Politicka svastara

Unošenje u politički život intriga, podvala iz ličnih, sebičnih interesa

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

IDUCI PUT CE DRAGOJLO LICNO DA BUDE NA VRATNJICAMA :D PA DA VIDITE KAKO MUSA DERE JARCA :smt005
Vjest je iz prve ruke, Dragojlo ce vas rastjerati kao jastreb pilice,samo ako nastavite da mu kontrirate,strasno je ljut. :wink:
Mora da tu ima i nesto vise ,ali vi necete da nam kazete,mozda ti stvarno oprasujes i njegovu bascu. :P
Jel iznajmljujes ti ta pomagala iz ordinacije :D ,da Betmen i ja nadjemo po neku snajku,koja nasjeda na ta ortopedska pomagala. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicka svastara

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote: Vjest je iz prve ruke, Dragojlo ce vas rastjerati kao jastreb pilice,samo ako nastavite da mu kontrirate,strasno je ljut. :wink:
Ако имаш неког доушника горе, јављај ми на вријеме шта спремају како бих се могао спремити за одбрану :D А то да је љут на нас то знам, ништа ново :!: :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Autumn
Posts: 52
Joined: 08.10.2007. 19:47
Location: Prnjavor

Re: Politicka svastara

Post by Autumn »

vrsta8472 wrote:
KAMIKAZA wrote:EVO MALO NASE STVARNOSTI :D AKO SE VEDRAN NECE NALJUTITI;JA BI NESTO PITAO :D MA VALDA NECE :smt003

Јесу ли већ почеле да круже приче по граду, да смо политички дисиденти :D Стварно бих волио да знам, одкуд ти све те информације. Није ваљда да имаш своје људе у ОО СНСД-а Прњавор :mrgreen:

Јест вала, и ја сам то чуо јуче да је Вељки и мени строго забрањен улаз у Дом културе. И када сам то чуо, рекох себи "ајд да видим тог који ми неће дати да уђем унутра" . . . и јавим Вељки за то и одемо :D

На улазу стоји Столе, нас двојица имамо мете'р преко леђ и преко мете'ра у килажи. Само нас погледа и спусти поглед и уђемо без икаквих проблема.

И чича мича, готова прича :D




:lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Politicka svastara

Post by BETMEN »

Alo kami nebi nama pomogla ta pomagala, ako si ti ruyan kao i ja :lol: :lol: :lol: nema ljeba od nas, ili da nabijemo cvikere ko Kiklop pa da idemo u picarenja.
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

BETMEN wrote:ili da nabijemo cvikere ko Kiklop pa da idemo u picarenja.
Ma ne dolazi u obzir da mecemo onakve naocari,sta mislis kolika je ona stvar gledana kroz Kiklopove naocari :D jedino da to metnemo tim trebama,pa da one vide u nas veci,ma sta veci sa Dragojlovim naocarima bi to izgledal kao u slona. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Politicka svastara

Post by BETMEN »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , sad kad se nisam upiso u gace lud si sto posto, jos da marnemo negdje merca i glavne smo face u svom soru. Ako cuje Kiklop najebali smo :D :D :D :D :D
POSMATRAM VAS

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Politicka svastara

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 03:36, edited 1 time in total.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Politicka svastara

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 03:35, edited 1 time in total.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Politicka svastara

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 03:33, edited 1 time in total.

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: Politicka svastara

Post by srbin janez »

-
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 03:33, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicka svastara

Post by vrsta8472 »

О Кирилије Исусе, коначно да покажу барам мало достојанства!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicka svastara

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:

ДВИЈЕ ГОДИНЕ ЗАТВОРА ЗА НАПАД НА ВЕЛИМИРА ИЛИЋА


БЕОГРАД, 6. АПРИЛА /СРНА/ - Виши суд у Београду осудио је данас Дејана Стојадиновића на двије године затвора због физичког напада на лидера Нове Србије Велимира Илића.

Суд је утврдио да је Стојадиновић извршио кривично дјело насилничко понашање на јавном скупу, пошто је 5. фебруара на страначком скупу у центру Београда, лидеру НС-а задао више удараца у главу и нанио му лакше тјелесне повреде.

