OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
tvrtko
Posts: 157
Joined: 31.03.2008. 14:54
Location: Marakana SEVER
Contact:

Post by tvrtko »

ooooooohhhhhhhh bilo bi lijepo gledati i ucestovati!!!!!
Image
Image

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Oho znači šutka a :D . Ma ne mora se ni osnovati navijačka grupa samo dođete i bodrite. Ima vas i u klubu dovoljno za to. Da me ne razumijete pogrešno nemam ništa protiv toga i prvi ću biti navijač.
Pozdrav svim BULLDOGS-ima!!!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Dzona wrote:Oho znači šutka a :D . Ma ne mora se ni osnovati navijačka grupa samo dođete i bodrite. Ima vas i u klubu dovoljno za to. Da me ne razumijete pogrešno nemam ništa protiv toga i prvi ću biti navijač.
Pozdrav svim BULLDOGS-ima!!!
Zao mi je druze, ne mozes biti navijac :lol: . Kada budu igrali seniori tu ces biti igrac a kada budu igrali mladji bices u strucnom stabu. Pozdrav za NS i uci.

User avatar
Euroleague
Posts: 59
Joined: 11.10.2007. 18:50

Post by Euroleague »

Nista se kume ne sikiraj, ja cu da te mijenjam kod huligana. :D Skandirat cemo tvoje ime kad te Aco stavi da se zagrijavas :D:D:D Joke :D Veliki pozdrav i nemoj da ucis nego dodji na krmetinu! :D

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

Dzona nije fino sto se nisi javio na utakmici :)


Dosao gledati partizan pa ove iz prnjavora kao ne poznaje :lol: sorry za off topic

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

tehnol wrote:Dzona nije fino sto se nisi javio na utakmici :)


Dosao gledati partizan pa ove iz prnjavora kao ne poznaje :lol: sorry za off topic
Vjerovatno tj. sigurno te nisam vidio! Ako te znam i vidio sam te ne znam što se ne bih javio?!
Sorry :shock:
Pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Aleksa
Posts: 2
Joined: 14.04.2008. 23:22

Post by Aleksa »

Euroleague wrote:Nista se kume ne sikiraj, ja cu da te mijenjam kod huligana. :D Skandirat cemo tvoje ime kad te Aco stavi da se zagrijavas :D:D:D Joke :D Veliki pozdrav i nemoj da ucis nego dodji na krmetinu! :D
Tako je,ja sam vec smislio pjesmu za Acu i Dzonu, oni su najveci kraljevi. Pozdrav za sve buldogse

Aleksa
Posts: 2
Joined: 14.04.2008. 23:22

Post by Aleksa »

Dzona wrote:Oho znači šutka a :D . Ma ne mora se ni osnovati navijačka grupa samo dođete i bodrite. Ima vas i u klubu dovoljno za to. Da me ne razumijete pogrešno nemam ništa protiv toga i prvi ću biti navijač.
Pozdrav svim BULLDOGS-ima!!!
Too care, znao sam da si najbolji. Javi se kad dodjes. I budi dobar. Pozdrav za najboljeg trenera Bokura

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Alo Aleksa ne pretjeruj :) .Pozdrav za tebe i za sve buldoge :D
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Pozdrav bullldogs!
Šta ima šta se radi? E coach juče sam pričao sa kolegom i opet me pita za tekmu. Oni su voljni da dođu. Sad ti da pitaš djecu jesu oni za i bila bi ona varijanta dadjeca spavaju kod djece. On ima 92' i 93' i čini mi se da reče da može ili kombinovati tako jednu ekipu ili da dovede dvije. Trebao bi mi ti javiti ima li od toga išta tj. jesi li ti za zo a i klici pa da mi javiš. Onda bih ja sa njim vidio koga može dovesti i kada. To je onaj klub Magic iz Novog Sada.
Bilo bi lijepo da se to odigra, možda da zovneš i još jednu ekipu pa da ima više tekmi...
Ajde javi se kad skontaš jesi za ili ne da znam šta mi je ovamo raditi.
Pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Dzona druuuuze ma pusti ti trenera negovo se nepika de ti malo popricaj sa celnicima kluba kako oni odluce ima tako da bude a trener ima samo da radi svoj posao... :lol:
Image

