OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Najmlađi BULLDOGS-i

Post by Dzona »

Vrijedni mali Bulldogsi i Bulldogs-ice :).
Odličan trening i bravo za sve. Lijepo je vidjeti punu salu djece koja vrijedno rade!

Image

Image

Image

Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Omladinski košarkaški turnir BULLDOGS KADETI

Post by Dzona »

Omladinski košarkaški klub “Prnjavor“ u petak 14.03.2014. godine organizuje košarkaški turnir pod nazivom “BULLDOGS KADETI“. Ovaj turnir je još jedan projekat OKK “Prnjavor“ koji se sprovodi u saradnji sa vladom SAD a zahvaljujući učešću OKK “Prnjavor“ u velikom projektu koji je finansirala upravo vlada SAD-a.
Turnir će se održati u sali O.Š. “Nikola Tesla“. Pored domaćina OKK Prnjavor na turniru učestvuju još i KK “Čelinac“ i KK “WBS“ iz Teslića. Prva utakmica igra se u 16 časova, druga u 18 a treća u 20 časova, i igraće se po sistemu svako sa svakim. Kao što i ime turnira govori turnir je za kadetski uzrast i takmičiće se momci koji su 1997. i 1998. godište.
Ovom prilikom pozivamo sve ljubitelje košarke da dođu i pogledaju tri sigurno kvalitetne utakmice i pruže podršku OKK “Prnjavor“ jer to naši Bulldogs-i sigurno zaslužuju.

Nadamo se punim tribinama!

OKK “Prnjavor“ – BULLDOGS
Image

Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Omladinski košarkaški turnir BULLDOGS KADETI

Post by Dzona »

Raspored utakmica:

16:00h OKK PRNJAVOR - KK ČELINAC

18:00h KK ČELINAC - KK WBS

20:00h KK WBS - OKK PRNJAVOR

DOBRO DOŠLI NA OMLADINSKI KOŠARKAŠKI TURNIR BULLDOGS KADETI


Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Nisam u toku, sta je sa prvim timom?

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

A zasto mislis da trebas da budes u toku?? Da li zbog toga sto je tvoj sin tolike godine trenirao kod nas ili je u pitanju nesto drugo??

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Само сам питао. Гдје сад погријеших, заиста не знам. Видим табелу, и видим да нема на табели ОКК Прњавор. Зато питам шта се дешава.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Gospodine svraka mene odusevljava vas cinizam. Vasa patoloska mrznja prema nama neda vam mira, mada stvarno ne znam cime je izazvana... Kada pisemo i pricamo o prvom timu vi pisete kako je nepotrebno da grad ima 2 prva prosjecna tima vec je mnogo bolje 1 dobar. Bitan je rad sa djecom i da je to prava stvar. Kada vidite da radimo sa djecom, organizujemo im redovno takmicenja i turnire, vi pitate sta je sa prvim timom... Ne sekirajte se u punom pogonu je i prvi tim. A ja da vas pitam, naravno ne ocekujem odgovor kao ni do sada sto ga nije bilo: 1. Sta je sa vasim prvim timom poslije utakmice sa Kotor varosem? Je li to sada pauza do decembra kao obicno? :lol: 2. Sta je sa vasim turnirima? Pa vi niste sposobni ni MEMORIJALNI TURNIR odrzati, ja bih se poklopio usima od sramote da sam na vasem mjestu... I poslednje pitanje 3. Kolika vam je clanarina za djecu? Je li i dalje dzaba?? :lol: Pozdrav za dragog kolegu i redovno cemo vas obavjestavati o svim aktivnostima u nasem klubu, a bice ih mnogo u narednom periodi... :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Одустајем од даљег интересовања. Нисам имао никакве зле мисли, али ако се то тако тумачи, радије ћу да ћутим. Све најбоље желим, и много успјеха у раду, који заиста цијеним, вјеровали или не.

Bulldog

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Bulldog »

Tako je Aco neka si ga zacepio pa nema sta da kaze. Naravno da odustajete kad su cinjenice na drugoj strani.
Kako sam cuo Vunjak dobija opštinsku nagradu za sport a nas nigdje nema. a zna se koliko se vunjak razumije u kosarku a koliko nasi
treneri. ko pravi igrace, ajde recite koliko ima vasih igraca sada u prvom timu mladosti a koliko ima sto ih je stvorio nas trener?
Ko je isao u ameriku a ko ne moze ni ligu rs igrat? jos vas i opština stiti, ja cu navesti jos 20 primjera kako se bol,je radi u buldogsima
ajde sad gospodine svraka da cujem vasu filozofiju? slobodno se ukljucite

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Panagiotis-87 »

