SO Prnjavor (2016-2020)

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Šta imaš ti protiv Tepića I njegove ''ušuškane ''djece
Ja znam neki koji su se ušukali na budžetu a ne rade ništa.
Ima u Rdio Prnjavoru jedan novinarčić Mrin Martinković,koji se vodi u radnom odnosu i vuče sva prava iz radnog odnosa a,radi u drugim medijskim kućama čak i knkurentskim.
Prošlu kampanju je radio za Sinišu Gatraića i očerupao ka ko cigan bibu.
Sorošev klijantelista koji pokušava da poput Slobodana Vaskovića da reketira i ucjenjuje političare ,prije svega iz vladajućeg SNSD a
Okomio se na Tomaša aktelnog načelnika,misleći ako je rodom iz Štrbaca. da je naivan ko 'predhodnik.

Nemoj se ti žuti sikirati za Dom zdravlja,vidi dolje na naplatnim kućicama na Vijaci da Tomaš nije ''ugurao''
nekog svog iz famelije ili stranke. :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Ja ne znam šta si se ti okomio na tog Marina. I kakve ja veze imam sa njim. Da nisi ljubomoran na uspjeh.
Da je kakve opozicije izveli bi par hiljada nezaposlenih sa biroa pred SNSD u Prnjavoru za te naplatne kućice. Dva saobraćajna inženjera iz Prnjavora ne ispunjavaju te uslove za rad na kućicama.
Ako naši ljudi ne mogu biti direktori, komandiri u institucijama i javnim preduzećima mogu bar na kućicama raditi.

A kako Tomaš zapošljava to smo vidjeli u FZO. Prije izbora natrpao je komplet SNSD iz Prnjavora a poslije izbora nastavio sa tom praksom.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Neznam ni nja zašto si se ti okomio na tog Tepića.Ti nemaš naravno veze sa Marinom Marinkovićem kao i ja sa Tepićem,ali se postavlja pitanje čemu spominjane djce i nečije porodice i ,nečije privatnosti.
Kažem tebi, šta sam rekla i Švaraki, ne vuci me za jezik, ako odlučim da se spustim na vaš nivo, proklinjaćete forum sto ste se ikad registrovali nja njega.
Toliko o tome
i odmah da vam kažem, nisam ja ljuta ni na tebe ni na švraku, dapače ,ovdje smo na temi politike, imamo o čemu raspravljati, kad su u pitanju stranke ,politike,vlast,opozicija javne ličnosti iz politike i sve u vezi s tim,ali šugavo je zalaziti ljudima u privatniu sveru,porodice,braka,djece ,ljubavnice,ljubavnika,ko kome ućeruje .ko kome, isćeruje itd itd.
Nemoj ti liti svoje krokodilske suze za Tomašem,on šta bi god uradio vi ste spreni ga napasti,veliš zapozlo i FZO,a pazi paradoksa nije nikoga zaposlio na naplatnim kućicama.
Šta tebe od ove tvoje dvije kontradiktorne konstatacije u jedenoj rečenici više boli.
Ili činjenica po tebi,da je natrpao pun FZO nekim esenesdeovcima,ili činjenica da na napaltim rampama nije natrpao nikoga.
Ko tebe informiše o onome šta je Tomaš javno zatražio vezano za taj kokuras na Vijaci.
Jeli to tema u Romi kod profesora Novakovića.
Ako već upijaš informacije od voljenog Mome,de ga priupitaj za kolko je ''svojih''ljudi kleča pred Tomašem, prije nego li je s tobom popio kavu poslije one kobne noći drugog oktobra.
I de ga priupitaj jesi li možda i ti uračunat među tih petero ljudi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Čovječe tebi treba pomoći, haluciniraš previše. Kakve veze ja imam sa Novakovićem??? Kakvih 5 ljudi.
Ne poredi ti FZO i naplatne kućice. Naplatne kućice su u Prnjavoru i toliko ste se shvalili da ste ga vi napravili i da je to Tomašev veliki uticaj. Bar tako je prikazano kad je otvaran isti i kad se ispijala ona kafa u Evropi. Građani od njega nemaju ništa jer ni 5 ljudi iz Prnjavora nije zaposleno, to je 5 porodica pa nek su i iz SNSD-a.

