Prnjavorčanima bodovi spasa

Klub malog fudbala “Ljubić” stigao je sinoć do vrijedna tri boda, pošto je u neizvjesnoj utakmici porazio ekipu Brčkog 2:1.

Prnjavorčanima je samo pobjeda odgovarala u ovoj utakmici, kako u posljednja dva kola ne bi došli u situaciju da strepe za opstanak. Sa druge strane neugodna ekipa Brčkog u Prnjavor je došla da se nadigrava. U prvih 20 minuta mreže su mirovale, pa se na predah otišlo sa početnih 0:0.

Ljubić u vođstvo dolazi u 29. minuti preko kapitena B.Žižka. Radost domaćih trajala je samo tri minuta. Igrao se 32. minut kada je Lukić izjednačio na 1:1. Ove sezone bili smo u prilici vidjeti nekoliko neizvjesnih završnica kada Ljubić igra na domaćem terenu, a takva je bila i sinoć. Pitanje pobjednika riješio je A.Žižak koji je dva minuta prije kraja postigao pobjedonosni pogodak vrijedan tri boda, ali i opstanka u Prvoj ligi.

U pretposljednjem 13. kolu Ljubić će gostovati kod ekipe Jahorine, dok će sezonu završiti pred domaćom publikom, susretom protiv Ljubinja.