Kastra OPEN 2017 Banja Luka

U nedjelju 3. decembra naši karatisti su nastupili u Banjoj Luci na turniru “Kastra open 2017”, gdje su učešće uzela 52 kluba iz 5 država.

Na takmičenju su učestvovala 804 takmičara. Naši takmičari su ponovo zablistali i osvojili medalje u veoma jakoj konkurenciji. Sara Savić je osvojila bronzu u katama, takodje bronzu u katama je osvojila i Emilia Janković. Boris Djurdjević je u polufinalu (kate) izgubio od balkanskog prvaka i uzeo bronzu. Aleksandar Trivunović je potvrdio svoju dominaciju i odradio 7 borbi bez poraza u kadetima (apsolutna kategorija) i u borbama ekipno i okitio se sa dvije zlatne medalje.

Na ovom turniru smo nastupili i sa svojim sudijom. Nataša Vidović je nedavno stekla zvanje i licencu karate sudije i po prvi put sudila na ovom turniru.

Čestitamo takmičarima i Nataši. K.k. “IPON”

Da li smatrate da se sjednice SO Prnjavor trebaju prenositi uživo preko interneta?