Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Mene ovde zanima jedna stvar, hoće li neko od lidera SDS-a i PDP-a da zauzme stav po pitanju kandidature u Prnjavoru??

Nekako je logično da SDS predloži kandidata jer najjača je politička opcija u Prnjavoru već 20 godina, mnogo veće šanse ima za pobjedu nego bilo koji kandidat PDP-a(nego svi oni zajedno)... mnogo je razloga! Isto tako logično bi bilo da se vrh PDP-a oglasi i jasno kaže šta misli o kandidaturi u Prnjavoru. Vjerujem da oni podržavaju Žunu, njihov je čovjek tolike godine ali nekad stranački interes mora biti ispred ličnih želja i frustracija. :smt006 :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by ZMIJA »

САВЕЗ ЗА ПРОМЈЕНЕ
ПОЛИТИЧКА ЈЕТРВА ЈЕ


Једна велика Џеврије.
Чиме ту титулу одузимам Александри Пандици, мада је она и сада, понекад, практикује, остављена сама у сарајској прашуми без пуно бамбуса за исхрану.
Јер остали, држе руке у џеповима, око муданаца, тактизирају, ишли би код Додика, пишкили би, какили би, чекају, имају мисије, нису од Неке Амбасаде добили упуте... Опозиција били би, без курца сватове правили би, не би својим ни глогиње по Парковима млатили, јер немају храбрости, а и немају Га, очекују да Незадовољни Народ све уради за њих. И Неку Амбасаду.
Политичка Опозиција је нешто друго од Рушилачке Опозције. Од Јогуница. Од Противника. Од Завидника. Од Издајника. Од Плаћеника.
Политичка Опозиција озбиљније размишља о НДД Сфери него Власт. Јер стоји са стране, боље види, има времена и није оптерећена тешком и непрегледном компромисном практиком.
Од Политичке Опозиције очекује се свакодневно јасан, чист и кристалан став. И о Стратегији и о дневним догађајима.
Власт може да тактизира, да увија и умотава, да свети водицу, да ситно шићари, да петља, лаже и прешућује, да чека и развлачи.
Политичка Опозиција никада не смије да буде Овца Јаловица, Станка Готованка и Мара Говедарка.
А све то је, у једноме, Савез За Промјене.
► Овца Јаловица. Деценију цијелу нит се мрчи нит се јањи. Непрестано прича о Криминалу и Корупцији а не схвата да то није Политички Програм који доноси побједу на изборима. Побједу само досноси Политички Програм. Или лаж о њему.
► Станка Готованка. Стани и сачекај све на готово.
► Мара Говедарка. Јебло ју је много више од Девет Говедара. Прво је био Педепе кад је Иванић постао Премијер. Такав политички нагуз није забиљежен у посткомунистичкој историји свих соцлагерских простора. Задњи који гузи Есдеес, јер то је Савез За Промјене, Педепе је само рупа за дугме, јесте Једна Амбасада.
У таквом стању, Савез За Промјене, Есдеес, претворио се у Политичку Јетрву. У Чангризало. Пишу писма Србији, окривљују тамошње медије, па и Вучића, вијају Патријарха, Савезују Са Суваром... Чекају и ћуте, у ствари.
Јер ништа, већ одавно, нису рекли о капиталним политичким темама које им се саме намјештају.
► Тајно усвајање Механизма Координације
► Давутоглу у Бањалуци
► Комарица и други колосијек Блајбург – Бањалука
► Пуљић
► Пробосански Попис.
Све су то биле теме за капитализацију у интересу Републике Српске. И за Опозицију. За претећи Додика и СНСД и тако узети полуге у своје руке.
Јер, Бирачи и Незадвољни Народ морају да повјерују да Републици Српској мислиш добро. Друкчије ти неће дати Власт.
А шта ради Опозиција, Сазап, Есдеес, Босић Пробосић. Ослушкују шта кажу Странци Усранци. Шта каже Амбасада. И не раде ништа да не би изгледало да се слажу са СНСД и Додиком.
Јер су, а нарочито Босић, ушли у чврст аранжман Политичке Издаје. И морају се понашати крајње прецизно.
Нема ту ни Срба, ни Опозиције. Ни Служинчади неке.

