Najbolji basketasi

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Najbolji basket se se u Prnjavoru igrao/igra

prije 1992
19
43%
poslije 1992
25
57%
 
Total votes: 44

User avatar
Maharadza Blitz
Posts: 9
Joined: 13.10.2007. 13:52

Post by Maharadza Blitz »

Miso, Djo i Kvisko bi ih pomrli k'o metlom
To be a rock and not to roll...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Bicu kulturan pa ti necu reci da nemas pojma! :lol:

User avatar
Maharadza Blitz
Posts: 9
Joined: 13.10.2007. 13:52

Post by Maharadza Blitz »

Uz duzno postovanje Sasi T, Popi i Dragisi, i oni sami su svjesni da ne bi iz male izasli protiv navedene ekipe. Franc, ti valjda sreces neke od gore navadenih pa ih upitaj :idea:
To be a rock and not to roll...

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Maharadza Blitz wrote:Uz duzno postovanje Sasi T, Popi i Dragisi, i oni sami su svjesni da ne bi iz male izasli protiv navedene ekipe. Franc, ti valjda sreces neke od gore navadenih pa ih upitaj :idea:
Ni basket se ne igra kao nekada....odbrana nekada i odbrana danas,nesto neuporedivo!
A za te sto si nabrojao,znao sam Kviska,Djodju(proslo ljeto bio na igralistu,sutirao malo na kos i kad smo odlucili da udjemo u pricu sa njim jer smo znali o kome je rijec,covjek se izgubi,nestade kao da su ga demoni pitali za misljenje...ali dobro,ko zna sta je pomislio,njegov problem...mi smo bili radi odigrati basket sa njim bez obzira na njegov fond godina i uopste misljenju njegovom o nama)...bio sam tinejdzer uzrasta 15-16 tak godina kad su igrali tvoji pajtosi(vjerovatno si i ti jedan od navedenih)...sjecam se da se tada poeni uzimali i na frku i galamu sto mi se bas i nije dopadalo ali boze moj vremenom provalis da je to jednostavno BASKET i ako se ne uklopis u takva pravila igre nemas sta ni traziti...jedna stvar sto mi se izuzetno svidjala u to vrijeme jeste bila da nisi smio krociti na kos A,ma ni liniju ugaziti,samo si mogao mirno posmatrati sa strane,cast je bila kad bi uletio kao treci samo da dodajes loptu....danas to klinci vise ne cijene,tj. ne sljive starije ni 5%...kafane su ucinile svoje,uzore su pronasli u istim a ne na igralistu kao nekada!Rado se sjetim vremena kad si mogao sutnuti loptu na kos B sa tablom od dasaka i baciti pogled na kos A odakle su se krale fore od starijih momaka...rado se sjecam i velikog gospodina Elvira koji mi je bas tih godina prisao i pitao za ime i prezime i ubrzo zatim dobio poziv da treniram u klubu sto je za mene tada predstavljalo veliku cast i od tada moze se slobodno reci da basket tece mojim venama....kao Coca-Cola,nenadjebiv osjecaj! :D

Evo pozivam te da sastavis ekipu i kad dodjes ovamo da odmjeris snage sa reprezentacijom ovog foruma...ako treba pozajmicu ti svog "starijeg brata" Pezera zvanog Redzi Miler! :wink:

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

odlicna tema

Post by rema »

1.Dule Marinkovic
2.Trivi
3.Aco Popovic
4.Deny Stojakovic
5.Gavro

:smt038

brljac
Posts: 141
Joined: 26.09.2006. 14:34
Location: Zadar

Post by brljac »

Hirurg wrote:
brljac wrote:Najbolji kosarkas-Popo! :-)
Takav mu nadimak... :-)
..te davne...1990-te...
ti bas volis velike ljude heheheh uzdisi i dalje popo je dobar ko i prije :lol:

Oke,,,,dakleM:
Ah,
Oh,
Ahhm,
Eh,....

Pozdravi ga! :wink:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hm....jel imas neku poruku za njega...napisi na PP da mu prenesem ;)

brljac
Posts: 141
Joined: 26.09.2006. 14:34
Location: Zadar

Post by brljac »

Ne znam ja šta ti je to pipi. Nesto za papiti?! :wink:

:-)))))))))))
Samo ga pozdravi.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

sta da mu kazem pozdravlja te jedna sa foruma :shock: :shock: :shock: al ok kako ti kazes..:)PP to ti je nesto za pipati prije ;)

brljac
Posts: 141
Joined: 26.09.2006. 14:34
Location: Zadar

Post by brljac »

prije čega...pipati?:-)