Bulldog wrote:Tako je Aco neka si ga zacepio pa nema sta da kaze. Naravno da odustajete kad su cinjenice na drugoj strani.
Kako sam cuo Vunjak dobija opštinsku nagradu za sport a nas nigdje nema. a zna se koliko se vunjak razumije u kosarku a koliko nasi
treneri. ko pravi igrace, ajde recite koliko ima vasih igraca sada u prvom timu mladosti a koliko ima sto ih je stvorio nas trener?
Ko je isao u ameriku a ko ne moze ni ligu rs igrat? jos vas i opština stiti, ja cu navesti jos 20 primjera kako se bol,je radi u buldogsima
ajde sad gospodine svraka da cujem vasu filozofiju? slobodno se ukljucite

ako je Aco nesto komentarisao on ima pravo jer covjek zna sta prica,a ti nemoj da se mjesas i pravis se pametan i dajes koje kakve izjave.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Bolje je bez mojih komentara. Bespotrebno bi trosili energiju na mene, umjesto na ekipu i njen rad. S druge strane, drago mi je da mi se na ovim stranicama svi redom obracaju sa **gospodine**. Shvatam to kao uvazavanje i postovanje dokazanog autoriteta u ovom sportu. Ipak, upuceniji dobro znaju da je prikladnije reci **veliki gospodine**.
Buldogsi, spustite gard, ja vam nisam neprijatelj. Zelim vam jos mnogo uspjeha u radu.

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Zamolio bih nase clanove da se ne prepiru po forumu vec da se okrenu treninzima i utakmicama. Vidjecete da nikada nisam nista poceo prvi vec sam samo odgovarao. Nego batalite to uzivajte u nasim uspjesima. Upravo je osvojen turnir i to nakon produzetka. Atmosfera u sali je bila prelijepa i utakmice dobre, a finale prica za sebe, takve stvari moze samo kosarka da podari. Uskoro ce detaljna statistika, slike i video klip. Posebno sam ponosan na jedno svesteno lice Ugljesu Popovica koji bio prisutan od prve do poslednje sekunde sa nama i pruzio nam veliku podrsku. Ako ovo cita ja mu od srca zahvaljujem u ime kluba... :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Tako je. Prepirka ne vodi nicemu. Pogotovo kada neki djecacic drzi pridike cikici od 50 godina. Trener je to prepoznao, svaka cast. Djecu treba izvesti na pravi put. Nauciti ih prije svega da postuju starije.

Cestitke na dobro organizovanom turniru i dobrim igrama. Samo naprijed!

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Omladinski košarkaški turnir BULLDOGS KADETI

Post by Dzona »

OKK PRNJAVOR - BULLDOGS
Još jedan projekat OKK Prnjavor danas je uspješno priveden kraju.
Projekat ''Omladinski košarkaški turnir - BULLDOGS KADETI'' imao je dvije faze.

Prva faza bio je košarkaški turnir koji je održan juče 14.03.2014 u sali O.Š. ''Nikla Tesla''. Učesnici su bili KK ''Čelinac'', KK ''WBS'' i OKK ''Prnjavor''. Igralo se po sistemu svako sa svakim i viđene su tri veoma zanimljive utakmice.
Prvu utakmicu odigrali su OKK ''Prnjavor'' i KK ''Čelinac''. Poslije lošijeg starta domaćina imali su gosti iz Čelinca i dvadesetak poena prednosti ali se Bulldogs-i bude i preokreću rezultat u svoju korist i na kraju slave rezultatom 76 - 66!
Drugu utakmicu odigrali su KK ''WBS'' i KK ''Čelinac''. Dobra borba viđena je u prvom poluvremenu ali su kadeti ekipe WBS ipak slomili otpor protivnika i slavili sa 71 - 55!
Treća i najzanimljivija utakmica između OKK ''Prnjavor'' i KK ''WBS'' bila je utakmica za prvo mjesto koja je riješena poslije produžetka. Odlično su Bulldogs-i otvorili utakmicu i poslije prvih 10 minuta vodili su sa 23-11. U drugoj i trećoj četvrtini gosti se bude i stižu prednost domaćina i tako utakmica ulazi u neizvijesnu završnicu. U četvrtoj četvrtini igralo se koš za koš ali su Bulldogs-i stalno imali prednost. U poslednjoj sekundi regularnog dijela utakmice sudije priznaju koš ekipe WBS sa zvukom sirene i regularni dio utakmice završava 67-67. U produžetku veoma napeto, i kapiten OKK ''Prnjavor'' Kalabić pravi peti faul i završava utakmicu. Ipak oslabljeni Bulldogs-i nošeni podrškom sa tribina nisu dozvolili novi produžetak i utakmicu završavaju u svoju korist rezultatom 76 - 72!

