OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Isli u Tuzlu, malo se igrali i mi pobijedili.... :D

Image

Image

Image

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor dio velikog projekta koji jos uvijek traje

Post by Dzona »

Omladinski košarkaški klub Prnjavor prošle godine je bio dio velikog projekta pod nazivom SportUnited Basketball Diplomacy Program. Finansiranje ovog projekta je omogućila vlada Sjedinjenih Američkih Država, odnosno Državni Biro za obrazovanje i kulturu i Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Sarajevu. Da podsjetimo, program se sastojao iz tri faze. 
U prvoj fazi trener OKK ''Prnjavor'' Nikola Nježić i tri člana kluba ( Emir Jugo, Nikola Kalabić i Ognjen Petrović ) su bili na košarkaškom kampu u Sarajevu koji je trajao 7 dana. Na kampu je bilo ukupno 12 klubova ili škola sa po tri svoja člana, 12 košarkaških trenera iz cijele BiH i 8 trenera iz Amerike sa univerziteta Georgetown, Washington D.C. Pored dva košarkaška treninga dnevno kamperi su učestvovali u volonterskim akcijama i imali predavanja o tome kako postati bolji lider i kako pomoći svojoj lokalnoj zajednici.
U drugoj fazi projekta trener Nikola Nježić zajedno sa još svojih 11 kolega iz BiH boravio je 21 dan u Americi ( Washington D.C. i New York city ). U tih 21 dan učestvovali su treneri iz BiH na 4 košarkaška kampa na kojima su radili kao asistenti i kao glavni treneri. Značajno je napomenuti  da su na kampu u Georgetown univerzitetu svih 12 trenera imali svoje ekipe koje su vodili kroz razna takmičenja. U takmičenju u igri 5:5 treneri iz BiH su ubjedljivo osvojili prva mjesta i u kategoriji do 12, 14, 16 i 18 godina sa svojim ekipama i tako dobili pohvale od mnogobrojnih trenera iz U.S.A koji su takođe radili na kampu. Možda je najznačajnie spomenuti trenera univerzitetske košarkaške ekipe Georgetown, gospodina John-a Thompson-a koji je bio prijatno iznenađen radom i zalaganjem svih trenera iz BiH te je odlučio da ih počasti tako što im je dozvoljeno da prate treninge njihove univerzitetske ekipe, što je inače zaranjeno. U Americi su treneri posjetili i Department of State, Ambasadu BiH, kancelariju UN i još mnoge institucije gdje je svako predstavljao grad iz kojeg dolazi, klub u kojem radi i sebe. Bila je to odlična prilika da se u lijepom svjetlu pokaže i Prnjavor kao grad a i OKK Prnjavor koji je pored preko 70 ostalih priavljenih klubova i škola iz BiH ipak izabran da bude dio ovog fantastičnog projekta.
''Veoma sam srećan i čast mi je što sam dio ovog velikog projekta i što mogu svoj grad i klub da predstavljam u najboljem mogućem svjetlu čak i ovdje u Americi'' - rekao je Nježić u jednoj od mnogobrojnih prezentacija koje su održane u Washington-u i New Yorku pred ljudima koji su omogućili ovaj projekat.
Treći dio projekta je realizacija sopstvenog projekta u lokalnoj zajednici i primjena stečenih iskustava i znanja iz Sarajevai USA. Projekat koji je sproveden u Prnjavoru nosio je naziv ''BULLDOGS CUP 2013''. Bio je to juniorski košarkaški turnir na kojem su učestvovala 4 kluba: KK Šampion - BL, KK WBS - Teslić, KK Salinas Falcons - Tuzla i OKK Prnjavor. Turnir je ocijenjen kao veoma kvalitetan od strane svih učesnika, trenera i publike. U sklopu turnira organizovana je iHUMANITARNA AKCIJA prikupljanja odjeće, obuće i igračaka za socijalno ugroženu djecu opštine Prnjavor. Akcija je prošla veoma dobro i sve prikupljene stvari su od strane OKK Prnjavor proslijeđene Centru za Socijalni rad Prnjavor. Od strane Centra za Socijalni rad  OKK Prnjavor je dobio zahvalnicu i sve pohvale za odlično organizovanu akciju.
Nakon završetka svih 12 projekata od strane svih trenera iz BiH, uslijedile su prezentacije istih pred članovima udruženja građana ''Nešto Više'' preko kojih je u BiH realizovan cjelokupni projekat. Okupilo se svih 12 trenera na Vlašiću i prezentovalo svoje projekte. Svi projekti su ocijenjeni visokom ocjenom a sam vrh je zauzeo projekat BULLDOGS CUP 2013.Zbog veoma dobro organizovanih projekata svi klubovi su pohvaljeni i dodijeljena su im određena sredstva za realizaciju još jednog projekta. OKK Prnjavor će svoj projekat realizovati najvjerovatnije u martu 2014 godine.
Svih 12 trenera iz BiH koji su bili dio  SportUnited Basketball Diplomacy Program je ostalo u kontaktu i dan danas i stalno se planiraju novi zajednički projekti od kojih će neki biti realizovani i ove godine. Prošlog vikenda druženje 12 trenera je bilo na Jahorini gdje je razmatran jedan od projekata koji treba da se realizuje u desetak gradova širom BiH. SportUnited Basketball Diplomacy Program je bio odlična odskočna daska za ovih 12 ljudi koji su realizacijom svojih projekata pokazali da u sportu nije bitno iz kojeg je ko grada, koje je vjere, da li je dječak ili djevojčica i da se zajedničkim radom i voljom neke stvari mogu promijeniti i učiniti ljepšim.
Snimljen je i film od nekih dvadesetak minuta o cjelokupnom projektu a možete ga pogledati na linku http://www.youtube.com/watch?v=rp7SQXDW ... e=youtu.be
OKK Prnjavor veoma je ponosan što je dio ovog velikog projekta koji i dalje traje. Drago nam je da je prepoznat naš dugogodišnji rad sa omldinom na osnovu čega i jesmo izabrani da budemo dio ove cijele priče. Mislimo da na jedan veoma lijep način prezentujemo naš grad i naš klub gdje god da se pojavimo u BiH i u inostranstvu jer nema bolje prezentacije od zdrave i kulturne omladine, a članovi OKK Prnjavor to jesu.
