OKK Prnjavor - Bulldogs

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by zeko_sisko »

Ovaj vikend pocinju takmicenja mladjih kategorija prvenstva RS u kosarci. OKK Prnjavor ima svoje predstavnike u sve tri kategorije: juniori, kadeti i pioniri.

Kadeti igraju u subotu u 19h protiv Sampiona u sali O.S. Nikola Tesla.

Pioniri i juniori igraju u nedelju protiv Gradiske. Pioniri pocinju u 18h, a juniori u 20h, takodje u sali O.S. Nikola Tesla.

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

Želim puno sreće OKK Prnjavor u novoj sezoni i još više uspjeha nego u prošloj.

Vjerujem da će Bokur i Uletilović svoje kategorije voditi najbolje što mogu i ostvariti dobre rezultate! Dobro se radilo na pripremi igrača za predstojeću sezonu i nadam se da neće biti problema.
Jesu svi zdravi u klubu, nema nekih povreda ili drugih razloga da neko od igrača ne može da nastupi?

Još jednom puno sreće svima i veliki pozdrav za sve BULLDOGS-e!!!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

Ooo ljudi hoće biti tih rezultata ikako???

Javljajte kako je ko prošao!
Pozz!!!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Kadeti juce izgubili od Sampioba 54:43, igrali smo odlicnu odbranu ali u napadu losi, nedostatak pravog pleja, pioniri danas iygubili od Gradiske u yanimljivoj yavrsnici 2 razlike a juniori dobili Gradisku 82:58 iako su imali cak 2 trenera na klupi :lol: . Posle utakmice treneri se naljutili na mene, ne znam zasto :lol: , pa mi nisu cak ni cestitali :smt005 :smt005 .

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by PARTIZAN & PAOK »

jedino mi je zao sto pioniri izgubise...odlicna zavrsnica
partizaneeee partizan ole ole samo jedno ime znam partizan beograaad

ima jedan tim,
ceo sam zivot s njim,
pevam svaki dan,
ej napred partizan

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Panagiotis-87 »

Gledao sam sam jucer juniore i fino su odigrali.Do sada nisam imao prilike da gledam!Samo nije uredu da i nzm do kada ce da se desava da sudije u Prnjavoru potkradaju domacu ekipu.Jucer su Milijasu da li 5licni,a od toga su tri bezze svirane jer nije bilo ni blizu licne.Covek poceo da laktom daje blokadea,a izgleda da sudije to smatraju faulom pa ajmo svirati da ne potcenjuje protivnika...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Franz »

PA TO JE LEP USPEH TAKMICARA IZ PRNJAVORA...AKO SAM DOBRO RAZUMEO, OSVOJILI STE JEDNU ZLATNU I DVE SREBRENE MEDALJE.

:wink:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Sheki »

A NISTA SVETSKI REKORD?

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Franz »

LEPO SAM NAPISAO GORE SVE I NE PADA MI NA PAMET DA PONAVLJAM DVA PUTA ISTE RECI.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

U subotu u 11 igraju nasi pioniri protiv pionira iz Mrkonjica, u subtu u 18 nasi kadeti protiv kadeta Prijedora a u nedelju u 18 nasi juniori protiv KK BSK-a iz Banja Luke. Nadamo se makar jednoj medalji :) .

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Sewerin »

Grobar Basket wrote:U subotu u 11 igraju nasi pioniri protiv pionira iz Mrkonjica, u subtu u 18 nasi kadeti protiv kadeta Prijedora a u nedelju u 18 nasi juniori protiv KK BSK-a iz Banja Luke. Nadamo se makar jednoj medalji :) .
3/3
Image

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Odigrali smo 3 tekme za vikend i rezultati su sledeći: nasi pioniri su u neizvjesnoj zavrsnici pobijedili pionire Mrkonjica 30 razlike, 74 : 44. Nasi idioti od kadeta ( kao i njihov trener) su izgubili od loše ekipe Prijedora 6 razlike, 82 : 76, što bi rekao jedan moj prijatelj: UTAKMICU SMO LOŠE POČELI I ONDA SMO NAGLO POPUSTILI. Ovo sranje od utakmce je posmatralo po 7 rezervnih igraca sa svake strane :lol: . A juniori su danas dobili Borac 105 : 51, a nas perpetomobile ( Božo ) je zabio 46 poena, znači izgubio je od Borca 5 razlike, što će reći da je u ponedeljak najebao na treningu. Takva opuštanja i zajebancije ne tolerišemo u klubu :twisted: .