Ti si ovdje ljude nazivao izdajnicima i svakako još, to su mnogo veće uvrede nego kad se iznese činjenično stanje. Nije Kami nikog uvrijedio ako kaže da su Tepiću zaposleni svi u državnim institucijama i to onim gdje su rukovodioci bili ili jesu iz SNSD-a, ili da je on bio imenovan u nekoj agenciji. To su činjenice, ne uvrede.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Kao prvo ja nisam čovjek več žena,zar ne vidiš u kom rodu pišem, i ne pravi se budala nad budalama.
Ti si spomnjao FZO i kako je tu Tomaš natrpao,i ti si spominjao kućice gdje Tomaš nije natrpao.
Šta ti znaš o nekim uticajima,samo lupaš ko Maksim po diviziji.
Kad ste ti i Momo pred same izbore predviđali kako će Tomaš biti uhapšen i kako je on natjeran da se kandiduje, to ste zaboravili,a prvi ste dotrčali da ga poljubite u ruku i zamolite da ostavi vaše najbliže na pozicijama kako u opštgini tako i u Domu zdravlja.Mala je ovo čaršijica žuti, posebno za mene zmiuljicu koja gmižem po zemlji gledam vas iz žabije perspektive.
Nisam ja nazivao, već sam nazivala i stojim i dalje na tim stajalištima.Izdajnici, nego šta sjeme vam pokvareno.
Ustaj Veljko pucaj iza ugla ,ne može se živjeti od rugla....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by cocacola »

Jel to neko napisa da je Marin M. uspjesan? A u cemu to? U mijesanju riblje corbe? Kakva je to prvoaprilska sala u sred decembra ;)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: Očito ti si protiv STRANKOVLASTI,ako nisi za SDS nIisi za SNSD a,a zašta si ti druže ?
Jel treba da se kunem da sam glasao za tebe i tvoje ?? Ja ne krijem da mi oni nisu bili alternativa i da sam uzeo vas kao utjehu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

*****=zmija. *****=neozbiljni.
Trba li da vas mazi neko još.
Last edited by vrsta8472 on 12.12.2016. 20:27, edited 1 time in total.
Reason: Покушај откривања индентитета. Бан на седам дана

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

[quote="ZMIJA"]Kao prvo ja nisam čovjek več žena,zar ne vidiš u kom rodu pišem,

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Vjerujem ti Kami.
Socijalisti si dobri ljudi sa najmanjim procentom kukolja u svojim redovima.Programski su ua siroke nardne klase i mase.Ubi nas ovaj neoliberalni kapitalizam,globalizam,klijantelizam ,morganizam a ne voli nas ni naconalizam u kog smo daterani ne svojom voljom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

Pozdrav ženi, he he he... ako ste slobodni, gospođo Drago (gospođice), Rajkan Kovačević je zainteresovan za češljanje... Ja nikad ne bih za sebe rekao da nisam čovjek. A i drugi mogu reći da sam nečovjek, ali da sam žena, nikad.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Rajkan ceslja sve redom ,taj ne bira. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

svraka wrote:Tepić=zmija. Marinković=neozbiljni.
Trba li da vas mazi neko još.
Svrakac pa ti treba da postaneš neozbiljni.
P.S. ovo bi bilo krivično djelo pokušaj otkrivanja identiteta na forumu. :smt005 :smt005

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

Покушај откривања, или откривање... за шта се теретим?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

