Republika Srpska- Srbija

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Rezultat?

Pobjeda RS!
6
21%
Pobjeda Srbije!
16
57%
Nerijeseno!
6
21%
 
Total votes: 28

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

kad neko pocne moraju i drugi odgovoriti, i onda oni prvi opet njima odgovaraju i eto tako...zasto vi pojedini koji mrzite RS, Srbiju i sve Srbe jednostavno ne ignorisete ovu temu, znaci nepisete nista ako nemate sta pametno napisati osim siriti mrznju prema srbima...idioti jedni
eto zasto nas (sve iz bivse juge) mrze i kazu da smo najgori ljudi...ovako nigdje necemo stici,a u evropu ce mo za jedno 100 godina koliko ja vidim :D

Zasto se nemoze raspravljati o UTAKMICI? Ko hoce neka sebi otvori temu u svastari o drzavama, entitetima, drzavljanstvima...!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Svaka čast SCG!
Image

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

sena internetusa wrote:Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Normalno, tako je!!!. Znaci utakmica se igra u BiH izmedu RS i Srbije :)

Neka pobjedi RS :wink:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Elmar wrote:Neka pobjedi RS :wink:
Hoce, al' u klikerima!!!

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

ma i nije poenta u rezultatu, nego da se eto njeguju bratske veze RS i Srbije..

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Elmar wrote:
sena internetusa wrote:Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Normalno, tako je!!!. Znaci utakmica se igra u BiH izmedu RS i Srbije :)

Neka pobjedi RS :wink:
Joj Elmar sto ti nerviras. ****** te BIH vise! Utakmica se igra u RS i igraju reprezentacije Republike Srpske protiv reprezentacije Republike Srbije! RS je cinjenica za tebe, zagarantovana Dejtonskim sporazumom.Ako ti to smeta, poklopi se tim ikea pokrivacem i usima i cuti! I to nije tema ovdje. Ako razumijes o cemu se radi u ovoj utakmici, a ako si imalo pismen i inteligentan skontaces! Jebi se vise sa tim nacionalizmom i unitarizmom!! Pozdrav!

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Sheki wrote:
Elmar wrote:
sena internetusa wrote:Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Normalno, tako je!!!. Znaci utakmica se igra u BiH izmedu RS i Srbije :)

Neka pobjedi RS :wink:
Joj Elmar sto ti nerviras. ****** te BIH vise! Utakmica se igra u RS i igraju reprezentacije Republike Srpske protiv reprezentacije Republike Srbije! RS je cinjenica za tebe, zagarantovana Dejtonskim sporazumom.Ako ti to smeta, poklopi se tim ikea pokrivacem i usima i cuti! I to nije tema ovdje. Ako razumijes o cemu se radi u ovoj utakmici, a ako si imalo pismen i inteligentan skontaces! Jebi se vise sa tim nacionalizmom i unitarizmom!! Pozdrav!
Oooohooh, sto me nasmija i to dobro!! Objasni mi kako moze RS imati reprezentaciju!??
Sto ce onda igrati jedan V.Grujic, D.Maletic kada oni igraju vec za jednu reprezentaciju, igraju za BiH Reprezentacju! Znaci po pravilama nemogu igrati za neku drugu repku, i to znaci da RS nije neka reprezentacija pametnjakovicu jedan, vidim da se sa tobom nemoze imati normalnu diskusiju.

Ja sam roden u RS, da. Ali Bosanac sam i na to sam ponosan. Sta ces kada je tako ;)

Pozdrav!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cuti ti, sta ti znas o tome!? Kako ne moze? Je l' Vucinic igrao za Srbiju pa sad igra za Crnu Goru, i jos mnogi??? E, tako ce i ovdje da bude. Kontas? :evil: Igraju sad zato sto moraju, ali ne zadugo!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

jbg, mi vec objasnjavali kako moze a kako ne... al ne vrijedi...
uostalom, niko ti ne spori - budi ono sto jesi....

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Nicky wrote:Cuti ti, sta ti znas o tome!? Kako ne moze? Je l' Vucinic igrao za Srbiju pa sad igra za Crnu Goru, i jos mnogi??? E, tako ce i ovdje da bude. Kontas? :evil: Igraju sad zato sto moraju, ali ne zadugo!
Bice bice, da da. Kad ? De reci mi molim te? :P

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kad-tad! Tako su i u Srbiji govorili, pa oplakali.

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Dobro kada to znas, znas li mozda ko ce pobjediti Evropsko Prvenstvo 2008?