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Sewerin wrote:Dzona druuuuze ma pusti ti trenera negovo se nepika de ti malo popricaj sa celnicima kluba kako oni odluce ima tako da bude a trener ima samo da radi svoj posao... :lol:
E oprosti lave :D . Naravno to se podrazumijeva da nema ništa dok ti ne odobriš :D . Mislim ne treba to ni naglašavati, coach ima samo da radi :lol: . Šala mala 8)
pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Salu na stranu to bi bilo dobro da se dogovori pa drugi put da klinci idu kod njih u goste da se postigne prijateljstvo izmedju klubova... :smt023
Image

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Sewerin wrote:Salu na stranu to bi bilo dobro da se dogovori pa drugi put da klinci idu kod njih u goste da se postigne prijateljstvo izmedju klubova... :smt023

kako to strucno sewa komentarise kao prvi scaut...

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Pa da to i jeste cilj da se djeca druže a usput im dobro dođu i tekme.
Naravno da su i oni pozvani da dođu NS i to ako im više odgovara da oni dođu može i tako. Kako god samo da se igra i druži. Ali coach mi se ne javlja pa ne znam šta je raditi :?: .
Pozz za BULLDOS i stručni štab :lol:
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Dzona wrote:Pa da to i jeste cilj da se djeca druže a usput im dobro dođu i tekme.
Naravno da su i oni pozvani da dođu NS i to ako im više odgovara da oni dođu može i tako. Kako god samo da se igra i druži. Ali coach mi se ne javlja pa ne znam šta je raditi :?: .
Pozz za BULLDOS i stručni štab :lol:
Druze to je odlicna ideja. Nisam ti mogao ranije odgovoriti, morao sam se konsultovati sa upravom tj. sa Krsom :D . Ja sam za,samo javi za kada, jer narednih 10 dana imamo brdo prijateljskih utakmica. Kada ti dolazis ovamo? U nedelju igramo 3 utakmice sa Igokeom pa mi trebas, bez tebe ne mogu nista. Samo vidi sa ovima iz Magic-a da dodju u kombinaciji 91.,92. godiste jedna ekipa a druga 93.,94. godiste. A za nocenje nema frke, oni ce kod nase djece a mi kod njih kada odemo.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Jos jedna informacija za navijace BULLDOGSA, Tarik nam u subotu ide u Siroki igra finalni turnir BiH za Doboj. Igraju protiv Sirokog i Bosne.

User avatar
ksenos
Posts: 128
Joined: 09.12.2007. 11:43
Location: a small place at the end of world

Post by ksenos »

bash lepo od njega shto nam podize reputatziju...:) nego da pitam poshtovanog trenera kada nam dolazi igokea i ko igra....??

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Grobar Basket wrote:
Dzona wrote:Pa da to i jeste cilj da se djeca druže a usput im dobro dođu i tekme.
Naravno da su i oni pozvani da dođu NS i to ako im više odgovara da oni dođu može i tako. Kako god samo da se igra i druži. Ali coach mi se ne javlja pa ne znam šta je raditi :?: .
Pozz za BULLDOS i stručni štab :lol:
Druze to je odlicna ideja. Nisam ti mogao ranije odgovoriti, morao sam se konsultovati sa upravom tj. sa Krsom :D . Ja sam za,samo javi za kada, jer narednih 10 dana imamo brdo prijateljskih utakmica. Kada ti dolazis ovamo? U nedelju igramo 3 utakmice sa Igokeom pa mi trebas, bez tebe ne mogu nista. Samo vidi sa ovima iz Magic-a da dodju u kombinaciji 91.,92. godiste jedna ekipa a druga 93.,94. godiste. A za nocenje nema frke, oni ce kod nase djece a mi kod njih kada odemo.
Mislim da nema ovaj kolega tog godišta ali vidjeću još. Ima 92 i 93 sigurno a za ostale moram provjeriti. Ja ću tamo vjerovatno u petak ali nije sigurno.
E pa kad bi onda tebi odgovaralo da igraju? Ne može sledeći vikend jelde ipak je tad Uskrs a radnim danima ne može zbog škole. Da pitam za vikend poslije Uskrsa?
Čujemo se još.
Pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Moze vikend posle Uskrsa, tada je 1. maj i ne radi se 4 dana tako da bi to bilo idealno. Ako mozes dodji u petak da u subotu odradimo zajedno trening sa klincima a u nedelju ti bi vodi o jednu a ja ostale dvije tekme. Vidi za godiste, nama su juniori 91.,92., a kadeti 93.,94. Koliko bi on ekipa dovodio, jednu ili dvije?