Svraka ja znam jednog drugog Rajkana Rajkulu Vasici,ako tvoje iskustvo sa tim Kovacevicem govori da te dobro cesljao preporuci ga i meni.
Tesko tebi ako sam sebi govoris da si covjek,to treba reci neko drigi.
Dobro ako zelis da prokszes Tepica ali sta ti je kriv tvoj stranacki kolega Marin Marinkovic.
Nemoj vise krmeceg ti droba i muzike iz Zvjezdani noci samo reci sta ti dođem. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

svraka wrote:Покушај откривања, или откривање... за шта се теретим?
Pokusaj nema posledice :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Ovo je malo duži odgovor, najstarijem forumašu Kamikazi, iskreno mi je žao što uzimam prostor, ali od njega očekujem da to pročita, a ostali po volji.
Kamikaza, neću se smijati, jer ne bi bilo fer, i na kraju sam sam od tebe tražio da vidim šta je to što je neko popljuvao. i zašto je to Blek prestao pisati. Ti si izbacio ono što imaš. Puno si toga naveo, i uzeo dosta prostora, možda ću i ja morati isto tako. Jedino čemu se smijem jeste to što se obraćaš Žuniću, ali eto, takav si, pa šta sada, ćoravom namigivati i gluvom govoriti nema puno koristi.

Prvo što si istaknuo MEDJUSTRANAČKI SPORAZUM , sa SDSom, koji je kako ja mislim odnekud skinuo ili objavio Vrsta.
Evidentno je da ovaj sporazum nije proveden, zna se da je za to kriv TUŽIBABA, Ne mogu da razumijem ljude koji razmišljaju na način na koji ti razmišljaš, Da li je normalno da imaš sporazum koji je neko pogazio, i šta dalje? Ako je pogažen, imaš dvije mogućnosti, ili nastavi dalje kao da ništa nije bilo, ili staj u stranu. Moji PDPovci su odlučili da stanu u stranu. Da su ostali, onda tebi (ili vjerovatno mnogim drugim) opet ne bi valjali jer bi ti tada rekao " vidi karaktera, kakva je to stranka, izlevatio ih SDS ali njima sve može stati pod kapu, pa oni služe na koljenima da bi grickali malo vlasti, duše prodane, beskičmenjaci, je..m vam mater svima - vama dobro , a nama gradjanima uvećani porezi, rasprodana imovina, naše pare se troše u veterinarsku, stipendije umanjene za djecu, plaćate nekakve čorbe itd. itd" Da li bi ovo bilo ovako Kamikaza ? nisam daleko od istine, mnogi bi tako rekli, a nisam siguran da bi ti hvalio. Ove protekle četiri godine nisam primijetio da si ti baš nekoga nahvalio iz skupštine. U vezi sporazuma, ako te baš interesuje, Žunić je mogao biti predsjednik skupštine u prošlom mandatu, pitaj Borku Lukanovića, Damira Savića i Branu Djurića. Neću pominjati ove koji su bili sa strane PDPa, kad je Žuniću iz usta Borke Lukanovića rečeno" uzmi mjesto predsjednika a na sve drugo možete zaboraviti". Mislim da je Žunić znao šta to znači, da bi to bilo čisto služenje interesima ovih kojima je TUŽIBABA dao atraktivne lokacije i prodao sve živo, i za duži period stvorio saobraćajni kolaps u gradu, a Žunić bi na toj poziciji naravno bio mnogo odgovoran. Već tada se vidjelo da TUŽIBABA ne misli raditi ništa timski niti kolektivno, odustao je od dogovora, a to je značilo čim se odustaje od dogovora, da će se imati nakaradna situacija čitav mandat, i da takvim ludacima samo trebaju ljudi koji će provoditi njihove ideje i želje, i nakon svega PDP staje u stranu. Žunić je lično izgubio preko 100.000 hiljada maraka na taj način. Pitanje je šta bi mnogi uradili, pa i sam ti u toj situaciji, i da li je ova odluka Žunića primjerena ljudima koji se nekome uvlače u čmar, kako ti kažeš. Ja mislim potpuno suprotno od tebe, i mislim da osoba ili čovjek koji je sklon "uvlačenju u čmar" ne bi uradio ovo sve na svoju ličnu štetu, nego bi gledao da se on nadje na dobro plaćenom mjestu, ili u "čmaru" a za ostale ljude i stanje na opštini ga nije briga. Znam da je tih dana mome rodjaku, koji je stalno sa Žunićem, rekao "sve če otići do djavla, jer TUŽIBABA nema pojma kako treba raditi". Tad mu možda nisu vjerovali ni mnogi u PDPu, ali su prihvatili odluku. Ne znam kako, ali moj drug je uvidio, ono što je poslije četiri godine potvrdilo preko 12.000 hiljada ljudi na izborima. Meni je lično žao što on nije dobio te glasove, ali mi nije krivo što ih je dobio Tomaš, samo neka nije onaj. Što se tiče tvog pitanja kako danas izgleda sporazum, i ko je koalicija, trenutno nešto i ne znam, ali lično mislim da princip treba da bude isti, ako se poštuje, onda je dobro, ako se ne poštuje, onda razlaz. Vidim, i pozdravljam ovaj potez Tomaša za stipendije, Drago mi je, jer znam da je i Žunić mnogo radio na tome i potencirao koliko su studenti oštećeni. Možemo li ja i ti znati da tu nije bilo nekakve saradnje iz medju njih dvojice ili dogovora ? Možda se novi sporazum u svom startu poštuje. To će vrijeme pokazati, jer mislim da je ovo sitnica prema onome što nas sve skupa čeka. Prema tome, tvoje izlaganje sporazuma i namjera da na brzinu ukažeš na nedoslijednost je po mom mišljenju pucanj praznom puškom. Ti sporazum vidiš samo kao dogovor o mjestima i foteljama, a mislim da ovi koje ja simpatišem gledaju makar malo, makar malčice i nekog javnog interesa. Tvoja priča o čistoj borbi za pozicije, jeste ona priča koja je uveliko prisutna u narodu, ali koliko se meni čini, to i nije uvijek tako, Kad se to sve malo razgrne i zaviri ispod, vidi se da još ima mnogo čestitih ljudi, u svim strankama, jer upravo ovakve galamdžije kao moj drug su davno mogli sebi praviti nečasne dilove, još u vremenu Vlade Živkovića, pa na dalje, ali nisu htjeli, Ne moraš mi se čak ni jednom rečenicom obratiti povodom ovog posta, ali mislim da ti to gledaš površno, prilično crno bijelo, neimajući podatke, Čisto bi volio da vidim tebe kao predsjednika neke stranke i da trebaš donijeti odluku, kad ti lažov kao TUŽIBABA iznevjeri dogovor, volo bi da vidim šta bi ti uradio, i kako bi se odnosio dalje u politici prema strankama, i šta bi ti radio. Napraviću pauzu radi večere, pa ću malo izaći, jer sam se umorio od tipkanja, a za sat dva ću ti nešto reći i o tvom drugom postu i tvojim "biserima" koje si kao zaključke naveo. Nadam se da će neko da ubaci poslije mene rečenicu dvije, da mi Vrsta ne pobriše ili kazni, pod izgovorom da ne mogu dva posta jedan za drugim. Slijedi drugi dio. :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by svraka »

