Ljubić i Dubrave miroljubivo 0:0

Ljubić i Dubrave podijelili su danas bodove u okviru prvog kola Druge lige Republike Srpske, odigravši u Prnjavoru 0:0.

Fudbalska predstava od koje se puno više očekivalo, nije puno toga vrijednog pomena ponudila. Nije bilo golova, a ni puno izglednih prilika. U prvih 45 minuta treba izdvojiti tri situacije, u 30. minuti veznjak domaćih Grahovac šutirao je pored gola, dva minuta kasnije iz slobodnog udarca pokušao je B. Žižak, ali čuvar mreže gostiju Vasić brani. U 42. minuti domaći su propustili možda i najbolju priliku na utakmici. Nakon dobro uigrane akcije u petercu gostiju se našao B. Žižak, ali njegov udarac završava pored gola.

U drugih 45 minuta, prva prilika viđena u 75. minuti. Vasić je prošao po lijevoj strani, centrirao, u šesnaestercu gostiju dobro skače A. Žižak, ali lopta umjesto u mreži završava na prečki. Jedinu pravu priliku na utakmici gosti su imali u posljednjem minutu susreta. Nakon centaršuta sa lijeve strane, kasnio je napadač gostiju, pa je lopta završila tik pored desne stative.

U narednom kolu ekipa Ljubića gostovaće u Trnu kod ekipe Sloge.