Vjecita dilema....Zvezda-Partizan

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Post by PARTIZAN & PAOK »

Oj cigani,cigani vi ste čudna raja nekad ste bili *****,a sad ste jaja.



Autor:ja
partizaneeee partizan ole ole samo jedno ime znam partizan beograaad

ima jedan tim,
ceo sam zivot s njim,
pevam svaki dan,
ej napred partizan

User avatar
PARTIZAN & PAOK
Posts: 113
Joined: 22.10.2008. 12:21

Post by PARTIZAN & PAOK »

Partizan je najbolji nema dalje
partizaneeee partizan ole ole samo jedno ime znam partizan beograaad

ima jedan tim,
ceo sam zivot s njim,
pevam svaki dan,
ej napred partizan

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Sta su Partizan i Zvezda docekali da im igrace kupuje Vojvodina...a oni da dovodde igrace iz Borca BL (Zvezda) i Slavije (Partizan).:?

Image
Vojvodina: Hoćemo Žuku i Koromana

Uprava Vojvodine u narednih nekoliko dana i zvanično će poslati ponudu Partizanu i Crvenoj zvezdi u želji da angažuje Brazilca Antonela Žuku i Ognjena Koromana.

"Želimo da u prolećni deo sezone, odnosno u borbu za titulu uđemo jači, a Žuka je fudbaler o kojem najozbiljnije razmišljamo. Isto važi i za Koromana, jer je on spreman da postane član našeg kluba", izjavio je za "Sport" Vojislav Gajić, predsednik novosadskog prvoligaša.

Vojvođani znaju da bi cena za brazilskog asa iz redova crno-belih mogla da bude previsoka, kao i za reprezentativca iz komšijskog tabora, ali veruju da to ne mora da bude prepreka.

Ipak, oni su svesni da za Žuku i Koromana moraju da oslobode mesto u ekipi, što znači da bi morali da se odreknu usluga nekih svojih igrača. Najbliži odlasku su Dušan Tadić, Igor Đurić i Aleksandar Popović.

Za Tadića je Ajaks već poslao konkretnu ponudu od tri miliona evra, pola miliona manje nego što je Vojvodina odredila obeštećenje, dok su za Popovića ozbiljno zainteresovani timovi iz Francuske iz Grčke.

Predsednik Gajić istakao je da nijedan fudbaler neće napustiti redove Vojvodine pre nego što klub obezbedi alternacije.

Dilema hoće li se Žuka i Koroman preseliti u Novi Sad, odnosno Tadić, Popović i Đurić napustiti taj grad trebalo bi da bude rešena do petka, kada ekipa odlazi na pripreme u Antaliju.
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Ne znam za Zvezdu, ali znam da je danas Partizan spushio od Zadrana :lol:

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Mi smo Zadrovi,Zadar je nas!
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Jesu to opet neke okupatorske ideje? :lol: :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jesu, naisla si na leglo Chetnika :roll:

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Pustam bradu da se asimiliram s vama.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

ananasmijana wrote:Pustam bradu da se asimiliram s vama.
Alo nasmijanka ne moras postati bradu,jer to nije vise IN. Sad su IN ovi gologuzi,pardon golobradi cetnici koji imaju izmedju 15 i 17 ljeta! :lol:
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

S takvima sam se vec asimilirala :wink:

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

ananasmijana wrote:Pustam bradu da se asimiliram s vama.

Ma cijelo vrijeme si ti meni sumnjiva........ :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Mr X wrote:
ananasmijana wrote:Pustam bradu da se asimiliram s vama.
Alo nasmijanka ne moras postati bradu,jer to nije vise IN. Sad su IN ovi gologuzi,pardon golobradi cetnici koji imaju izmedju 15 i 17 ljeta! :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BRATE 100 % SI U PRAVU.... SVI NEŠTO ČETNIKUJU.... POGOTOVA TA DECA, A KADA BI SE ZAPUCALO POBEGLI BI GLAVOM BEZ OBZIRA.... :lol: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

Prema poslednjim istraživanjima sprovedenim pre nekoliko meseci, Crvena zvezda i dalje ima više simpatizera, i to u odnosu 60 prema 40 odsto. Dakle, na dvojicu partizanovaca dolaze trojica zvezdaša.

Međutim, ako posmatramo rezultate u pet najatraktivnijih kolektivnih sportova, onda je Partizan uspešniji od Crvene zvezde, pošto u fudbalu, košarci, rukometu, vaterpolu i odbojci (računajući samo mušku konkurenciju) ima 72 osvojene državne titule (kako u velikoj Jugoslaviji, tako i u SRJ, SCG i sada Srbiji), naspram 56 trofeja najvećeg rivala. Presudna razlika napravljena je u vaterpolu (21:2), a crno-beli su još uspešniji i u odbojci (10:6). Zvezda vodi u fudbalu (24:20) i rukometu (9:6), dok je košarkaški bilans izjednačen - 15:15.
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Striker wrote:Međutim, ako posmatramo rezultate u pet najatraktivnijih kolektivnih sportova, onda je Partizan uspešniji od Crvene zvezde, pošto u fudbalu, košarci, rukometu, vaterpolu i odbojci (računajući samo mušku konkurenciju) ima 72 osvojene državne titule (kako u velikoj Jugoslaviji, tako i u SRJ, SCG i sada Srbiji), naspram 56 trofeja najvećeg rivala.
LOOOOOOOOOOOOOOOOL!

