Uvjerljiv poraz Ljubića

U okviru 11. kola Druge Lige Republike Srpske, fudbaleri prnjavorskog Ljubića poraženi su juče od Modriče 4:1.

Put Modriče Prnjavorčani su krenuli oslabljeni neigranjem nekoliko standarnih prvotimaca. Moglo bi se reći da su pitanje pobjednika domaći riješili već nakon prvih 45 minuta, pošto su na odmor otišli sa vođstvom od 2:0. Modriča je do prednosti došla u 14. minuti pogotkom Radića, da bi isti igrač u 43. minuti povisio rezultat na 2:0.

Autogolom Adamovića u 52. minuti Modriča je povela 3:0. Šest minuta kasnije Ljubić je preko A.Žižka uspio smanjiti na 3:1. Usledio je period igre u kojem su mreže mirovale, da bi u finišu susreta Dragan Radić sa bijele tačke svojim trećim pogotkom postavio konačnih 4:1.

U sledećem kolu prnjavorski plavi će biti na teškom ispitu. Oni će na domaćem terenu ugostiti ekipu Omarske, koja se i ove sezone nalazi u samom vrhu drugoligaške tabele.