Reprezentacija Srbije (Fudbal)

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Post Reply
User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Hertha se trudi svim silama da Kacar ne ide na OI a tek da puste Pantelica...ne vjerujem.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Sad čitam na Mondu da su valjda u nekim pregovorima sa Pantelićem mada i ja nisam siguran u to.Kačara moraju pustiti zbog godina.Volio bi da pozove Krasića(nažalost spominje se Ilić) zato što je extra igrač a u odličnoj formi mada je i on pod velikim upitnikom.Kako god nahebali smo,ne bi bio u Đukićevoj koži.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Valjda su u pregovorima sa tom trojicom starijih, mada izgleda da tu pregovaraju sa svima pa koja trojica dobiju dozvolu.
Sve u svemu, ovo lici na sprdnju, kad nam predsjednik saveza kaze da olimpijada nije bitna, i to nakon neodlaska na EP onda sta prigovoriti psvu ili herti?
I jedva cekam tamo kvalifikacije u novembru ili na proljece kad pocnu ovi iz saveza da prozivaju i kukaju na igrace koje klub ne pusta, kako nemamo timski duh i kako igraci ne vole svoju zemlju.
Mrsh stoko, sve najgore vam zelim.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

djukic ce izgleda moci da vodi najjaci sastav na olimpijadu.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Jest da nema veze sa rep. Srbije ali ima sa fudbalom u Srbiji......
Novo rukovodstvo fudbalske Srbije vidim radi punom parom od samog starta. Prvo predsjednik saveza kaze da je klub prioritet (razumijem tu pricu donekle) u odnosu na OI ali ova smijurija sa popunom lige je vec dovoljna da se kaze da je nakon promjena jos gore.........
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

A Milovan Đorić izjavljuje kako su OI u fudbalu tamo za neke Afrikance :smt021 .Sraća pa smo mi non-stop na velikim takmičenjima pa nam OI nisu interesantne

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

regeman wrote:Valjda su u pregovorima sa tom trojicom starijih, mada izgleda da tu pregovaraju sa svima pa koja trojica dobiju dozvolu.
Sve u svemu, ovo lici na sprdnju, kad nam predsjednik saveza kaze da olimpijada nije bitna, i to nakon neodlaska na EP onda sta prigovoriti psvu ili herti?
I jedva cekam tamo kvalifikacije u novembru ili na proljece kad pocnu ovi iz saveza da prozivaju i kukaju na igrace koje klub ne pusta, kako nemamo timski duh i kako igraci ne vole svoju zemlju.
Mrsh stoko, sve najgore vam zelim.
Dali ti znas da Tošić, Obradović i Fejsa kineske trave neće ni videti jer nisu na spisku za prvih 11
Znaci ko da se namjeron oslabljuje Partizan pred qCL sto je neverica . Znaci ako ne pratis fudbal STFU
Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Pa ta trojica ako nisu dovoljno dobri za loptanje na OI kako li ce tek pomoci Partizanu npr protiv Barcelone...?
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Pa jesi glup kada si reko da je FK Partizan jaci od reprezentacije Srbije!!!????

P.S. Djukicevo misljenje je da nisu dovoljno dobri, nikada nreprezentaciju Srbije nisu cinili najbolji igraci vec oni koji najvise plate :)
Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

da,glup sam.
Samo gdje sam rekao da su jaci? A znaci ova trojica zele da plate i da igraju?
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Cipiripi wrote:da,glup sam.
Samo gdje sam rekao da su jaci? A znaci ova trojica zele da plate i da igraju?
Sta me pitas kada si sam sebi odgovorio cyus and bye :)
Image

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Striker wrote:
Cipiripi wrote:da,glup sam.
Samo gdje sam rekao da su jaci? A znaci ova trojica zele da plate i da igraju?
Sta me pitas kada si sam sebi odgovorio cyus and bye :)
Izgleda da ja nisam dovoljno glup... Ova tvoja dva posta kojima mi odgovaras i iznosis "zakljucke" su komeNdija....de se ti igraj malo..........
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Dali ti znas da Tošić, Obradović i Fejsa kineske trave neće ni videti jer nisu na spisku za prvih 11
Znaci ko da se namjeron oslabljuje Partizan pred qCL sto je neverica . Znaci ako ne pratis fudbal STFU
Da li ti znas sta sam ja napisao? Ako ne znas da sazvaces tri recenice povedi nekoga u pomoc, siguran sam da kraj tebe ima pismenih. Do tada, STFU.

edit: za sve lokalne navijace Partizana koji sebe nazivaju grobarima. Niko ne pljuje Karadzica sto je on Partizanovac, vec sto takve izjave sa te pozicije ne smije davati.
Druga stvar, ako neko slabi vas Partizan to mu nije niko iz FKCZ vec Djukic licno. A ciji je on trener bio, svi znamo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Regeman ja taj klub koji god da je "Ciganski" nisam uzeo u usta ima 5 godina a nisam ni sada u mom postu previse malen klub da bi bio u stanju tako nesto napraviti. IMAO
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Onda nam druze strikeru iznesi svoja saznanja ko to podmece klipove partizanu?

