Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Zena pored Sitija je morala kolica da nosi i od 2008-2012 ili mozda tada jos nije bila rodila ???? :) A trotoar se pravio u ulici Punaca i Punica,nemojte tako da ste na kraj srca,bit ce,treba da se daju ideje ili da se kupe one torbe za nosenje djece i podjele srecnim majkama u porodilistima,koji ce im klinac kolica. :) Kako vas je ruzno gledai jos kad se pogleda sta ste pisali dok nisu dosli vasi na vlast,jad,sve sto je onda bilo dobro kod opozicije danas je lose kod danasnje,sto je juce bilo lose kod Sinise danas je dobro kod Darke a sve je u stvari isto.Samo se vi i vase izjave mijenjate srazmjerno vasim licnim interesima.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Vracajuci se u proslost moze se u nedogled ici, pa i sam Darko je rekao vise puta da to nije vise isti Darko iz prvog mandata, sada iskusniji, zreli, i sa brojnom podrskom u vidu 12.000 glasova . Ta podrska dodatno obavezuje ali istovremeno i motivise da se urade prave stvari.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Nemaš potreba padati u nesvijest KAMIKAZNI.
Šta ti očekuješ, da sada Tomaš dovede minere iz KOLORADAi da sruši i SITI I KOMERC TORANJ izgrađen bez dozvole i bez odgovarajuće garaže narvno.
Zna se ko je STVARNO vlado Prnjvorom sve ove godine.Vladali vlasnici grada, koji sada izgiboše između sebe.
Bilo je nas koji smo tada, a ima nas koji to isto opominju i upozoravaju i sada, na ovo urbanističko nasilje u ovom gradu sa dva šaletera i tri kancelarije.
Trotoar u ulici Punca je rađen u skladu sa davno usvojenim projektom i po pravilima struke i nauke i pokazuje usamljen primjer kako se traba jedan grad razvijati.
Za tvoju pamet i informaciju republička inspekcija je u dava navarata stornirala građevinsku dozvolu za KOMERC TORANJ u Prnjavoru ali tadašnja vlast SDS a bila se odmetnula od sebe i od naroda.
Sjeti se samo kako je forumaš PROSVJETA u predizbornoj kampanji slikao KOMERC TORANJ kao da je hram na Vračaru u Beogradu. HvaliO je kriminal vlasti, a sada kmeči što su izgubili izbore.Ali to je karakteristika mali ljudi, stranački botova koji bi pojeli da prostiš sopstvenu balegu, samo da se dodvore svom VELIKOM NAČELNIKU.
Ako ova vlast, legalizuje kriminal predhodne vlasti proći će gore nego li je ova minula prošla.
Zato prozivam druga Žunu da nam pojasni, o čemu se zapravo ovdje radi, jer je to u njegovom resoru.
Kami, postaješ neinovativan i bezidejan kad se čačaka oko SDS ovih sranja koja su godinama kenjali po Prnjavoru-
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:D Jadni ste danas kad vas gledam,nema tog covjeka u bivsoj Jugoslaviji koji je za manje ucinio toliko za svoj grad i ljude,kao Komerc Mali,znaci da budemo na cisto,covjeka znam povrsinski,ali znam ga tako 40 godina,i ne ulazim u dublju analizu lika i djela,sa mojim starim je bio dobar i tako se poznajemo i samo pozdravljamo,kao i sa vacinom prnjavorcana sam samo na dobro jutro i dobar dan,ali se znamo. Ovo samo da nebi pomislili da ja imam nesto od njega i sa njim.Covjek je dao milion,u vrijeme kad su ti u koje se kunete gledali kako ce da ukradu marku iz budzeta,isi taj koga pozivas i prizivas je u vrijeme kad je Malinovic castio grad i gradjane,placao svoj porez i plate radnicima ,ali plate a ne socijalu kao drugi,rekoh isti taj tvoj je utajio porez i bankrotirao sa firmom i to kako cujem u dva navrata,znaci svjesno a ne slucajno.Danas velicati one koji su utajili porez a kuditi one koji su mogli da odu i rade gdje im je volja,je stvarno mizerija,svaki grad bi se obradovao da im on dodje u njihovu sredinu i da podje sa radom samo mi imamo nesto protiv,sto narod kaze i vi bi na budzetu tanje kakili da nije njega i njemu slicnih,od ove sice sto krade