Republika Srpska- Srbija

U zdravom tijelu zdrav duh.

Moderators: Franz, Magyar

Rezultat?

Pobjeda RS!
6
21%
Pobjeda Srbije!
16
57%
Nerijeseno!
6
21%
 
Total votes: 28

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma nije to bas tako kao sto vi pisete...Iskreno, ja nemam nista sa Srbijom, mada sve gledam i pratim isto kao i vi. Nemam nista ni sa ovima, ali su bar ljudi koje sam nekad ovdje negdje gledao. Koroman uopste nije neki igrac, i pitanje je da li bi taj igrac imao mjesta i u toj repki BIH (onoj zaista najjacoj), i BIH i nije toliko losija od Srbije kao sto je vi predstavljate, jer ako se ne varam bilo je skoro 0-0 i 1-0 Samo sam misljenja da ti specijalci nekog Ruskog porijekla ne bi trebali igrati za RS. Ja, da sam, ali nisam, zvao bi prije nekog...Maksimovica, ili tako nesto, nego Koromana. AKO UOPSTE DODJE DO TOGA, DA TI IGRACI IGRAJU ZAISTA.

btw, kakav tuci, nisam ja retard, a nisam ni neka snaga pa da se kacim sa nekim, nego samo mrzim te 'PATRIOTE!?'

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

odlicna prilika da se neko u najbitnijem momentu kvalifikacija povrijedi na banjaluckom oranju.ako je termin tacan.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

regeman wrote:odlicna prilika da se neko u najbitnijem momentu kvalifikacija povrijedi na banjaluckom oranju.ako je termin tacan.
Haha,jesi zloban! Nije to istina, cak je teren u BL mnogo bolji nego onaj na Marakani u BG, vjeruj, skoro sam bio i na jednom i na drugom.

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

seljak iz skakavaca wrote:Koliko mi je poznato - prije 2000 god. ili tako sl. niko od srba nije ZVAN niti je hteo da igra za BiH.... na to sam mislio..
Al hajd, vjerovatno si TI u pravu.... odustajem, da se nebi na kraju tukli 8) 8) 8)
Grijesis...evo samo jedan primjer.....
Ninoslav Milenkovic koji je roden u Srbiji, on se odlucio da zaigra za BiH. Jeli ti to nesto kaze?

User avatar
Backup
Posts: 1
Joined: 14.09.2007. 19:13

???

Post by Backup »

Ma ljudi,jel oni stvarno igraju il je sve to neki fazon???

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Re: ???

Post by Elmar »

Backup wrote:Ma ljudi,jel oni stvarno igraju il je sve to neki fazon???
Ja sam rekao iz pocetka, cista provokacija i od ovog nema nista. Kao prvo gdje termin za ovo?

Moje misljenje nema nista od ovoga ;)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma bice utakmica, samo ja kao veliki ljubitelj fudbala je prvi necu gledati, a vjerovatno i niko od vas, tako da ne znam zasto se smaramo ovim.

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

koja rep.srpska?Nisam znala da ima takva drzava ja navijam za zemlju cije sam drzavljanin i ciji pasos nosiam a ne neku srbiju i neku nepostojecu drzavu
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Uh,seno ovo ti baš bi oštra i direktna izjava??Kao što kažu na ovom forumu: Svako ima pravo da napiše svoje mišljenje!
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Sena je mraka! Nije kvalfikacije za Evr prvenstvo, vec PRIJATELJSKA utakmica, pa zato moze igrati ko hoce, Liverpool-Ljubic, ili Egipat-Tekstilac, svejedno je. Nije te niko pitao da li imas pasos i za koga navijas, tema je utakmica koja treba da se odigra.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Seno, slobodno reci za koga navijas. Niko nije savrsen.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Svejedno je reprezentacija izmisljena i ako je prijateljska :smt019 :smt019
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

