Republika Srpska- Srbija

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Rezultat?

Pobjeda RS!
6
21%
Pobjeda Srbije!
16
57%
Nerijeseno!
6
21%
 
Total votes: 28

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

nicky igra li žiko kojić za rs? a sto ne bi mogla rs imati reprezentaciju, pa i istocni timor je nastupao na olimpijskim igrama :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hunter wrote:nicky igra li žiko kojić za rs?
HAHAHAHAHAHA,kakva legenda.

Reporter iz Bijeljine koji izvjestava kad igra Radnik:
Radnik je upravo poveo sa 2-0.Strijelac je bio ko drugi nego Ziko Kojic.Uzeo je loptu negdje na sredini terena, krenuo snazno prema golu gostiju, prosao jednog-dvojicu i odmjerenim udarcem, kako to samo nas, Zik,Koj,ovaj,grrrrrrr,Ziko...Ziko Kojic,nas,zna,matirao nemocnog golmana gostiju.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

:smt038 :smt038 :smt038 to sam htjeo da cujem
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hunter wrote::smt038 :smt038 :smt038 to sam htjeo da cujem
Hvala,hvala...Jest da je OFFTOPIC,ali nisam mogao da odolim sad kad si me podsjetio. Z mate!

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Zvjezdan Misimovic, kapiten reprezentacije BiH i igrac Nirnberga
Budalastina je da cu igrati za Republiku Srpsku
Pojedini mediji Vas spominju
kao igraca koji ce nastupiti
za reprezentaciju Republike
Srpske protiv Jugoslavije
u prijateljskom mecu u
oktobru?

- Ti koji to spominju nisu
normalni. To je najveca budalas
tina koju sam cuo. I na mom
zvanicnom veb-sajtu su se oglasili
nasi navijaci, traze objasnjenje.
Iznenadjen sam da neko moze pisati
takve gluposti. Neka oni igraju,
ali bez mene. Moja reprezentacija
je samo BiH - kaze Misimovic.


Svaka cast Miske!!!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ajde Elmar je*i se više sa tim svojim muslimanskim fundamentalizmom.Budeš li i dalje s*ao,vjeruj mi nećeš više ovdje pisati.Dosta je tih tvojih ekstremističkih fora.Dobro pazi šta sam ti rekao!!!
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

pa jbg, mr X nije to elmar izmislio - samo je čojek ovde dostavio da nam prkosi... sta ima veze, i bolje kad nema turaka u nasoj rep...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

seljak iz skakavaca wrote:pa jbg, mr X nije to elmar izmislio - samo je čojek ovde dostavio da nam prkosi... sta ima veze, i bolje kad nema turaka u nasoj rep...
Da u pravu si i slažem se sa tobom,ali doći ovako na jedan čisti Srpski forum i iskazivati toliko mržnje protiv Srba,ma ja ga nabijem na jednu stvar,a on nek razmišlja na koju??
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Mr X wrote:nabijem na jednu stvar,a on nek razmišlja na koju??
Na kolac?

Pa mene xperta niko ne cita...Pa rekao sam ja to vec ranije.Sta ce on koji qrac igrati za RS, a SCG tvrdoglavi hoce mene da ubijedi kako je on rodjen u RS, kako ce on igrati, kako ovo, kako ono...Aha!

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Smirite malo strasti :D

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

Nicky wrote:
Mr X wrote:nabijem na jednu stvar,a on nek razmišlja na koju??
Na kolac?

Pa mene xperta niko ne cita...Pa rekao sam ja to vec ranije.Sta ce on koji qrac igrati za RS, a SCG tvrdoglavi hoce mene da ubijedi kako je on rodjen u RS, kako ce on igrati, kako ovo, kako ono...Aha!
ko je tvrdoglav?? pa svi ovde koji su citali moje postove znaju da sam ti ja odgovarao na TVOJE postvoe i TVOJU tvrdoglavost kolega, i ja necu da te UBIJEDIM nego ti samo kazem zasto bi on mozda i mogao da igra, i ta informacija nije od mene, nego je jednostavno tako, od koga, neznam