po marku nebi imali ni za onu kiselu sto stoji na stolu kad se sastanci.Druga stvar je ova stambena zgrada,koja je trebalo i koja ce biti simbol grada,pogledao sam malo kako se radi i mogu reci da bi i ja pozelio da kupim sebi nesto u njoj,jer kad se sjetim objekata,sto bi pokojni Bracika rekao ODJEBAKA,koje su radili Beli ,Dusanic i ostali,a kad vidim njegove ja sam kao gradjanin prezadovoljan,sve zgrade koje je Komerc radio imaju dovoljno parkinga,dovoljno su udaljene od ulice i ako je to bilo moguce imaju uredjene staze i sve ostalo sto prati takav objekat pa i hidrante koji su u svim drugim zgradama strana tijela.Objekat ima sve dozvole ,pa i onu izmjenu koju je Gero pozeli iskoristiti za svoj dzep,ako niste znali svugdje u svijetu je moguce napraviti izmjenu u hodu,ako to ne mijenja vanjski-VANJSKI- izgled objekta,i to je moguce izmjeniti ali onda mora da se trazi milion suglasnosti,a za unutarnje u sto spada i izbacivanje jedne podzemne etaze je svugdje sitnica,ako se ne ugrozava stabilnost ,sigurnost i sama kao u ovom slucaju struktura ,tj. park prostor,u tom se slucaju dodaju vanjski parkinzi ili smanjuje radni prostor i sama potreba za park prostorom,ali ne mijenja se nista osim papirologije.Ti sada prizivas Zunu da rijesi situaciju,to je kao kad bi zvao stolara da popravi avion,o ovim stvarima se bave gradjevinski inzinjeri i magistri,a ti sad zapeo da jedan VD rijesi to i da srusi zgradu,pa to je ludilo,vi svinjac ne smijete nikome da srusite a kamo li to,ljudi su se ogradili papirima izgradili objekat i sve je gotovo,a vi mozete samo da se sramotite sa tim vasim glupostima. Gori ste od Sinise i on je htio da srusi Kalabicevu garazu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

KAMIKAZA wrote::D Jadni ste danas kad vas gledam,nema tog covjeka u bivsoj Jugoslaviji koji je za manje ucinio toliko za svoj grad i ljude,kao Komerc Mali,znaci da budemo na cisto,covjeka znam povrsinski,ali znam ga tako 40 godina,i ne ulazim u dublju analizu lika i djela,sa mojim starim je bio dobar i tako se poznajemo i samo pozdravljamo,kao i sa vacinom prnjavorcana sam samo na dobro jutro i dobar dan,ali se znamo. Ovo samo da nebi pomislili da ja imam nesto od njega i sa njim.Covjek je dao milion,u vrijeme kad su ti u koje se kunete gledali kako ce da ukradu marku iz budzeta,isi taj koga pozivas i prizivas je u vrijeme kad je Malinovic castio grad i gradjane,placao svoj porez i plate radnicima ,ali plate a ne socijalu kao drugi,rekoh isti taj tvoj je utajio porez i bankrotirao sa firmom i to kako cujem u dva navrata,znaci svjesno a ne slucajno.
Ti si uvjek iznad nas svi.Tradicionalno i poslovično.Klasična zam jena teza.Ne govorimo o tom liku iz KOMERCA, on nema blage veze sa temom.Nemaš se potrebe njemu uvlačiti u dupe.On je samo jedan od žešći tajkuna našeg vremena.Zapravo on je oligarh.Ako zajebeš državu za za 20 miliona, lako je dati dva državi i postati svetac u očima bjednih mucavaca koji drže svitnjak u zuibima dok seru.
Ovdje pričamo o urbanističkoj devastaciji Prnjavora grada, i okoline.
Zamisli MERKATOR u Banjaluci bez podzemen garže,aloo ,momak bar bi ti to trebao znati,ne čuvaš ti ovce na padinama Ljubića vidio si šta i kako se u ovakvim situacijam radi u cicvilizovanom svijetu.
Kontaktiraj malo struku pa ćes vidjeti nedostatke ovog zaista velelepnog KOMERC TAUERA.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Ti sada prizivas Zunu da rijesi situaciju,to je kao kad bi zvao stolara da popravi avion,o ovim stvarima se bave gradjevinski inzinjeri i magistri,a ti sad zap
Ti kami lupaš ko' Maksim po diviziji.Bič je u pravu.On ne traži da Žuna nešto ruši, več da pojasni i objasni onaj, kriminal o kome je četiri godine govorio kao opozicija u skuštini opštine.
