Just Watched!

Kamera je najmoćnije sredstvo obmane i varke!

Moderator: regeman

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Post by ana »

dogface_gremlin wrote:Zadnje što sam pogledao je ovaj novi Indiana Jones. Ništa posebno... penzija film.
Pogledao još nekih filmova, nisu ostavili nikakav utisak na mene. Jedino da pomenem Zodiac (2007), dobar filmić.

Ana, to što ne voliš mjuzikle ne mora ništa značit. I ja ih ne volim nešto pretjerano pa mi je Sweeney opet bio dobar.
Pa bas zato sto ne volim, nisam ni imala zelju pogledati ga.
Al ako je preporuka tako dobra,a i Johnny Depp glumi svakako da cu ga pogledati cim prije....
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Znaci dopao ti se Sweeney Todd?
Више ми се допала глума феноменалног Џонија Депа. Бартон по обичају црн до бола, а продукција врхунска.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Odgledao 2 klasika. Citizen Kane i Some like it hot. Ovaj drugi bi toplo preporucio. Dzek Lemon, Toni Kurtis i Merlinka. Stvarno odlican film, a gluma ove dvojice vrhunska.
Ovaj prvi je proglasen najboljim filmom svih vremena vise puta, sto zbog novih tehnika, sto zbog novog pristupa snimanju filmovima. I tu ima dosta sprdnje od strane Orsona Velsa. Fino je prozvao pojedince tog doba u us of a.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Занимљив осврт на стаљинистичку еру.

Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

regeman wrote:Ogledao being there sa Piterom Selersom. Stvarno je tripozan i cudan film, a gluma vrhunska. Bastovan postaje savjetnik nekog magnata. Ono svih zanrova pomalo. Najvise sarkazma i ironije.
Pogledao ga juče. :smt023
Svidjela mi se takođe pjesma kad on napušta kuću gdje je živio. Nalazi se isto u filmu 2001: A Space Odyssey. Eumir Deodato - Also Sprach Zarathustra (Richard Strauss). Jedva sam naš'o kako se zove.
Tu sam scenu morao vraćati dvaput pošto sam prvi put obratio pažnju više na muziku.

Pročitah da je George Bush imao sličnu izjavu kao Chance. Ne volim da čitam knjige i novine. Volim da gledam TV. :)
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Svidjela mi se takođe pjesma kad on napušta kuću gdje je živio. Nalazi se isto u filmu 2001: A Space Odyssey. Eumir Deodato - Also Sprach Zarathustra (Richard Strauss). Jedva sam naš'o kako se zove.
Sa filmskom muzikom totalno slabo stojim, tj enmam pojma ko i kako je pravi. Ne slusam bas soundtr. cesto :D


Pročitah da je George Bush imao sličnu izjavu kao Chance. Ne volim da čitam knjige i novine. Volim da gledam TV.

I meni je to palo na pamet :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Darius jesi ti meni pricao za ovaj film sto si neku vece gledao: WALL-E (VOLI) – animirani, sinhronizovan


Zanima me da li je iko gledao film "BORNOVA NADMOĆ" i ako jeste valjali? Cuo sam navodno da je super,e sad sve zavisi ko ima kakav ukus.
Image

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Da gledao sam animirani film WALL-E na engleskom jeziku pravo je dobar
pogledaj ga neces se pokajati. Bornova Nadmoc je ok film takodje ga preporucujem.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Darius wrote:Da gledao sam animirani film WALL-E na engleskom jeziku pravo je dobar
pogledaj ga neces se pokajati. Bornova Nadmoc je ok film takodje ga preporucujem.

E,svaka cast prijatelju bas cu pogledati kad eto ti dajes preporuku.
Image

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

evo bash neki dan gledala u kinu "Mamma mia"....film je toliko očekivan, da sam vjerovatno i ja očekivala nešto posebno...a ono....meni bezze...pomalo su i unakazili legendarne ABBA-ine stvari....
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

kraschotica wrote:evo bash neki dan gledala u kinu "Mamma mia"....film je toliko očekivan, da sam vjerovatno i ja očekivala nešto posebno...a ono....meni bezze...pomalo su i unakazili legendarne ABBA-ine stvari....
Ej,a ja ga bas mislio ici gledati. Dakle mije bas nesto posebno. Naj noviji film koji se isplati pogledati ako nista drugo zbog raznih efekata PUTOVANJE U SREDISTE ZEMLJE super film!
Image

User avatar
vajking
Posts: 212
Joined: 16.08.2007. 15:21
Location: Prnjavor

Post by vajking »

Image



EXTRA FILM
There is no replacment for cubic displacment.....

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Pogledao sam i ja nedavno film Felon jako je dobar.
Moze se naci na ovoj torrent stranici:
http://thepiratebay.org/torrent/4321673 ... vDrip-aXXo

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

ja i danas u kino....postala sam ovisnica....film"Mamin novi frajer" odličan, kao akcijska komedija, ima smijeha, jurnjave, pucačine....meni je baš ok:)

a joj darius, jasamti ti mamma miu gledala u kazalištu-bilo je odlično, a na filmu kostimografija užasna, a film tako glupo završava da je to nešto strašno...(sorry ako sam nekog uvrijedila, al to je moje mišljenje:)
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

a joj darius, jasamti ti mamma miu gledala u kazalištu-
Gdje to gostovala mama mia u nasim krajevima?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
kraschotica
Posts: 1061
Joined: 10.11.2007. 21:25
Location: put za nigdje...pa pred kraj puta;)
Contact:

Post by kraschotica »

regeman wrote:
a joj darius, jasamti ti mamma miu gledala u kazalištu-
Gdje to gostovala mama mia u nasim krajevima?
neznam koliko je rim u ovim krajevima....
ki je mačku rep odsikal=)

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

neznam koliko je rim u ovim krajevima....
Mislio sam da je ex yu u pitanju. Je l bilo gostovanje sa Brodveja ili su tu predstavu Italijani odradili?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Odgledao sam sinoc odlican akcioni film Death Race.

Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ogledao Godarove '' Banda autsajdera'' , te '' Simpatija za Djavola'' , '' Do posljedneg daha'' sa Belmondom te '' Prvo ime Karmen''. Ovaj zadnji vise umjetnicki film, dobio Lava u Veneciji 83e.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Gledao sam ekstra dobru komediju u kinu Tropic Thunder. Mislim da igra u kinu
u Banjaluci vrijedi to pogledati 8)

Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Природа узвраћа ударац. :?

The Happening (2008)
Director:
M. Night Shyamalan
Writer (WGA):
M. Night Shyamalan

Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

AQUA jesi gledao ovaj film? Ako jesi valja li cemu jer sam ga mislio ici pogledati!
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Филм је занимљив. Мени се свидио.
Траје свега сат и 22 минуте, тако да није напоран.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

aquarius wrote:Филм је занимљив. Мени се свидио.
Траје свега сат и 22 минуте, тако да није напоран.
Ok druze oticu da ga pogledam,jer obratio sam paznju na taj film zbog zanimljivog naziva!

Tnx!
Image

Post Reply