Marin nije moj stranački kolega.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by ZMIJA »

A nije kolega, vec ti je stranacki sef u pravu si.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Sporazum sa SDSom sam stavio da bi mogli uporediti taj i ovaj sada koji krjete,isti je u bocu,i isto ce se i zavrsiti,taj isti Borko kaze da si trazio vise nego sto ti je obecano pa te Sinisa izsutirao,htio si da vidis dokle mozes da ih ucenjujes, pa si zaboravio da ima negdje i granica,tako kazu moje kolega,sad dali je tako ti znas.Sada potpisujes isti dil sa SNSDom ,to govori jasno o tome da je tebi svejedno ko je,vazno je da je tebi dobro,da si mogao ostati i sa Sinisom ti bi ostao,ali kad si pokusao da ga jasis on te odkacio za sva vremena,pokazao ti je da bez tebe moze,i Darko moze bez tebe ,jos lakse,ali te drzi kao dijete igracku,ako mu se nekad bude igralo da si tu,zna da ima njih jos koji su kao i ti tu za interes u toj vecini,pa ko bude trazio manje ostaje ovi ostali setnja.Naravno ti si sada naucio nesto,neces traziti puno,dve tri sitnice i platu,to ide lako za njega,jer i on ima iskustvo sada,evo ga vec je ispalio momke koji su mu teglili cijelu kampanju,bez kojih nikad nebi pobijedio,pa zasto nebi i tebe.
Cudis se o cemu ja pricam,pa ja kazem da si iznevjerio po ko zna koji put svoje partijske clanove i opcenito glasace ,kojih je jako malo,ali su ipak tebi dali kakav takav glas,nikad niko nije u nas sa manje glasova varakao se tako visoko,dobro jeste Seka ali to je bilo nesto drugo. Prosli put nisi prosao ,clanovi tvoje partije su imali vise glasova od tebe,pa si nekako izmuvao,ni danas niko ne zna kako,sada opet neces u skupstinu jer si znao da ti je i jedna i druga strana obecala vise.........Nece Vrsta nista da ti brise jer ti samo sam sebi kopas jarugu.Imam ja jos stosta da kopiram gdje ti govoris o Darki i SNSDu,ako se nisu preporodili za par dana onda si nam lagao.A ja ne podnosim kad mi ljudi lazu,vise volim crnu istinu nego bijelu laz.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Evo me Kamikaza i na drugom dijelu. Ovo sve što sam napisao u nekim mjesecima ranije bi sve ponovo potpisao i ponovio. U čemu je problem? Jel stoji to da je Darko pravio mnoge greške u proteklom mandatu? Jel stoji to da je imao nesretna rješenja sa svojim okruženjem i ljudima. Jel misliš da ja danas neću ponoviti da mislim da Simić nije dobro rješenje za predsjednika ksupštine, kao što sam to i onda napisao? Jel misliš da neću ponoviti to da nije dobro da Darko ima svoga Djuku, kao TUŽIBABA Milankovića, i da nije dobro da mu je u kadru televizije i na ekranu. To je sve ono što sam napisao , i mislim to i danas. Ali, vrlo jasno sam rekao i govorio, da je sve Darkine greške TUŽIBABA mnogo unaprijedio i razvio još više, plus ove ogromne gluposti koje su materijalno koštale opštinu. Ni taj stav nije sporan što sam napisao, da nema bitnije razlike, izmedju njih, Dakle, tako su se ponašali do 2 oktobra, i jedni i drugi. I znaš šta nakon svega i nakon ovih mojih pisanija i stavova rekao narod ? Rekao je "BLEK, NISI U PRAVU", Narod je glasanjem rekao da su oni dobro radili i čak im povećao rezultat. Čak ovdje i na forumu nije bilo jasne podrške izraženim stavovima i stvarima koje su mnogi prvi put čuli, a čuli su stvari koje nisu dobre ni zdrave za opštinu. Valjda bi to svima treba biti cilj, da se ne ponavljaju i dešavaju loše stvari za opštinu. Pa i ti si, koliko vidim u jednom od svojih postova rekao da si podržao ove Zmijine, jel tako? Otkud ti pravo da kritikuješ onoga kome nisi dao glas,kakvu obavezu on ima prema tebi, šta te briga šta on radi? Nisi mu dao povjerenje, nemaš šta da očekuješ. Kakav je to tvoj princip? Jedne ću podržavati, a druge ću zajebavati. Koliko sam mogao da te razumijem, cilj je pokazati kako je Žunić nedosledan, jel tako? Kako je pravio dilove sa Darkom ? Tvoj stav je da je nedosledan zato što je PDP ušao u vlast sa SNSDom, vjerovatno? Kada bi se stranke tako ponašale, onda niko ne bi trebao naprimjer sa SDSom u vlast, jer bi mogli reći "" Šta vi pričate, šta vi hoćete, pa vi ste u prošlosti vezali zastave u Sarajevu sa SDA I HDZom, ili šta vi pričate, ko će sa vama, prodali ste Zapadnu SLvoniju, itd." " Šta hoćete vi radikali, ma