Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA


User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: RE: Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

Pokemon wrote:SDS je najjaca stranka na nasoj opstini i odnijece pobjedu i ove izbore. Mi smo uz nacelnika Gatarica i SDS. Samo djelima.
Sreća pa ne obrisa post da vidimo koliko gluposti se može izreći u samo tri nesuvisle rečenice.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Highlander »

Da smo pali pali smo! Ali kad ustanemo bicemo mnogo jaci, jer smo naucili kako je to biti i pod brdom i na brdu! Par dana odmora pa krecemo [emoji6].

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

E pa ni mi spavati nećemo. Morali smo mnogo toga uraditi u samo mesec dana. Četiri godine nerada i spavanja zamenili smo maratonskim radom i besanim noćima. I pored silnih problema unutar organizacije uspeli smo ostvariti fantastičan rezultat. Vreme je za ozbiljnu smenu generacija i neki novi list koji će ispisati sposobni i kadri. Ukoliko i jedni i drugi budemo bolji to će biti u korist naših sugrađana.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by BETMEN »

Kad bi i oni tako razmišljali moj Debeli.
POSMATRAM VAS

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

Ma njima je samo onih 3000 u glavi

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

Highlander wrote:Da smo pali pali smo! Ali kad ustanemo bicemo mnogo jaci, jer smo naucili kako je to biti i pod brdom i na brdu! Par dana odmora pa krecemo [emoji6].
У Прњавору се ви нећете дићи никад више, најбоље да одморите од политике. Хећима да мењате за еманципованог кандидата, видите и сами да кркани не пролазе. Смрт фашизму.
Ја сам прорекла дебакл, дебакл се догодио. Широм РС.

ДАРКО ТОМАШ ДО ПОБЈЕДЕ ДЕФИНИТИВНО ОД ЈУЧЕ.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by cocacola »

Od debakla se tesko oporavlja, ali o tom nek oni misle i brinu. Mi idemo da radimo, i da ovaj grad konacno pocne liciti na nesto.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Highlander wrote:Da smo pali pali smo! Ali kad ustanemo bicemo mnogo jaci, jer smo naucili kako je to biti i pod brdom i na brdu! Par dana odmora pa krecemo [emoji6].
Tesko se vise ustaje,ovi sutiraju i dok lezis. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Highlander »

Evo ga Kamikaza prelazi u odbranu SDS-a, vjecita opozicija foruma Kamikaza, dobro nam dosao.

Prezivjeli smo i gore, ustali jaci, da necemo ovo. [emoji41]

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

SDS je preživio i sankcije i blokadu računa i smjenu 50 najviših funkcionera da neće jedan slabiji izborni rezultat.
Ne zanosite se, dobili ste vlast i radite. Zašto se samo bavite SDS-om?

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by cocacola »

Jos primopredaja nije, ce da se radi od prvog dana, no sikiriki.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Чиме сада да се бавимо него СДС-ом, неозбиљан ево сада када ти се глава охладила јеси ли сконтао зашто је народ толико замрзио Синишу? Погледај резултате, испаде да је само СДС радио за свог кандидата за начелника а сви остали за Томаша. Поражавајуће, ако се само сјетиш оне коалиције, која је тврда као бетон!

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Vrsta nije Siniša kriv za ovaj debakl. Da je izgubio sa 500, 600 razlike to bi mu se moglo pripisati ali ovo nema veze sa tim. Ovo je naišao takav trend u Republici, šta je tome doprinjelo ne znam. Sam si očekivao 500 razlike na jednu ili drugu stranu, nema potrebe da sada likuješ.

Negdje si pomenuo Vaskovićevu procjenu, istina da je bila loša.
Ali u svakoj je pisalo da je to u slučaju da su tada izbori a i on sam je u večeri poslije izbora rekao da je procjena bila loša.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Неозбиљан, одох сада да спавам. Ујутро ћу написати, ко еј крив и гдје је све киксао.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

Какав црни тренд, па ваљда си свјестан да је морао пасти јер човјек није урадио ништа, ама баш ништа. Пао је у свом селу, клели сте се да тамо узимате и да је пресуда тамо, а у Палачковцима сте били 4 или 5 партија по гласовима. Да не набрајам даље. Сдс је своје завршио, пали сте у вашим леглима на југоисточној страни општине дебакл. А северозападно да не причам.

