K.K. “Ipon”: Uspjesi na turniru u Samoboru

Nova godina, novi uspjesi, 14.1.2018. Naši takmičari Aleksandar Trivunović i Ognjen Blagojević su nastupili u Samoboru (Hrvatska) na 27. Grand Prix Croatia turniru.

Na ovom turniru učestvovalo je 1763 takmičara iz 213 klubova iz 23 države. Aleksandar Trivunović je ponovo zablistao u kadetima (+70) i na putu do medalje pobijedio je u prvom kolu Italijana, u drugom kolu Crnogorca, u trećem kolu Slovaka, u četvrtom kolu Hrvata i u polufinalu izgubio od Slovaka. U repesažu je pobijedio Italijana i zauzeo treće mjesto. Veliki uspjeh za njega. Ognjen Blagojević u juniorima (-68kg) gdje je bilo 50 takmičara izgubio je u borbi za medalju od evropskog prvaka. Naši takmičari su odličnim nastupima pokazali da će i ove godine predstavljati ozbiljne pretendente na medalje,kako na najvećim državnim turnirima tako i na evropskoj i svjetskoj sceni.

ČESTITKE NAŠIM KARATISTIMA I NASTAVLJAMO JAKO. K.K.”IPON”