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ejs sada ti bi detaljeeee....e nemogu to reci to se pokazuje :lol:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Zaboravili smo Zorana Veselinovica - Civku,taj je strasno igro basketa!!!
Srebrena Krila

petar14
Posts: 23
Joined: 13.11.2007. 12:00
Location: Prnjavor

Post by petar14 »

Maharadza Blitz wrote:Uz duzno postovanje Sasi T, Popi i Dragisi, i oni sami su svjesni da ne bi iz male izasli protiv navedene ekipe. Franc, ti valjda sreces neke od gore navadenih pa ih upitaj :idea:
Dovoljno je nabrojati titule u street basketu u jednoj godini ekipa Pop,Dragisa,Trivi,Tetrix,Franc nekada takodje i Pezer
Bosanski Brod 1mjesto
Srbinje 1mjesto
Prnjavor 8 prvih mjesta
Derventa 1mjesto
Banja Luka 2 mjesto
Doboj 2 mjesto 1 mjesto
Teslić 1 mjesto
sami odlucite!!!

GRUJO
Posts: 19
Joined: 05.11.2007. 21:40

Post by GRUJO »

Ja ne znam koga bi stavio u najbolju ekipu ali sa sigurnoscu mogu da sastavim NAJGORU,a to su tri luzera......FRANC,PEZER I GRUJO...... xe,xe,xe......

User avatar
zeko_sisko
Posts: 383
Joined: 30.09.2007. 16:14

Post by zeko_sisko »

petar14 wrote:
Maharadza Blitz wrote:Uz duzno postovanje Sasi T, Popi i Dragisi, i oni sami su svjesni da ne bi iz male izasli protiv navedene ekipe. Franc, ti valjda sreces neke od gore navadenih pa ih upitaj :idea:
Dovoljno je nabrojati titule u street basketu u jednoj godini ekipa Pop,Dragisa,Trivi,Tetrix,Franc nekada takodje i Pezer
Bosanski Brod 1mjesto
Srbinje 1mjesto
Prnjavor 8 prvih mjesta
Derventa 1mjesto
Banja Luka 2 mjesto
Doboj 2 mjesto 1 mjesto
Teslić 1 mjesto
sami odlucite!!!
Petar14, nisi trebao napustati tu ekipu. Znas da se mi palimo na doticnog igraca i da nismo mogli izgubit. :smt109 :smt109 :smt109

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

GRUJO wrote:Ja ne znam koga bi stavio u najbolju ekipu ali sa sigurnoscu mogu da sastavim NAJGORU,a to su tri luzera......FRANC,PEZER I GRUJO...... xe,xe,xe......
E jesmo vala kombinacija za busenje....ko rastimana gitara,svaka zica svoju politiku vodi! :lol:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

DaVid3
Posts: 13
Joined: 16.12.2007. 21:31
Contact:

Post by DaVid3 »

nemoj te previse naglo
David Pribic

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

...

Post by Sewerin »

Sewerin proudly presents:

Prvi pik prnjavorskog basket drafta....obratite paznju na momka sto pogadja sut za 3 poena sa cca. 8 m.!

http://www.youtube.com/watch?v=yHhx3lhqI4I
Image

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Frustracije kod protivnicke ekipe su nevjerovatno OGROMNE...Barba chupa kosu sa glave,Ultras Bog 84 pusta samo njemu jasne zvukove....dok popularni Vrhovac kao kulira i skuplja sav gnjev u sebi...
...dovoljno je reci Gooner aka. Vujke...da daaa...to je taj covjek...ubica djecijeg lica! :smt023
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Lolzor!? Zar i on igra basket? :lol: Nije valjda Prnjavor toliko nisko pao pa da on ima mjesta na basketu? :lol: :lol: :lol:

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Cik stigni ga Barba... :wink:

User avatar
GooneR
Posts: 248
Joined: 15.04.2003. 19:56
Contact:

Post by GooneR »

HaHaHa.... zahvaljujem se ekipi entuzijasta koja prati sportska desavanja u ovom gradu 8)
Image
If everybody in the world loved everybody in the world what a glorious world this could be...

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Post by neko iz mase »

Vujiću jel može autogram?Please
P.S.Sad ću svima pričati s kim sam igrao fudbal kod škole.

User avatar
Mladjo
Posts: 207
Joined: 12.08.2002. 10:41
Location: Moscow
Contact:

Post by Mladjo »

Bravo vujke kralju.

Nema sta bice od tebe nesto samo da ojacas :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=oDViXo14d34

http://www.youtube.com/watch?v=39q5IrMy ... re=related

meni se oni vise svidjaju nego oni paori sa sela sto voze automobile stranih registarskih oznaka

Post Reply