Ovo je GG :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

LOOOOOOOOOOOOOOOOL!

Ovo je GG
Sta ti kenjas sada, uvijek si pljuvao sportove poput vaterpola i macevanja :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Istina :D Retardirani su sportovi, jako :wink: Samo kazem da je statistika cudo :D

Eto, izbrisi i vaterpolo sto se mene tice, i opet je shuca :lol:

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Post by sagittarius_rex »

Mislim da u ovoj temi nema dileme zna se
ZVEEEEEZZZZZDDDDDAAAAAAA TO JE MOJ TIM...
>>>---------------------->>>

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Сутра је дерби, поново испочтка бројимо до 17 :)

User avatar
TERAPIJA
Posts: 25
Joined: 18.08.2008. 00:43

Post by TERAPIJA »

Znači jbg onako okrnjenog sastava komšinica opet navučena :D
Mislim šta reci,ne sjećam se kada je nekom pošlo za rukom da ne postigne u jednoj četvrtini jedan jedini koš iz igre.Sve sa linije slobodnih bacanja :lol: eee zvezdo zvezdo.....
Dakle:
C.Zvezda-Partizan
82 - 85

:smt041

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Буши, ха-ха-ха :)

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

...a priznajte da ste se ponadali... 8) :) :roll:
Image

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Image

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

Jesu lisnati jesu,ja znam :lol: :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

TERAPIJA wrote:
Mislim šta reci,ne sjećam se kada je nekom pošlo za rukom da ne postigne u jednoj četvrtini jedan jedini koš iz igre.Sve sa linije slobodnih bacanja :lol: eee zvezdo zvezdo.....
Dakle:
C.Zvezda-Partizan
82 - 85

:smt041
A covjeka, haha :lol:
Sine, koga treba da bude sramota poslije ovake situacije (koju si opisao)? Zvezdu ili Pakistan?
Nisam gledao utakmicu- a jedini zakljucak koji iz tvog pisanja mogu izvuci je- da ste igrali prljaaavooooo i da se niste posteno branili, vec prekrsajima (znaci, niste dozvolili da pridjemo kosu u igri, jer ste pravili prekrsaj nad prekrsajem).. Zato ta bacanja.. A posto vidim da je razlika SAMO tri poena, onda se moze reci da smo izgubili zato sto smo promasili tri slobodna bacanja, od kamare njih kojih smo imali... Vama na cast!!!

Smesan si bre, tamo se :lol:

User avatar
TERAPIJA
Posts: 25
Joined: 18.08.2008. 00:43

Post by TERAPIJA »

seljak iz skakavaca wrote: A covjeka, haha :lol:
Sine, koga treba da bude sramota poslije ovake situacije (koju si opisao)? Zvezdu ili Pakistan?
Nisam gledao utakmicu- a jedini zakljucak koji iz tvog pisanja mogu izvuci je- da ste igrali prljaaavooooo i da se niste posteno branili, vec prekrsajima (znaci, niste dozvolili da pridjemo kosu u igri, jer ste pravili prekrsaj nad prekrsajem).. Zato ta bacanja.. A posto vidim da je razlika SAMO tri poena, onda se moze reci da smo izgubili zato sto smo promasili tri slobodna bacanja, od kamare njih kojih smo imali... Vama na cast!!!

Smesan si bre, tamo se :lol:
Ти ваистину ниси тачан ал никако!Ниси гледо утакмицу а изводиш закључкље и тачно можеш на основу мог коментара да створиш слику о утакмици ахахахааа.Хајд сад иди на Љубић и скотрљај се озго :D Па јел вам Партизан крив што сте пред крај 3 четвртине водили 71:57 а у задњу четвртину сте ушли са резултатом 72:62!!!Има ли шта боље за тим него са линије слободних бацања одржавати и тако добру предност или је лакше ономе ко јури резултат :o
Скоро сваки додир је судија свиро фаул у вашу корист,и што јест било и што није боже сачувај,као да Партизан игра против женског КК Црвена Звезда :roll: јел вам Партизан крив што нисте знали у задњој четвртини саставит нормалан напад и упутит нормалан шут на кош.Могли сте и ви боље организоват напад као Партизан у последњих 10 мин. а и у дбрани сте били лоши!И шта ту нама на част треба да иде?Једноставно играчи Партизана су видјели да шале нема и у последњој четвртини консолидовали се мало,чвршћа одбрана и у нападу гас,гас....ииии ћао ћао :lol: а у прве 3 четвртине Партизан се стварно лоше односио према игри,скоро аматерски и као да су дјеловали у том периоду незаинтересовано,много грешака,исхитрених напада итд итд....
Добро,разумијем ја твоје лошије расположење због пораза,али да си се толико одузео и због тога пишеш неке коментаре које немају везе са оним што се дешавало на терену,а како си и сам рекао да ниси гледао меч....мислим јбг.
Боље ти је да си честитао,добро није пријеко потребно овде,али могао си бар упутити коју лијепу ријеч за побједу у Евролиги :D немој да си толико тежак на ријечима :D
Ајд,биће боље.... :wink:

Post Reply