I SVI KOJI POKUSAVAJU DA PLJUJU PO SRBIMA, RS, SRBIJI I PO SVEMU STO JE SRPSKO NEK SEBI TRAZE NEKI DRUGI FORUM, NA KOJEM SE TAKODJE GLEDA DA SE NA BILO KOJI NACIN PROSIPA MUSLIMANSKI(BOSNJACKI ILI KAKO VEC) NACINALIZAM...( ne odnosi se na tebe direktno nicky)

VI NAMA OSVAVITE NASU REPUBLIKU SRPSKU, A VI PODIJELITE FBiH SA HRVATIMA I CAO

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

OMG! Da li si ti normalan uopste??? Popravi to brzo...bice problema! Nisi ti bas dobar s glavom! Rekao sam da takav neko nece igrati za Srpsku, I NECE, kao i jos neki koje ti nabrajas tamo, iz razloga koje sam vec obrazlozio, a ovo dole sto si pisao BLOK slovima, to necu komentarisati, nisi vrijedan toga.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

daj mani me se vise nisam ja ni reko da ti odgovaras na ovo moje sto si ti dosadan sto ti uvjek trazis svadju??


Federalni mediji protiv meča Srbija-Srpska!
Utorak, 18. septembar 2007. 13:04

Fudbalska utakmica izmedju reprezentacija Srbije i Republike Srpske, koja bi trebala da bude odigrana u oktobru u Banjaluci, izazvala je različite komentare u duboko podeljenoj Bosni i Hercegovini.

Dok mediji u Banjaluci i ostatku RS pozdravljaju dolazak "braće sa druge strane Drine" povodom 15. rodjendana Fudbalskog saveza RS, u Federaciji BiH "sedma sila" ide čak dotle da poziva narod BiH da dodje u Banjaluku i fizički spreči "orgijanje srpskog nacizma i fašizma"!

Tako novinar sportskog portala "Sportcentar.ba" izričito traži od nadležnih institucija FS BiH, ali i državnih organa da spreče najavljeno okupljanje "braće u Banjaluci, gde je na svim nivoima prisutna ideologija četničkog generala Draže Mihailovića"!

Isti komentator poziva i čelnike Svetske i Evropske fudbalske federacije da reaguju povodom najavljene utakmice, a sve Bošnjake da zatrpaju mejlovima FIFA i UEFA, dok meč ne bude zabranjen!

Takodje, ovom portalu posebno smeta činjenica da će fudbaleri koji su igrali dosad za Srbiju, ali i BiH, a koji su rodjeni na teritoriji RS, da brane boje "nepostojeće reprezentacije Srpske"!

O komentarima ispod ove nazovi vesti ne vredi trošiti reči, jer prelaze sve granice dobrog ukusa i elementarnih civilizacijskih vrednosti!

Ti forumaši idu i korak dalje tražeći da se u oktobru i oružjem krene u Banjaluku, da bi se jednom za svagda rešilo pitanje, po njima, takozvane Republike Srpske!


eto toliko o narodu, koji kao zeli da bude sa nama u istoj drzavi :?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

SCG wrote:daj mani me se vise nisam ja ni reko da ti odgovaras na ovo moje sto si ti dosadan sto ti uvjek trazis svadju??
Naprotiv, vidis da lupas onako. Ja sam izuzetno mirna osoba i uopste se nikad ne svadjam.

Btw, probaj se ponovo registrovati, jer ti to SCG djeluje onako...smijesno, probaj SRB. I da, manje copy/paste, vise misli svojom glavom.

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

Nicky wrote:
SCG wrote:daj mani me se vise nisam ja ni reko da ti odgovaras na ovo moje sto si ti dosadan sto ti uvjek trazis svadju??
Naprotiv, vidis da lupas onako. Ja sam izuzetno mirna osoba i uopste se nikad ne svadjam.

