Kladionica/Sportski rezultati

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Vredi pokušati... :wink: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Ma ovaj Augsburg cudna ekipa do zla Boga....jos su sada u seriji...ne bih tako olako dao prednost Aachenu
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja odigrao

Partizan Cibona plus
Indijanapolis Detroit plus, nfl
Roma
Firenca
Celzi
Srbija Poljska kec

Kvota 20 u Smrdijanu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Cipiripi wrote:Ma ovaj Augsburg cudna ekipa do zla Boga....jos su sada u seriji...ne bih tako olako dao prednost Aachenu

Dva nula za augzburg, ode ahen kuci pjevajuci :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Igrao sam i ja Augsburg, i prosao, ali mi tiket pokvari Hofenhajm protiv Schalke 04 :?

Babrinjo
Posts: 503
Joined: 06.02.2007. 21:58
Contact:

Post by Babrinjo »

Ja danas ni blizu ali spanci svi prodjose po knjizi ali bice bolje naredni vikend:)
“I personally believe winning and losing matters to you until the last day of your life.”

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Evo malo razbibrige :lol:

Ajax
HSV
Valensija
porto
milan x2
La korunja


te basket

Detorit plus koseva
Indijana minus
Cska plus
Fener plus
Milan h1
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Evo malo predloga za sutra, pa ko ima para za bacanje neka proba.... :wink: :lol:

Olympiakos - Hertha 1 2,00
Paris SG - Twente 2 4,50
Rac. Santander - Man. City 2 3,60
Benfica - Metalist K 2 3,40
Sampdoria - Sevilla 2 2,45
Stuttgart - Standard Liege 2 4,80
NEC Nijemegen - Udinese 2 3,60
Tottenham - Spartak M 1 1,70

Kvota 7928,35 + bonus 6 % = 8404,05 KM na 1 KM

:lol: :lol: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Evo malo novogodisnjih aktivnosti

LA Lejkers boston 2
Orlando NO hornets H1
Finiks SA h1
Porltand Dalas 2

kvota 15
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Champions League 24.02.2009. / 20:45h

Arsenal - AS Roma ...................... X
Atletico Madrid - FC Porto ........... 1
Inter Milan - Manchester U. ........ 0-2 g
Lyon - Barcelona ........................ X2
Image

User avatar
Glodur
Posts: 30
Joined: 08.07.2008. 19:44
Location: Palačkovci
Contact:

Post by Glodur »

Al` ce biti veselo veceras...Pare najbolje za pivo ostaviti, hehe...
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Evo malo da se zapljunem:

Pitsburg NY Islanders 1-nhl
New york Orlando plus koseva, nba
dalas milvoki 1 bez, nba
CSKa/Sijena plus koseva
NJN Cikago 2

fuzbalj:

Real 1
Ћelzi 1
Kardif 1
Fenerbahce Cibona 1 bez
Viljareal pp 1
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Post by night eagle »

A šta kažete na:

Čelzi - Juventus 1 ili 0-2
Real - Liverpul 1 ili 3+
Viljareal - Panatinaikos X ili 3+
Sporting - Bajern 0-2

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Jedan onako za raju :lol:


Rumunija-Srbija X-2
Slovenia-Češka 2
Urugvaj-Paragvaj 1
Izrael-Grčka 2
Mexico-Costa Rica 1

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Portugal - Sweden....................0:0
Belgium - Bosnia-Herzegovina....2:4
Spain - Turkey............................1:0
Romania - Serbia........................2:3
Lithuania - France.......................0:1
Montenegro - Italy......................0:2
Holland - Scotland......................3:0
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Kladionica/Sportski rezultati

Post by Sheki »

Nije valjda da niko ne igra kladzu? Daj da se malo aktiviramo, da vidimo sta bise moglo recimo sutra igrati, ako ima neko neke sugestije i za veceras. Slavni kladionicari su clanovi ovog foruma, a nista od njih? Rege, Darius? Dajte koji tip ;-)

P.S

Jest` da nije red da ja pokrecem ponovo ovu temu, ali hajde...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Kladionica/Sportski rezultati

Post by regeman »

Ja sam od 1.4 odigrao tri tiketa i 2 od toga ovu sedmicu sada..jednostavno, teret poraza i gubitaka me natjerao da batalim kladionicu..mada sad kad krenu i zahuktaju se sezone pocecu ponovo ne sumnjam :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: Kladionica/Sportski rezultati

Post by Sheki »

Ja ove sedmice srijeda i cetvrtak... U srijedu me Mancester skine za oko 400 jevreja dobitka, a sinoc CSKA Sofija za 600 jevreja i to sam igrao da ce dati jedan gol... :(

Znaci sad ce vikend valjda da ispostuje... :-)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kladionica/Sportski rezultati

Post by vrsta8472 »

Кладионице смо довели у ред

"Жестоко смо кренули у спровођење Закона о играма на срећу и одмах смо ишли на „најјаче" приређиваче, оне који су иза себе имали проблематичну прошлост и радили послове са оне стране закона"


У БУЏЕТ ВЕЋ ЛЕГЛО СЕДАМ МИЛИОНА КМ... Здравко Миличевић


Директор Управе за игре на срећу РС Здравко Миличевић тврди да ће власти РС зауставити нелегално коцкање и да ће се, захваљујући новом закону, у овој години у буџет Републике Српске слити више од десет милиона марака.

