OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

1. kolo KUP-a RS
OKK Prnjavor( Bulldogs) - KK Mladost 76 20:0

2. kolo KUP-a RS
O.Š. Nikola Tesla 03.11.2012. u 19 casova OKK Prnjavor (Bulldogs) - KK Lijevče

Pozivamo sve ljubitelje košarke da dodju i pruže podršku našem timu na početku sezone. :smt006

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

2. kolo kup-a RS, OKK Prnjavor-KK Lijevce 73:68. Bojan 4, Mravi 11, Urke 1, Pane 5, Božo 15, Dalibor 12, Renko 8, Mc 13, Jugo 4. Utakmica odigrana u toplo hladnom ritmu, vidi se da je pocetak sezone. Nasa ekipa je vodila od pocetka do kraja i zasluzeno pobijedila.Okrecemo se prvenstvu, gdje sledece sedmice gostujemo ekipi Mladost 76.


Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Дана 08.11. 2012. године са почетком у 12 часова, у присуству представника КК Баскет 2000 (Г. Симовић), секретара Одбора и техничког секретара КСРС, обављено је извлачење парова 3. кола такмичења за Куп на ниво у ПКО Бања Лука. Састају се:
 БАЊА ЛУКА: КК Баскет 2000 . ОКК Приједор
 БАЊА ЛУКА: КК Руки – ОКК ''Прњавор''
Утакмице се играју 13/14. новембра о.г. а клубови се могу договорити и други термин, с тим да се утакмице одиграју до 16. новембра.
У завршном дијелу које се игра 20/21. новембра учествују: побједници утакмице 3. кола (2), КК Игокеа, КК Младост (МГ), КК Борац, КК Сервицијум, те финалисти Купа ПКО Добој, КК Дервента и КК ФИНДО
Спортски поздрав.
:smt006

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Druga košarkaška liga RS, peto kolo.
Sinoć odigrana utakmica petog kola protiv KK Basket 2000 u Banja Luci. OKK Prnjavor zabilježio pobjedu i zaozeo prvo mjesto na tabeli.

KK Basket 2000 - OKK Prnjavor ( 82 - 87 )
(26-23); (9-22); (22-20); (25-22).
Strijelci za OKK Prnjavor: Uletilović 33 (6 trojki), Šušak 18, Marić 15, Miodanić 9, Pančić 5, Slijepčević 5 i Marković 2.

Sledeće kolo OKK Prnjavor je slobodna ekipa a zadnje kolo u prvom dijelu igra protiv KK Rooky!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

U subotu u 18 casova u OS Nikola tesla u okviru poslednjeg kola igra se derbi i utakmica za sampiona jesenjeg dijela prvenstva: OKK Prnjavor - KK Ruki. Molimo sve ljubitelje kosarke da dodju i pomognu nasoj ekipi. :smt006

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Sinoć u Prnjavoru odigrana seniorska utakmica između OKK Prnjavor i KK Rooky (BL). Bulldogs-i su ostvarili novu pobjedu i zvanično postali jesenji prvaci u drugoj ligi sa pet pobjeda i jednim porazom.

OKK Prnjavor - KK Rooky ( 76 - 68 )
(18-22); (21-19); (19-6); (18-21).
U listu strijelaca upisalo se osam igrača: Šušak 21, Uletilović 15, Miodanić 10, Marić 9, Slijepčević 9, Jugović 6, Marković 4 i Pančić 2.


Drugi dio sezone nastavlaj se u februaru.
Hvala svima koji su podržali OKK Prnjavor u prvom dijelu sezone i nadamo se da će tako biti i u drugom dijelu.
Srećni praznici svim Bulldogsima i svim ljubiteljima košarke!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Nakon zasluzenog zimskog odmora, pripreme za nastavak prvenstva u II ligi RS za seniore OKK Prnjavora pocinju danas, ponedeljak (14. 01.) u 19 casova u sali O.S. Nikola Tesla .
Na kraju prvog dijela sezone OKK Prnjavor se nalazi na vrhu tabele sto ce da pokusa da zadrzi i u drugom djelu sezone i izbori da udje u prvoligasko drustvo RS naredne jeseni.