Btw, probaj se ponovo registrovati, jer ti to SCG djeluje onako...smijesno, probaj SRB. I da, manje copy/paste, vise misli svojom glavom.
ko kaze da mora da znaci to sto ti mislis??ajd prekini vise kako nemozes da prekines sa tim glupostima, ko je sad sta reko, ok neka, ako sam ja pogrijesio, ok neka sam, ako si ti, neka si, sta se sad toliko mora o tome raspravljati...i neznam zasto raspravljamo uopste o takvim ili drugim stvarima koji nemaju veze sa ovom temom...predlozio bih da se od sada prica O UTAKMICI

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Mr X wrote:Ajde Elmar jebi se više sa tim svojim muslimanskim fundamentalizmom.Budešli i dalje srao,vjeruj mi nećeš više ovdje pisati.Dosta je tih tvojih ekstremističkih fora.Dobro pazi šta sam ti rekao!!!
:!: :!: :!:

Samo sam kopriao tekst!!! I potvrdio ono sto sam rekao da Misimovic i ostali nece igrati za RS.

Jer nemaju vremena tvz termina!!!

PS. A ovo da je cisti Srpski forum to mogu reci da nije, ne samo ja to ti moze regeman,zozon i
ostali reci. Moras aceptirati da nas ima svakakvih ovdje :wink:

Pozdrav!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

oni u pederaciji, tj. federaciji nisu nooormalni...

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

seljak iz skakavaca wrote:oni u pederaciji, tj. federaciji nisu nooormalni...
ma mora neko i to :D sta god oni budu govorili utakmica se odigrava, dolazi i gvardija i nema sanse da oni imaju muda da dodju tamo njih nekoliko komada, i to samo zbog jedne prijateljske utakmice, u ostalom tesko njima
a i bilo bi idiotski kad bi zbog jedne prijateljske utakmice doslo do toga

inace ja bih rekao da ce biti jedno 2:2, Srbija je mnogo jaca ali ce mozda RS i dati gol, jer ce Srbija sigurno ubaciti Avramova u igru, znaci rezervnog golmana, koji i nije bas najbolji golman

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Što niše nema Sene Interkreketuše na ovoj temi?

Ajd da se malu uključim u ovu jako zanimljivu temu!
Ta utakmica je naravno revijalnog karaktera "jačanja veze između RS i matice Srpske"
Svi vuku na svoj mlin, ovi talibani boje se prisilnog izdvajanja RS iz BiH... Dodo kupi glasave na ovim paralelnim vezama RS i SRB... Što nama svima naravno imponuje, nakon 10 godina ponovo su zaživili.

Vidjećeš za par godina kad Vehabije odigraju revijalnu utakmicu u Zenici protiv FBIH ;)

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Da i kad već mješamo nacionalizam, politiku i lične interese u sport "Elmar" nije Bosanac nago Bošnjak...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Barba wrote:Da i kad već mješamo nacionalizam, politiku i lične interese u sport "Elmar" nije Bosanac nago Bošnjak...
jbg, nemozes sve ni popamtiti kad im se svaki mjesec dana nacija drugačije zove.....

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

seljak iz skakavaca wrote:
Barba wrote:Da i kad već mješamo nacionalizam, politiku i lične interese u sport "Elmar" nije Bosanac nago Bošnjak...
jbg, nemozes sve ni popamtiti kad im se svaki mjesec dana nacija drugačije zove.....
hahahaha...ova ti je dobra :D ma pusti ih nek rade sta god hoce nemoze nam niko nista ima nas vise i gotova prica

kako stoje stvari sa kartama :?

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

ako mene pitas - neznam o tome nista... :D
a sto se tice osoba "druge boje koze", nemam nista protiv i cak cjenim ako su ovde na forumu, samo pojedini stavovi.......... hm.......

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Alo ljudi, pa nije mi jasno kako neko moze biti toliko glup? Ova utakmica uopste nema veze sa drzavljanstvom. Kontate? Nicky? Elmar? Igrace se utakmica REVIJALNOG karaktera, nezvanicna, ne po kapom FIFA ni UEFA. Nezvanicna. Znaci i FC Mladost Skakavci moze igrati protiv Srbije,naravno ako Srbija pristane? Kontate?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kome ti objasnjavas??? Pa nisam retardiran. Ja sam expert u toj oblasti, i to sto si napisao SAM JA napisao gore, samo nisi citao. Jedino sto sam ja napisao, a SCG osporavao, je to da pojedini spominjani igraci ne bi trebali igrati za RS jer vuku tamo neke nase korijene, mada se i to na kraju ispostavilo da SAM JA u pravu, jer je to sam NAS Zvjezdan izjavio.

Post Reply