Preokretom do pobjede: Podmlađeni Ljubić porazio Čelinac

Klub malog fudbala Ljubić u okviru 8. kola Prve futsal lige Republike Srpske, porazio je večeras na domaćem terenu Čelinac 4:2.

Podmlađena ekipa Ljubića pobjedom je i dalje ostala u igri za očuvanje prvoligaškog statusa. Iako je Čelinac u Prnjavor stigao kao favorit, bodovi su na kraju ostali u Prnjavoru. Nakon prvih 20 minuta susreta, nije tako izgledalo, jer je na semaforu pisalo 2:0 za goste. U nastavku, domaći su zaigrali puno bolje, imali igru, a rezultat, kao plod borbenosti i upornosti, na kraju je došao. Pogocima Maleševića, Jugovića, te Šarčevića koji se dva puta upisao u listu strijelaca, Ljubić je preokrenuo rezultat. Na semaforu je na kraju pisalo 4:2 za Prnjavorčane čime su na svoj konto upisali peti bod.

Za ekipu Ljubića večeras su nastupali: Gatarić, Jovanić , S. Šarčević , B. Šarčević, Malešević, Vinčić, Božić, Majstorović, Vajukić, Vukić, Mirković, Jugović, Vasić, Šikarac.

U narednom kolu Ljubić će domaćem terenu ugostiti ekipu Beli Anđeli iz Brčkog.