Ljubić pokleknuo u Čelincu

KMF “Ljubić” u okviru trećeg kola Prve lige Republike Srpske, gostovao je u Čelincu, gdje je poražen od ekipe Jošavke 4:3.

U najavi utakmice, svi pokazatelji su ukazivali da je Ljubić apsolutni favorit, na terenu ipak neka druga slika. Nakon dva uvjerljiva poraza u prva dva kola, Jošavka je stigla do prvog ovosezonskog trijumfa. Pogotkom Ćirkovića u 4. minuti, Prnjavorčani su došli u vođstvo. Jošavka je uzvratila u 14. preko Radujkovića, koji poravnava na 1:1. Sa rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

U nastavku susreta Jošavka za 10 minuta, tri puta trese mrežu Ljubića. Pogađali su Branković, Janković i Jovanović, pa je u 30. minuti na semaforu pisalo visokih 4:1. Sve što je Prnjavorčanima pošlo za nogom do kraja susreta, jeste da ublaže poraz. Najprije je Segić smanjio na 4:2, da bi u 37. minuti Ančić postavio konačnih 4:3.

Ekipa Ljubića nakon dva odigrana susreta, još uvijek nije osjetila slast pobjede. U sljedećem kolu Prnjavorčani će biti na teškom ispitu. Oni će na domaćem terenu ugostiti odličnu ekipu Ugljevika.