Prnjavorčani “zakucali” Mladost

Do nove, 12. uzastopne pobjede stigli su večeras košarkaši OKK “Prnjavora”,koji su na domaćem terenu više nego uvjerljivo porazili Mladost iz Kotor Varoša 91:54 ( 31:11, 27:14, 21:15, 12:14 ).

Epitet favorita Prnjavorčani su još jednom opravdali, pa su i dalje jedina neporažena ekipa Druge lige. Pitanje pobjednika riješeno je već nakon prvih 20 minuta utakmice, pošto su “Buldogsi” na odmor otišli sa prednošću 58:25

U drugom poluvremenu domaći su prebacili u nižu brzinu, pa su gosti donekle uspjeli parirati, a posljedni period igre i riješiti u svoju korist. Najefikasniji u redovima domaćih bio je Jugović sa 20 postignutih poena, a rasploženi su bili Slijepčević i Lazić koji su ubacili po 14.

OKK Prnjavor: Petrović 3, Jugović 20, Bojko 8, Jokić -, Blagojević 12, Kalabić-, Stakić 7, Šarčević 2, Lazić 14, Pećanac 4, Slijepčević 14.