Pobjeda Obilića, poraz Ljubića

Juče su aktivni bili prnjavorski futsal klubovi, koji su odigrali svoje ligaške susrete.

Ekipa Ljubića gostovala je u okviru 10. kola Prve futsal lige RS na Palama, gdje je poražena od Jahorine 5:0. Drugačiji rezultat malo ko je i očekivao s obzirom da Prnjavorčani nastupaju sa podmlađenim sastavom. Ekipa Jahorine do poluvrema je stigla do dva pogodaka prednosti, da bi u drugih 20 minuta, još tri puta zatresli mrežu Ljubića. Strijelci pogodaka za domaće bili su Dubovina, Koprivica, Kozić, dok se Petrović dva puta upisao u listu strijelaca.

Drugi prnjavorski predstavnik Futsal klub Obilić u okviru 7. kola Druge lige gostovao je u Ribniku kod ekipe Viktorije, gdje je izvojevao minimalnu, ali tri boda vrijednu pobjedu. Ključni trenutak utakmice desio se u 14. minuti kada je Nebojša Radosavac doveo goste u vođstvo od 1:0. Ispostavilo se kasnije da je to bio i jedini pogodak na utakmici.