Poraz Ljubića u Čelincu

Klub malog fudbala Ljubić novu sezonu Prve futsal lige Republike Srpske otvorio je porazom.

Prnjavorčani su večeras u okviru prvog kola gostovali u Čelincu kod istoimene ekipe, gdje su poraženi 6:3. Pogotkom Segića u 6. minuti gosti su prvi zatresli mrežu. Dva minuta kasnije Čelinac je uzvratio preko Todorovića koji je izjednačio na 1:1. Golovima Orašanina u 12. i 15. minuti, pet minuta prije kraja prvog poluvrema domaći su došli do prednosti 3:1. Minut kasnije Ćirković je vratio neizvjesnost, smanjivši na 3:2, ali nekoliko sekundi kasnije Džombić povisuje rezultat na 4:2.

U drugih 20 minuta domaći su čuvali prednost stečenu u prvom poluvremenu. A u finišu susreta preko Džombića i Jankovića još dva puta su zatresli mrežu Prnjavorčana. Konačan rezultat postavio je Danko Segić koji je u posljednjoj minuti susreta smanjio rezultat na 6:3.

U narednom kolu Ljubić će kostovati kod ekipe Brčkog.