OKK PRNJAVOR - BULLDOGS
Last edited by Dzona on 28.01.2014. 17:58, edited 1 time in total.
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Све честитке Булдогсима за презентоване успјехе. И једна порукица која је добронамјерна: сви љубитељи кошарке су се могли наћи и остварити своје амбиције у матичном клубу КК "Младост 76". А зашто је била потребна нова средина, зашто је било неопходно раслојавање и подјела овако мале кошаркашке средине? То вјероватно неко зна. Пуно поздрава од некога ко је оставио 30 година у кошарци, а не разумије шта су мотиви разбијања једног јаког и здравог кошаркашког колектива у Прњавору. У сваком случају, у овом спорту више нисам. Вријеме ме прегазило. Вријеме је за младе јастребове. Моје је мишљење да је Прњавор заслужио да има један јак кошаркашки клуб, а не два осредња. Размислите о томе.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Hvala na dobronamjernom savjetu gospodine Svraka. Posto znam ja odgovor na ovo vase pitanje sada cu vam i reci: Kao sto znate radio sam u KK Mladost, vodio seniore i mladje kategorije, jer u tom trenutku to niko drugi nije htjeo da radi. 2004. godine kada je sve to lijepo krenulo dva nasa zajednicka poznanika su mi preko mob.saopstili da sam dobio otkaz i to i u seniorima i u mladjim kategorijama. Bez jednog jedinog razloga i argumenta.... E sada ja vas pitam, sta sam ja u tom trenutku trebao da radim? Da kukam i molim ih da me vrate da radim ono za sta sam se skolovao, zavrsio i fakultet i visu za kosarku u Beogradu (a oni nemaju ni cestitu srednju) ili da lezim kod kuce i gledam u plafon?? Nisam taj tip nego sam borac i krenuo sam od 0 iz pocetka i dosoa do ovoga sto BULLDOGS jeste (a sta jeste o tome najbolje djeca sude)... A vidim da nas stavljas u isti kos, to ne priznajem nikako (naravno mislim na rad sa mladjim kategorijama) jer mi od 2004.redovno igramo lige mladjih kategorija, pionire, kadete i juniore... A koliko je KK Mladost u poslednjih 10 godina odigrala liga?? Iako svake godine obecavaju na veliko?? Pinirkih 0 kadetskih 0 i juniorskih 0. I sada ja vas pitam: kako to treba da se mi ujedinimo?? Da mi ugasimo nas klub nasu svu djecu damo njima a da nas dva trenera ruke na ledja pa lagano setka sa penzionerima po gradu?? Ja sam odavno predlagao saradnju dva kluba, mozes to naci i na ovom forumu sta sam pisao, ali to niko nije fermao ni 5 posto... Mladost je sada dobila novo rukovodstvo, mlade ambiciozne momke, inace iz moga privatnog zivota moje prijatelje tako da ko zna sta nosi sutra... U svakom slucaju vjerujem da ce se desavati samo pozitivne stvari... Inace sam covjek koga jako nervira demagogija, cijenim samo konkretne stvari... :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Сретан рад и пуно успјеха желим свим кошаркашким ентузијастима. Постоје, пак, неке ствари које нико не може да негира или оспори. Ствари које су прњаворску кошарку по мом мишљењу водиле и воде уназад. А то је рецимо чињеница да постоји најмање десетак играча који су мало наступали за Младост, мало за Булдогсе. А који су мотиви тога, који су разлози? Упућенији знају, али ја не бих о томе. Чињеница је и то да се пар најбољих прњаворских кошаркаша облачи у дресове клубова из других општина, и то у тренутку када у Прњавору постоје два "клуба". Чињеница је и то да се за два прњаворска "клуба" ангажују играчи из других средина, док наша дјеца сједе на клупи (она сретнија). Као да смо професионалци. Као да су резултати у некој бетон лиги битнији од тога да се нашој дјеци да прилика да се баве овако лијепим спортом. Трансфери у врхунском спорту су уобичајена и нормална појава. И редовно је праћена финансијским махинацијама. Али, да ли су овако малој средини, и овако малим клубовима потребна оваква дешавања. Коме она заправо користе. Дјеци која би играла кошарку? Да се мене пита, а можда је и срећа да ме се не пита, ово се не би дешавало. Сјећам се утакмице коју је нека млада селекција Булдогса добила са преко 100 поена разлике. На тој утакмици на клупи су сједила два дјечака који нису добили прилику да уђу ни минут у игру. Зашто? Па да су ушли у игру побједа не би била са 100 поена предности. Ето зашто! Било би можда 70 или 80 разлике. Та два дјечака су касније наступали за први тим Младости. Успјешно! Њихову љубав према кошарци није уништила, за мене неразумна, амбиција да се неко побиједи са 100 разлике.
Хоћу рећи да су се у спорту, нашем малом локалном спорту, појавили мотиви бављења истим, који су за мене лично били страни, док сам се бавио кошарком, и као играч и као тренер. Жеља да се противник побиједи је нормална, легитимна, спортска. Жеља да се противник понизи и осрамоти, прије свега није педагошка, а није ни у духу спорта. Јер, и у тој пораженој екипи су дјеца, наша дјеца, дјеца која воле кошарку. Вјерујем да су након тог пораза од 100 разлике многи напустили кошарку. То ли је циљ?
Можда тако треба да буде. Можда је то неминовно. Превише неких можда. Али једно је сигурно, ја се у тој причи не налазим. За мене спорт није никада био бизнис, самопрокламовање..., већ задовољство. Спорт јесте бизнис, али на овом нивоу на којем је прњаворски спорт, мислим да не би требао бити.
Без обзира на моје мишљење, добро је да се спорт одржи, па макар и на начин како је то сада могуће. Боље ишта него ништа. И зато искрено желим пуно успјеха свим спортистима, ентузијастима, рекреативцима, интересџијама, професионалцима, маргиналцима,... а поготово кошаркашима!

