OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
K.G.
Posts: 175
Joined: 07.03.2007. 16:33
Location: Prnjavor

Post by K.G. »

Kako su postovani Bulldogsi prosli protiv Igokee :?:
SVE PROLAZI ZVEZDA TRAJE!!!!

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Rezultati prijateljskih utakmica OKK Prnjavor:

Mladji kadeti : OKK Prnjavor - Igokea 83-62

Kadeti : OKK Prnjavor - Igokea 92-47

Juniori : OKK Prnjavor - Igokea 44-85

Dobro je dobili smo ih 2-1 :lol:
Pozz za BULLDOGS
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
K.G.
Posts: 175
Joined: 07.03.2007. 16:33
Location: Prnjavor

Post by K.G. »

Juniori : OKK Prnjavor - Igokea 44-85
Vidi se nedostatak playmakera...
SVE PROLAZI ZVEZDA TRAJE!!!!

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

Dzona wrote:Rezultati prijateljskih utakmica OKK Prnjavor:

Mladji kadeti : OKK Prnjavor - Igokea 83-62

Kadeti : OKK Prnjavor - Igokea 92-47

Juniori : OKK Prnjavor - Igokea 44-85

Dobro je dobili smo ih 2-1 :lol:
Pozz za BULLDOGS
za ovaj debakl juniora je iskljucivi krivac je kreso jer je to on stalno ponavljao kako ce kadeti pobediti a juniori doziviti debakl.primetio se i nedostatak playa ali bice bolje.dovla nesto si zakazao?
:lol:

User avatar
D O V L A
Posts: 68
Joined: 04.04.2008. 12:36

Post by D O V L A »

aaaa plakat ce neko :P

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

D O V L A wrote:aaaa plakat ce neko :P

znaci to si ti koji ce plakati. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tarik
Posts: 3
Joined: 21.04.2008. 16:50

Post by Tarik »

Veliki pozdrav za navijace OKK PRNJAVORA i KK MLADOSTI!

Evo nekoliko informacija sa finalnog turnira BIH za juniore,na kome su ucestvovali KK FINDO,KK SIROKI PRIMA PIVO i KK BOSNA SKODA:
1.KK SIROKI
2.KK BOSNA
3.KK FINDO

U prvoj utakmici izmedu nas (KK Findo)i Sirokog ,pobijedili su gosti sa 18 razlike, ne znam tacan rezultat.Ljudi su prosto receno prejaki,pri tom vise mislim na fizicki,nego igracki.Imaju dva centra po 210 cm ,ljudi su nas nadskakali i ubili pod kosem.Sto se tice vanjskih pozicija ,imaju jednog igraca koji ih nosi,inteligentan,brz i opet fizicki jaci igrac od nas.Igraju sa 8 igraca u rotaciji,tako da svih 40 minuta igra ne pada.Ova trojica ,koju sam prethodno pomenuo,jedni su od vodecih igraca Sirokog II.Sve u svemu nisu nesto individualno bolji od nas.
U drugoj utakmici izmedu Bosne i nas ,pobijedili su domacini sa 21 razlike,mislim da je bilo tako. Ali ta Bosna stvarno nije nista koliko sam ja mislio da su oni jaki. Protiv nas su igrali egal utakmicu,da bi u cetvrtoj cetvrtini prelomili ,od tad kod nas raspad igre,i tako otisli na nerealnih 20 razlike.Imaju onog Majstorica,koji igra i za prvi tim ,ali momak uopste nije toliko dobar igrac,samo je opet fizicki kao zivotinja i skocan .Nama dao mozda 7 ili 8 poena.Imaju centra Klinac Aldin ,covjek ima 212 cm,ja sam mislio da je zvijer,ono nista posebno,sav neki smotan(mozda gruba rijec). Ima jos jedan solidan play Andelic,onako dosta dobar sut.Sve u svemu mislio sam da je Bosna mnogo jaca,ali eto. Imaju duzu klupu,trce ko konji i tako pobjeduju ...
U finalnoj utakmici pobijedio Siroki Bosnu sa 15 razlike,iako je prednost isla i do + 30. Siroki za klasu jaci od Bosne,mozda dvije.
Na kraju Siroki ekipa dostojna imena ,dok Bosna i ne bas.
Mislio sam da su to mnogo jaci igraci,da su oni nesto...sad vidim da ono nisu nista posebno.
Zakljucujem da se kod nas klubu sasvim dobro radi,i da smo tehnicki na njihovom nivou,dok ipak malo fizicki zaostajemo. Taktiku nebi komentarisao...
Sasvim dovoljno od mene,znam i previse. :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma opet ti to najbolje znas. :wink:

Dovla, sunce ti hebem, opet moram da ti pokazujem osnove. Zar ti nije ono bilo dosta??? :lol:

User avatar
M.U. ftw!
Posts: 1
Joined: 21.04.2008. 22:13
Location: Tu blizu...

Post by M.U. ftw! »

Pozz za Bulldogs :)
Pa izgleda da nam je Bokur presao u fudbalere...u zadnje vreme samo igra fudbal na casovima fizickog :D ali treba mu jos mnogo vezbe :lol:

User avatar
BURZUM
Posts: 1361
Joined: 21.12.2005. 05:01
Location: Dolina gladi.....