Ко да чујем Томана, док се боримо са шинама и растовима дугама
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Mene ovde zanima jedna stvar, hoće li neko od lidera SDS-a i PDP-a da zauzme stav po pitanju kandidature u Prnjavoru??
Да не буде на крају, сликају се заједно Жуна и Синиша и један другом све опраштају :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Zunce nije u SzP, on ide sam... :) " sam kao list na vetru, sam na ovom svetu..." :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »



ON RATUJE SAM !!! :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Logično bi bilo da neko ispašta, jedna ili druga strana. Mada smatram da je Žuna sam sebi zapečatio političku sudbinu ovim potezima. Stranka mu je podjeljena, ne poštuje dogovor SZP, imaće loš rezultat na izborima i time će okončati svoju karijeru u 3. ligi kao što ti Vrsta kažeš :smt006 :roll:

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Slavica »

neozbiljan wrote: imaće loš rezultat na izborima i time će okončati svoju karijeru u 3. ligi kao što ti Vrsta kažeš :smt006 :roll:
Ma sama krmeća liga druže.Ma nema on stranke , vec je soler.Jedva cekam oktobar da vidim te brojke. :smt006 :smt006 a on je sam kriv sto mu je porastao apetit kada nije trebao. Ali hvala Bogu pa imamo za koga glasati. :smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Пар питања! Шта се то дешава на локалу са СНСД? Зашто се Томаш није ниједном огласио поводом кандидатуре за начелника општине?! Врхунац мисерије се догодио јуче када свезнајући Калабић који је нонстоп гурао Томаша у први план отказује изјаву АТВ! Да ли се то потврђују чињенице да је Томаш доставио писмо ОО у коме наводи да не прихвата кандидатуру?! Шта се догађа?!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote: Шта се догађа?!
Све су изгледа прилике да ће бити интересантно, као што већ раније рекох :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by KAMIKAZA »

Slavica wrote: a on je sam kriv sto mu je porastao apetit kada nije trebao. Ali hvala Bogu pa imamo za koga glasati. :smt006
Nije vazno pobijediti,vazno je ucestvovati. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

svjedok.saradnik32 wrote:Пар питања! Шта се то дешава на локалу са СНСД? Зашто се Томаш није ниједном огласио поводом кандидатуре за начелника општине?! Врхунац мисерије се догодио јуче када свезнајући Калабић који је нонстоп гурао Томаша у први план отказује изјаву АТВ! Да ли се то потврђују чињенице да је Томаш доставио писмо ОО у коме наводи да не прихвата кандидатуру?! Шта се догађа?!
Paaaa...bice da SNSD nema kandidata :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Tomas je sad zaokupiran privatnim obavezama, ako me razumete. Nema on vremena za polit'ke :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