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Gospodine Svraka, vi ste mi postavili pitanje i ja sam vam odgovorio konkretno, kada se desilo i kako se desilo. Posle toga sam vam ja postavio par pitanja i na jedno niste ni pokusali da odgovorite vec ste nastavili sa svojim pitanjima... Do daljnjeg vam necu odgovoriti ni na jedno pitanje, dok ja ne dobijem odgovore na svoja postavljena pitanja. A imam ih jos mnogo... I tih 100 razlike, to ste kao iskusan politicar ili manipulator (kako vi volite pojedince da etiketirate na ovom forumu) uradili zamjenu teza, pokusavate postaviti da smo tu mi problem koji smo pobijedili a ne ovi koji su izgubili i ciji je nerad i demagogija dosla do izrazaja... A i u vezi toga cu vam odgovoriti detaljno naravno kada dobijem odgovore na svoja postavljena pitanja... Ovako se mozemo dopisivati mjesecima, godinam i samo mlatiti praznu slamu, nista ne govoreci. Jedno je jasno, da vama smeta sve u vez naseg kluba, nase pozitivno nikada niste istakli... Usli smo dragi gospodine u 12 klubova u BiH ciji je trener ( Nikola Njezic) bio 21 dan u Americi, pogledajte link. Posle toga tih 12 klubova radilo projekte i projekat naseg Nikole proglasen najbolji u BiH. To ne viditi, tj.necete da vidite i ne spominjete. Vec nas samo kritikujete a druge koje ne rade nista i ne spominjete, jos nas stavljate u istu ravan sa njima, osrednji i oni i mi... E nece ici gospodine Svraka, iza nas je u poslednjih godina mnogo lig i turnira odigranih, i to u svim kategorijama cak u poslednjih 6 mjeseci, 2 osvojena u Tuzli i drugo mjesto Bulldogs kup u Prnjavoru... Puno vas pzdravljam gospodine Svraka i da ponovim, kada KONKRETNO ODGOVORITE na moja pitanja i ja cu vama na sva sledeca... Ovako cemo se samo druziti dopisujuci ovdje na forumu presipajuci iz supljeg u prazno.... Lijep pozdrav.... :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by просвјета »