Миличевић наводи да је приређивање игара на срећу до сада апсолутно било без контроле и да је РС у последњих десетак година због тога остала без десетина милиона марака прихода.


Инспектори се не најављују

Како раде инспекције, по дојавама или некако другачије?

- Наши инспектори имају месечни план рада, али радимо и по дојавама.

Да ли знате да има случајева да власници угоститељских објеката склоне апарате за игре на срећу из локала, а онда упуте анонимну пријаву да се у њиховом локалу незаконито приређују игре на срећу, а када инспектори дођу и виде да нема апарата, они врате апарате назад?

- Ха, ха, ха... То нисам знао, али све је могуће. То је добра информација, да знамо да предупредимо неке ствари, али ми идемо системом изненађења и никада се не најављујемо.

Зашто сте суспендовали свог возача?

- Не бих о томе да говорим.

Да ли је тачно да је суспендован због сумње да је дојављивао куда се крећу инспектори?

- Против њега је покренут дисциплински поступак и док се не заврши, не желим о томе да говорим.


- Колико је стање у овој области било неуређено најбоље показују подаци да је 2006. године по основу Закона о играма на срећу у буџет РС уплаћено око 1,5 милиона КМ, иако су се кладионице и томболе налазиле на сваком кораку, а апарата за игре на срећу није било једино у апотекама. У овој години је наплаћено више од седам милиона КМ, а до краја године та цифра ће премашити десет милиона марака - каже Миличевић у интервјуу за Пресс РС.

Како коментаришете тврдње да проблем није био у старом закону, већ у његовом неспровођењу?

- То је близу истине, јер је стари закон дефинисао овлашћења тржишне инспекције и Пореске управе када је реч о његовом спровођењу и контроли, али сви су бежали од тог посла. Када је формирана Управа за игре на срећу, од премијера РС Милорада Додика и министра финансија Александра Џомбића добили смо стриктна упутства да никоме не смемо да гледамо кроз прсте и да се мора ићи на ригорозно спровођење закона и рашчишћавање ситуације са нелегалним приређивачима игара на срећу.

Да ли то значи да је пре формирања Управе било гледања кроз прсте појединим приређивачима игара на срећу?

- Ми смо жестоко кренули у спровођење закона и одмах смо ишли на „најјаче" приређиваче игара на срећу.

Ко су ти, како кажете, „најјачи" приређивачи?

- Углавном су то људи који су иза себе имали проблематичну прошлост и радили послове са оне стране закона. Не знам да ли они који је пре нас требало да спроводе закон о играма на срећу нису смели или нису хтели то да раде, али ми смо кренули на „најјаче", и то је дало праве резултате.

Па, ко су „најјачи"?

- Не бих о именима, поготово што већина људи отприлике зна о коме се ради.

Реците мени, јер ја не знам!

- Не бих о именима!

Добро, ко има дозволу за приређивање игара на срећу?

- Тренутно у РС само десет правних субјеката има дозволу за приређивање кладионичких игара за укупно 385 пословних јединица. Дозволу за приређивање игара на срећу на аутоматима има 14 правних особа и регистровано је укупно 117 аутомат-клубова, док за томболе одобрење има шест правних субјеката.

Колико пореза месечно морају да плаћају приређивачи игара на срећу?

- Месечно се плаћа 100 КМ по апарату, односно 1.000 КМ по уплатном месту за кладионице. Пошто тренутно има 385 кладионичких места, то значи да ће се месечно у буџет РС уплаћивати 385.000 КМ. Поред тога, у области игара на срећу тренутно ради 1.290 радника, што није безначајна цифра.

Игре на срећу на аутоматима могу се приређивати само у аутомат-клубовима, у којима мора бити најмање 15 апарата. Зар је паметно да се држава одрекне прихода од 100 КМ месечно од по најмање стотинак апарата у свакој општини који су се налазили у рецимо тридесетак или више угоститељских објеката?

- Ишли смо на дестимулацију приређивања игара на срећу. На сваком ћошку су били апарати и то је било веома тешко контролисати, а сада је много лакше извршити надзор над спровођењем закона. Приређивачи су „дизали фрку" због овог закона, а прошлог петка су на састанку који смо приредили похвалили и закон и рад Управе, јер се испоставило да им је промет увећан за више од 20 одсто.

Д. МОМИЋ
http://www.pressonline.rs/page/stories/ ... ctionId=51
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Goran5103
Posts: 1
Joined: 16.07.2010. 03:42

Re: Kladionica/Sportski rezultati

Post by Goran5103 »

Ja se unapred izvinjavam , nisam siguran smem li da ostavljam linkove ili ne. Ako ne smem nek neko obrise, ali ako ostane link mislim da ce biti od koristi.Samo prepisijte i uzmite kes.Nema potrebe za razmisljanjem

http://www.gbetting.in.rs

Evo primera prethodnih tipiva,za sada bez promasaja:

15.07.2010.

Levski - Dundalk 1 & T1 2+ kvota 1.25 POGODAK
Makabi T.A - Mogren 1 & T1 2+ kvota 1.25 POGODAK
Maritimo - Sporting 1 kvota 1.20 POGODAK
Besiktas - Vikingur 1 & T1 2+ kvota 1.10 POGODAK

14.07.2010.

Partizan - Pjunik 1 & T1 2+ kvota 1.45 POGODAK
Buki - Dandi Utd 3+ kvota 1.30 ODLOZEN
Piterboro - West Ham 2+ kvota 1.20 POGODAK

Post Reply