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

Elmar wrote:
Sheki wrote:
Elmar wrote:
sena internetusa wrote:Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Normalno, tako je!!!. Znaci utakmica se igra u BiH izmedu RS i Srbije :)

Neka pobjedi RS :wink:
Joj Elmar sto ti nerviras. ****** te BIH vise! Utakmica se igra u RS i igraju reprezentacije Republike Srpske protiv reprezentacije Republike Srbije! RS je cinjenica za tebe, zagarantovana Dejtonskim sporazumom.Ako ti to smeta, poklopi se tim ikea pokrivacem i usima i cuti! I to nije tema ovdje. Ako razumijes o cemu se radi u ovoj utakmici, a ako si imalo pismen i inteligentan skontaces! Jebi se vise sa tim nacionalizmom i unitarizmom!! Pozdrav!
Oooohooh, sto me nasmija i to dobro!! Objasni mi kako moze RS imati reprezentaciju!??
Sto ce onda igrati jedan V.Grujic, D.Maletic kada oni igraju vec za jednu reprezentaciju, igraju za BiH Reprezentacju! Znaci po pravilama nemogu igrati za neku drugu repku, i to znaci da RS nije neka reprezentacija pametnjakovicu jedan, vidim da se sa tobom nemoze imati normalnu diskusiju.

Ja sam roden u RS, da. Ali Bosanac sam i na to sam ponosan. Sta ces kada je tako ;)

Pozdrav!

Grujic je Srbin iz RS, dakle tako reci i "drzavljanin" RS, i ima pravo nastupa za Reprezentaciju RS, zato sto je on iz RS, a to sto on igra za BiH(zato sto nemoze za Srbiju pa je uzeo sta je mogao) to nikakve veze nema, jer FSRS nije priznat kao punopravan clan UEFA i FIFA, nego onako kao i Kosovo, znaci nemoze da odigrava utakmice u okviru kvalifikacija za EP, SP kao i utakmice na zavrsnicima navedenih turnira. Tako da moze svaki Igrac RS da igra za Republiku Srpsku!

Ja mislim da je sad jasno i da nece vise biti diskutije o tome, kako sada Misimovic, Grujic ili neznam ko moze da igra za RS itd.

i molim da se prekine sa (indirektnim) sirenjem mrznje prema Srbima(iz RS)!

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

@Elmar

Ja sam roden u RS, da. Ali Bosanac sam i na to sam ponosan. Sta ces kada je tako

JA STVARNO NEMAM NISTA PROTIV TEBE :!:
ZADRZI SVOJE MISLJENJE O TOJ TVOJOJ BOSNI ZA SEBE :!: :!: :!: :!: :!: :!:
NEMOJ SE LJUTITI ALI TI STVARNO POKAZUJES MRZNJU PREMA REPUBLICI SRPSKOJ :!:


poz
Image

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Daj neka mu neko nacrta o kakvoj se utakmici radi? Decko hej?? Pa ne pisemo svi cirilicom da ne umijes procitati?? Utakmica revijalnog karaktera, zbog proslave 15 godina FSRS. Kontas? Isto tako postoji i NSFBIH. I da oni naprave takvu jednu utakmicu, pa nema veze...Mislim... Jesi IKAD cuo da Baskija igra utakmice? Kakav si ti to fudbaler kad nisi... Bemu misa... Pa ne boj se... Necemo te pojesti... :wink: Ja ti ne sporim sto si ti bosanac, nisi ti kriv, tvoj pradjed je, ili ko zna, ali dzaba ti taj ponos tim,nastavi samo, samo jarane, nemoj molim te da sporis RS, nemoj nikad vise! I mirni svi! Ok? Jesi skontao?

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Ja samo kazem da RS nemoze biti reprezentacija, nemogu da svatim kako moze biti reprezentacija!

Ako je tako da je to reprezentacija, sto ne igraju kvalifkacije za EP 2008?

Molim vas da mi to neko objasni...hajd da vidimo istinu...;)

@Sheki: Dogovoreno, PEACE!.

Pozdrav!

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

Elmar wrote:Ja samo kazem da RS nemoze biti reprezentacija, nemogu da svatim kako moze biti reprezentacija!

Ako je tako da je to reprezentacija, sto ne igraju kvalifkacije za EP 2008?

Molim vas da mi to neko objasni...hajd da vidimo istinu...;)

@Sheki: Dogovoreno, PEACE!.

Pozdrav!
uu jebote, nepostoji samo drzavna reprezentacija, nego i entitetska ili kako vec( RS, Katalonija, Baskija, Kosovo, ....), znaci nemogu odigravaju zvanicne utakmice,zato sto nisu suverene drzave nego entiteti, automne pokrajine i zato ih FIFA i UEFA nisu 100% primili te Saveze u njihovo clanstvo...... ali zato mogu nezvanicne utakmice odigravati, zato sto imaju status autonomije ili entiteta, a oni su tako reci "nezavisne" od drzave kojoj pripadaju, barem sto se toga tice...

nadam se da je sad jasno

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

SCG wrote:
Elmar wrote:Ja samo kazem da RS nemoze biti reprezentacija, nemogu da svatim kako moze biti reprezentacija!

