Ljubić pobjedom završio sezonu

Do treće uzastopne pobjede, stigli su danas fudbaleri Ljubića, koji su u posljednjem 30. kolu Druge lige danas porazili Slobodu iz Novog Grada 4:0.

Iako utakmica nije imala rezultatski značaj, viđena je dobra fudbalska predstava u Boriku, u kojoj su domaći na kraju zasluženo slavili. Nije prvo poluvrijeme obilovalo prilikama, ali su viđena dva pogotka, oba u mreži gostiju. Prnjavorčani su do vođstva došli u 27. minuti. Todorić je dobro prošao po desnoj strani, još bolje centrirao, u kaznenom prostoru Novljana nebeski skače A. Žižak za 1:0. Ljubić je prednost udvostručio u 43. minuti, nakon centaršuta Kovačevića, Vasić pogađa za 2:0.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme viđen je najljepši potez na utakmici. A.Žižak je uposlio Subića, koje rezantnim udarcem sa vrha kaznenog prostora pogađa same rašlje gostujućeg gola za 3:0. U 61. minuti novi pogodak u mreži Slobode. Dobro su kombinovali Živković i Ćirković, ovaj drugi dobro upošljava Segića , koji povisuje rezultat na 4:0.

Do kraja utakmice i jedna i druga ekipa stvorila je po nekoliko prilika, ali su mreže mirovale, pa se ispostavilo da je u 61. minuti postavljen i konačan rezultat susreta.