Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by cocacola »

Kad je kod nas sve radjeno na bazi usmene dozvole, pismeno malo toga, zato i imamo ruglo na sve strane.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Samo da se na tome sve NE zavrsi.
Daleko vecih rugala ima na nekim drugim mjestima.
Daleko vecih stetniji od ovih na ulazu u grad.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Slažem se da tu skalameriju treba skloniti, pored spomenika i ovako lijepog grba da ta gvožđurija stoji!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

blek_stena wrote:Deder botići , svi na ovom forumu, postrojte se svi u vrstu i od reda se izvinite Bleku, To je za prošlih nekoliko godina, za ove što dolaze u budućnosti ćemo vidjeti. Možda se Blek, bude izvin
Gospodine Blek, daj prvjeri preko svog prijatelja,kakva se to frka digla oko legalizacije zgrade kod muzičke školle.?
O čemu se tu zapravo radi ?
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Čujem da je blekov "drug" kad je došao na funkciju dao veoma stručne upute svojim podređenima. Navodno je rekao "Morate biti ljubazni prema strankama". Svi prisutni su bili iznenadjeni njegovom stručnošću.
Konačno nas čeka svijetla budućnost sa takvim kadrovima.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

Naprotiv NEOZBILJNI, blekov drug pokreće reviziju izgradnje zugrade kod muzičke škole, gdje je TUŽIBABA svojevremeno dozvolio bespravnu gradnju. a sada bi trebao da taj kriminal pokrije neko drugi.
Neće iči,bar bez izmjene i dopune regulacionog plana, koji bi bespravnu gradnju mogao ev. legalizovati.
Zamislite gužvu na ulazu u Dom zdravlja, ispred jednog konzumovog marketa, za koji se traži izdavanje upotrebne dozvole.Bar da nema hitnih kola koja moraju imati 24 sata slobdan ulaz i izlaz iz ove zdravstvene ustanove,a drugim pratećim površinama ovoj zgradi da i ne govorimo.
Iskreno se nadam, da to neće proći kako je prošla legalizacija gerine garaže kada je TUŽIBABA dosla na vlast.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Uffff sad ste ih isprepadali u PM,kao prvo covjek ima para ,dokazao je to ,a kao drugo ovi novoizabrani su podmitljiviji od onih smijenjenih,i za to postoje dokazi,znaci novac i podmitljive osobe na istom mjestu nikako ne signaliziraju na bilo kakvu vrstu sukoba.Ima hitne slucajeve da nosite sa magistrale ako trebadne ,ali njemu i njemu slicnima ovi koje ste probrali nikad nece reci da se malo pomakne u stranu,jos ce on njih da tuzi kao Pero sto mu idu kroz dvoriste,ako budete pustili ove da vas brane,ici cete vi tamo kraj prosvjete pa na onaj ulaz kroz mrtvacnicu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Zato se sad plaćaju penali a ja ti kažem da će to sve biti u redu na kraju, troškove i dugove snosiće građani naravno.
Ugl ja se ne brinem više otkako je veliki i čuveni pravnik postao još stručniji načelnik.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

MALIŠANIMA 300 PAKETIĆA


PRNJAVOR, 20. DECEMBRA /SRNA/ - Načelnik opštine Prnjavor Darko Tomaš i predsjednik Skupštine opštine Željko Simić posjetili su danas dječije vrtiće na prnjavorskom području i povodom nastupajućih praznika uručili paketiće za 300 mališana.

"Danas smo posjetili Dječiji vrtić `Naša radost` i područno odjeljenje ovog vrtića u Ilovi, te vrtiće `Pčelica`, `Bambi` i `Mikislend` i uručili 300 paketića", rekao je Tomaš.

On je najavio da će na području cijele opštine biti nastavljenje aktivnosti da bi se omogućili bolji uslovi za predškolsko obrazovanje.

Predsjednik Skupštine opštine Željko Simić rekao je da je obaveza u narednom periodu stvoriti još bolje uslove za rad sa najmlađima, za njihovo obrazovanje i razvoj.

Tomaš i Simić će naredne sedmice uručiti paketiće učenicima prvih, drugih i trećih razreda osnovnih škola, kao i štićenicima Dnevnog centra "Neven", najavljeno je iz opštinske administracije.