O botići, vidim da pravdate te svoje dnevnice, pa ste se baš raspisali. Koliko po vašem pisanju vidim, svi padaju, samo vi pobjedjujete. Zavili ste opštinu u crno, ali pobjedjujete nema šta. Imate pad svake izbore za dva do tri odbornika, ali opet pobjedjujete. Napustila vas dobra grupacija sa Šikanićem na čelu, i opet pobjedjujete. Ne manjka vam optimizma. Svoje probleme zaboravljate, a drugima proričete pad, pa se pitam šta će ostati od tog PDPa, kad čak krpite listu sa pobjeguljama iz PDPa. Pa nije valjda da nemate svojih kadrova, nego stavljate ove što moraju da spašavaju radna mjesta muževima. Sve neka nevažna stranka taj PDP, a Žunić ćak ima žena i za listu SDSa. Mogu misliti kad Žunić izadje u javnost i zatraže da se podrže njegove žene, ali naravno da ne misli na te pobjegulje u SDSu.
I evo biću fer, makar jedan dan prema pastiriću botiću. Neću ga dirati, pošto imam informacije da je u stresu, jer mu je Žunićeva punica htjela na ulici isčupati uši zato što je tračao da su ona i Žunić u šemi. Šta sebi čovjek svašta dopusti, pa i to da ga baba napada za njegove bljutavštine. Za razliku od njega, meni je žalije ovog drugog čovjeka, odbornika, koji je zaglavio u bolnici, jer je pod pritiskom stranačke vrhuške da se Žuniću popne na ledja, pa izgleda nije imao petlju, ili nije htio da laže, ali usled takvog pritiska zaglavio je problem. Ajde što su mogle stradati uši od pastirića, to nije nešto, ali što ovaj mladi čovjek zaglavi radi budala u sopstenim redovima, to je baš ozbiljno. Šta radi ova stranačka vrhuška, prvo dadne malo para i neko mjesto u dobrovoljnom vatrogasnom, a onda traži da ljudi izlaze u javnost i da opletu po političkim protivnicima. Tako je kad Siniša i njegov zamjenik Damir, nemaju savjesti. :lol:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Blek tebi bi se moglo desiti da ti se uši čupaju na sudu! Toliko si ovdje iznio neistina i laži da je to strasno. Spominjati nečiju bolest i još to dovoditi u vezu sa načelnikom je nisko čak i kad si ti u pitanju. Ja na ovom forumu pišem čini mi se vise od dvije godine i načelnik zna ko stoji iza i nikad ali baš nikad nije sugerisao da se napiše ovo ili ono a pogotovo ne da se neko blati. Valjda i zato što je navikao da kroz život ide i uspjeh postiže svojim kvalitetima, kojih ima Bogu hvala, a ne blacenjem drugih. Blaćenje drugih je jedini način da nešto postignu, u ovo grozno vrijeme kad to i prolazi ponekad, onih koji nemaju nikakav kvalitet.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Блече, ко је завршио у болниици?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 vidi Vrste tračare, ne može se suzdržati i još tako veselo da bi likovao i zbog nečije bolesti. Kažem ja, nesposobni ljudima ostaje samo da blate druge i raduju se tuđoj nesreći.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Da neko završi u bolnici zbog politike, meni nije smješno kao tebi. Već žalosno
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Ovo će sad da izgleda kao prepucavanje izmedju dvije osobe i izvinjavam se onima koji čitaju. Ali budući da si iznio uvredu da je meni smiješno što je neko u bolnici moram da ti objasnim ako nisi shvatio ali sumnjam da nisi već namjerno izvrćeš, osmijesi su zbog toga što si ti tračara, mada je i to više tragično nego što je smiješno, a ne nikako što je neko bolestan. I dalje ko kaže da je iko završio u bolnici zbog politike!? Zar ne misliš da je i to Blekova podvala!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Draga moja Iris, gdje ti vidiš smajli u mom postu?

Tvoj stranački kolega plače od smijeha, koliko vidim.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Psssssssst, danas se Zunce unervozilo... kao da je nesto namirisao... polako :) :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Јел' то да СзП наступа јединствено ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

vrsta8472 wrote:Јел' то да СзП наступа јединствено ;)
Cuce se :smt006

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Blek misli, posto on dobija strogo naloge od svog drugara sta treba da pise da je to slučaj i sa drugima. Samo Iris, moras priznati da je pismeniji od Vrste, bar sto se pravopisa tice :D

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by blek_stena »

O botići, gdje ste vi, šta bi s vama? :D :wink:

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Opa, pa Zunce je tu...lijepih papirica danas dobih, morao sam do prof.njemackog da mi prevede. Cccccc...sramotno...jako sramotno i zalosno. Pa ovaj nas izborni zakon bas ima propusta, da jedan osudjenik bude odbornik, pa i predsjednik skupstine... u cudu sam!!! Zunicu, ovim si presao sve granice!

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Ko god je činio nešto slično mora da bude procesuiran i nikako se ne smije kriti iza plašta Vojske RS i blatiti čast iste. I nikakva ucjena ili prijetnja ne mogu nikoga amnestirati od odgovornosti za počinjeno. A pogotovo ne prijetnja upucucivanjem na prvu liniju fronta. Kakva je to prijetnja uopšte!? Jer svi zdravi i za vojsku sposobni muškarci su tamo i trebali da budu a ne da "kokosare" i blate ugled srpskog vojnika.

Post Reply