nema s vama koalicije, obećali ste Veliku Srbiju, ili ko će s vama iz SNSDa, vi trinaest godina urušavate privredu, imate ovu banku, ili onu banku, ili ste potpisali pristupni plan u Predsjedništvu za NATO,"" itd. itd. Reci ti meni molim te, kako bi ti posložio vlast, uz sve ovakve stvari koje se dešavaju. Poslije izbora, neko s nekim mora. Znaš li da je poslije ovih izbora SDS "migao" eq ie3 zajedno sa SNSDom. Znaš li da je u prošlom Darkinom mandatu, TUŽIBABA potpisivao sporazum pred kamerama sa Kalabićem, gdje je trebao biti zamjenik načelnika, pa je to Tomaš osujetio. Daj formulu,kako da se poslije provedenih izbora formira vlast, a da je na bazi sadašnjih propisa. Nemoj mi idealizirati kako bi ti uredio svijet i kako bi ti to po kratkom postupku. Imaš to što imaš i to ti je. Znaš šta mi je još čudno, bio sam za vikend kući, i opet čujem da se onaj pastirić hvali kako je ""oderao Vladu Živkovića"" i pominje ona njegova primanja, Vidio sam da si ti to naveo u marku,kako se Vladina porodica ""pati". Jel slučajnost? I njegove su riječi da je Žunić sa Darkom imao "dil". Jel slučajnost da i ti to navodiš ?? Meni se nešto učinilo, a možda nisam u pravu. Oko ""dila" sa Tomašem, ne znam šta bi ti rekao. Nisu se napadali, to je primjetno bilo. Iz Žunićevog ugla gledano, šta mu nosi da napada Darku, a onda napreduje TUŽIBABA. Osim toga, kampaja je bila za protekle četiri godine mandata, šta to vrijedi sada puno pričati o prvom Tomaševom mandatu, jer poslije toga on nije kandidovan, i ispalo je da je kažnjen i on a i SNSD, jer je imao mnogo manje odbornika. Oni su tako završili i optrčali svoj krug, kao što je nedavno TUŽIBABA optrčao svoj. I da ti ne ostanem nedorečen, mislim da je PDP dosledan, jer se bori da nešto od njihove politike zaživi. Ne vjerujem da su se sami nudili ovima iz SNSDa, i čak je Tomaš u jednom od svojih javnih govora rekao daće ponuditi učešće pored ostalih i PDPu, i NDPu. Bili bi nedosledni, kad bi podržavali gore mjere i poteze, nego što je činio TUŽIBABA. Bio bi Žunić nedosledan, kad bi sada u ovom njegovom odjeljenju bilo gore, nego što je to bilo ranije, a uspješan ako bi nešto uspio unaprijediti. Ti svakako imaš mogućnost da ovdje javno iznosiš, šta je to gore stanje u ovoj vlasti, od onoga što je naslijedjeno. Treba da znaš da odbornik PDPa Pančić nije podrćao neka rješenja sa zadnje skupštine, i to još prije nego što je Žunić izabran, tako da i to govori nešto. I još nešto da znaš: Jedan od razloga zašto Žunić nije stao na listu za odbornike da se izbori za četvrti mandat, jeste i mogućnost da pobijedi TUŽIBABA na izborima, i onda je rekao da neće da bude kamen o vratu svoje partije, jer bi vjerovatno na te odnose u Savezu bio pritisak da se saradjuje sa SDSom, a to bi naravno značilo i za TUŽIBABOM, jer je izabran. To on nije htio. Ovako je ostavio mogućnost nekome drugome ako bi se već moralo. Mmnogi od nas su to znali. Da je to sve tako kao što ti pretpostavljaš i olako pišeš,, valjda nisu glupi u PDPu, ni sam Žunić, jer je mogao još prije izbora reći "" Borenoviću , dovedi Bosića u Prnjavor i vi ispričajte neku žvaljavu priču na nekoj konferenciji u prisustvu Žunića i TUŽIBABE, tako da se narodu kaže kako u cilju saradnje u Savezu za promjene i pobjedne nad SNSDom treba prevazići lične netrpeljivosti i kako vi kao lideri tražite da se medjusobne svadje stave u drugi plan i bla bla bla"" sve nešto u tome pravu i eto ti potvrde za te tvoje priče potrebi za uvlačenjem u čmar. Ali eto , to se nije tako htjelo, i da je ovaj drugi pobijedio, Žunić ne bi sa njim ništa petljao. Vidi ti gdje si u svemu ovome, ja sam samo pokušao pojasniti kako to izgleda iz mog ugla, i onoga što se ja informišem ili pitam kad mi treba. Lično mislim da si pretjerao, i pokazao da ne poznaješ neke detalje, a ipak ti nisi ovaj neozbiljni, koji još uvijek ne zna kud je šupalj, nego samo jauče za svojom apanažom. Ali, hajde pustićemo ga sad, već sam se umorio, tako da mi on nije uopšte bitan. Samo da dodam, neko dobije stan džaba i nizašto, a neko kao ja ili drugi mora u inostranstvo da zaradi kuću, ej, pa ko je ovdje lud. O tvojim reakcijama sutra, i to ako bude bilo smisla. Odoh na spavanac. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