Нешто ми ова прича позната...
Већ виђено... :(

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Koja prica dragi kolega? Podijelite i sa nama....

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Нисам желио никога да наљутим, али сваким даном који прође, чини се да сам веома иритантна личност. Чим уста отворим некоме засметам. У сваком случају, стоји чињеница да немам иста мишљења и ставове са доста спортских радника из наше средине. Што опет не имплицира да сам ја у праву. Постоји доста ствари око којих се не слажемо. Али постоји нешто око чега ћемо се сигурно сложити: о кошарци не треба да паметују они који нису у том спорту. А ја више нисам. Зато би ми било паметније да ћутим. И да пустим људе који раде, да раде на миру. Тако ће и бити.

Али, то је и највише што могу да учиним. Да ћутим. Мишљење не могу да промијеним. Све написано у мом претходном посту је и даље моје мишљење.

Читао сам, наравно, о успјесима и клуба и тренера. Честитам на свим постигнутим успјесима. Своје мишљење о тим успјесима ћу задржати за себе. Значи само честитке. За то постоји и један веома важан разлог. Потпуно сам свјестан да је уложено много енергије и времена. Ја то, хтио или не, морам да цијеним. Ако сам имало нормалан. Још једном, све најбоље, и пуно среће у будућем раду. Јер, и ја сам у дилеми, шта је заправо боље за средину у којој живимо: строги ентузијазам и волонтаризам, или неопорезована мала привреда.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by просвјета »

Па рецимо прича: синдром Феникс птице... :)

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs - nasi najmladji

Post by Dzona »

Image

Image

Image

PUNA SALA MLADIH BULLDOGS-a - NEMA LJEPSE SLIKE

Pozdrav za sve Bulldogs-e
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Cuo sam iz povjerljivih izvora da je neko iz KK Buldogsi posmatrao, iz prikrajka, besplatne treninge za djecu organizovane od strane KK Mladost, i popisivao prisutnu djecu. Ne zelim da objavim ime tog "popisivaca" iako znam o kome je rijec, samo bih volio cuti koji su motivi za ovakav gest. Hoce li djeca koja su bila prisutna na treningu KK Mladost imati nekakvih problema?