OKK Prnjavor svima želi sve najbolje u novoj 2013. godini!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Počinje drugi dio sezone Druge lige RS

Nakon pauze koja je trajala nešto više od mjesec dana predstojećeg vikenda nastavlja se takmičenje u drugoj košarkaškoj ligi Republike Srpske. Kao što je i planirano OKK Prnjavor je sa pripremama počeo već sredinom januara i sve planove do sada sproveo u djelo. Bulldogs-i su spremni za nastavak takmičenja i borbu za osvajanje prvoga mesta u ligi. Već u prvom kolu nastavka igra se gradski derbi protiv KK Mladost 76 a utakmica je zakazana za subotu 02.02.2013. u 18 časova, u sali O.Š. Nikola Tesla. Biće to sigurno još jedan kvalitetan i do samog kraja neizvjestan meč. Nadamo se da će publika doći u velikom broju da isprati ovu utakmicu i pruži podršku svom timu.
Nakon prvog dijela takmičenja OKK Prnjavor zauzima prvo mjesto na tabeli sa pet pobjeda i jednim porazom dok je KK Mladost 76 na petom mjestu sa tri pobjede i tri poraza.

Subota 02.02.2013. u 18h, sala O.Š. Nikola Tesla
OKK Prnjavor - KK Mladost 76
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Obavještenje za one koji možda nisu upućeni....

Utakmica protiv KK Mladost 76 koja je bila zakazana za danas ne igra se jer je KK Mladost 76 odustala od druge lige!

Pozdrav za sve Bulldogs-e!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Teoria sine praxi sicut rota sine axi


User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs (seniori)

Post by Dzona »

Večeras 01.03.2013. u 20:30h, sala O.Š. Nikola Tesla
OKK Prnjavor - KK Basket 2000

Pozivamo sve ljubitelje košarke da dođu i podrže naše momke u poslednjoj utakmici sezone na domaćem parketu.

Svi članovi kluba dođite u klubskom duksu, majici ili dresu i da podržite svoj klub!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Veceras se dogodila bruka i sramota sadasnje vlasti prilikom izbora sportiste za 2011. i 2012. god. U seniorskoj kosarci je za obije izabran Susak Dusko, sto je i ok, realno je nas najbolji kosarkas. A za mladje kategorije su izabrana 2 kosarkasa KK Mladosti, a KK Mladost vec 10 godina nije odigrala ni jedne jedine lige mladjih kategorija. Pa ja sada javno pitam, posebno svoga komsiju Nickya posto on sve zna: Ko je to utakmice su igrali i koji je to POSTENI kriterijum koristen pri odredjivanju?? Posto je on strucnjak vidim i za odbojku, i za fudbal a naravno i za kosarku. I zna sta je posteno, a sta ne. Dok je nas klub igrao sve lige mladjih kategorija i imao zapazene rezultate, ali ocigledno to nije dovoljno. Unaprijed hvala i sportski pozdrav. :smt006

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

Meni je samo zao djece iz naseg kluba koja znaju koliko treniraju i koja rade 12 mjeseci u godini i ucestvuju u takmicenjima od pionira pa do seniora. Veceras su bili prisutni na dodjeli i predlozeni kandidati iz naseg kluba koji jako dobro znaju koliko rade oni a koliko rade veceras nagradjeni. Vec u ovom uzrastu su dobili lijepu lekciju kako ne treba raditi nista i ne truditi se i za to ce doci i nagrada. I sada mi treba da motivisemo djecu da rade i dalje...sreca pa su vjerujem i sami skontali da je ovo veceras bila jedna nerealna dodjela nagrada a nagradjeni neka nase pogledaju u oci i kazu im da li je ovo veceras bilo posteno!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Franz »

A komisija za dodjelu nagrada u sastavu...?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Nicky »

Komsija dragi, jos ces reci da ja i nagrade dodjeljujem? Eto ako te to tjesi ja nisam ni znao da se to bira veceras, Severin mi javio da me javno prozivas, samo ne znam zbog cega... to sto ja znam neke stvari vezane za odbojku i ne svidjaju mi se, i to kazem javno, to je moje pravo, i ne moze niko da mi zabrani. O fudbalu (Ljubicu) necu ni da pricam vise.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Ne prozivam te. Samo me interesuje tvoje misljenje o toj dodjeli? Jer uvijek pises kada neka vlast uradi nesto neposteno i nekorektno. Kako da neko da dobije nagradu za najboljeg mladog kosarkasa bez jedne sekunde odigrane u mladjim kategorijama?? Po meni to sinoc je bilo demonstracija sile. Radicemo sta hocemo ne moze nam niko nista. Najzalosniji je bio komentar nasih mladih kosrkasa koji su rekli poslije svega: Treneru, treba bjezati sto prije iz ovoga grada.... Ako nam tako razmisljaju djeca, sta dalje??

