OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Euroleague
Posts: 59
Joined: 11.10.2007. 18:50

Post by Euroleague »

Djeeees kume!? :D E coach je nesto lose poslije dvodnevnog puta za serbiju, ne znam sta mu je, nece nista da prica. Da ne znas ti sta bi moglo da bude? :D

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Euroleague wrote:Djeeees kume!? :D E coach je nesto lose poslije dvodnevnog puta za serbiju, ne znam sta mu je, nece nista da prica. Da ne znas ti sta bi moglo da bude? :D
Djeees kumašine. Ne znam šta bi mu moglo biti?!? :roll:
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Mawy
Posts: 347
Joined: 11.12.2007. 17:08
Location: btk.

Post by Mawy »

ksenos slawna k0sharkashitza 8)
..i touched her ooh, she touched my aah.. ^^

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

Dzona wrote:Pozdrav za sve bulldogs-e!!!
Javljajte se ljudi, recite i ostalima koji ne znaju za forum,neka se kače na net i neka se javljaju. Nadam se da pripreme za ligu teku po planu i da svi radite najbolje što možete.
Coach hoće li biti kakvih prijateljskih tekmi? Zna li se kad je završnica juniorskog takmičenja, ono gdje Doboj igra?

Ajde javljajte se ljudi i pozdravite sve u klubu!!!
Pripreme su u toku, pridruzio nam se jedan veteran prnjavorske kosarke (po meni najbolji nas kosarkas zadnjih 20 godina) i bice velika pomoc mojim mladim igracima. Od njega ocekujem da bude moja produzena ruka na terenu. A i tebe cekamo da dodjes iz NS pa da pocnes vrijedno da treniras. A sto se tice vikenda vas dvoicu necu da vidim a ni da cujem narednih mjesec dana :twisted: .

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

O.K. super. A što tako tajno , tj. što nema imena :D ? Predpostavljam da znam ko je i siguran sam da od njega može svako dosta da nauči kao što već mnogi jesu. Jel i on igra ligu ili samo pomaže na treninzima?
Nema šta odlično samo nek se radi ni napreduje!
POZDRAVI MI SVE U KLUBU A NAROČITO ONU DVOJICU TVOJIH MILJENIKA :roll:

I reci na treningu za forum ako već nisi pa nek se javljaju.
Pozz!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

smiks
Posts: 25
Joined: 10.04.2008. 22:14

Post by smiks »

mislim da je stvarno lijepo biti dio jednog ovakvog kolektiva u kome trener ima kontrolu nad igracima
Last edited by smiks on 11.04.2008. 20:28, edited 1 time in total.

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

smiks wrote:mislim da je stvarno lijpo biti dio jednog ovakvog kolektiva u kome trener ima kontrolu nad igracima
Pozdrav za Smiksa bulldog-a!
Lijepo je kad se javite ljudi svaka čast! I lijepo je što možete da prepoznate kvalitet trenera i kluba. Pozdravi mi sve Smiks i veliki pozdrav za tebe.

Naprijed BULLDOGS!!!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

smiks
Posts: 25
Joined: 10.04.2008. 22:14

Post by smiks »

mislim da je ACO jedan od najboljih trenera jer on vam nije samo trener u dvorani i na treningu

User avatar
D O V L A
Posts: 68
Joined: 04.04.2008. 12:36

Post by D O V L A »

jebi ga smiks ne moras se sad ulizivat... :wink:

smiks
Posts: 25
Joined: 10.04.2008. 22:14

Post by smiks »

ma ne ulizujem se ja nikom stvarno sam to mislio ali nije mi nekako lijepo izgledalolo jedan od boljih

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Hoće li biti kakva utakmica ili takmičenje u Prnjavoru?Da vidimo malo kako igraju a čuo sam da ima extra igrača(Miodanić ili tako nešto ako se ne varam)

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

neko iz mase wrote:Hoće li biti kakva utakmica ili takmičenje u Prnjavoru?Da vidimo malo kako igraju a čuo sam da ima extra igrača(Miodanić ili tako nešto ako se ne varam)

Za 4 sedmice nam pocinje prvenstvo, a za desetak dana nam dolazi Igokea, igramo prijateljsku.

smiks
Posts: 25
Joined: 10.04.2008. 22:14

Post by smiks »

jel ima veceras trening u 9 i 30

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Grobar Basket wrote:
neko iz mase wrote:Hoće li biti kakva utakmica ili takmičenje u Prnjavoru?Da vidimo malo kako igraju a čuo sam da ima extra igrača(Miodanić ili tako nešto ako se ne varam)

Za 4 sedmice nam pocinje prvenstvo, a za desetak dana nam dolazi Igokea, igramo prijateljsku.
Buldogsi, istaknite kalendar takmicenja za nastupajucu sezonu ako budete u prilici.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

OK. Cim saznam raspored javicu, za sada je sigurno da igramo 3 lige: kadetsku, juniorsku i seniorsku.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Post by Grobar Basket »

smiks wrote:jel ima veceras trening u 9 i 30
IMA

smiks
Posts: 25
Joined: 10.04.2008. 22:14

Post by smiks »

jel mogu veceras doci na trening kod juniora

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

A u kojoj se ligi takmicite? Koja seniorska liga, i koja omladinska liga?

User avatar
Euroleague
Posts: 59
Joined: 11.10.2007. 18:50

Post by Euroleague »

Seniorska je 3 ili podrucna. A omladinska liga je jedna jedina liga za uzrast poslije juniora. Za seniorsku ligu su dosla neka pojacanja iz KK MLADOST Prnjavor. Da ostanu u treningu i da pomognu.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Senorska ekipa ce biti OK...
Uz mladost i kvalitet koju imaju trenutni igraci u OKK Prnjavor i plus jos iskustvo par starijih igraca iz KK Mladost'76 bice to fina ekipa koja ce biti medju cetiri ekipe kao i prosle godine al' ove jos bolji i jaci... :smt023

Pozz :smt039
Image

User avatar
Euroleague
Posts: 59
Joined: 11.10.2007. 18:50

Post by Euroleague »

Uz ove igrace iz KK MLADOST-i trebali da budu prvi u podrucnoj ligi. Al' da se odma napomene da se ne planira igrati visi rang i ako se plasiramo. Liga se igra radi jacih utakmica koje klincima trebaju za njihovo takmicenje.

Neki dan sam cuo i da se KK Gradiska razdvojila, tako da ce vjerovatno biti i jos jedna ekipa iz gradiske u ligi, a i cuo sam da su dobili nekih para pa ce vjerovatno ici da uzmu prvo mjesto.

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

Bice to zanimljiva borba za ulazak u Drugu ligu. Derventa(posto ispadne iz Druge lige), Gradiska, Ukrina, mozda i Dubica. I naravno, mi, kao glavni favoriti. :lol:

Pustit cemo sve ekipe koje nam plate pizzu poslije tekme. :lol:

bulldogs95
Posts: 1
Joined: 12.04.2008. 14:52

Post by bulldogs95 »

sta mslite da osnujemo navijacku grupu buldogsa. Ja bi navijao a ima nas
Volim OKK PRNJAVOR

User avatar
tvrtko
Posts: 157
Joined: 31.03.2008. 14:54
Location: Marakana SEVER
Contact:

Post by tvrtko »

A kako bi sa zvala ta navijacka skupina?Mozda "DOGE" :lol: :lol: :lol:
Image
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

bulldogs95 wrote:sta mslite da osnujemo navijacku grupu buldogsa. Ja bi navijao a ima nas
Volim OKK PRNJAVOR
Moze, da imamo i mi neki ulicni fajt pred derbi. :lol:

Post Reply