Just Watched!

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Post by Crna »

ok..hvala na odgovorima...pogledacu oba..sad me bas interesuje :wink:
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

What happens in Vegas :D

Nije los, Cameron Diaz, Ashton Kutcher :)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Njegovan wrote:Озбиљно? Значи гледао си? Реци ми јел знаш гдје се може купити оригинал?
Sad listam nesto i vidim tvoju poruku. Ne vjerujem da ima originala, ja sam ga na nekoj mrezi nasao.

edit:

odgledao lantanu iz 2001. Depresivan film prilicno. Drugi dio filma, tj druga polovina mnogo bolja..prvih pola sata blage veze nemas o cemu se radi i cemu vodi film..prilicno lose iskoristena dubina odnosa takvih kakvi su predsatvljeni u filmu pa se lajt motiv filma cas vidi cas nemas pojma o cemu je..ipak, drugi dio filma je malo izvukao generalnu ocjenu, vrijedi pogledati zbog Dz. Rasa i A. La palje
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Wall.e

extra crtac :) :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Odgledao nakon dugo vremena bogovi su pali na tjeme opet. Kako dobar i jednostavan film. Nemam pojma bas se nakon njega fino osjecas. :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Jel neko gledao ovaj oskarovac, Milioner?

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Odgledao Gran Torino. Sta reci, CE majstor. Svaka mu cast na temama koje bira kroz svoje filmove, prilicno su osjetljive, cak i za takvo liberalno podneblje. Ne znam, sve njegove filmove volim da pogledam, i Klint sjajno barata sa mitom o ptici Feniks. :lol:
A i onom svojom smrcu je prilicno dozivio katarzu, kako kroz radnju u filmu, od Koreje gdje ubija do ''zuca'' koje ga ubijaju, a cini mi se da se, posto nece vise glumiti vjerovatno, svojom smrcu u filmu poigrao svojim mitom kao prljavog Harija- koliko je samo ljudi u filmskoj karijeri poslao u smrt?

Odgledao po preporuci i komediju, manje poznatu, Quick Changes, sa Bil Marejom, Rendi kvejdom i Dz. Dejvis. Film je iz 1990. i ekstra je, ko god hoce dobru komediju a la Bil Marej nek je skine i pogleda, ima na mininovoj, odlicno je sve odradjeno, a Rendi Kvejd je nevjerovatan glumac.

Ovih dana cu odgledati:

The Fisher King (1991)
Bagdad cafe (1987)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Ako je neko već postao izvinjavam se :D


Image


Ratni triler,po istinitoj priči o poslednjem od mnogobrojnih pokušaja atentata na Hitlera koje su Nemci pokušali da izvrše.

Samo mi nije jasno otkud Tom Cruise Nemac,pa još pukovnik :D

download:
http://www.megaupload.com/?d=HYPJ8EM2

http://www.megaupload.com/?d=YTEN2IWE
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

kakav je? ja se dvoumim da ga gledam, a i da hocu ne mogu koliko sam skinuo da odgledam..mada taj kruz sve neke fus uloge u zadnje vrijeme..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Meni je dobar,ne odličan,ali ok,a tvoj ukus je specifičan,pa ne znam baš da li bi ti se svideo.Interesantna je priča,drži pažnju iako znaš kakav će kranji rezultat biti,meni barem.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Pogledacu ga u svakom slucaju, ima i ovaj Reader, isto o nekim nacosima, vidim kontroverzan dosta, moracu i to da vidim.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

The Fisher King (1991)
Sjajan film, Dz. Bridzis stvarno treba da se drzi ovakvih uloga i one poput B. Lebovskog, dobro mu ide. Radnja filma odlicna, nema prevelike pravde ni nepravde, samo trazenje ljubavi i spasenja u dzungli. Iznova i iznova. R. Vilijams dok je jos htjeo da glumi.

Odgledao i phone boot DZ. Sumahera iz 2002. Nije ostavio neki utisak na mene, prilicno traljav kraj i pun patetike, u odnosu na njegov prethodni 8mm meni mnogo losiji.

Sad skidam Pet lakih komada, jedan od ranijih filmova DZ. Nikolsona i jedan od najboljih pored leta iznad KG.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Slumdog Millionaire

Meni veoma zanimljiva i neobicna prica. Kraj je pomalo bezveze, previse americki.
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
nkulesko
Posts: 329
Joined: 01.10.2007. 21:36
Location: ROMA, ITALY

Post by nkulesko »

sutra ujutro. odlican film!