Prvo mjesto OKK ''Prnjavor'' - BULLDOGS

Drugo mjesto KK '' WBS'' - Teslić

Treće mjesto KK ''Čelinac''

MVP turnira EMIR JUGO - OKK ''Prnjavor''

Najbolji Strijelac DRAGONJIĆ - KK ''WBS'' - Teslić

OKK ''Prnjavor'' se ovim putem zahvaljuje svojim prijateljima iz KK ''Čelinac'' i KK ''WBS'' što su se odazvali i što su bili dio našeg projekta. Takođe se zahvaljujemo publici koja je bila prisutna na tribinama i pružala podršku našim momcima na koje smo veoma ponosni zbog osvajanja prvog mjesta!

Druga faza projekta imala je volonterski karakter. Članovi OKK ''Prnjavor'' na čelu sa trenerima Bokurom i Nježićem organizovali su volontersku akciju čišćenja jednog dijela naše rijeke Ukrine. Okupilo se danas 15.03.2014. petnaestak Bulldogs-a i zajedničkim snagama su očistili jedan dio obale rijeke Ukrine. Na žalost nismo mogli da povedemo više naših članova zbog nekih problema sa prevozom ali u narednim akcijama, kojih će sigurno biti, učestvovaće veći broj naših članova i svih građana dobre volje pa će moći da se pokrije i veći teren i sprovede još bolja akcija. Pokazali su tako iz OKK ''Prnjavor'' da im je stalo i do Prnjavora i naše prirode i izletišta gdje Prnjavorčani vole da provode svoje slobodno vrijeme.
Sigurno se ne zaustavljamo na ovoj akciji i nadamo se da će se u narednom periodu u akcije uklučivati veliki broj prvenstveno sportskih kolektiva ali i svih građana Prnjavora.

Projekat ''Omladinski košarkaški turnir - BULLDOGS KADETI'' volonterskom akcijom je uspješno završen i Bulldogs-i se okreću daljem i još boljem radu! Bulldogs-i su dobili poziv da učestvuju na košarkaškom turniru u Francuskoj u aprilu tekuće godine i trenutno su u toku pripreme ekipe za taj turnir. O tome više narednih dana.

Image
Image

Image

Image
Image

Image
Image

Image
Image

Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

БРАВО!!! Ово је заиста лијепо видјети. БРАВО!!!

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

svraka wrote:БРАВО!!! Ово је заиста лијепо видјети. БРАВО!!!
Hvala!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Bulldog

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Bulldog »

Panagiotis-87 wrote:
Bulldog wrote:Tako je Aco neka si ga zacepio pa nema sta da kaze. Naravno da odustajete kad su cinjenice na drugoj strani.
Kako sam cuo Vunjak dobija opštinsku nagradu za sport a nas nigdje nema. a zna se koliko se vunjak razumije u kosarku a koliko nasi
treneri. ko pravi igrace, ajde recite koliko ima vasih igraca sada u prvom timu mladosti a koliko ima sto ih je stvorio nas trener?
Ko je isao u ameriku a ko ne moze ni ligu rs igrat? jos vas i opština stiti, ja cu navesti jos 20 primjera kako se bol,je radi u buldogsima
ajde sad gospodine svraka da cujem vasu filozofiju? slobodno se ukljucite

ako je Aco nesto komentarisao on ima pravo jer covjek zna sta prica,a ti nemoj da se mjesas i pravis se pametan i dajes koje kakve izjave.
sta tebe briga, imam pravo da komentarisem, boli me nepravda!!!

Bulldog

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Bulldog »

svraka wrote:Bolje je bez mojih komentara. Bespotrebno bi trosili energiju na mene, umjesto na ekipu i njen rad. S druge strane, drago mi je da mi se na ovim stranicama svi redom obracaju sa **gospodine**. Shvatam to kao uvazavanje i postovanje dokazanog autoriteta u ovom sportu. Ipak, upuceniji dobro znaju da je prikladnije reci **veliki gospodine**.
Buldogsi, spustite gard, ja vam nisam neprijatelj. Zelim vam jos mnogo uspjeha u radu.
Ja gospodine govorim jer sam tako odgojen i tako me trener ucio, a o kakvom autoritetu vi pricate, pa Aco je tako dobar trener a nikad sebe nije hvalio kao vi...

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by svraka »

Лијепо је што поштујеш свог тренера.Тако и треба. А сада га испоштуј заправо, и ако ти је рекао да прекинеш са расправама, тако и уради. Поштуј свог тренера. Барем онолико колико твој тренер поштује мене.