Selektor je ex trener partizana, predsjednik fss i bivsi predsjednik Fs Vojvodine je bivsi prezidente partizana?
Ni u jednom organu fudbalskom nema predstavnika zvezde, eto danas je doduse Tomic izabran za predsjednika zajednice ligasa. Ako zajednica ligasa podmece klipove skidam kapu. :lol:

mom postu previse malen klub da bi bio u stanju tako nesto napraviti.
Jao sta nam naprica :lol: . pravi mali pionor sa juga JNA :lol: . Nek si ti tako veliki nama ziv i zdrav, necemo te dirati, znam da ti je u tvom svijetu lijepo. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Secam se prije 4 godine Olimpijske igre Cigani igraju Kvalifikacije, Sve jedan igrac koji je trazen od zvezde u istom se danu povredilo da nebi igrali za Srbiju a svi su povredjeni nastupili za Cigane ... I TD ... Mislim da bi bilo fer da pruze sansu klubu koji ide u qCL posto u Kini je Srbija totalni Autsajder i sa njima i bez njih ne moze proci grupe ... Ali neka vi znate najbolje ...

P.S. Regeman da uzmu Ciganima 2 prvotimca pred vazne utakmice za ulazak u CL.. Koji ce da sede na klupi negdje u Kini, bili tebi to bilo OK ???


P.S.S. Ali ko zna Mozda Miroslav "Posle mene potop" Djukic se predomisli znace se do kraja sedmice ;) nadam se da ce dobro sve izvagatiiii
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja sam te pitao ko to podmece klipove partizanu? :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Sta te navelo na to pitanje??? :lol:
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Naveo me ovaj tvoj pasus
Znaci ko da se namjeron oslabljuje Partizan pred qCL sto je neverica
:lol:

Naravno da bi mi smetalo da trazi dvojicu bitnih igraca iz Zvezde, ali nam je reprezentativni fudbal dno dotakao. Nismo nista napravili zadnjih 10 godina, a ni zvezda ni partizan ni sa ni bez tih igraca nemaju neke velike sanse u Evropi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Vazno je pokusati ... ali ako vec ne igraju u prvih 11 smijesno je :D
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nije problem u tome koga on vodi i ko ce igrati ili ne. Problem je u tome sto je predsjednik FS Srbije zaboravio da je sad u FSS a ne Partizanu.
To je ironija, i pored onog Djorica najbolje opisuje sto smo tu gdje jesmo sto se tice fuzbala. Nemojte sad na zvezdu skretati pricu, vidim pojedinci na nekim drugim forumima doduse, su posteno zabrali. Kad neko nas to odradi onda pljujte, ovako pssst.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

momci samo opusteno,na selektoru je da vodi koga hoce,a da li to bio igrac partizana,zvezde ili nekoga treceg kluba.treba stvoriti jak nacionalni tim,a ne kao sto je tomic izjavio da imamo jake klubove jer to kod nas nemoze kad igraci mladi odlaze u inostranstvo.treba uvesti starosnu dob kad igrac smije da napusti klub u kome igra i tek tada se mozemo nadati uspehu nasih klubova u evropi.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Je l gledao ko mec jutros? nismo bili losi, iznerviralo me naknadno pozivanje Mrdakovica i Zivkovica. Citam napustaju Tosic i Fejsa. bice tesko proci.
Kacar bio najbolji, rekao sam davno da decko ima stofa, ali ne dolazi od vecitih tako da...

edit:sad vidjeh da ste pisali na olimpijadi o fudbalerima
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Sjajan potez PFC! Pfu mamu im grobarsku!! Cuj oni povlace ona dva lika? Pa ja nisam mogao da povjerujem! Dabogda dobili dva puta petardu od Fenera!

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Cirkus Srbija se nastavlja.Juče sam gledao Argentina-Obala Slonovače i mogu samo reći da smo sa onakvom ekipom blago rečeno naje*ali.Momci iz OS su brzi,odlični tehničari i nisu uopšte naivna ekipa(iako nemaju zvijezda u timu).O Argentini ne treba trošiti rječi trio Riquelme,Messi,Aguero će praviti cirkus od naše "čelične odbrane ".

P.S.O Partizanu ne treba diskutovati.Ja mislim da ni sam Jokanović ne vjeruje u prolaz,onu dvojicu zove da ublaži poraz :P
P.S.S.Sutra oglas u Kini:"Ako imaju još dva igrača iz Srbije da igraju u Kini neka se jave selektoru Đukiću na regrutaciju" :lol:

Post Reply