Srpski kandidat za Oskar 2007.

Ovo je priča o ljubavi i prijateljstvu. Posle 12 godina provedenih u inostranstvu, glavni junak se vraća u rodni grad, gde se ponovo sreće sa starom ljubavi, prijateljima i roditeljima. Oni provode 4 dana zajedno i posle toga više ništa neće biti isto u njihovim životima.

Ovo je ljubavna drama koja govori o dubokoj strasti , senzualnosti, nežnosti, a bavi se ljubomorom, posesivnošću, izdajom, sukobom iracionalnog i racionalnog. Ipak, pre svega govori o potrebi da se zaustavi vreme, da čovek sam sebe pronađe...

Datum: 21. nov 2006.

Jezik: srpski
Uloge: Uliks Femiu, Nada Šargin, Nebojša Glogovac, Lazar Ristovski, Jelena Đokić, Ljubiomir Bandović, Radmila Tomović, Danica Ristovski, Ana Marković, Miloš Vialukin
Autor: Oleg Novković
Trajanje: 84 min
".......i svjetlo u tami svijetli i tama ga ne obuze....."

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Extra film za pogledati u kinu:
watchmenmovie.warnerbros.com/

Image

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

SEX DRIVE


Image


Moj komentar: Izuzetna komedija ispreplitana tinejdžerima koji nemaju pojma o životu...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Pet lakih komada, jedan od ranijih filmova DZ. Nikolsona i jedan od najboljih pored leta iznad KG.
Ipak mi je let iznad KG mnogo bolji, daleko da ovaj nije dobar, samo su mi likovi, posebno porodica neizgradjeni, kasno ukljuceni u film..u svakom slucaju za opis socijalnog miljea narastujece upper klase Amerike sa kraja 60ih nisu mogli boljeg lika od JNikolsona naci.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Pogledao Thick As Thieves (2009). Pljačkaški film... tu je neka maximum security draguljarnica, u njoj plijen, 2 profesionalca pripremaju plan tra la la... Stalno se provlači teza - pljačka = misija nemoguće i onda na dan pljačke, smijurija. Mnogo naivno odrađeno, blijedi likovi, baš mi bezveze film. Džaba Banderas, džaba Freeman, džaba Šerbedžija...
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Post by ana »

Image


Jucer sam imala priliku pogledati ga i odusevila se.
Extra film i topla preporuka svim ljubiteljima dobrog domaceg filma.

http://www.youtube.com/watch?v=wwDYbkaTarE
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

ana wrote:Image


Jucer sam imala priliku pogledati ga i odusevila se.
Extra film i topla preporuka svim ljubiteljima dobrog domaceg filma.

http://www.youtube.com/watch?v=wwDYbkaTarE


Potpisujem, upravo se vraćam iz Banja Luke gdje sam pogledao ovaj odličan domaći film...

Preporuka svima...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Odgledao persepolis nakon 2 godine samonagovaranja da ga vidim..nema sta Darius, odlicna preporuka, jos pratim pomalo sta se tamo desava i desavalo pa je lakse svariti film.
Najbolja scena kad pocinje svirka u onom klubu u Becu :lol:
Pitao sam se sto nije snimljen igrani film po ovakvoj prici, ali mnogo sta se moglo samo dobrom grafikom predstaviti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

regeman wrote:Odgledao persepolis nakon 2 godine samonagovaranja da ga vidim..nema sta Darius, odlicna preporuka, jos pratim pomalo sta se tamo desava i desavalo pa je lakse svariti film.
Najbolja scena kad pocinje svirka u onom klubu u Becu :lol:
Pitao sam se sto nije snimljen igrani film po ovakvoj prici, ali mnogo sta se moglo samo dobrom grafikom predstaviti.
Imao sam priliku gledati Persopolis kada je gostovala reziserka tog filma, pravo je cool
zenska. Pogledaj obavezno ovaj animirani izraelski film: Waltz With Bashir.

http://thepiratebay.org/torrent/4656139 ... XviD-NoRar_

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

Ace Ventura Jr. :lol:

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

ana wrote:Image


Jucer sam imala priliku pogledati ga i odusevila se.
Extra film i topla preporuka svim ljubiteljima dobrog domaceg filma.

http://www.youtube.com/watch?v=wwDYbkaTarE

e za ovaj film vrijedi otici u bioskop i sjediti dva sata. :shock:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Darius wrote:Pogledaj obavezno ovaj animirani izraelski film: Waltz With Bashir.
:smt045
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

Post Reply