Blog-ovi Rajka Vasica i Citati forumasa "Zmija"

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

bez ljutnje.........
jer ko se ljuti......... :wink:
KOSOVO JE SRBIJA!!!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...ispravka,turak,zvuci ljepse...e che pa znam ja kako vi mene od milja zovete,jesam li u pravu ha...

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Samo za Sehu da se malo smiri :D

http://www.youtube.com/watch?v=v2LoQr23Nyo
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

A OJ RANO; A OJ BOSNO MOJA
VOLE TEBE; SRBSKA DJECA TVOJA,
VOLE TEBE I TEBI SE DIVE;
AL OVAKO NE MOGU DA ZIVE!

VOLE TEBE, KAO I MATICU
OSMJEH SI IM, NA TUZNOME LICU,
MAJKA NASA; AL RUKE TI TESKE,
U STICAJU; NACINISMO GRESKE.

GAZISMO TE, KO STO NIKO NIJE
A OVDE SMO ZIVJEL I RANIJE,
BORILI SE, MI DA TO DOKAZEMO
AL ISPADE; SVE MI BOSNO LAZEMO.

UZESE TE; KO SAMO ZA SVOJU;
KAZU ONI - ZELENU BI BOJU
KAZU ONI - IMAMO I JEZIK
A ISTI JE KO U SRBSKOM, VEZNIK.

SAD NA TEBI ZIVE VEHABIJE
MALO IH JE, AL SAMO STO NIJE;
ZATO NAM SE U TEBI NE ZIVI;
IMA SRBIN KOME DA SE DIVI.

OVA NASA REPUBLIKA SRBSKA
ZEMLJA ORLA; ZEMLJA CASNOG KRSTA,
IME MLADO, AL TU JE DA TRAJE
VOLIM SRBSKU, ZA ME´ NAJLJEPSA JE.
Last edited by seljak iz skakavaca on 07.02.2008. 22:19, edited 1 time in total.

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

seha wrote:...ispravka,turak,zvuci ljepse...e che pa znam ja kako vi mene od milja zovete,jesam li u pravu ha...
NE SEHA,TI SI ZA MENE SRBIN MUHAMEDANSKE VJERE,MUSLIMAN ZNACI...ILI AKO TI JE LAKSE MUSLIMAN SRPSKOG PORIJEKLA,PA ZNAS TO REKAO SAM TI!
NISI TI ZA MENE NIKAKAV TURAK,TI SI MOJ BRAT!
SELLAM

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Ohoho....ja okasnio malo...
Sta je,seha,popustili ti zivci i dosadila ti borba za jugoslaviju kojom nas kljucas ovde od kako si se pojavio pa sad malo mijenjas pricu. Nista cudno,to vam je nasledno.Boris se protiv spama a sve si nam teme zatrovao svojim preseravanjem.. Pocinjes i da vrijedjas.
Stalno pominjes kako si ti morao napustiti svoju kucu.....Nije to lako i to prihvatam ali imas dje da se vratis za razliku od mnogih drugih.


O BiH mislim sve najbolje,sa granicnim zemljama treba ipak imati korektne odnose.....
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Cipiripi wrote:Ohoho....ja okasnio malo...
Sta je,seha,popustili ti zivci i dosadila ti borba za jugoslaviju kojom nas kljucas ovde od kako si se pojavio pa sad malo mijenjas pricu. Nista cudno,to vam je nasledno.Boris se protiv spama a sve si nam teme zatrovao svojim preseravanjem.. Pocinjes i da vrijedjas.
Stalno pominjes kako si ti morao napustiti svoju kucu.....Nije to lako i to prihvatam ali imas dje da se vratis za razliku od mnogih drugih.


