Blog-ovi Rajka Vasica i Citati forumasa "Zmija"

Politička dešavanja u Republici Srpskoj i BiH

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Seha,ne znam da li ćeš se složiti,ali da nije bilo "sveta" teško da bi generali Dudaković i Alagić prišli na 300 km od Banja Luke,tako da...

A inače,podržavam tvoj stav,samo sa druge strane "barikade",ako me razumeš :wink:
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Razumijem te testo,sta je svijet htio to se i desilo.Drugo je sta su htjeli nacionalni lideri sa naseg prostora,odbilo se to njima od glavu te na kraju osta BiH nepodijeljena,bogzna sa dva(tri)entiteta ali jedna drzava.A sa moje strane barikade,da nije svijet htio ne bi ni tvoji generali ,,napredovali,,onako uspjesno niti bi onolike opstine na terenu pale u ruke istih...razumijes?

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

seha wrote:Da se svijet slozio da u Bosni postoji,,nase,, i ,,vase,, onda bi dozvolio jos davne 1995 generalima Dudakovicu i Alagicu da udju u Banja Luku i da se onaj konvoj koji je bio dugacak od BL do Srbije pretvori u jos jedan veliki egzodus srpskog naroda na podrucju stare Jugoslavije.Ali nije,fala bogu te se nastavilo,kako tako,zivjeti skupa.Stoga drekavce moj,ponavljam,BiH je zajednica tri konstitutivna naroda;srba,hrvata i muslimana i to ni manitu nece promijenit.Niti vi imate na sta pravo a niti mi pa da mozemo Bosnu da dijelimo i pripajamo nekim ko biva drzavama-maticama.Ako ti se ne zivi u Bosni,idi momce na Havaje,Ibizu,Kostariku ili pak Mozambik,najlakse ti je to...
Da ste tolika sila bili tokom 95, nebih se dalo reci. Jer je 94. godine, 75% BiH bilo pod srpskom kontrolom. Tako da cisto sumnjam, da bi se stvorio veliki egzodus.
A najbolji primjer je bivsa Jugoslavija, u kojoj su zivela vise nacija, pa smo videli, kako se to zavrsilo.
Tako da se neponovi ista tragicna sudbina.
Samo nacionalne drzave u svetu su stabilne....!!!
Last edited by Drekavac on 07.02.2008. 19:31, edited 1 time in total.
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

seha wrote:Nego da pricamo o drzavi u kojoj zivimo,iz koje poticemo i koju treba ponovo na noge da podignemo,nije li tako revolucijo moja...

Njego,ovo je tema;Bosna i Hercegovina...bez uvrijede,ne vrijedjaj bez potrebe.Imas temu o rs pa tamo vileni...
Kakvu drzavu brate?
Pa da opet vezete zastave sa ustasama i pravite pakt i sa samim djavolom(šejtanom) samo na stetu Srba...glupi Srbi koliko god puta vas oslobode od tudjina,poloze svoje zivote samo jer vas smatraju bracom i stvore vam drzavu,vi sve gori i gori...
Dokle da Srbi ginu za vas i spasavaju vas da bi se poslije svetili i sami ne znate zasto!!!Samo jer vam je u podsvijesti pripadnost srpskom nacionu,kao i vecini danasnjih nazovi hrvata.Otuda mrznja!
Sve sami sinovi Anadolije i potomci rasnih katolika tisucljetnje kulture!Jeste,ali malo sutra!

I kakva "uvrijeda",nisi tako u skoli ucio...pisi srpski da te cijeli svijet razumije!
Sellam brate

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

http://www.youtube.com/watch?v=4vptEXq10T4 Seha, pogledaj do kraja :wink:
Ljudi, man te se ove teme - nemamo sta traziti na njoj...
Njego,ovo je tema;Bosna i Hercegovina...bez uvrijede,ne vrijedjaj bez potrebe.Imas temu o rs pa tamo vileni...
uostalom - tebi je RS uvreda :shock:
Ako ti se ne zivi u Bosni,idi momce na Havaje,Ibizu,Kostariku ili pak Mozambik,najlakse ti je to...
ako ti se ne zivi u RS, ostani gdje si :wink: il kad docekas penziju - mila majka pederacija bih... svoj sa svojima...


I NE RAZUMIJEM ZASTO SE TI KAO "JUGOSLOVEN" PALIS NA BiH... treba prvi da je osudjujes... ili ti to igras kako vjetar duHva :P

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Seljace,srbinu veliki znas li ti pisat malo laganije a ne biti tako bezobrazan,smiri se malo i ako ti se ne svidja tema prosetaj lagano.Pokazo si u par posljednjih sedmica da si seljacina do groba,i neka si,samo se pitam sto ti onaj,,zemljak htjede prst otkinuti,,mora zato sto si dobar drug.Ja bih ti vjerovatno ruku iz ramena istrgno,vjeruj da bi,ali ne zato sto si srbin vec sto si paksu opasan...mrssss

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Ej vas dvojica malo lakse, pa Srbi ste obojica :smt005 :smt005 :smt005
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

salcn wrote:Ej vas dvojica malo lakse, pa Srbi ste obojica :smt005 :smt005 :smt005
Само што овај један не призна РС. :smt005 :smt005 :smt005
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Salcine,ne izdaji...ostavi malo za kasnije...