Hajde još malo da dopunim, jer dok sam ja pisao jedan, ti si postavio drugi post , pa neka Vrsta obriše. Prvo drago mi je što si rekao da ti je Borko nešto saopštio, što mi govori da si u nekoj vrsti informisanja od njih, a u svom zadnjem postu sam ti i nagovijestio da imaš nešto sa njima. Imaš ti to pravo, naravno, Za ovo drugo pokazuješ da si baš površan, pa sam si istaknuo sporazum, kojem piše da strane, potpisnice ovog sporazuma učestvuju u zajedničkom vršenju vlasti u javnim preduzećima, ustanovama, raspodjeli funkcija itd. itd. Pa hajde ti sada nama kaži koje su to sve ustanove, preduzeća i funkcije dobili u PDPu, kada kažeš da je puno traženo. Jel ti vidiš da je postojao sporazum, a nabroj dobijene pozicije u odnosu na sporazum. De prvo pročitaj šta si postavio, pa onda zaključuj, ispadaš smiješan. Ovo ostalo je stara priča. Ti pogledaj gdje je danas TUŽIBABA, tako da se ja ne bi baš složio stobom, u svemu. A i već sam ti rekao svoj stav u vezi SNSDa, neka ide dokle ima smisla i dogovora, neka se odmah prekine ako sve to nestane. Ti si se stari moj forumašu, malo u sve zapetljao, a ti vidi zašto. Hajd do sutra.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by KAMIKAZA »