Ako je tako da je to reprezentacija, sto ne igraju kvalifkacije za EP 2008?

Molim vas da mi to neko objasni...hajd da vidimo istinu...;)

@Sheki: Dogovoreno, PEACE!.

Pozdrav!
uu jebote, nepostoji samo drzavna reprezentacija, nego i entitetska ili kako vec( RS, Katalonija, Baskija, Kosovo, ....), znaci nemogu odigravaju zvanicne utakmice,zato sto nisu suverene drzave nego entiteti, automne pokrajine i zato ih FIFA i UEFA nisu 100% primili te Saveze u njihovo clanstvo...... ali zato mogu nezvanicne utakmice odigravati, zato sto imaju status autonomije ili entiteta, a oni su tako reci "nezavisne" od drzave kojoj pripadaju, barem sto se toga tice...

nadam se da je sad jasno
Hvala jarane 8) , hajde na Msn uvezi foruma Ljubica :wink:

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

jbt malo me nema i izgiboste..... :lol: :lol: :lol:

@Seno,a zasto kada ja u inoZEMSTVU kazem da sam iz BiH,odmah kazu :"A,Musliman" :?: :?: :?:
Imate ono sto ste htjeli i ti i Elmar i svi ostali a nama ostavite nasu Srpsku i sve ce biti u redu, koji vam je vise..?
Svaku provokaciju vi prvi pocinjete...

@Elmare
milioniti put kazem za Bosnu I Hercegovinu (a ne samo Bosnu kako vi volite da kazete i time sami pljujete po toj drzavi) igra sve sami otpad od Srba i Hrvata, (mislim na kvalitet igraca) cast Sergeju.
Eno imali ste neki dan prijateljsku sa Hrvatima pa vas Hrgovic samo sto nije otpjevao Lijepu nasu :lol: ja misim da to sve dovoljno govori o svemu.

Mnogo bi nam znacilo da se odigra ova revijalna utakmica a to bi mogao biti jedan fini pocetak serija utakmica (ne trazimo uopste samostalnu reprezentaciju zvanicnu jer nam ne treba,imamo vec jednu za koju navijamo :wink: ) Trebalo bi promijeniti obicaj da pred Novu godinu Katalonija igra prijateljske sa Srbijom i neka igra sa Srpskom jer imamo isti problem.


I jos nesto @Seno,kada te neko upita gdje je ta Rep Srpska odmah mu pokazi bilo koju kartu od ADAC i ponosno ubodi prstom gdje je,jer je ucrtana :wink:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

a neka si im rekao svaka cast druze :!:

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Kada se igra ova utakmica, od prilike!? 8)

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

ma ti Elmare samo treniraj vrijedno,mozda jedan dan stigne poziv i tebi za jednu takvu utakmicu.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Elmar wrote:Kada se igra ova utakmica, od prilike!? 8)
Sto? Hoces ici gledati, da ne idem sam?

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Nicky wrote:
regeman wrote:odlicna prilika da se neko u najbitnijem momentu kvalifikacija povrijedi na banjaluckom oranju.ako je termin tacan.
Haha,jesi zloban! Nije to istina, cak je teren u BL mnogo bolji nego onaj na Marakani u BG, vjeruj, skoro sam bio i na jednom i na drugom.
Ja ti pricam o povredama pred mnogo bitne kvalifikacije.Ne znam sta je tebi vaznije.A odlicno znam kakav je teren u BG i sada (nabijem na k.urac drolju cecu i onog retarda Colica-nek pjevaju u areni) A znam kakva je njiva od stadiona u BL.
Sto se tice legalnosti utakmice, ne znam sto se raspravljate toliko.Da ne moze da se igra uefa i fifa bi se vec odavno oglasile i dobili bi po usima.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ebiga,mora se svako malo uzorati, da Ceca zaradi, nema cime da placa liposukciju... :D

Ih,ko kaze da ce se uopste igrati pred kvalifikacije? A i sto se tice tih povreda o kojima pricas...to je sasvim bezazlena utakmica, jer takvi igraci igraju bar 2 puta sedmicno trening utakmice tog karaktera, gdje se samo onako malo trckara, niko ne uklizuje, i niko ne sprinta, tako da su sanse za povredu...iste kao i na treningu. :D

Post Reply