Lukić het-trikom srušio Ljubić

A.Atić foto

Fudbaleri Ljubića pretrpjeli su prvi poraz ovog proljeća, pošto su danas na gostovanju u Petrovu, poraženi od Ozrena 4:3.

Utakmica koja je obilovala pogocima, posebno u prvom poluvremenu, na kraju je otišla na stranu domaćih. Već u uvodnim minutama utakmice moglo se naslutiti da će strijelci biti raspoloženi danas. Poveo je Ljubić u 14. minuti pogotkom kapitena Segića. Radost gostiju trajala je svega dva minuta, kada stvari na početak vraća Lukić, koji poravanava rezultat na 1:1. Potpuni rezultatski preokret fudbaleri Ozrena su napravili u 20. minuti, kada preko centarfora Stjepanovića dolaze u vođstvo od 2;1.

Usledio je period igre u kojem su Prnjavorčani dominirali, te su se za desetak minuta iz minusa vratili u plus. Prvo je A.Žižak izjednačio na 2:2, da bi Dejan Živković u 32. minuti doveo Ljubić u vođstvo 3:2. Bio je to rezultat sa kojim se otišlo na predah.

U nastavku susreta domaći su bili konkretniji i odlučniji. Igrao se 58. minut kada je Lukić izjednačio na 3:3, da bi minut kasnije isti igrač svojim trećim pogotkom na utakmici doveo domaće u vođstvo od 4:3. Snage za novi preokret do kraja utakmice Ljubić nije imao. Domaći su čuvali stečenu prednost i na kraju je sačuvali za tri vrijedna boda.

U sljedećem kolu ekipa Ljubića će ugostiti banjalučki BSK, dok će Ozren gostovati u Laktašima.