O BiH mislim sve najbolje,sa granicnim zemljama treba ipak imati korektne odnose.....
Djes ti vjeverko,imas problema,ili...
Nije dojadilo,nego vidim sta je trn u oku pa rekoh da malo oplajvazim po rani...
A jest nasljedili smo prefrganost od vas,i onako nas svojatate pa eto odakle to nasljedstvo ...
Ne kaze se ,,preseravanjem,,nego proseravanjem,vidis da nam je i jezik razlicit,ccccc...
Jesam bezobrazan,vrijedjam i napadam ovako vrijedne i dobre ,,domacine,,maslacke sto blistaju dobrotom i toplinom,ccc,kako sam pokvaren...
Da sam htio bit pajdas sds-u i velikosrpskoj ideologiji te biti protiv svoga naroda i glumit ,,veceg,,srbina od vas samih,mogo sam ostat,svakako,a kako nisam,onda sam iz grada otiso sam po svome nahodjenju i vise se nikad u njega necu vratit pa da vlada i Nijaz Durakovic i njime i citavom Bosnom...
Imam kucu malo juznije od Prnjavora i posjecujem je samo onako usput dok idem na odmor sa familijom,ljepsa je nego ta u Prnjavoru,puno,puno...

Nemam nista protiv sto volis Bosnu i Hercegovinu,pa zaboga to ti je domovina,kako i ne bi...

A ti Che ne pozdravljaj me sa tim selamima jer ti nisam od te klike(prepusti vjernicima da se selame i pomozboguju),prestani ispoljavat svoje mlade godine u negativnom svjetlu,smiri se,dopusti ljudima da budu ono sto im istorija u amanet dade.Isto kako ti nekad bijese musliman pa pravoslavac pa opet musliman pa pravoslavac te evo na posljetku veliki srbin(pomalo smijesan i dosadan)tako i ja nekad bijah pravoslavac pa musliman pa opet pravoslavac pa musliman(nikada srbin) te finalno musliman,bosanac,Jugoslaven sa malo jacom simpatijom prema Bosni i Hercegovini(naravno),nego prema bilo kojoj drugoj republici bivse Jugoslavije.No, razumijem ja tebe,ti si dijete rata...toliko...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

ise se nikad u njega necu vratit pa da vlada i Nijaz Durakovic i njime i citavom Bosnom...
Немој тако Шеха. Ја тебе разумијем у потпуности. Свако нека живи тамо гдје му је комотно. Ово кажем без икаквих скривених примисли. Свако има своје мишљење и треба да га заступа.

А што се реформатора Нијаза тиче, немој њега мајке ти !
Од великог реформатора и суборца /суборца ( двојезичка варијанта ) Анте Марковића, до професора на исламском свеучилишту у Сарајеву које основа саудијски принц. Од комуњаре до исламолога. Коме он муда за бубреге продаје ?!

Да си барем рекао Мухамед Туњо Филиповић па хајде, него хаџија Нијаз. цццц
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Aqua,eto bolje si informiran pa znas sta Nijaz radi u sadasnje vrijeme,ja vala neznadoh te ga spomenuh kao covjeka iz vremena kad su me politicari malo i interesovali,a eto to je nekako bio on.Muhamed Filipovic i onaj Zulfikarpasic su u ona vremena bili politicari jednonacionalne strukture i nisam ih nesto ni sluso a i ono sto sam cuo za mene je bila zesca nacionalna filozofija.Dakle buraz moj ime koje spomenuh je bilo izvadjeno iz dzepa kraja 80-ih i pocetka 90-ih,da ne pomislis opet kako sam dvosmislen...Ne bih ja ni pominjo ,,nase,, kuce i mjesta prebivalista da me momcina nije prozvala,inace momak samo trza(skakuta) na moje postove te mu moradoh uzvratit.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Hop, jos jedan skooooooooooooooooooook :twisted:
E moj Seha, Seha...

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

seljak iz skakavaca wrote:Hop, jos jedan skooooooooooooooooooook :twisted:
E moj Seha, Seha...
Objasni jado sta si htio da kazes...I ako imas sta da napises o Bosni ,onakvoj ljepoj kakva ona samo zna da bude, onda ostani ovdje i druzi se sa rajom,a ako dolazis da provociras i nadolijevas ulje na vatru tad se gubi na svoju temu o rs i vjeruj da te ja tamo necu posjetiti,razumijes bolan ne bio seljacino iz skakavaca,oliti seljacino iz Bosne...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

inace momak samo trza(skakuta) na moje postove te mu moradoh uzvratit.