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

seha wrote:Seljace,srbinu veliki znas li ti pisat malo laganije a ne biti tako bezobrazan,smiri se malo i ako ti se ne svidja tema prosetaj lagano.Pokazo si u par posljednjih sedmica da si seljacina do groba,i neka si,samo se pitam sto ti onaj,,zemljak htjede prst otkinuti,,mora zato sto si dobar drug.Ja bih ti vjerovatno ruku iz ramena istrgno,vjeruj da bi,ali ne zato sto si srbin vec sto si paksu opasan...mrssss


Seha ljudski je grijesiti a neljudski je pisati kako bih nekome istrgnuo ruku iz ramena.Ipak je ovo samo forum da se salimo i druzimo a ne da prijetimo jedni drugima.
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Seho, bosnjace, bosance, ... :D ako imas potrebu da se olaksas - imas temu "Sta mislis o.." pa se iske*aj po meni...
Nista bezobrazno nisam napisao - samo sam uzvratio istom mjerom na tvoj post..
dakle :shock:
-Ako mislis da na poslu i u privatnom zivotu dangubim na temama slicnim ovoj, varas se... skroz druga je stvar ako neko ima problem u glavi pa mu smeta moje Srbsko porjeklo - i zbog toga mi nacini teske tjelesne povrede.. tu ne mogu nista; niti zelim... Ima Boga..
Lik je poput tebe, jebivjetar - cas mi prica o jugoslovenskoj ideoligiji, da bi se malo zatim pos*ao na sve to svojim bosnjackim samoljubljem (kazem PRICA, ON SAM - ne upustam se u rasprave; i hvala Bogu ne radim vise s njim ;-) )
Ja bih ti vjerovatno ruku iz ramena istrgno,vjeruj da bi,ali ne zato sto si srbin vec sto si paksu opasan...mrssss
SVOJE ISLAMSKO FANATICKE IDEALE ZADRZI ZA SEBE, OVDE GLUMI I DALJE FINOCU... jer ovim si dovoljno rekao...


ZIVJELA REPUBLIKA SRBSKA

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:

ZIVJELA REPUBLIKA SRBSKA
Тако је ЖИВЈЕЛА.
http://www.youtube.com/watch?v=PuYhJv6HQ5Q
Image

User avatar
Drekavac
Posts: 236
Joined: 19.11.2007. 19:05
Location: (U)KRAJINA

Post by Drekavac »

JOJ Seho, izgleda da si zajeban........
Necemo tako. To nije kuluturno ponasanje, no no........

Pridruzujem se Selji, ZIVELA SAMOSTALNA REPUBLIKA SRPSKA...... :wink: :wink: :wink:
KOSOVO JE SRBIJA!!!

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

I SRPSKA RADIKALNA STRANKA NA CELU SA VOJOM :smt005
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Salcn, ne spamuj :D

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Seljacino,mrs na selo cuvat ovce,frulu u hralje i do sudnjeg dana.Islamski fanatik ti je bio pradjed pa si od njega pokupio pasjaluk turski a obucen si u kozu srbina.I ne kaki do bezsvijesti,izgubices mozak(gongo)pa mos umrijet,nedo bog...nestani...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ne diraj mrtve ljude; sanjaces ih.. buuuuaaaaaa 8)

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ti s meni seljo isti mudzeedin...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

seha wrote:Ti s meni seljo isti mudzeedin...
Није он муџедин већ четник.Image
Image

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Ja mislim da je seljak crnac,pa onda ne moze biti srbin??_Ili moze?Ček sad ne znam!
Ili je bijelac bekrija?Ček,ček,crnac,srbin,a djed mu fanatik islamski...uh sad si me zbunio...

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ja mislim da je seljak crnac,pa onda ne moze biti srbin??_Ili moze?Ček sad ne znam!
Ili je bijelac bekrija?Ček,ček,crnac,srbin,a djed mu fanatik islamski...uh sad si me zbunio...
3+2= 6
(znaci, neko hvali)
:D
Last edited by seljak iz skakavaca on 07.02.2008. 20:42, edited 1 time in total.

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

seljo ti ponosni i ZABITI seljak :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 pusti ti nji vidis da te zezaju :D :D -sala
Image

User avatar
lisnato_testo
Posts: 758
Joined: 12.11.2007. 11:23

Post by lisnato_testo »

Seha,izgleda sa tobom nije zdravo raspravljati o politici...može se umreti prirodnom smću...od viška olova u krvi...
Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

lisnato_testo wrote:Seha,izgleda sa tobom nije zdravo raspravljati o politici...može se umreti prirodnom smću...od viška olova u krvi...
Raspravljati se moze,itekako.A provocirati,to je nesto drugo,nismo djeca.Jebiga jarane nije ni meni ko turcinu lako samom ovdje medju vama,moras priznat.Olovo je tezak materijal,nije ga dobro imat suvise u telu,jelda,stoga zucccc....

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

SEHA,OTKUD SI SADA TURCIN...JOJ JESI KO KAMELEON,MIJENJAS SE OD SITUACIJE....STA SE SVE OD SRBINA NADATI,E MOJ BOZE! :lol:

Post Reply