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Košarkaški kamp MATARUŠKA BANJA 2014

Post by Dzona »

Image
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor putuje u Francusku

Post by Dzona »

Poslije uspješno realizovanog projekta sredinom marta 2014. godine gdje je OKK Prnjavor organizovao košarkaški turnir i volontersku akciju čišćenja dijela obale rijeke Ukrine Buldogsi se okreću novim izazovima. Preko naših prijatelja iz KK “Budućnost“ iz Bijeljine, OKK Prnjavor dobio je poziv da učestvuje na međunarodnom košarkaškom turniru u Francuskoj. Na turnir u grad Grigny ( 30 km od Liona ) Buldogsi kreću 17-og aprila sa svojih 17 članova i dva trenera i tamo ostaju do 22.04.2014. Turnir je veoma kvalitetan i održava se već godinama a pored ekipa iz Francuske na turniru učestvuju i ekipe iz Švicarske, Njemačke, Holandije, Češke, Srbije, BiH i mnogih drugih zemalja. Biće ovo odlična prilika da se naši Buldogsi oprobaju i protiv ekipa iz drugih evropskih zemalja i da na kvalitetan način predstave naš klub i grad. Pripreme za turnir traju već duže vrijeme i Buldogsi će sigurno pružiti svoj maksimum na svakoj utakmici. Naš klub će se takmičiti u kategoriji igrača koji su 1997. godište a i naši mlađi Buldogsi će se oprobati kako sa strijim saigračima tako i kao pozajmljeni igrači u drugim timovima. Drago nam je da je naš rad ponovo prepoznat od strane naših prijatelja koji su predložili da budemo pozvani na jedan ovakav kvalitetan turnir. O tome da se kvalitetno radi u OKK Prnjavor dovoljno govori ova prilika koja se ne pruža svaki dan i koju će Buldogsi iskoristiti da pokažu svoj kvalitet i opravdaju poziv na turnir.

Nadamo se dobrom rezultatu na turniru ali bez obzira na to smatramo da smo i samim pozivom na turnir već u neku ruku pobjednici jer će ovo biti sigurno jedno novo iskustvo koje će puno značiti svim članovima OKK Prnjavor.

Sportski pozdrav.
OKK Prnjavor – Bulldogs
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Veceras u 20 casova 17 igraca i dva trenera OKK Prnjavora krecu u Francusku na turnir. Jos jednom se zahvaljujemo nasim sportskim prijateljima na pozivu za turnir kao i sponzorima koji su pomogli da dobijemo nove garniture dresova. Nadamo se dobroj igri nasih igraca kao i zelji da napredujemo iz utakmice u utakmicu... :smt006

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs FRANCUSKA

Post by Dzona »

Postovani roditelji djece koja su otisla na turnir u Francusku, prvo izvinite sto tek sada ovdje pisem ali imao sam problema sa pristupom stranici prnjavor.info.
Na putu do Francuske je sve proslo kako treba i nije bilo problema.
Djeca su sva zdrava i sa zadovoljstvom vam javljam da na turniru pruzaju odlicne partije. Danas je OKK Prnjavor pobijedio domacina BC Grigny sa 17 poena razlike (34 - 17).
Sutra nastavljamo sa utakmicama i dobrim provodom.
Pozdrav za sve iz Francuske!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

OKK Prnjavor - Bulldogs FRANCUSKA

Post by Dzona »

Pozdrav za sve prijatelje OKK Prnjavor i Hristos Voskrese!
Javljamo se iz Francuske gdje trenutno ucestvujemo na turniru. Danas su nasi bulldogsi (juniori) igrali dvije utakmice sa ekipama iz okoline Liona. Bulldogsi danas nisu zabiljezili pobjedu ali jedno VELIKO BARAVO za sve nase igrace koji su postovali dogovor sa trenerom i odradili ono sto se od njih trazi! Za nas su oni VELIKI POBJEDNICI i tu nema nikakve dileme! Necemo da pricamo o sudjenu i tome kako smo izgubili utakmice nego ce nasi bulldogsi iz ovih utakmica nesto nauciti i steci novo iskustvo. Ipak je ovo prvi turnir ovog tipa za njih i treneri nemaju nikakve zamjerke nego samo pohvale! JOS JEDNOM BRAVO JUNIORI NA PRIKAZANOJ IGRI
Okk Prnjavor - CLAR ( 23-30 ); Amberineu - Okk Prnjavor ( 34-28 )poslije produzetka.

Nasi mljadji clanovi koji su takodje sa nama a rasporedjeni u druge timove gdje igraju sa svojim godistem takodje su prikazali odlicnu igru i pomogli svojim timovima da dodju do pehara!
Kategorija U13: Senjanin Curan, David Segic i Lazar Skoric - trece mjesto na turniru!
Kategorija U15: Vlastimir Lepir i Milan Topic - drugo mjesto na turniru!
Cestitke za nase male Bulldoge! Ponosni smo na vas!
Juniori i sutra nastavljaju sa utakmicama i vjerujemo da ce dati sve od sebe na naprave sto bolji rezultat!
Sutra poslije podne iz Francuske krecemo nazad kuci!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Post Reply