Neće valjda biti ujeo vuk magare.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Poredis BL i Prnjavor,sta je u nas tu za poredjenje,nije u toj zgradi Merkator od 3 dunuma,osim toga izgubljen je samo dio park prostora,a i kad si se ti parkirao u garazu kad ides u kupovinu,dok ima trotoara niko ne ulazi kad bi im cokolade tamo dijelili,pustite teoriju ,drzite se prakse. U nas ces dozivjeti da su tri parkinga slobodni na ulici a covo stane izmedju dva kestena na trotoar,jer nije pio kafu ako nije stao pred vrata kafane,
Hajmo po redu,Boni Marketi,jel imaju parkinge,onda Hotel Evropa jel ima on parkinge ili su prodani,tamo Haska ko ima svoj parking od njih,pa i ta bolnica gdje je njihov parking,bolnica u BL ima a u nas nema,jel ima SUP svoj parking ,ako zaboravimo ona 4 sto oni uvjek drze zauzete,a narod dolazi i cirkulise,ima li pekara Cvijeta parking,a vri po raskrsnici kao na vasaru dan noc,nema niko ispunjene uslove za rad,osim njega,mozda nisu kompletno ispunjeni ali je u naj vecoj mjeri ispunio,i vi onda pricate. Za svakoga se smije stajati na ulici samo za njega ne smije jer nije dao pare za vaseg mandata,da ste bili pametni i da ste i sada pametniji mogli ste mozda dobiti i jos neku skolu,ovako c*na u dva somuna,pa vi ste ludji od Sinise,on je bar dobio nesto a vas boli koliko je taj neko uzeo drzavi,jer vi ste drzava.Sta vas boli i ako je uzeo 20 miiona kako kazes pa od toga deset investirao ovdje da ljudi rade i zive,trebao je kao onaj vas da kupi na dedinju vilu i iznajmi strancima,RS placa kredit a on bere kiriju.Jesi li ti cuo sta su stavljali na teret Malinovicu,samo da je utajio greskom 7800 km ,pa to je sramota i pitati kod milionskih poslova,on jeste tajkun ,ali Stankovic nije ,Dodik nije,pa koga farbate.Ja nemam interes da se njemu uvlacim,on ni ne zna da postojimo na ovom forumu,ali mislim da je sramota da se tulanza ovdje protiv onoga ko je obezbjedio da nasa djeca ili da kazem vasa djeca,imaju siguran i uredjen prostor za ucenje.Ja se sjetim uvjek,ali rado,kad su nas premjestili iz onih cumeza preko puta Gimnazije u novu skolu ,to je bio dozivljaj,i drago mi je da su jos neka djeca imali takvu srecu da dozive napredak u ovom danasnjem nakaradnom i nazadnom drustvu,koje i djecu zloupotrebljava u politickim igrama,samo da bi se domogli vlasti.
Obratite paznju od 12000 Koje ste kako kazete imali,sad vec imate samo 10 000 ,predost se topi,jer su se nekome u dupe uvukli pogresni crvi.
I pustite vi Zunu i njegovu pricu,on je pricao to sto je pricao da bi dobio to sto je dobio,i siguran budi da od njega nece biti nista novo,samo prazna prica,ja sam puno vise ocekivao od nekih,mislim nadao sam se da ce bar da cute kad nemaju sta da kazu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Uvjek se I treba porediti sa boljim od sebe,a ne po tvojoj analogiji gdje bi se kao trebali porediti sa gorim.To je vasa izvorna politika I filizofija SDSa use nase I podase.
Boli tebe patak ti ne zivis u Prnjvoru svaki dan I ne guzas se po ovim trotoarima kao mi.
Sve si to to lijepo nabrojavio Iprimijetio ali tvrdoglavo branis gluposti.