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Gospodine Svraka, uzasno smarate. Veceg demagoga i provokatora odavno nisam upoznao. Ocigledno vam je dosadno u zivotu. Ja znam iz povjerljivih izvora da se clanarina naplacivala i do sada i da ce od marta opet. Cudim se da o tome ne pises?? I da je ovo samo ocajnicki po ko zna koji pokusaj. Vidjecemo u martu kada se bude naplacivala clanarina sta cete pricati.
Za vasu informaciju upravo se vratismo iz BL gdje smo vodili pun autobus djece i i citav dan igrali utakmice. Naravno to vas ne interesuje, ne dozvoljava vam vasa mrznja orema nasem klubu i prema meni licno da o tome pisete...
Uskoro ce biti slika sa tih utakmica i mozete da crknete od muke.... :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by просвјета »

Ајмо братје не дижите тон, није спортски...
Више му дођете као кави острашћени навијачи...
А за кога да навијамо но за Младост... :D

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Tako je, svako navija za svoje... :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Ja nista ruzno ne napisah. Ni jedne ruzne rijeci. Cime zasluzih ovu emotivnu reakciju?

Onda, koji je motiv "popisivaca"? Po cijem nalogu?

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Vašim lažima i manipulacijama.... Na treningu nije bilo popisivača već posmatraca... Kao i sto igrači i rukovodioci Mladosti dodaju na nas trening, pa čak i treniraju sa nama... I mi ne smatramo tu ništa loše... Ali vi gospodine ne možete to shvatiti čak pokušavate insinuirati da će toj djeci biti prijeđemo, to samo može da pomisli bolesni mozak... Gospodine Svraka, uskoro organizujemo košarkaški turnir, vas kao našeg obozavaoca, a i vas sin je godinama trenirao kod nas pozvacemo da podbacite loptu.... Vaše prisustvo će nam mnogo značiti... :smt006

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs gostovanje u BL

Post by Dzona »

Veliki pozdrav za sve prijatelje BULLDOGS-a!
U subotu 08.02.2014. godine uputili su se nasi Bulldogsi u BL na prijateljske utakmice sa nasim prijateljima KK Sampion Alf-om. Napunili su Bulldogsi, njih 50-ak ( godista od 1998 pa sve do 2005 ) autobus i kombi i krenuli na predivno cijelodnevno druzenje. Odigrane su tri utakmice u tri kategorije: (98' i 99'), (00', 01' i 02) i ( 03' i mladji). Sve tri kategorije pruzile su odlicne partije na terenu i na sve su treneri jako ponosni! Treba napomenuti da je nekima ovo bila prva utakmica koju su igrali u gostima i samim tim jos vise raduje dobra igra svih maldih Bulldogs-a!
Po osmjesima na licima Bulldogs-a vidi se da su i oni uzivali i da su zadovoljni. Zato je vec u planu novo gostovanje OKK Prnjavor nekom klubu iz okruzenja i nove kvalitetne utakmice i druzenja.


Image



Image



Image



Image



Image



Image



Image



Image



Image



Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Bato24
Posts: 43
Joined: 18.03.2012. 20:10

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Bato24 »

Dajte ljudi, pustite djecu da se igraju. Ako neko hoće u Bulldogsu da plaća 30km (lupam cijenu) treninge, neka plaća. Mladost nije imala mlađe kategorije u zadnjih 5 godina. Niti se ko trudio sa pokuša da skupi klince da igraju u tim kategorijama.U zadnje dvije godine na treninge Mladosti nije dolazilo više od 12 igrača (prvi tim). Nije Bokur tome kriv,nije on vukao ljude za rukav da idu kod njega, krivi su igrači koji nisu imali volju da dolaze. Trenutno je Bulldogs iznad Mladosti što se tiče rada, ali sad je Mladost dobila novu upravu i nadam se da će biti promjena nabolje u narednim godinama.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Dragi prijatelju, koristis nepotrebno mnogo ruznih i uvredljivih rijeci.

Doci cu rado da podbacim loptu na tom turniru. Zasto ne?

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Danas sam bio u dvorani na treningu mladih selekcija KK Mladost. Mnogo djece fokusirane na trening, na tribinama roditelji, treneri predani onome sto rade... Ukratko, jako lijepa slika. Nemam nikakve sumnje da je i na treninzima KK Buldogs ista slika. Naprotiv, siguran sam da je tako. I to je dobro, jako dobro. To je zapravo i najveci uspjeh oba kluba. Nemam nikakvih problema da to kazem, javno, bilo kada i bilo gdje.
Nemam problema da kazem i kada nesto nije u redu. Kako ce to ko da prihvati, na volju svakom. I opet kazem, mnogo usjeha u radu. U radu!

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Gospodine Svraka, trudimo se da radimo najbolje sto znamo... Upravo smo se vratili sa kadetske utakmice iz Mrkonjica, izgubili smo 85:77 ali je utakmica ekstra bila, jedan nas igrač zakucao iz kontre, čak domaća publika aplaudirala a drugi zabio 8 trica sa velikim procentom. I jedno i drugo ekstra lijepo za taj uzrast. I to je sve plod napornog rada, tokom zimskog raspušta smo trenirali 6 puta sedmicno... Vjerujem dase i u Mladosti radi dobro i da će se i dalje raditi i imaju moju podršku, ako im to ista znaci.
Protiv vas nemam gospodine ništa, sve i jedna naša rasprava je počela tako sto ste vi prvi nas napali, nikada nikome nisam ostao dužan pa ni vama. Nikada vas prvi nisam spomenuo, niti ću.
Ne bih imao ništa protiv da dodjete na našu utakmicu, napraviti.posljednja protiv Igokee je bilo preko 300 gledalaca, delegat nije mogao da vjeruje. Dobili smo 76:73 i plasirali se u super ligu. Da ste gledali pa rekli, da kada branimo PIK sa 5 umjesto iskakanja treba da koristimo trap, da sa 4 kada preuzimamo to sporo radimo, da zonski 1:3:1 sporo udvajamo, da nam se u zoni igrači loše kreću... To bih sve shvatio kao dobronamjernu kritiku i bilo bi mi čak drago da stariji kolega daje takve savjete..... :smt006

Narodni Heroj
Posts: 2
Joined: 11.02.2014. 18:10

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Narodni Heroj »

Svaka cast i vama kerovima na rezultatima,nemam reci!!!! :smt026 :smt026 :smt026 :smt026
I molim Aleksandra Bokura da radi svoj posao kao i do sada ,a da decu sto su isli na trening KK.Mladosti ne zlostavlja!!
:smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 kao sto se prica da radi,nije pedagoski a ipak ti si Prosvetni radnik,naravno i trener i to solidan!!!!!Tako da za to nema potrebe ,pusti momke da rade i ako mogu da dignu Mladost na noge!!!

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

Hajde da se prekine sa tim glupostima da je neko zlostavljan! Tu su stvarno gluposti i neistine. Nash clanova je bilo na prvom treningu mladosti, djeca se takmicila, osvojila nagrade i vratili se u svoj klub bez ikakvog pritiska. Ja sam takodje bio na tom prvom treningu ali ne iz razloga koji se ovdje pominju nego iz postovanja prema ljudima koji su sada u klubu. Svi su znali da sam bio tamo uredno se pozdravili sa mnom i tu nije bilo nikakvih problema niti nekih drugih radnji kao sto pisano ovdje.
Pozdrav za sve Bulldogse!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Najbolji mladi košarkaš 2013. godine

Post by Dzona »

Na sinoć (19.02.2014.) održanom proglašenju za najbolje sportiste opštine Prnjavor u 2013. godini, ponosno vas obavještavamo da je naš clan Nikola Kalabić proglašen za najboljeg mladog košarkaša opštine Prnjavor!!!
Nikola je 1998. godiste i pruža odlične partije i juniorskoj ligi mada je po godištu tek kadet.
Sve čestitke našem Bulldogu od stručnog štaba i uprave kluba i nadamo se da ce biti jos dosta priznanja!


Image

Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Post Reply