp i koji ce se preko toga prodati.
Pa moguce da je to istina ali ne verujem,a ti krkani postoje samo oni nisu na spisku za SP,jedino Stojkovic posto on ima dug koji nemoze da vrati da bude svetski prvak i osvajac lige sampiona :lol:

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

Malo sam ukakio ali ces se snaci verujem ipak si iskusniji u ovome :wink:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Antara = Nasa prevaga je skratio spisak:

Antić skratio spisak "Orlova" na 24 imena

Agencije | 21. 05. 2010. - 12:47h | Foto: M. Metlaš |

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Radomir Antić saopštio je danas spisak 24 kandidata za nacionalni tim na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi.

Sa prvog preliminarnog spiska otpali su defanzivci Jagoš Vuković i Slobodan Rajković, vezisti Nemanja Matić i njegov imenjak iz Partizana Tomić, a u napadu neku drugu priliku čekaće Dejan Lekić i Miralem Sulejmani.



Reprezentacija će se okupiti 24. maja u Beogradu, a dan kasnije otputovaće u Leogang u Austriji na pripreme.

Spisak 24 igrača za Svetsko prvenstvo:

Golmani: Vladimir Stojković (Vigan), Željko Brkić (Vojvodina), Bojan Isailović (Zaglebje), Anđelko Đuričić (Leirija).

Odbrana: Branislav Ivanović (Čelsi), Antonio Rukavina (Minhen 1860), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Aleksandar Luković (Udineze), Ivan Obradović (Saragosa), Aleksandar Kolarov (Lacio).

Sredina terena: Dejan Stanković (Inter), Gojko Kačar (Herta), Nenad Milijaš (Vulverhempton), Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Partizan), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Zoran Tošić (Keln), Miloš Ninković (Dinamo Kijev), Milan Jovanović (Standard Lijež)

Napad: Nikola Žigić (Valensija), Marko Pantelić (Ajaks), Danko Lazović (Zenit), Dragan Mrđa (Vojvodina).

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by mali_decak »

Kako da otpadne Nemanja MATIC,a SHEKI cccccccc? :wink: :smt005

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sewerin »

ANKETA: Izaberite tim Srbije za meč sa Ganom!
http://www.mondo.rs/s171674/Orlovi/ANKE ... Ganom.html

Ja sam glasao za:

Stojković
Ivanović
Kolarov
Luković
Vidić
Stanković
Krasić
Jovanović
Kuzmanović
Mrđa
Pantelić
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by regeman »

E pa sretno orlovi!
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by trucker »

Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Upravo tako. Srecno orlovi!

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sewerin »

Ma uvaliće nam svi spretno ako se ovako bude igralo.
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije (Fudbal)

Post by Sheki »

Sorry, Mourinho, nismo te prepoznali. :smt006

Post Reply