Ja sam iritiran Zuninim postupcima jer sam vjerovao u njega i u njegovu dobru namjeru da se promjeni,imam pravo da budem razocaran,isto tako sam rekao i Zmikiju da ne smatram da je u redu da sada mijenja misljenje jer sam ga birao zbog njegovih dugogodisnjih stavova koje je sada poceo da napusta.Da je Zuna bio na listi i da je bilo tehnickih mogucnosti da biram dva covjeka iz dvije partije ja bi po tadasnjem razmisljanju izabrao njega i Zmiju,ali posto sam znao da nema sansu da prodje protiv ove dvojice na listi za nacelnika,birao sam Darku jer mi ovdje uvjek biramo manje zlo,nervirao bi se da je na kraju ´zafalio moj glas.Ja Imam takve stavove i principe,nekad najebem zbog njih,ali ja bi na sred one raskrsnice okruzio bez imalo stida one za koje ja u tom momentu mislim da su manje zlo,nisam kao oni sto cekaju da vide ko je jaci pa da onda kazem ja sam njih i birao,ja nisam birao ni SDS ni SNSD,i necu ih ni birati,a vec sam rekao da i oni imaju jako dobrih pojedinaca i da je steta sto ja ne mogu da glasam za osobe,ja ljude znam ili bar mislim da znam,vidis da se nekad i zajebem,i rado bi da glasam za osobu a ne za partiju,jer bi tako izabrao i Svraku,Jenjica i jos neke,bez predrasuda o njihovoj politickoj pripadnosti.
I nisam se ja zapetljao nego je puno toga a ja bi sto sazetije da objasnim,i nebi rado da pravim rezance kad kopiram,pa se nekad desi da to izgleda tako,o pozicijama mislim isto kao i o osobama na glasanju,treba imati sposobne ljude na pozicijama a ne kao sto to ti zahtijevas nepismene stranacke botove,da si imao ljude dobio bi i poziciju,coban ne moze da bude Direktor bolnice.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by neozbiljan »