Zato nemamo ni glavnog spomenika u gradu jer nemamo ni trga jer smo ga prodali Geri a na privatnom posjedu ne mozes praviti spomenik poginulim u proteklom ratu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ja nisam branio Peru,Geru i kompaniju,tu se slazemo 100 % jer su i oni kao i Nemanja sami sebi prodavali sta su htjeli,eto sanse da se Zuna dokaze i kaze lopovima da su lopovi. :D Hajde ga i ti zamoli da krene po redu,nije onaj Hotel na mjestu,i ona Garaza iznad trznice nije po standardima pa neka malo porusi i pomete,evo ja Imam vezu kod moga druga Prosvjete pa ce vam i metlu pozajmiti.Ne smijete im ni dobro jutro reci dok kafu ne popiju a kamo li da im smijete reci da su bespravno gradili i privatizirali,a ovamo na jeziku neke baje,najasite na onoga ko je svoj plac 4 puta platio na kome je napravio kucu,pa mislite da ce i za zgradu da vam placa po sto puta. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Prosvjeta jos nije skontao da vise nije nacelnik Gataric s obzirom da na bilbordu na ulazu u grad jos stoje slike Gatarica I Vlade Zivkovica zagrljeni Ko"Mirko I Slavko.Mogli su bar slike skiniti kad su vec ljubav raskinuli .Ovi crveni idu sa fleksom I sijeku bilborde pro zemlji.Nema brale nikakve legalizacije I ako jos rok nije za legalizaciju prosao. :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Nisi ti skontao ne grle se to njih dvojica oni to dave jedan drugoga. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Нисам, Богу хвала, разумио ову канџијицу што уједа из сигурности илегале!
Вјероватно су му се измијешала осјећања па му се смучило.

:)


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ja mislim da ne treba ove Sinisine slike skidati sa tih tabli,mozda se on jos vrati pa da se ne trosimo. :) Prilijepite samo jos Darkinu sliku kraj Sinise i Vlade i to je to,plakat za sva vremena,svejedno je uvjek jedan od njih trojice na vlasti pa da imamo univerzalni dugorocni ,spar billboard. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

bičbožiji52 wrote: Šta ti očekuješ, da sada Tomaš dovede minere iz KOLORADAi da sruši i SITI I KOMERC TORANJ izgrađen bez dozvole i bez odgovarajuće garaže narvno.
Не може се поредити хотел Сити и нова зграда Комерц малог. Хотел је изграђен на паркингу хотела Национал и прво му није била намјена хотел. И све прошло како треба. Сада си нашао да се правиш паметан због те зграде, када људи нису могли да праве етажу-2, због те друге парцеле.

Ако погледаш зграду, видиш да се није штедило на њој и камо среће да су нам све стамбене зграде направљене као та.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

cocacola wrote:Vracajuci se u proslost moze se u nedogled ici, pa i sam Darko je rekao vise puta da to nije vise isti Darko iz prvog mandata, sada iskusniji, zreli, i sa brojnom podrskom u vidu 12.000 glasova . Ta podrska dodatno obavezuje ali istovremeno i motivise da se urade prave stvari.
Teško nama ako takvog naivnog, neiskusnog i nezrelog načelnika nagradimo foteljom koja upravlja sa 800 miliona KM. Po tvojoj logici, eto nam Siniše opet za 2 ili 4 godine, da bude bolji nego prvi put.

Oko ove zmijine priče ne treba se zamarati. Prvo Žuna nije sposoban za 20 godina da se zaposli negdje osim na opštinskim jaslama preko politike i sad se neko uzda da će on okrenuti i napraviti čudo. On može samo zažaliti što je tu gdje jeste u obračunu ljudi sa milionima na računu, on je za njih 0, kolateralna šteta.

Daj bože da je još 1 Komerc u Prnjavoru. Da pokloni neku od ustanova ovom narodu, da zaposli još toliko ljudi i da te radnike poštuje. Nije komerc standard ili većina današnjih firmi, to je primjer poslovanja i odnosa prema radnicima. Pitaj nekog radnika ako meni ne vjeruješ.
Ovakve zgrade kao što je ova njegova u Prnjavoru se gotovo i ne prave ni u Banjaluci. I ako se negdje napravi takva, kvadrat košta 3500-4000 KM.