Image

Image

Image

Image

https://www.facebook.com/pg/darko.tomas ... 9833700560

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by corkan »

I onaj stari mudonja se svske sedmice slikao u vrtiću izgleda da i ova nova ekipa još nije odrastla,čim neznaju šta će ajmo u vrtić.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Jos jedino mogu djeci da lazu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

To malo Vedran uvelicava sa ovim albumima.
:lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

https://www.youtube.com/watch?v=nKggEwPNso8
Ni djeca se više ne daju lagati! :smt005

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by Magyar »

Izuzetan gest nacelnika. U nekom drugom svijetu paketice dijeli djeda mraz ili nikola ili ko god. Tesko da su to kravatirane cike. Oni bas nikako nemaju veze sa praznicnim ugodjajem. I moje dijete je dobilo taj paketic juce. Kad sam je pitao jel to od svetog nikole samo je rekla:"Neeee, od nacelnika!"

Uopste ne zelim da ulazim u to cija je ideja o bila. Idiotska je. Sluzi samopromociji na bezobrazan nacin iskoristavajuci djecu. Za ovo ste zasluzili plesku od mene kao roditelja zato sto djetetu sa tim kvarite njihove djecije iluzije o djeda mrazu i svetom nikoli. Zasluzili su da imaju iluzije u ovom sjebanom sistemu i vremenu. Ako ste vec htjeli da nacelnik ispadne dobrica onda je vrlo jednostavno bilo angazovati djeda mraza ili svetog nikolu da podijeli djeci paketice koje je opstina kupila. Ima li iko u tom kabinetu sa idejama? Ali, ne! Mora samopromocija! Bezobrazna samopromocija! Lici na Gatarica. I sad se pitam zar je moguce da sam glasao za Darku? Zar je moguce da sam se opet zajebao?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

:smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

:D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »


Поглед на градски парк, некад и сад!

Image


https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... =3&theater
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by KAMIKAZA »

Hvala Bogu da se konacno uradi nesto pametno.Al mora se priznati da smo se bas nacekali. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by просвјета »

Сада се добро види плоча оног Анте, би Готовина или Рукавина... :D

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

Dobra stvar, odmah sam rekao. Samo podsjeća me ovo na samopromociju, koju ste najviše zamjerili Siniši.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »

Као прво јавност треба да је упозната са радом начелника општине. Ово су мале ствари које много значе. Сви ти билборди су служили само једној ствари, а то је самопромоција бившег начелника и воде са Повелича?!

Сјећаш ли се шта је било на тим билбордима у септембру?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by vrsta8472 »



Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by ZMIJA »

Mama moja bosonoga,kako cemi bez onoga,bez onoga lole garavoga.... :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:Као прво јавност треба да је упозната са радом начелника општине. Ово су мале ствари које много значе.
Nemoj tako, ovo su ključni projekti, nisu to male stvari. :smt005 :smt005
Za ovaj grb pored ste se smijali i govorili da je samopromocija a sklanjanje 2 zeljezne konstrukcije nije.
Image

P.S. obe su dobre, daleko od toga.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Darko Tomas

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:Сјећаш ли се шта је било на тим билбордима у септембру?
Jebeš Vrsta bilborde, jeli legalizovana bespravno sagrađena ona gatarićeva i komercova prcopija kod muzičke škole.
Kako ćemo prolaziti u Dom zdravlja kad proradi KONZUM.
Jel 'istina da je ova zgrada trebala imati podzemnu garažu, i da je urađena mimo građevunske dozvole.
Gatarićeva građevinska inspekcija rušila je mareveće torove po selima, a u sred grada dozvolila da se izgradi zgrada bez građevinske dozvole.Hioće li iko odgovarti za ovu urbanističku devastaciju Prnjavora, za vrijeme vladavine stranke dobrih domačina.
Ne može se sve bespravno sagrađenoi legalizovati,vrijeme će doći da če se nešto morati i rušiti u ovom Prnjavoru
Pored SITIAJ A nema trotoara,žena sa djetetom u kolicim mora kolica stviti na rame i proći kolovoznom trakom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply