Vijesti i Obavjestenja iz sporta

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Post Reply
User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Vijesti i Obavjestenja iz sporta

Post by Franz »

Ovdje mozete postaviti novosti i obavjestenja kao i pitanja vezana za sport.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Jel poznaje ko ovoga momka slucajno...ja sam cuo da je on iz Prnjavora i da ga FSBIH "obradjuje" da zaigra za reprezentaciju ali se on jos uvijek omislja i zbog Srbije a i zbog USA,jer je vec igrao za mlade Amere...Ove godine je jako fudbalski napredovao i postaje sve vazniji igrac u prvoj postavi.

http://www.mainz05.de/profis_spieler_de ... 5_pi1[c]=1
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

ako je iz prnjavora mogao bi da bude iz kulasa ili popovica, posto je prezime subotic uglavnom zastupljeno na tim prostorima
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Taj momak je iz Kulaša.Igra za Mainz,mislim da je štoper.Igrao je čak i za juniore Ljubića jednu utakmicu(mislim u Kladuši).Priča se kao da ga i Srbija hoće,ali takvih kao on ima u Srbiji koliko hoćeš.Bio je prošlo ljeto ovde(imamo facu :D ).Momak je dobar fudbaler ali ne znam kolika je njegova zelja da zaigra za repku BiH

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Da, sjecam ga se ja u Prnjavoru. Po meni, nista posebno. :wink:

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

za one koji nisu sigurni a voleli bi da znaju:SUBOTIC iz kulasa ,otac(STRIZO) mu je jedno vreme trenirao i igrao u ljubicu,lepo je kad cujes da je neko uspeo.pomocni trener u majnzu je ,,BUVAC,, bivsi igrac Borca i majstor malog fudbala:POZZ

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Ma Buvac je skoro pa prvi trener Mainza jer Klopp slabo sta moze bez njega :wink: a ovaj momak je stvarno fudbalski napredovao eto recimo samo u zadnjih godinu dana.
Drago mi je da je nas momak uspio a jos bolje ce biti za njega ako se uspiju vratiti u 1.ligu...
Blizi mi je kao komsija ovde u Njemackoj nego u Prnjavoru... :lol: al' se ne poznajemo.......
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

U NEDELJU JE BIO STRELAC JEDNOG GOLA.DO ZADNJEG KOLA SE NISTA NEZNA KO CE U BUNDES LIGU,IZUZEV GLADBACHA.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Znam ga i ja igrao sam sa njim u V.Kladusi (0:1) on postigao pobjedonosni gol sa 35m iz slobodnjaka... 8) :wink:
Image

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

Citao sam u novostima ili blicu prije jedno 2 mjeseca o njemu, kaze momak da su je imao pozive iz srpske reprezentacije, bih, slovenije a za amere je vec igrao tj igra u mladjim selekcijama, fino je cuti da je neko i iz naseg kraja neki faktor u fudbalu :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

PREMA pisanju njemačkih medija dortmundska Borussija dovela je zamjenu za Roberta Kovača, srpskog stopera Mainza Nevena Subotića.

Za 19-godišnjeg Subotića Borussija je platila tri milijuna eura, Neven je potpisao petogodišnji ugovor.

Mladi Banjalučanin već je treća prinova na Westfalenu, naime, već su stigli mađarski reprezentativac Tamas Hajnal i Brazilac Felipe Santana iz Figueirensea.

193 centimetara visoki Subotić vrlo je perspektivan, a u Klopp smatra kako bi brzo mogao preuzeti osjetljivo stopersko mjesto.

"Vrlo sam sretan što nam se Neven pridružio i što će svoj razvoj nastaviti upravo sa nama", rekao je novi trener Borussije Jurgen Klopp.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Tema "Staza za rolanje" izbrisana na nagovor nekoliko forumasha.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

kokan_62
Posts: 89
Joined: 23.01.2008. 18:03

Post by kokan_62 »

SHEKI¨!SUBOTIC nijeiz BL vec je roden u KULASIMA tj otac(Strizo) mu je prije rata koliko ja znam igrao u LJubicu a pomocni trener u MANZU je bivsi igrac BORCA (BUVAC)-VELIKI MAJSTOR MALOG FUDBALA.POZZZ

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Evo, u prvom kolu Njemacke Bundeslige je Subotic dao svoj prvi gol za novi tim!
Pouzdano cujem da se odlucio da igra za repku Amerike... Steta... trebao je za Srbiju!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sto za Srbiju?

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Za koga ce? Za BiH? :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Pa valjda je blizi BiH nego Srbiji! Tacnije, mislim da sa Srbijom nema nista. U Americi je igrao, zivio, i dobio papire, logicno je da tamo igra. Sa ovima na balkanu nema nista, realno.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Ko je pobjednik turnira u malom fudbalu odrzanog kod srednje skole?

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

ekipa koja se ako se ne varam zvala omladinski centar.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Zbog tehnickih problema zadnjih dana nisam bio u mogucnosti upratiti desavanja na ovom podforumu.

Zamolicemo kumaKec da proba malo manje koristiti velika slova prilikom otvaranja novih tema. :)

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Ekipa osnovne škole “Vuk Karadžić” iz Donjih Vijačana koju je nacelnik opstine dr Sinisa Gataric primio u svoj kabinet i poklonio trenerke osvojila je juce poslijepodne titulu prvaka Republike Srpske u malom fudbalu za osnovce. U finalu su Vijačanci, predvođeni trenerom Slavoljubom Kozarevićem, savladali Bijeljinu boljim izvođenjem penala 2:1, nakon što je u regularnom toku rezultat bio 1:1. Šampionima iz Donjih Vijačanima pripao je vrijedan pehar i zlatne medalje, a nagrađeni su i najbolji golman turnira, Danijel Moravac i igrač turnira Jovan Remić, oba iz pobjedničkog sastava. Čestitamo majstorima malog fudbala! Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Post Reply