Znaš li ti da određen broj ljudi treba da se zaposli u tom Konzumu?? A ja vam kažem da će "penale" koji sada ti ljudi plaćaju zbog ovih gluposti neko morati platiti, bojim se da su to opet građani.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

Zna li neko kako će djeda mraz organizovat doček nove godine na trgu,mogao bi malo da prokuha vina za djecu iz grada i da to lično posluži nismo ga valjda pogrešno izabrali :smt005
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Ti neozbiljan kao i obicno izokreces onako kako tebi stima. Niko ovde nije rekao da je Darko neiskusan, nezreo, naivan, vec da je iskusniji, bolji i jaci. Valjda i ti u svom poslu s godinama rada, napredujes, postajes iskusniji Itd. Kad vec spomenu Sinisu, nek se kandiduje 2020. ko mu brani. Samo kandidovati se ne znaci i pobijediti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Mi smo jako cudan narod,samo se radujemo da komsiji crkne krava,pa neka nase sve pocrkaju ako treba ali samo da ta njegova crkne.Nadam se da ce Darko skontati kakav smo mi to narod,nije on odrastao medju nama,jeste ali i nije,kao i Sinisa,ode covjek za skolom i poslom,bas u vrijeme kad treba naj vise da nauci o ljudima oko sebe, pa ni ne primjeti kako se mijenjamo,svakako ne u pozitivnom smislu.Sjetim se nekad kako smo bili spremni jedni drugima da pomognemo,da se druzimo,da dijelimo zadnju koru,da uzmemo slobodan dan u firmi jer komsija pravi kucu,radovali smo se jedni za druge,bili veseli jer mi je komsija nesto ostvario,a danas bi da vadimo oci jedni drugima.A zasto smo onda bili takvi a danas ovakvi,neki bi rekli ljubomora,na sta,na pare,jeble vas pare ako zdravlja nemate,ako ne smijete medju ljude,ako ne smijete dijete na ulicu da pustite sa drugarima,jer ce neko da mu naudi,cio zivot vam se svede na branjenje onoga sto imate.Nekad je u svakoj kuci svirala muzika,narocito nedjeljom,prodjite sada kroz selo ili vasom ulicom nedjeljom i poslusajte ,ako je slucajno cujete ,samo cete je cuti iz naJ trosnije kuce,nikad iz neke vile,djeca se ne smiju pred veleletnim kucerinama,vec pred stracarama,i ko je onda sretan,kome ste ljubomorni.Mada je po meni glavni razlog naseg nezadovoljstva ,mrzovolje, i svega sto to práti u stvari u visepartijskom sistemu,sa njim je pocela otimacina za radna mjesta,za imovinu,za polozaj u drustvu i sve ostalo,sa tim smo mi postali zivotinje,jer kako okarakterisati danas nekoga ko se ovako ponasa kao neki.Zato se pod hitno treba vratiti jednopartijskom sistemu,i mada nikad nisam mislio da cu nesto ovakvo ja ikad reci,Vjeri kao izvoru dobra,bez obzira o kojoj se vjeri radilo,svako svojoj ili kojoj zeli,jer ovo iskvareno drustvo jos samo moze vjera u neku visu silu da spasi.Kao sto sam vec vise puta rekao,ne dajte svoje zlo nikad za necije dobro u zamjenu,jer ne znate koliko je to njegovo dobro u stvari i dobro za vasu porodicu.Ja se ni sa kim nebi mijenjao,jer je neka visa sila odredila moj put,i neka bude tako kako mora biti,eto rekoh svasta znam da ce zvucati cudno jer me svi znaju kao nekog umjerenog vernika,ali u nesto se mora vjerovati jer kako ces se nadati ako ni u sta ne vjerujes.Ako mrzis druge kako ces ocekivati da te neko voli.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Neozbiljni da je nama u Prnjavoru I jedan Darko Saric I on je po Srbiji gradio velelepna zdanja,pa zavrsio u przunu.
Opstina jos po sudskoj ptesudi otplacuje otetu muslimansku zemlju za bajkoviti komercov zamak na regionalnom putu Banja luka Derventa a ti GA poredis sa Standardom gdje kruh zaraduje posteno 400 porodica.
Sram Te bilo grebes se od gazdu mozda CE ti I on kupiti auto kako ti je kupio I Vuk Hamovic zbog elektrane u Stanarima da NE dizes prasimu oko zagadivanja Ukrine.