Na ovo sam mislio... zato - skoook :D
I ako imas sta da napises o Bosni onakvoj ljepoj kakva ona samo zna da bude onda ostani ovdje i druzi se sa rajom,
---->
razumijes bolan ne bio seljacino iz skakavaca,izrode bosanski...
Da li je to tó pisanje o Bosni :shock:

I, da li je tema samo da se pise o lijepim stvarima o Bosni, ili ?! Trebao si to napisati u uvodu, ja se izvinjavam...
Eto, izvinjavam sto sam pokusao s tobom da "besjedim" na malo drugaciji nacin; kasno vidjoh da se jaakooo palis i da ti je jaca strana fizicka prjetnja i niskoumni izrazi...
Izvinjavam se sto ne volim tvoju Bosnu, onakvu kakvu je ti i slicni tebi zamisljate; a da volim Bosnu, volim... al onakvu kakve nazalost danas nema... zato..
Seljacino,mrs na selo cuvat ovce,frulu u hralje i do sudnjeg dana
Odoh

pozzz

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bosna -pravi tor za divljake ciji je reprezentativan uzorak forumska populacija, sa svima nama. :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ivancho
Posts: 260
Joined: 02.05.2007. 16:37

Post by ivancho »

Sehu za predsjednika :!:

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

ivancho wrote:Sehu za predsjednika :!:
Глухо било. :lol:
Image

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

seha wrote:Seljacino,mrs na selo cuvat ovce,frulu u hralje i do sudnjeg dana.Islamski fanatik ti je bio pradjed pa si od njega pokupio pasjaluk turski a obucen si u kozu srbina.I ne kaki do bezsvijesti,izgubices mozak(gongo)pa mos umrijet,nedo bog...nestani...
nepretjeruj.......... ako nemozes da odgovoris na post sa normalnim recima, nemoj nikako.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Drekavac,laufaj,lagano...sto papcino ne reagujes kad se meni upucuju,,predivne rijeci,,.hajd bjez sa teme,samo prdis bezveze...

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

seha wrote:Drekavac,laufaj,lagano...sto papcino ne reagujes kad se meni upucuju,,predivne rijeci,,.hajd bjez sa teme,samo prdis bezveze...
jeli to neka pretnja..... joj, ti ces meni reci. ufff....
siris tu nekakvo Bratstvo i Jedinstvo, ali nema hleba od toga. ali si i postavio temu u PM.
Sta ocekujes, da hvalimo BiH kako je dobra i suverena drzava.
E pa, nije bas tako.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...ne prijetim,kak ces prijetit rijecima napisanim na compu,nema od tog nist...nego nauci se drekavac da malo laganije komentiras na nesto s cime se ne slazes,mlad si,takav i ostani...
BiH bi trebala bit suverena i zajednicka al je nece takvi ko ti i ako ti se ne svidja drzava i tema o istoj a ti laganice zaobidji pa u komsiluk u neku tebi drazu tvorevinu...
Last edited by seha on 09.02.2008. 21:50, edited 1 time in total.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Seljo....to "skakutanje" je,mislim,bilo meni namjenjeno.... :lol:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

seha wrote:...ne prijetim,kak ces prijetit rijecima napisanim na compu,nema od tog nist...nego nauci se drekavac da malo laganije komentiras na nesto s cime se ne slazes,mlad si,takav i ostani...
BiH bi trebala bit suverena i zajednicka al je nece takvi ko ti i ako ti se ne svidja drzava i tema o istoj a ti laganice zaobidji pa u komsiluk u neku tebi drazu tvorevinu...
Nisam ja jedini kome se nezivi u BiH. Ako te interesuje, napravi anketu u Banja Luci, Bijeljini, Mrkonjicu...... pa i u Prnjavoru, i videces da od zajednice nema nista.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

