Sloga preko Srpca do drugog mjesta

Rukometaši prnjavorske Sloge savladali su večeras u okviru 8.kola Druge lige RS Srbac 31:25.

Od prve minute domaćini su krenuli odlučno, a cilj je bio samo jedan, nova pobjeda. Uprkos konstantnom zaostatku od početka utakmice , kvalitetna gostujuća ekipa Prnjavorčanina nije dozvoljava da se odlijepe na veću razliku, pa se na odmor otišlo sa prednošću domaćih 15:13. U nastavku susreta, rezultatska neizvjesnost trajala je do 42. minuta, kada se Sloga serijom 3:0, odvojila na pet golova prednosti. Do kraja, domaći su čuvali prednost, a nakon 60 minuta na semaforu je pisalo 31:24.

Domaće su do pobjede vodili čuvar mreže Šljivić sa 22 odbrane, te Crnogaća sa 11 i Savić sa 7 golova. Novom pobjedom prnjavorski rukometaši su izbili na drugo mjesto na tabeli. U narednom kolu Sloga će gostovati Novom Gradu, kod ekipe Srednjoškolca.