Debakl Ozrena u Prnjavoru, Ljubić brojao do 8

Fudbaleri Ljubića stigli su do nove pobjedu pošto su danas u zaostaloj utakmici 6. kola Druge lige RS uvjeriljivo porazili Ozren 8:0.

Pitanje pobjednika Prnjavorčani su riješili već u prvih 45 minuta kada je na semaforu pisalo uvjerljiv 4:0. Mrežu Ozrena načeo je Burgić u 18. minuti, kada nakon centaršuta Radakovića pogađa glavom. Pet minuta kasnije grešku odvrane gostiju koristi Fehratović koji povisuje na 2:0. Isti igrač u 33. minuti pogađa za 3:0, da bi Burgić u finišu prvog poluvrema nakon solo prodora postigao svoj drugi, a Ljubićev četvrti pogodak.

U drugih 45 minuta mreže su mirovale do 61. minuta kada Fehratović het-trikom povisuje na 5:0. Pet minuta kasnije na semaforu je pisalo 6:0, a strijelac je Segić.

U 79. minuti Grahovac je promiješao odbranu gostiju, te je preciznim udarcem sa vrha kaznenog prostora povećao prednost Ljubića na 7:0. Konačan rezultat postavio је Danko Segić koji u 86. minuti pogađa za 8:0.

U narednom kolu Prnjavorčani će u subotu gostovati u Laktašima.