U pravu si ti drekavac,to i jest fol...dao vam je svijet entitet,da vidi i pokusa da ne povjeruje u ideju da hocete veliku srbiju,jer ko sto znamo htjedoste dio Hrvatske pa dobiste nista,izgubiste Crnu Goru,gubite Kosovo(S cime se ne slazem,ipak je to dio Srbije)pa u agoniji vec uvelko planirate odvojenje rs od Bosne I Hercegovine...eh sad to je taj fol,hocete pripojenje Srbiji(ko i siptari pripojenje Albaniji)ili ako nista separaciju i nezavisnost...i onda svijet uvidi da su bile istinite price o ideji velike srbije(nazalost utopija)te da ste vi oduvijek planirali razdor Bosne i Hercegovine a isto tako i SFRJ(jer ste iza plasta borbe za Jugoslaviju,krili veliku srbiju)i cike ce da kazu ,,stop,,...e tako ce ti bit drekavac moj...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Seha kad pises o ovome da su se Srbi povampirili i htjedose veliku Srbiju , kako onda objasnjavas da su prvi Slovenci digli pobunu, oni u stvari i nisu imali nista sa Srbima, osim sto su kasirali carine i u ime Srbije kao i u ime BiH, ali da ne duljim, ti i ja smo bili svjedoci nekih dogadjaja u Prnjavoru, pa da se prisjetimo 1989 godine i tvoje i moje trznice, dobro necemo sad da se sjecamo onih nasih treba :D nisu vrijedne pomena, ali eto mi sa njima tu uvece pred sedam sati a narod prolazi , sto jest jest ,ti nisi al idu drugi, omladina djeca odrasli, koji nikad nisu u to doba prolazili ,krenuse tada, svi zamotani, djeca sa nekim bjelim maramama oko glave, sjecas se Mide (ljudine) e on mi tada dok smo jeli neku lubenicu rece da ovo nece izaci na dobro (i danas je ziv pa moze da ga se upita) kaze danas ide u Dzamiju ko nikad nije isao ,mi sjedimo tu i pricamo a ide stari Hajro i kaze , e ljudine do juce smo nas par bili unutra sami a danas za nas nema mjesta unutra, nemozes uci od Klokica, a izut se nesmijes jer ti ovi lopovi odma zamjenu cipele, ovo sam ti naveo kao primjer ko se okrenuo prvi vjeri, navedi ti meni kad ti vidje Srbe da jure u tom broju u crkvu i da tjeraju sve sto moze da hoda da ide, kod nas se crkva punila samo na velike svece a ovi su isli svaku vece. Sjeti se ako mozes ko se prvi sjetio svoje vjere i ideje o svojoj drzavi ,pa reci i nama jer nesto nam se zamaglilo pamcenje . :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Svake nedelje pored moje kuce,desetine gradjana Prnjavora(sa druge strane nisam mogo vidit)i seljana su hrlili ka Pravoslavnoj crkvi,odkad znam za sebe,jel tako.I neka su,volio sam ljude na ulicama,volio sam zvuk crkvenih zvona(i danas ih volim)i nikad o tom i ne razmisljah dok me ti ne upita,,dal se sjecam...A to desavanje muslimana nije bilo 1989 vec 1992,pred sami rat,ja sam bio u vojsci(i ti)pa neznam kako si to mogo vidit,meni su rekli brat i otac i mati o tome...Klokici,sta ja znam,ne bih puno o tome al stvarno nisam cuo da su nekoga ubili ili organizovali narod da ubijaju srbe ili nas neposlusne muslimane...u dzamiju su isli oni koji su se tako osjecali i neka su,jel ti to smeta,sto ne pricas o 90% nas koji nismo isli,ma ja to sad ne ide uz ovu pricu,polako bolan...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Klokici,sta ja znam,ne bih puno o tome al stvarno nisam cuo da su nekoga ubili ili organizovali narod da ubijaju srbe ili nas neposlusne muslimane...
Од тих Клокића ниси могао ући у општину у Титиној држави. Чак су и дјеци функције и фотеље давали.
Нешто ми чудно како им преко ноћи проради " национални црв ". Или су они цијело вријеме знали ко су и шта су ?!
Дајте да ствари зовемо правим именом !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Post Reply