Najbolji basketasi

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Najbolji basket se se u Prnjavoru igrao/igra

prije 1992
19
43%
poslije 1992
25
57%
 
Total votes: 44

petar14
Posts: 23
Joined: 13.11.2007. 12:00
Location: Prnjavor

Post by petar14 »

Kum_Ruzvelt wrote:aaaaaaaaa tujka si,lokanciju som ti prevalio,sads gotev ojfaaaaaaa...
Kako moji kumići?
Kumici su dobro sta ima kod tebe tuj! Ako imas Elvirov broj trebao bi mi! Pozdrav za najkreativnijeg basketasa!

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

poslao sam ti broj,...
Kod mene ništa novo samo zafrkancija,...
Malo radim,malo zeza,izbjegavam gluposti zbog zlobnika i tračara,ali nadam se da će prestati ispričane priče,nisu svi slijepi,pa vide ljudi...
Malo se ubacujem na forum i tako ubijam vrijeme a i dođem do informacija koje razmijenim,...
interesuje me malo klub i stanje u njemu,...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Post by Striker »

UUUUUU moj glas donijeo 51% :D:D:D:D jeeeee
Image

gavro
Posts: 19
Joined: 17.10.2008. 20:27

Post by gavro »

Pozdrav svim basketasima iz mog Prnjavora...
Mischu i Trivija bih pohvalio.Sa njima sam ih mnogo odigrao,peglali smo se igrajuci zajedno ili jedni protiv drugih.Trivi opet nekako poseban,on je jedini covjek na svijetu koji bas,bas ne voli da gubi pa bi prije poginuo nego da izgubi basket,prznica stara.A i inace ga cijenim,jer jedini uvijek kaze sta misli i ne kakhi iza ledja...Sa njim znas na cemu si(pa makar se i potukli :lol: )...
Rado se sjetim zajednickih putovanja i utakmica,treninga itd.U pravu su mnogi kada kazu da su se mnoge stvari promijenile,kao nastavnik sam primijetio da su klinci po mnogo cemu drugaciji.Njih bi bio stid da idu na tekmu protiv "Orlova",kao mi,te neke ratne godine kad smo na teren izasli u "startas" patikama,Sloga Prnjavor...Tuzna ratna godina,novca niotkud ali zelja ogromna. Naravno,Dule Marinkovic(takvu ludacku odbranu i stav,ulazak "u jaja" malo je ko mogao izdrzati citav basket,tekmu),Aco Popovic... Bilo nas je puno koji nismo zasluzili da sa 12,13,14god. peglamo basket kod skole u kabriolet patikama,imamo jedva 3 treninga sedmicno,u hali bez grijanja,od 21.00h policijski sat itd....
Sve prolazi,basket ostaje...

Post Reply