sena internetusa wrote:koja rep.srpska?Nisam znala da ima takva drzava ja navijam za zemlju cije sam drzavljanin i ciji pasos nosiam a ne neku srbiju i neku nepostojecu drzavu
Nosim/o pasoš koji moram/o, a ne iz ljubavi prema silovitoj nam državi... (mada ga opet nebih mjenjao za neki tamo Švabski, SRB, HR)...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ne moze biti izmisljena? Valjda si dovoljno obrazovana da znas da i RS postoji, tako da...Isto kao sto igra gore navedena Katalonija,jer je to pokrajina, isto kao sto igra Bavaria ili tamo neki Marseyside u Eng, zato sto su to sve priznate pokrajine, tako moze i RS da igra, i igrace. :smt021

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kao npr Wels i Skotska!

Sve je to izmisljeno. E Seno, Seno...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
The Godfather
Posts: 48
Joined: 16.09.2007. 13:26

Post by The Godfather »

Ako ikada budes imao priliku zamjeniti pasos za njemacki ili hrvatski,
uradi to odma'.Mene su i u Londonu i u New Yorku stavili u poseban red,samo zbog bosanskog pasosa :smt064 .A da ti ne pricam da su me citavog pretresli,dok su drugi prosli k'o Bosanci za Srbiju :smt041
I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:Kao npr Wels i Skotska!Sve je to izmisljeno.
E to vec nije to...Malo geografije i pol. uredjenja drzava ne bi skodilo!? Wales (ne Wels, odluci,srp. ili. eng.), i Scotland su nesto sasvim drugo. Mada im i nije mnogo bolja pozicija nego nama. I oni su tu u GBR zato sto moraju...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

The Godfather wrote:Ako ikada budes imao priliku zamjeniti pasos za njemacki ili hrvatski,
uradi to odma'.Mene su i u Londonu i u New Yorku stavili u poseban red,samo zbog bosanskog pasosa :smt064 .A da ti ne pricam da su me citavog pretresli,dok su drugi prosli k'o Bosanci za Srbiju :smt041
Zato što imamo muslimane- pa misle da su i nasi M. teroristi :wink:

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Friedns are flowers in life´s garden

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

sena internetusa wrote:Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Mozda zato sto pises U INOZEMSTVU! U RS, pa i u BIH se kaze U INOSTRANSTVU. Mozda si iz Hrvatske pa zato ovo druzenja Srba, da tako kazem, osporavas???

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Jer nije medjunarodno priznata kao samostalna i niko ovde ne tvrdi da jest...
P.S. Upravu si, skrenuli smo sa teme, al sam morao ovo jos dodati... Sorry.
Pozz

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

sena internetusa wrote:koja rep.srpska?Nisam znala da ima takva drzava ja navijam za zemlju cije sam drzavljanin i ciji pasos nosiam a ne neku srbiju i neku nepostojecu drzavu
Drzavljanin----Drzavljanka... Znao, znala... Ne ide ti bas... Saberi se ko si i sta si... Ili gramatiku, nesto ucini zaboga...

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Nicky wrote:
sena internetusa wrote:Zasto onda kad me neko pita odakle dolazim(zivim u inozemstvu) ako odgovorim da sam iz"republike srpske" niko nezna gdje je ta drzava a kad kazem BiH svi znaju???

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Mozda zato sto pises U INOZEMSTVU! U RS, pa i u BIH se kaze U INOSTRANSTVU. Mozda si iz Hrvatske pa zato ovo druzenja Srba, da tako kazem, osporavas???
Pisem kako mi pase a meni i srbi i hrvati i bosnjaci sve isto samo drugacije upakovani
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

P.S: Ovo sve vise nema veze sa temom pa ne bih da raspravljam dalje
Koliko ja vidim ovo sve više vuče ekstremizmu i nacionalizmu!
Image

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Pa zar ne vuku sve teme ovdje, vezane za sport na balkanu? Eto, toliko smo zaostali.

Post Reply