Pitaj ribare iz Dervente sta misle o tebi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Pa draga zmijo do kada ćeš se gušiti u predrasudama?? :smt005

Ne kažem ja da dole ne zarađuje pošteno 400 ljudi, ali "krvavo" i malo plaćeno. Pitaj nekoga kakav je odnos prema radnicima u tom komercu! Ali nebitno mi je to u ovom slučaju, mene fascinira da neko vjeruje u to da će neki Žuna čovjek bez zanimanja riješiti sukobe "jakih igrača" koje on ne zanima!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by blek_stena »

Biče, nisam baš ovih dana bio raspoložen da bilo šta čitam i pišem, radi nekih svojih obaveza. Vidim da si me pozivao da se informišem kod mog druga oko te zgrade, a vidim da ga sad neko i poziva da on o tome nešto kaže, valjda taj neko misli javno. Iskreno mislim, da neko treba javnosti pojasniti stvari oko te izgradnje. A da ti iskreno kažem da ja baš nisam u toku, oko ovih dešavanja zadnjih dana, ali ću se probati informisati. Znam da je za dječiji vrtić poništena upotrebna dozvola, jer sam to čuo sad za vikend kad sam bio kući. Vidio sam i ovo ostalo pisanje, koje me ništa ne čudi, jer vidim da neozbiljni već sve zna, kako i šta je drug rekao svojim saradnicima. Vjerovatno su Damir Savić i ova TUŽIBABA bili odgovorniji i MNOGO STRUČNIJI , kada su ostavili sav ovaj nered iza sebe.. Ko je slušao Tomaša, vidio je kako je radjena muzička škola, kako je 300 hiljada maraka prebačeno za narednu godinu i mnoge druge slične stvari, pa izmedju ostalog i tu zgradu za koju sam ranije pisao da će nas sve skupa boljeti glava, i to isto i dalje mislim. Neozbiljni se sada pravi pametan, a usput je bezobrazan kada kaže da će ""troškove i dugove" na kraju snositi gradjani. Kao da je ova zgrada nastala od prije dva dana, i kao da za sve to što će gradjani platiti ili imati problem nije kriva ova vlast. Bilo bi dobro čuti, šta neozbiljni predlaže da se tu uradi, sada kada se došlo do zida, a sve zahvaljujući zna se kome. Kamikaza mi je u jednom postu logičan, a opet u drugom mi je ostrašćen, kao da mu zavisi od raspoloženja. Ne razumijem stavove tipa ""Žuna pričao ovo, Žuna pričao ono, on je dobio što je htio i sl. "", Da li neko misli da će vjerovatno Žunić provoditi istu politiku odjeljenja, kao što je u slučaju ove zgrade. Ja mislim da neće, ako tako mogu reći , na sreću svih nas. Možda neko misli da on treba sada prevrnuti Prnjavor naopačke i forsirati rušenje objekata, što je kasno po mom mišljenju, jer je ""kao nešto pričao ranije"" Upravo je sve dobro pričao, jer se potvrdilo današnjim stanjem na terenu i komplikacijama. Ne razumijem baš sve stavove do kraja, mada mislim da vlast u kojoj je i Žunić treba makar kazati svu istinu oko ovoga. :smt006 :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Ja mislim da je nelogicno nekome ukinuti gradjevinsku dozvolu ili upotrebnu dozvolu kao sto ti rece,jel tu dozvolu izdala neka nadlezna institucija,ja mislim da jeste i kao takvu nema pravo niko da je ponovo ponisti,ako je izvrsen prijem zgrade i izdana dozvola mozete se slikati,a ako budete cackali jer vam se ne svidja boja tepiha,moze nam se desiti ,da mi nekome platimo odstetu,jer ne moze se danas ovako a sutra onako ipak su to odradile institucije i nadlezne osobe iz tog perida. Niste vi odkrili ameriku nakon izbora,znali ste gdje treba traziti jer ste radili na isti sistem u proteklom mandatu,danas treba sanirati stanje i pozvati odgovorne na odgovornost,a ne ganjati ljude da vam daju koju kintu po gradu ili cete im zagorcati zivot.
Ako je neko zloupotrebio polozaj zna se,milicija i sud,a ako postoji dokaz da je neko dao mito tome, i njega za njim,samo ja sumnjam da cete vi ista uraditi na tome,niste vi bez orasa u dzepovima da bi mogli nekome uperiti prst u lice.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:Не може се поредити хотел Сити и нова зграда Комерц малог. Хотел је изграђен на паркингу хотела Национал и прво му није била намјена хотел. И све прошло како треба. Сада си нашао да се правиш паметан због те зграде, када људи нису могли да праве етажу-2, због те друге парцеле.

