Ljubiću nova tri boda

Fudbaleri Ljubića upisali su na svoj konto 17. bod, pošto su danas u okviru 10. kola porazili Slogu iz Trna 5:2.

Prnjavorčani su silovito krenuli od prvog sudijskog zvižduka, a do pogotka dolaze već u 3. minuti kada je Burgić doveo Ljubić u vođstvo 1:0. Tri minuta kasnije isti igrač udvostručio je prednost domaćih. U 24. minuti Fehratović je povisio na 3:0, a u finišu prvog poluvrema A. Žižak je četvrti put zatresao mrežu ekipe iz Trna, koja u prvih 45 minuta nije ozbiljnije prijetila golu Ljubića.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme gosti su smanjili rezultat na 4:1. Neopreznost čuvara mreže Ljubića, iskoristio je Kukić koji lob udarcem smanjuje do tada uvjerljivo vođstvo domaćih. Možda i najljepši potez na utakmici desio u 55. minuti kada je Subić evro golom povisio na 5:1. Do kraja susreta gosti su preko Kukića smanjili na 5:2, što je na kraju bio i konačan rezultat.

U narednom kolu Ljubić će u derbiju kola gostovati u Šamcu kod ekipe Borca.