Судија Драгомир Герасимовић је рекао да је утврђено да је Стојадиновић био урачунљив и да је хтио да изврши то дјело, иако је знао да је забрањено.

Стојадиновић је ослобођен плаћања судских трошкова, а Илић је упућен на парницу за остваривање имовинско-правног захтјева.

Илић је током свједочења рекао да сматра да је напад на њега био изрежиран, како би био испровоциран да употријеби оружје, јер се, како је навео, тих дана причало да ли треба да се носи оружје ради личне заштите.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Politicka svastara

Post by rocky »



:smt005 :smt005 :smt005
Idemo dalje ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

Ovo mu je dobro:"Kakvog takvog pisljivog predsjednika vlade";pa ima li u ovoj drzavi zakona,covjek vrijedja javno :D sam sebe a ne strpaju ga ni u zatvor ni u ludnicu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Politicka svastara

Post by Magyar »

Mile brate, kad imas rudnik zlata i prodas ga jednom za milijardu, nikad vise ne mozes u njemu kopati.Onda kopaju drugi. Ako Dodik i ostali misli da su prodajom Telekoma, rafinerije i ostalog uradili dobru stvar za nasu "fajront drzavu" debelo su se za.ebali. Pare su spi.kali a nema vise ni Telekoma ni rafinerije da se proda ponovo.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

Mnogo mi on lici na onog Topuzica,slatkoreciv je kao i on,a i bogat :D http://www.youtube.com/watch?v=37eKIoYD ... re=related ali i Dodik je ostao balvan i primitivac kao i Topuzic :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicka svastara

Post by regeman »

Koji je to ljakse, jedini takmac po krkanluku mu je Berluskoni, ovo ostalo je druga liga.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Politicka svastara

Post by Magyar »

regeman wrote:Koji je to ljakse, jedini takmac po krkanluku mu je Berluskoni, ovo ostalo je druga liga.
Samo steta sto nema ko da mu razlupa nos kao Berluskoniju :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Politicka svastara

Post by čiča »

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna ... ena-krsica
Hebote sta je ovo ljudi, jos malo pa ce poceti i tenkovima/BVP-ima da gadjaju.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Politicka svastara

Post by Magyar »

čiča wrote:http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna ... ena-krsica
Hebote sta je ovo ljudi, jos malo pa ce poceti i tenkovima/BVP-ima da gadjaju.
Dosli dugovi na naplatu, dobro je dok ne bude ponovo mrtvih :?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

Koliko je SDSovaca odobreno za odstrel ove lovne sezone, :D ,vidim ja da Huntera nema a on ne silazi sa ceke :smt005 mada zalud ceka ,ovi Prnjavorski SDSovci su svi prebjegli u druge partije :lol: mora da trazi dozvolu za lov u Doboju :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Politicka svastara

Post by čiča »

Sad sam cuo da se nesto slicno desilo i nacelniku Petrovicu prije 2 mjeseca negdje na Ozrenu. Ispalio neko zolju na kafanu gdje on inace ide. Sto se tice Krsica, on je u ratnom i posle ratnom vremenu bio upetljan u razne prevare, pa tako napredovao do mjesta presjednika dobojskog SDS-a i poslanika u skupstini RS. Ima nekretnina po Banjaluci, Beogradu, Novom Sadu i ko zna gdje.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Politicka svastara

Post by murgo »

čiča wrote:Sad sam cuo da se nesto slicno desilo i nacelniku Petrovicu prije 2 mjeseca negdje na Ozrenu. Ispalio neko zolju na kafanu gdje on inace ide. Sto se tice Krsica, on je u ratnom i posle ratnom vremenu bio upetljan u razne prevare, pa tako napredovao do mjesta presjednika dobojskog SDS-a i poslanika u skupstini RS. Ima nekretnina po Banjaluci, Beogradu, Novom Sadu i ko zna gdje.
jel se ovdje govori o Krsicu koji je negdje 1956. godiste i isao u srednju skolu (gimnaziju) u Prnjavoru?
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicka svastara

Post by KAMIKAZA »

Ma ne,taj Krsic se ne petlja u politiku :D on je biznismen. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Politicka svastara

Post by čiča »

Ne ovaj je rpdjen 1960, a isao je koliko znam u Doboj, a kasnije Beograd ili Banja Luka.

Post Reply