Ако погледаш зграду, видиш да се није штедило на њој и камо среће да су нам све стамбене зграде направљене као та
Nisam nešto pametan Vrsta, ali za tebe svako prepametan jesam.Nemoj spominjati nemogućnost izgradnje etaže 2 zbog te parcele, jer da bi se to razumjelo mora se imati neko inžinjersko znanje.To je foluška za takve poput tebe.Ti nisi čuo šta su to šipovi i gdje se koriste, pa zato i motaš naopako.
Šta je po tebi pršlo kako treba,to što se nije potkopala muzička škola :lol: :lol: :lol:
Nije se ništa štedilo na zgradi.Šta to po tebi znači ? Nisi ti nadzorni organ bio pa da znaš Zgrada kao zgrada je ok.ali prateći sadžaji su kriminalni ,garaža,parkin,zelena površina.
I tvoj bunar kod gimnazije je u građevinskoizvedbenom pogledu 5plus ali se iz njega ne pije voda.
Dakle spomenik gluposti.
Šta misliš Vrsta kad dođe stotinjak porodica u tu zgradu ,neće se imati gdje izuti, a kamo li parkirati svoje vozilo ,a da ne pričamo gdje će cijepati drva pred zimu, jer l kolki znam nije riješeno pitanje grijanja ove zgrade, jer Prnjavor nema svoju toplanu.Ispravi me ako griješim.
Još kad se otvori market ,pa narod navali kao na leburićevu FORTUNU bit će kolaps total.
Lijepa je zgrada bila i ona u Šilerovoj pa su je morali srušiti.
Iskreno veliki problem su ostavili iza sebe ovi što su bili na vlasti,pa sad nova vlast zaista ima problem da to legalizije jer ista to nije uradila za vrijeme svoje vlasti.Pitaj predhodnog načelnika urbanizma gospodina Jelića pa če ti to sve malo biti jasnije,
blek_stena wrote:Bilo bi dobro čuti, šta neozbiljni predlaže da se tu uradi, sada kada se došlo do zida, a sve zahvaljujući zna se kome. Kamikaza mi je u jednom postu logičan, a opet u drugom mi je o
Hvala Bleče čoveče,malo mi mje lakše poslije ovog obrazloženja,a nemoj pitati ništa za to žutog. kod njega može sve samo po koja crvena ruža.IMT
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:Pa draga zmijo do kada ćeš se gušiti u predrasudama?? :smt005
Kakvim bre predrasudama? Nisam ti ja iz Klamandi gornjih.
neozbiljan wrote:Ne kažem ja da dole ne zarađuje pošteno 400 ljudi, ali "krvavo" i malo plaćeno. Pitaj nekoga kakav je odnos prema radnicima u tom komercu! Ali nebitno mi je to u ovom slučaju, mene fascinira da neko vjeruje u to da će neki Žuna čovjek bez zanimanja riješiti sukobe "jakih igrača" koje on ne zanima!
Šta si ti mislio, da u krvavom kapitalizmu misliš laganice zarađivati platu.
Ja da nekog pitm kakvi su odnosi prema radnicima u STANDARDU, zaista to bi konja uvrijedilo.
Zašto ti pocjenjuješ Žunu,ko je tvoj idol, nepismeni tajkun ili oligarh koji nema osnovnu školu, a kome ti ljubiš šupak.Klaanjaš mu se do zemelje STJ.
Ovaj svijet če definitivno otići u P.M.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:) Pa sad smo na pravom putu da rijesimo problem,imamo pravog covjeka koji moze da uperi prstom i kaze :"Ovdje cete da cijepate drva" ,ja vjerujem da je on to u stanju da ucini,nisam znao sta se trazi ,u ovom slucaju moram da se izvinem,Darko je probrao bas pravoga. :)
Toplanu ima bolnica i ako ne grijesim nebi bili jedini koji su se spojili na nju,to je jos i prednost,kako sada stvari stoje bolnica ne moze da finansira tog monstruma,a mora, i svaka bi im kombinacija dobro dosla.Ja se samo sad pitam sta ima Darko sa grijanjem u mojoj kuci ili u tvojoj,i sa cijepanjem drva,kao i njegov SNSD,ako ima nesto sa tim javi mu da mi podlozi malo dolazim u ponedeljak pa da se kuca podmlaci,i neka malo nacijepa potpire,da Imam za iduci dan. :smt005
Ko bi rekao da ce Politika dospjeti u taj stadijum,da se tako brine za svoje gradjane. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply