Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Реци ти нама неозбиљни што си се ухватио Гвозденовића? Мора да ти је оверио наставницу, док си се ти на њега окомио. Али шта има везе упамти па врати, хахахха.

Ко је Немања? Јел он нека фаца? Држи трицу? Пропалу месну индустрију? Пунац од Лебурића? По чему је познат тај у ког се кунете и ком се клања? Обична ратна лоповчина и профитерчина!!! Ништа друго. Док се сдс буде клањао таквима неће никад бити на власти. Али знаш шта значи никад а можда ни тада!
Ne diraj lava kada spava.....

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

Čuj mu cilja! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Pa Duso moja, Prnjavor već to jeste postao ali u mandatu dr Sinise Gatarica. Imao si Duso priliku, pa sto to nisi već uradio u mandatu 2008.do 2012. Misliš narodu mazati oči, nije narod glup, prevarantu Mali.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Бабускаро држи се метле, паметније и теби и твојима. А свакако си почишћена ускоро ускоро ускоро, хећим и екипа сликај те се за пано и машите. Па па
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by cocacola »

Jel mislis da ima jos slobodnih mjesta da se okaci koja slika, sumnjam, od tolikog slikanja ali eto valjda ce se naci mjesto za ovu oprostajnu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Ма ја сам мислила међу оне силне плакете да се направи пано са сликама ирис барбике хећима начелника Савића и наравно секретара сдс као и неозбиљан. Дарко ће га држати до следећег гласања. Тај напредни тим хећима, иначе у свијету то зову DREAM TEAM!!! Пошто су наши сдс више ученици њемачког ја ћу превести и добије се тим снова! Заборавила сам да додам још Просвјета и жена му!!!

Успут да питам гдје је добра госпођа са манирима ПРОФЕСОРИЦАШКОЛА?
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by malena »

Profesorica dobila po ušima pa se smirila..

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

Vidim niče i muzej u stambenoj zgradi na magistrali pored turističke. Pa to je da čovek ne poveruje. Pa kad je bio na papiru zadnje tri godine mogao je još. Izgleda da nemate gde sa silnim plaketama pa mora bilo gde.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by malena »

Moraju da smjeste negdje plakete sinišine..ne može sve u bgd da nosi kad krene 3.10. a u prnju nema gdje ostaviti.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Грешка малена, 03.11 одлази, док се примопредаја направи. Дарко је обећао да ће рачун општине јавно показати, на пар билборда. Да се види колико милиона минуса нам најбољи оставља у аманет!
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Droplja hoću da kažem da je taj Gvozdenović i njemj slični koji su prve violine SNSD-a trenutno, u političkom smislu nebitan. Nemam ništa lično protiv čovjeka nego samo kažem da nema on snagu ili političku težinu za bilo šta. A ti se malo kulturnije ponašaj i ako nemaš šta reći ostavi tuđe žene i živote na miru.

Baš bih volio da budem prisutan kad Darko stane pred ljude koje "olajavaju" na tribinama SNSD-a. Vjerovatno će biti ono njegovo standardno, nisam ja naredili mi! :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

smokismokic wrote:Kod buvljaka se radi ulica
Tu je ulica vec postojala,sad samo rade asfalt. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Debeli_Shef »

A vi kad ste razvlačili pitu o Darkinom braku i privatnom životu to je bilo ok? Jeli?
Ko je bitan, a ko ne videće se u nedelju. Po tvojoj logici niko mlađi od 35 se ne bi trebao baviti politikom, samo matore, izraubovane i potrošene prdonje. Zbog takvih poltrona kao što si ti i jesmo tu gde smo. Klimoglavci koji uživaju u prosečnosti i čekaju kosku sa gazdinog stola.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Debeli od mene to tračarenje nikad nećeš čuti. Isto tako ne želim da i o mom životu bilo šta da se priča.

Nije istina da mladi ne trebaju u politici. Ali to što je neko mlad ne znači da će dobro voditi opštinu. Bio je Darko mlad kad je došao na načelničko mjesto pa nije ništa pokazao osim poltronstva.

Jako ružno je da se na tribinama SNSD-a ismijavaju i prozivaju ljudi iz Prnjavora. Na tim tribinama sjede drugovi, komsije, rodbina, kumovi Nemanje Vasića, Miladina Stanica, Dragana Mektica... Na sve to Darko jedino sto zna uraditi je da se nasmiješi. Opet pokazuje da nema karaktera i da se plaši.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

neozbiljan wrote:Droplja hoću da kažem da je taj Gvozdenović i njemj slični koji su prve violine SNSD-a trenutno, u političkom smislu nebitan. Nemam ništa lično protiv čovjeka nego samo kažem da nema on snagu ili političku težinu za bilo šta. A ti se malo kulturnije ponašaj i ako nemaš šta reći ostavi tuđe žene i živote na miru.

Baš bih volio da budem prisutan kad Darko stane pred ljude koje "olajavaju" na tribinama SNSD-a. Vjerovatno će biti ono njegovo standardno, nisam ja naredili mi! :smt005
Veljko je jedan od prvenaca snsd u Prnjavoru , on i ekipa koju je on formirao je odradila izbore 2006 a zatim 2008 godine. Imaš temu o tom na ovom forumu, ne vidim čemu podcjenjivanje. Zna se kakvo je stanje bilo te davne 2006. SDS je pravio razne spletke po biračkim mjestima ali su se glasovi brojali u korist Dodika.
Ti si došao na forum i pitao šta Gvozdenovicka radi u socijalnom. I par puta si pametovao i pravio sprdacinu na račun tog bračnog para, takođe si donacivao kako je Darko Gerin zet.. Tj njegovog sina itd. Prgav si na jeziku a praviš se nevin. Forum je ovo, i mi se svi znamo. Ovo je vrsta maskenbala, ne znam da li si mislio da nikad nećeš biti provaljen!? Odavno jesi. Tako da budi fer plej ubuduće, nisi Bogom Dan!
svjedok.saradnik32 wrote:Image
Na ovo mogu samo reci

BALJAAAAAAAAAAK!!!!
Debeli_Shef wrote:A vi kad ste razvlačili pitu o Darkinom braku i privatnom životu to je bilo ok? Jeli?
Ko je bitan, a ko ne videće se u nedelju. Po tvojoj logici niko mlađi od 35 se ne bi trebao baviti politikom, samo matore, izraubovane i potrošene prdonje. Zbog takvih poltrona kao što si ti i jesmo tu gde smo. Klimoglavci koji uživaju u prosečnosti i čekaju kosku sa gazdinog stola.
Ma nije Neozbiljan to je neko sa njegovog profila pisao, on je dobar dečak totalno. Svaka bi ga punica pozelila!!
neozbiljan wrote:Debeli od mene to tračarenje nikad nećeš čuti. Isto tako ne želim da i o mom životu bilo šta da se priča.

Nije istina da mladi ne trebaju u politici. Ali to što je neko mlad ne znači da će dobro voditi opštinu. Bio je Darko mlad kad je došao na načelničko mjesto pa nije ništa pokazao osim poltronstva.

Jako ružno je da se na tribinama SNSD-a ismijavaju i prozivaju ljudi iz Prnjavora. Na tim tribinama sjede drugovi, komsije, rodbina, kumovi Nemanje Vasića, Miladina Stanica, Dragana Mektica... Na sve to Darko jedino sto zna uraditi je da se nasmiješi. Opet pokazuje da nema karaktera i da se plaši.
Lupas opet, uzmi sam svoje postove pa pogledaj prozivanja i mucka podjebavanja. Seronja si i to znaš, al nemoj biti seljacina kao zucko iz Vijacana. Jel Marina Gataric politički potencijal? Jel Lino? Jel Backovic? Ajd malo pojasni?
Hoćeš reći da su ta nazovi gospoda koju si nabrojao, ljudi? Obični smecari koji su Prnjavoru bas pomogli, nema dalje. Sve svila i kadifa!!!!
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Taj bračni par uopšte ne poznajem i nikada nisam pitao ništa vezano za njih. Opet ponavljam ništa nemam protiv tog čovjeka ali on je personifikacija sve te ekipe bezidejne, bezlične i jako nebitne.

Nađi gdje sam ja to pisao! Nisam ja kao ti koristio pisanje na forumu da bih psovao, vrijeđao...

Ne znam da li sam provaljen i baš me briga. Ja svoje stavove javno iznosim i ne plašim se toga. Nikoga ne vrijeđam. Na ovom forumu znam za par ljudi koji se javno predstavljaju, za ostale me baš briga. Mi ovdje sučeljavamo mišljenja i nije mi potrebno da znam ko je ko. To je valjda i suština foruma. Osim ako imaš neki lični interes kao većina Vas.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Ја иза свог писања стојим и скинути маску кад скинеш и ти. Мислим да као жена имам став и не бојим се да га искажем!!! А брачни пар си узео доста пута само се правиш луд, али имају постови, неко ће их окачити.
Ко си ти човјече да кажеш да је неко безидејан безличне и небитан???? АЛО, лупи се у тинтару мало. Па да си неко ко се остварио у нечему па да скинем капу и да се поклоним, али ништа си човјече, ништа. Препотентан дрзак и пун себе и свог окружења. У илузији живиш,вријеме је да ставиш сидро и да кажеш ја сам земљанин а не марсовац.
Па шта би урадио да си као брат ти направио неку каријеру? Тукао би нас и све звао марвом. Ниси коректан и јако си пристрасност изразио. Све нас покушаваш да попишаш али не иде. Мала ћуна!!!!
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Ja kad kažem da je nebitan, mislim u političkkm smislu. Nađi samo jedan post gdje sam pomenuo taj bračni par. Ljude ne znam!

Ti si samo ostrašćena sada pred izbore i malo zaluđena euforijom, ali brzo ćeš shvatiti da politika nije fb profil i portal. Polako...

I molim moderatora da reaguje na otkrivanje identiteta i pominjanje porodice.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

На фејсбуку не пишем. Питала сам те за неке младе људе из сдс па ми ниси рекао, јесу ли они потенцијали и какви?? Немој ко хећим обилазити одговор!
Нервираш мр својим ставовима који су отишли у крајност.
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Nisam ja portparol SDS-a, niti član. Imaš njih pa ih pitaj.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Па ниси ни снсд а тако говориш за Гвозденовића!!! Упетљао си се у своју мрежу мој друже.
Ne diraj lava kada spava.....

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vidovita baba »

droplja wrote:Бабускаро држи се метле, паметније и теби и твојима. А свакако си почишћена ускоро ускоро ускоро, хећим и екипа сликај те се за пано и машите. Па па

Zar je to odgovor na pitanje!?
Kad nemate sta reci, kad ste matirani vi vrijedjate.
Ali problem je što time ne vrijedjas mene jer koliko sam ja baba ili nisam to samo ja znam, a ti pogrdnim imenom nazivaš žene u odmaklo životnoj dobi, jadno.
Ali drskost, bahatost, beskrupuloznost, bezobrazluk.....i jestu vaše odlike.
Samo vas navučem da se pokažete.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by droplja »

Не сери фрајеру. Баш бабе пишу на форуму!!!
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

БОСНА И
ХЕРЦЕГОВИНА
У РЕФЕРЕНДУМСКОМ
ГРОЖЂУ
[

Сад је тек видљиво колика је штета за Српску била чињеница да Српска Демократска Странка, након рата, није успјела да се трансформише у Политичку Странку. И Демократску.
Двадесет година је требало да једна Политичка Странка Српске, СНСД, Сарајеву, Унитаристима и Међународној Заједници, осим Русије, каже Не.
Сада се Референдум користи за нови унитаристички притисак, за нови корак у неизборној елиминацији Додика, за нову епизоду изолације Републике Српске. Чиме се, релативно успјешно замагљује неколико чињеница о случају Бакир 0901.
● Апелација Бакира Изетбеговића Уставном Суду, у име БиХ, немогућа је и недопустива. Правни и уставни пут би био да ту Апелацију покрене неко валидан и са јасно назначеним мјестом у позитивном праву, а ко је лоциран у Републици Српској. И то најприје пред Уставним Судом Републике Срспке. Али, таквог нема. Осим тога, Устав Републике Српске прошао је неколико интернационалних оцјена, ревизија и усклађивања са Уставом БиХ и Дејтонским Споразумом.
● Напад на Дан Републике Српске, напад је на темеље Дејтонског Споразума.
● Напад на Дан Републике Српске чврсто је на путу Унитаризације БиХ.
● Напад на Дан Републике Српске нови је покушај исламског владања Босном.
● Напад на Дан Републике Српске исто је што и Шаховница На Дрини. Корак ка укидању Републике Српске и протјеривању Срба преко Дрине.

Садашња хајка на Рефереднум, Додика и оне који су наговарали народ, као сећијски објашњава Бакир Чадорлија, са свих страна, показује општу конфузију Антиреферендумаша. Показује недостак било какавих политичких аргумената.
Шта је обиљежје антиреферендумских активности, осим неповезаности и конфузије.
● Застрашивање. Празно, неутемељено. Некипут је то Изолација, некипут замрзавање имовине, некипут хапшење, привођење, саслушање.
● Потезање Међународне Заједнице. Од које нема гласа. Осим Замјеника Портпарола Стејт Департмента.
● Измектићарење.
● Позив да се спусте тензије.
● Лажна перспектива. Идемо још брже у евроинтеграције. Окрећемо се животним питањима.

Јасно је да у случају Референдум Српска не постоји Злочин и Казна.
Умоболно је у данашњем свијету, свијету Трећег Миленијума, макар и са лажном пандемократијом, лансирати политичке крстареће ракете са Саслушањем због организовања Референдума. И привођењем.
То може само Сокачки Ум.
Та најава, као и Петиција, и као и општа антиреферендумашка дисонанца, конфузија и дезоријентација, након Референдума, показује само једну ствар.
● Не постоји Визија Босне и Херцеговине, њеног опстанка и њеног стабилизовања. Чак ни код Бошњачког Политичког Круга.
А о Међународној Заједници, осим Русије која је стриктно за Међународно Право, дакле, за Изворни Дејтон, да не говорим.
У Међународну Заједницу убрајам и ЕУ, Брисел, и Нато Пакт, којима БиХ треба само као Комад Земље. Али не са усјевима, жетеоцима и механизацијом. Поготово не са плодовима.
Та чињеница, то непостојање Визије, Воље и Политичке Опције опстанка и напретка БиХ, прикрива се свим расположивим средствима.
Од уставних промјена, реформи, агенди механизама, апелација, до кршења Устава, Општег оквирног споразума за Мир и међународног права.
Коликогод апсрудно звучало, Референдум је у посљедње двије деценије једина легитимна и позитивна акција за очување БиХ.

Управо зато је на удару.

U kontekstu teme evo da malo podignemo politiku na viši nivo,pustite ta jeftina petoparačka prepucavanja.Malo lektire nije na odmet.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by smokismokic »

Sta je stara gujo? Pa tebi se pred kucom radi i opet si nezadovoljan, sramota cccc

Post Reply