Forumaski fudbal-slike/utisci

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Neboj se brate .... :lol: :lol: :lol: NEĆU ..... :lol: :lol: :lol: Svako ide koliko može .... :lol: :lol: :lol:
ImageImage

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Unaprijed otkazujem ucesce na trcanju. Dosta mi je sto moram svaki vikend, jos i kad dodjem za Uskrs. Radije bih ja nesto gotivnije tih dana? :wink:

Mada Kivi, ideja je inace odlicna! Svaka cast.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

regeman wrote:
Razgovarao sam sa Vrstom , da bi bilo dobro , naravno ko hoće, da se naši forumaši odazovu toj trci rekreativaca i da vidimo ko je najbrži i najizdržljiviji
Nosices na dusi pola foruma nakon trke :D
Minimum..... :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Давно сам био предложио нешто за наше форумаше, али су изгледа заборавили..... Пошто је крајем марта Католички Ускрс, и већина наших форумаша из Иностранства долази кући у Прњавор, од којих ће већина бити на окупљању 23. марта...... Предлажем, поново, и позивам све форумаше да дођу на 9. Међународну уличну трку, 21. марта на Трг Српских бораца у Прњавору у периоду између 13:50 до 16:35 и присуствују Манифестацији која се организује поводом дана Општине Прњавор.... Такођер сам био предложио да наши форумаши, како мушки, тако и женски,који то могу и желе, узму учешће у трци рекреативаца на 800 метара које је на распореду у 16:30.... За прва три у свакој категорији су обезбеђене робне награде, медаље и дипломе... Већ смо рекли да ћемо поред фудбала видети ко је најбржи на 100 м и најиздржљивији форумаш на 800 м, па ето прилике за то.... после трке наравно идемо на пиће, дружење и вечеру.... Само они који буду трчали... ...... То би могло бити један вид загријавања за окупљање које се одржава у суботу вече у Ловачком дому....

Уједно позивам све оне који хоће и који нам могу помоћи око организације трке, тј суђења на самој стази у време трка, како ученика основних и средњих школа, тако и главних трка активних атлетичара.....
ImageImage

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Mene planiraj u ovaj drugi deo manifesta..pice,druzenje i vecera...a trčaću ja od stana do restorana u kojem budemo bili,da ne kažeš da nisam trčao :) :) :)
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Post by rocky »

Ja ako budem stigao u cetvrtak trcim... Bice dobro ako stignem prvi sa zada.... :lol: :lol: Ma vazno je ucestvovati, jebes rezultat...
Idemo dalje ...

Post Reply