Iskreno mi je žao što PDP nije uspio ojačati u Prnjavoru a imao je priliku jer je narodu dosta i SDS-a i SNSD-a. Žunić je loša osoba da vodi stranku zato i jeste spao na 1 odbornika.
Tu PDP-ovu šansu je donekle iskoristio NDP ali i oni su previše lokalci i ne vode politiku(mislim na odbornike, prije svega Šikarac) i već naredni mandat i oni će pasti sa glasovima.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2016-2020

Post by blek_stena »

neozbiljan wrote:Iskreno mi je žao što PDP nije uspio ojačati u Prnjavoru a imao je priliku jer je narodu dosta i SDS-a i SNSD-a. Žunić je loša osoba da vodi stranku zato i jeste spao na 1 odbornika.
Tu PDP-ovu šansu je donekle iskoristio NDP ali i oni su previše lokalci i ne vode politiku(mislim na odbornike, prije svega Šikarac) i već naredni mandat i oni će pasti sa glasovima.
Neozbiljni, šta se ti vataš u kolo, kad te niko ne zove. Taman sam htio još malo s Kamikazom da raspredam, jer mi on nije jasan oko onog što kaže na kraju ""da si imao ljude, dobio bi i poziciju, čoban ne može da bude direktor bolnice"" kad ono ti se namećeš. Biće da te nešto žulja, ponajprije tvoja pakost koja te uništila. Kamikazin odgovor sam htio u vezi njegove zadnje rečenice, jer mi se čini da on ponovo nije upućen, i šta mu to znači da si imao ljude i oko doma zdravlja. Niko u PDPu nije pucao na dom zdravlja. A sad da se vratim tebi neozbiljni. Citirao sam gore tvoj post, da vidiš koliko si plitak. Kažeš da je Žunić loša osoba i da nema rezultate, zato je spao na jednog odbornika. Da li to znači da u predhodna dva mandata kad je bilo po dva odbornika, Žunić jeste bio bolja osoba, a sada opet malo nije, a ako bi sutra imao opet dva, bio bi opet malo bolja itd. Iz ovoga se vidi kolilo ti je muka i zavist pomutila mozak, U pravu je Zmija što te naziva nečim žutim,ako sam dobro primijetio. I nemoj ti nikoga žaliti, a pogotovo PDP, jer u PDPu znaju tvoj doprinos u žaljenju nekoga i nečega. Vidim da se dobro razumiješ u rezultate stranaka, pogotovo ovih sa jednim odbornikom. O utrošenim milionima ovih većih stranaka za izbore i kupovinu glasova, ćutiš i praviš se mutav. Ali, nije to priča za tebe, to je za jednu ozbiljnu analizu sa ozbiljnijim ljudima. Za tebe su sigurno ozbiljni ovi tvoji NDPovci , koje sada Nemanja ganja za 25 hiljada asfaltne mase na ulazu u ergelu, i ostale novce koje su im dali u kampanji. O tome nekom drugom prilikom. Samo mi kvariš ugođaj u raspravi sa Kamikazom. Za tebe mi nije ni stalo ni krivo što si na tom svom plaćenom putu od strane SDSa, jer je očigledno da su ovi botići SDSa primijenili strategiju pa pokušavaju isturati neke druge za njihove ciljeve, jer je konačno jasno da je njihova bitka na ovom portalu izgubljena. Ti si naplatio pa moraš odradjivati, ali mi je žao Kamikaze, da i njega ubace u taj TUŽIBABIN film, jer sam naslutio preko onog pastirića što voli ovčije runo da i Kamikaza postaje instrument, kad ono sam Kamikaza se poziva šta mu je rekao Borko. Nisam se zabrinuo, naravno, sve je dozvoljeno, ali da budem iskren, nisam očekivao.

Post Reply