Post by BURZUM »

ili ne ? :lol:

Dovla teoc ,nemoj da te ja ucim kako da sutas :lol:

User avatar
Fosil
Posts: 20
Joined: 04.09.2007. 20:00

Post by Fosil »

BULLDOGS no1 :D

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Pozdrav Bulldogs!!!

Žao mi je što se javljam sa lošim vijestima ali šta je tu je :( . Vjerovatno većina već zna da se Tarik sinoć na treningu povrijedio. Iščašio je koljeno. Nadamo se ba neće biti ozbiljnijih posledica ali gotovo je sigurno da neće biti u timu na početku lige. Samim tim dolazi u pitanje i igranje juniorske lige! Velika šteta za takvog igrača koji je toliko vremena posvetio treniranju i odrekao se mnogo čega da bi igrao kako igra i bio glavna karika u timu. Za desetak dana, kada se izvrše detaljni pregledi, će se znati više o tome koliko je povreda ozbiljna.
Želim ti brz oporavak i povratak na teren! Glavu gore i biće to sve OK.
Pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Dzona wrote: Samim tim dolazi u pitanje i igranje juniorske lige!

Pa neće valjda sad zbog jednog igrača ostali ostati bez utakmica koje bi im mnogo značile.Jedna lasta ne čini proljeće(makar ona bila i najbolja)
Velika šteta za takvog igrača koji je toliko vremena posvetio treniranju i odrekao se mnogo čega da bi igrao kako igra i bio glavna karika u timu.
Svaka mu čast na ogromnoj želji i trudu koji ulaže,a rezultati su vidljivi.Ne može se svako pohvaliti da je igrao završnicu prvenstva BiH

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by rema »

Nece ostati bez utakmica, igraju 3. ligu. Tako da ce igrati citavo ljeto i jesen.
mes que un club

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

rema juniorska je samo jedna liga, ti si pobrkao seniore i juniore :D

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

LOL! Mozda si ti pobrkao. Mare je htio da kaze da ima cijela sezona seniora za koje ce on da igra kad se oporavi. :lol:

User avatar
Euroleague
Posts: 59
Joined: 11.10.2007. 18:50

Post by Euroleague »

Ne on, on ce da propusti i to, nego ta druga djeca koja ce, ako Bog da i nece, propustit to takmicenje. A vi ste se uhvatili Mirka ko da vam je nesto skrivio, i da se ta liga igra samo za njega, zasluzio je. Borac godinama tako radi, izbaci momka od kojeg ocekuju nesto i cijelu sezonu za tu kategoriju posvete njemu, ako bude nesto bude, ako ne, imaju tu KK Korac i ostali klubovi u kojima moze da igra za 100 km.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Pa dobro, imace i ovaj kod nas 100km, nekad. :lol:

Zelimo mu brz povratak na parket, i ako nista ne bude od njega, dabogda igrao bar za taj Korac. :lol:

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Pozz Bulldogs!!!
Pa gdje ste narode javljajte se :D .
Tarik javi nam se i ti kaži kako si i kako ide oporavak.
Juče sam se čuo sa onim trenerom iz Novog Sada iza par dana ćemo znati sigurno jel dolaze sledeće sedmice na prijateljske utakmice.
Pozz
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Pozdrav Bulldogs-i !!!
Danas smo ponovo slikali naše članove na treningu pa evo nekoliko najnovijih fotki:

Djevojke
Image

Mlađi kadeti
Image

Seniori, juniori i kadeti
Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Post by Dzona »

Evo i nekoliko fotki gdje se vidi da se na treningu nađe mjesta i za šalu, a to je naravno u pauzama između ozbiljnog rada. Sve su ovo veoma talentovani momci koje vjerujem svi znate. Ali jeste li znali da pored toga što dobro igraju košarku oni mogu i ovo :D ?

Kako mu dobro stoji čunj :)
Image

A oni vidjeli pa hoće i oni da probaju :lol:
Image

Ali onda se pojavi ova legenda i sve ih nadmaši 8)
Image

Nema šta mogu raditi i u cirkusu :lol: . Šala mala momci :lol: . Svi su oni OK i jako vrijedno rade i napreduju. :smt023

Pozdrav vama umjetnici :D i naravno pozdrav za sve članove OKK Prnjavor!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
MilanM76
Posts: 183
Joined: 08.11.2007. 01:41
Location: Prnjavor

Post by MilanM76 »

Zao mi je Mirka ali mislim da ce se oporaviti jer povrede su sastavni dio sporta.Mali je odlican i zelim mu da se oporavi i igra sto bolje moze.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Vidi stvarno na prvoj slici sve djevojcice. :lol:

Poz Dzoni. :wink:

Pitanje: Je li Nina kapiten? :lol:

User avatar
BURZUM
Posts: 1361
Joined: 21.12.2005. 05:01
Location: Dolina gladi.....

Post by BURZUM »

Nea,Kreso je mraka ,da njega nema ne bi to bilo to 8) Kreso rispekta :lol:

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

BURZUM wrote:Nea,Kreso je mraka ,da njega nema ne bi to bilo to 8) Kreso rispekta :lol:

kako ono psujete jebem ti kresine oci...haha...ajd sto je mraka vec sto je od svih ostali za duplo tezi

Post Reply