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Nicky »

Grobar Basket wrote:Ne prozivam te. Samo me interesuje tvoje misljenje o toj dodjeli? Jer uvijek pises kada neka vlast uradi nesto neposteno i nekorektno. Kako da neko da dobije nagradu za najboljeg mladog kosarkasa bez jedne sekunde odigrane u mladjim kategorijama??
Niko nije rekao da moraju igrati u mladjim selekcijama? Oni su mladi a igrali su za prvi tim...istina, i u tvom klubu je bilo takvih, ne znam koga ste kandidovali. Da li je fer ili nije, svako ima pravo na svoje misljenje, a o sinocnjoj dodjeli cu kasnije da napisem nesto, necu sigurno propustiti to.

A ako je bilo te kao sto ti kazes "demonstracije sile" za to si sam kriv, to je kad mijesas sport i politiku, kasnije se tako i vrati.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Jedan od te dvoice je igrao 0 sek i imao 0 poena po mecu a drugi par min i koji poen. Tako da je to jako los izgovor. Kod nas je igec 95.godiste bio sve i jednu tekmu starter i ima o oko 10 skokova i 7-8 poena po utakmici. Ali nije bitno, ovako mozemo u nedogled. Ne vrijedi se raspravljati, ti si na njihovoj strani a ja na nasoj. :D Ovo sam sinoc objavio cisto da se cuje. Znam da nece nista pomoci, niti ocekujem to.

Mnogo bitnije mi je da smo priznati u RS i BiH, kao i medjunarodno. Americki univerzitet je radio istrazivanje u BiH medju kosarkaskim klubovima i kvalitetu rada sa njima. Tako da je nas klub usao u 12 najboljih i za nagradu dobijamo 7 dana u Sarajevu ta 3 najtalentovanija djecaka i trenera. A u junu 21 dan boravkau Americi na koledzu za trenera. Sve to finansira Americka vlada. I ovim putem im i zahvaljujem. Ovdje se to moze i vidjeti: http://nestovise.org/
Tako da ipak neko cijeni nas rad i trud. :smt006

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Nicky »

Hoces da kazes da si ti na svojoj strani a ja na neutralnoj? :) Meni se cini da ja ovdje jedini nemam nista od ovoga, ne znam da li ti to mozes reci za sebe!? Sta cu ja sad, ti osjecas nepravdu, ali nije to do mene, zali se opstinarima. Sam pao sam se ubio.

A drago mi je da imas jedan od priznatijih klubova u BiH, i da ce u narednih par godina iz tvoje skole kosarke makar nekoliko igraca prijeci u neki klub, bilo koji, jer to moras priznati dosad nije bio slucaj. :smt006

P.S. Sutra cu pisati komentar u ovoj "daj sam sebi" dodjeli nagrada i priznanja od sinoc.

selim
Posts: 68
Joined: 30.03.2012. 09:07

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by selim »

msm da nije u redu ni jedno ni drugo,bilo je promasaja i sa jedne i sa druge strane,vi ste ti koji ste ispolitizovali kosarku kad su vam davali sredstva a nisu vam ni ime znali,postoji taj snimak sa skupstine tragikomedija ziva,ali opet bilo je propusta i sa druge strane,zato spustite malo loptu i razmisljajte razumno i bice ok,i pisite o svemu a ne samo o svojim uspjesima svasta se desava koliko se moze cuti :smt006

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Problem je u tome sto svi samo vicu kako nema para i kako ne moze biti 2 kluba. Niko nije dao konkretan prijedlog ili pozvao predstavnike oba kluba da se to rijesi. Evo ja ci iznijeti jedan prijedlog koji je po mome misljenju ok, mada naravno ja sam suvise subjektivan pa me interesuje misljenje ostalih.
Mladost 76 je istupila iz lige zbog finansiskih problema i sada kada zapocne takmicenje mora ici od najnizeg ranga. Mi smo druga liga. Mislim da treba ostanu 2 seniorska kluba jer je najveci problem napraviti seniorskog igraca, imamo dosta talentovanih mladih ali se gube na prelasku u seniore. Zbog nedostatka seniorskih utakmica. Ako nacelnik recimo planira izdvojiti za kosarku 20 hiljada (mislim da to Prnjavorska kosarka zasluzuje). Da nas klub dobije 5-6 hiljada, ostalo Mladost 76. Mi bi ustupili svoje mjesto njima u drugoj ligi, svi najbolji kosarkasi bi igrali za njih, a mi bi otisli u trecu ligu i nju igrali sa klincima. Svaki klinac koji stasa i postane igrac neka ide u Mladost ili ako moze negdje dalje. To mu bi se svi mi valjda veselili.
Mislim da mozemo odavde krenuti, pa da razvijamo ideju. Ja sam prvi za da se zaborave sve svadje i rasprave i da se nadje najbolji prijedlog za kosarkase oba kluba. :smt006

Post Reply