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Mraka »

Svaka čast juniorima. Kad se igra kod nas sledeca utakmica.?

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Franz »

Samo gurajte pricu naprijed.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Sewerin »

U sjeni finala LP večeras u Zenici juniori igraju prijateljsku utakmicu.
Image

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Utakmica je igrana zbog Boze i Dalibora. Njih dvoica su kandidati za kadetsku reprezentaciju i gledao ih je pomocni selektor seniorske reprezentacije. A oni ni krivi ni duzni zabise 41 poen od nasih 52 :D . Dobili smo 52 : 50 uz katastrofalno suudjenje. Drago mi je sto su moji momci pokazali karakter kada je bilo najvaznije, na kraju smo cak i gubili a i sudije su nas najvise krale. Ali tada valjda proradi srpski inat :lol: .

User avatar
Dzona
Posts: 222
Joined: 03.04.2008. 16:19

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Dzona »

Drago mi je da su momci išli tamo i da je viđen njihov kvalitet. Čestitke na pobjedi i u Zenici i za vikend. Samo nastavite sa dobrim radom...
Pozdrav za sve BULLDOGS-e!!!
Teoria sine praxi sicut rota sine axi

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Sewerin »

Grobar Basket wrote:Utakmica je igrana zbog Boze i Dalibora. Njih dvoica su kandidati za kadetsku reprezentaciju i gledao ih je pomocni selektor seniorske reprezentacije. A oni ni krivi ni duzni zabise 41 poen od nasih 52 :D .
Svaka čast...nadam se da će kvalitet presudit' od guranja (tata i mama) pa ako nemogu obadvojica makar jedan da dobije poziv. :wink:

Za vikend utakmica samo za +18 (kranje protivnika u svakom smislu)... 8)
Image

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Mraka wrote:Svaka čast juniorima. Kad se igra kod nas sledeca utakmica.?

Ovaj vikend su juniori slobodni. A u nedelju u 17:00 u OŠ Nikola Tesla igraju pioniri protiv KK Šampiona a u 19:00 kadeti protiv KK Zvijezde iz Banja Luke.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Sewerin »

Grobar Basket wrote:Odigrali smo 3 tekme za vikend i rezultati su sledeći: Nasi idioti od kadeta ( kao i njihov trener) su izgubili od loše ekipe Prijedora 6 razlike, 82 : 76, što bi rekao jedan moj prijatelj: UTAKMICU SMO LOŠE POČELI I ONDA SMO NAGLO POPUSTILI. Ovo sranje od utakmce je posmatralo po 7 rezervnih igraca sa svake strane :lol: ..
ПРИЈЕДОР - ПРЊАВОР 82:76

Рончевић – Ђурашиновић, Стојановић (20:13; 18:26; 20:16; 24:21)

Без примједби од стране делегата.

Службени представник ОКК Прњавор госп.Кршић С. Доставио примједбу на суђење судије Стојановића цијенећи га катастрофалним и директним утицајем на резултат.

8) :lol: :roll:
Image

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by neko iz mase »

Sewerin wrote: Службени представник ОКК Прњавор госп.Кршић С. Доставио примједбу на суђење судије Стојановића цијенећи га катастрофалним и директним утицајем на резултат.

8) :lol: :roll:
Kakav si ti ludak,kakva je ovo pizdarija :smt005 :smt005

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Nasi pioniri pobijedili KK Sampion 80 - 55 a kadeti nebi bili kadeti kada sebi nebi zakomplikovaki zivot, na poluvremenu smo gubili 4 razlike i onda posle dogovora u svlacionici ( koji nije za javnost :wink: ) dobili utakmicu 94 : 71.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Franz »

"атлетичари АК Прњавор, освојили су ЧЕТИРИ златне медаље."

Tako da vi kosarkasi imate jos puno pure da jedete.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Barba »

Извињавам се што скрећем са стазе зе трчање.
Ако је случајно Фибин комесар за Еврплогу господин Славен Пајић у близини, замолио бих га да прокоментарише доленаведену жалбу господина Северина Кршића... :D

Image

Grobar Basket
Posts: 383
Joined: 09.01.2008. 23:18

Re: OKK Prnjavor - Bulldogs

Post by Grobar Basket »

Danas smo odigrali poslednje kolo 1. dijela kadetske lige i u Kotor Varosu smo dobili 54 razlike.

Post Reply