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

ksenos wrote:bash lepo od njega shto nam podize reputatziju...:) nego da pitam poshtovanog trenera kada nam dolazi igokea i ko igra....??
Igokea dolazi u nedelju u 10 ujutru i dovodi 3 ekipe. Prvo igraju 94. godiste, pa 93. i na kraju juniori 91.,92. Mada cemo mi biti oslabljeni u juniorima jer Tarik ode u Siroki na finalni turnir BiH. Ali koga nema bez njega se mora 8) .

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

E coach bio sam sa ovim kolegom pa smo malo tako pričali o dolasku i to... On ima 92 kao najstarije godište ali kaže da mu ti igraju u kategoriji sa 91'. Tako da bi sa njima valjda igrao protiv naših juniora. A on još vodi 93' godišta tako da nema ni 94'. Znači došao bi sa ekipom 92' i 93' ako odgovara tako. I kaži mi kad tačno počinje naše prvenstvo da znam. Jer oni možda nedelju poslije Uskrsa igraju neku završnicu pa bi onda došli poslije ako tako odgovara. A ako ne bude to tada onda ostaje za nedelju poslije Uskrsa. Ajde javi mi to što prije pa da vidim šta i kako.
Pozz BULLDOGS
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Dzona wrote:E coach bio sam sa ovim kolegom pa smo malo tako pričali o dolasku i to... On ima 92 kao najstarije godište ali kaže da mu ti igraju u kategoriji sa 91'. Tako da bi sa njima valjda igrao protiv naših juniora. A on još vodi 93' godišta tako da nema ni 94'. Znači došao bi sa ekipom 92' i 93' ako odgovara tako. I kaži mi kad tačno počinje naše prvenstvo da znam. Jer oni možda nedelju poslije Uskrsa igraju neku završnicu pa bi onda došli poslije ako tako odgovara. A ako ne bude to tada onda ostaje za nedelju poslije Uskrsa. Ajde javi mi to što prije pa da vidim šta i kako.
Pozz BULLDOGS
Moze njegovo92. i 93. protiv nasih juniora i kadeta. Moze vikend posle Uskrsa a posle ne moze jer nam pocinje orvenstvo.

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Grobar Basket wrote:
Dzona wrote:E coach bio sam sa ovim kolegom pa smo malo tako pričali o dolasku i to... On ima 92 kao najstarije godište ali kaže da mu ti igraju u kategoriji sa 91'. Tako da bi sa njima valjda igrao protiv naših juniora. A on još vodi 93' godišta tako da nema ni 94'. Znači došao bi sa ekipom 92' i 93' ako odgovara tako. I kaži mi kad tačno počinje naše prvenstvo da znam. Jer oni možda nedelju poslije Uskrsa igraju neku završnicu pa bi onda došli poslije ako tako odgovara. A ako ne bude to tada onda ostaje za nedelju poslije Uskrsa. Ajde javi mi to što prije pa da vidim šta i kako.
Pozz BULLDOGS
Moze njegovo92. i 93. protiv nasih juniora i kadeta. Moze vikend posle Uskrsa a posle ne moze jer nam pocinje orvenstvo.
OK ja ću prenijeti tako pa ćemo vidjeti šta i kako. Baš bi volio da se to stvarno odradi.
Pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

bulldog4ever
Posts: 3
Joined: 04.04.2008. 19:06

Post by bulldog4ever »

A sad cemo da Igokei da pokazemo znanje...:D
Pozz za Bokura i strucni stab:D

Post Reply