Као члан изборне комисије сам сконтала а и чула приче народа. Оне се односе да не ружно што се лагало за ситуацију испред Ситија!!! Дакле сам хећим је крив, Мектић вам је помогао да паднете и нема даље! Моје саучешће, па тамо 2024 опет покушајте
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:SDS je preživio i sankcije i blokadu računa i smjenu 50 najviših funkcionera da neće jedan slabiji izborni rezultat.
Ne zanosite se, dobili ste vlast i radite. Zašto se samo bavite SDS-om?
SDS treba da se vrati i povrati.SDS treba na političkoj sceni.Jednostavno treba opozicija, jer bez dobre opozicije nema ni dobre vlasti.Pozitivno me po prvi put iznenadio Mladen Bosić,svojim priznanjem poraza i najavom dubinske analize uzroka velikog političkog debakla ove velike stranke.
Narvno ,nadam se da uzroke svog debakla neće tražiti tamo gdje ga nema ,kao po običaju u Miloradu Dodiku,več na jednom drugom mjestu, mislim u Sarajevu i Bakiru Izetbegoviću.
Last edited by ZMIJA on 04.10.2016. 09:41, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by cocacola »

Naisao je taj trend da je narod prepoznao da niste nista uradili, da pitas 100 ljudi po cemu cete pamtiti vladavinu Sds 4 godine, 101 ce reci po bahatoscu, neradu. Izadjes 10 dana prije izbora asfaltiras 400 m puta, i kazes mi radimo, ma daj. Ukazivali smo vam i na to da ovaj put nece proci ta fora radimo nesto pred izbore. Obistinilo se evo.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Pepsi kako se zove kad ministar, kakav takav je ali je ministar, "piša" ili kad profesorica iz vaših redova "nabija"??? Da to nije bahatost??

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

SDS je stvarao RS, i kao fenix ce da se uzdigne i da vec lagano krenu pripreme za republicke izbore 2018. I ponosan sam sto sam bio i ostacu clan SDS. Nasu politiku ne kroje ni Ramici, ni Klokici ni ostali. A vremenom ce svi vidjeti ko je Darko Tomas i kako ce on da se postavi. Vjerujte mi, Prnjavor ste poslali na spavanje. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

СНСД ако се буде понашао као СДС мислим на Прњавор, за четири године има да падне за 50%...

Искрено вјерујем да ће радити све контра вас.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Jaka struja
Posts: 11
Joined: 16.02.2016. 17:08

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Jaka struja »

:smt005
Pokemon wrote:SDS je stvarao RS, i kao fenix ce da se uzdigne i da vec lagano krenu pripreme za republicke izbore 2018. I ponosan sam sto sam bio i ostacu clan SDS. Nasu politiku ne kroje ni Ramici, ni Klokici ni ostali. A vremenom ce svi vidjeti ko je Darko Tomas i kako ce on da se postavi. Vjerujte mi, Prnjavor ste poslali na spavanje. :smt006
Spremajte se za 2018 godinu još dajte stranku Obrenu Petroviću i sigurno će te onda u beton ligu,postaćete nebitan faktor u političkom smislu.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: RE: Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Highlander »

vrsta8472 wrote:СНСД ако се буде понашао као СДС мислим на Прњавор, за четири године има да падне за 50%...

Искрено вјерујем да ће радити све контра вас.
Poceli su fino u izbornoj noci znas na sta mislim [emoji6]. Vec imaju reakcije po gradu na to sve. Samo polako...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Изборна ноћ је увијек иста, сви они гмизавци испливају на површину. Ево иде вријеме пред нама, ту ћемо сви бити и критиковати и хвалити а све зависи од власти каква ће бити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Ja sam ponovo skeptican,Darki pljescu i ulaze u cmar i prije nego je dosao,one iste jajare i hulje koje su meni 2008 i 2012 govorili da su "NAS" sjebali.Oni su oba puta bili pobjednici iako su pobjedile razlicite opcije,oni su i danas pobjedili,oni bi pobijedili i da je Sinisa uspio,oni su vjeciti pobjednici jer njima je svejedno u cijem su cmaru.Ako se Darko pusti na taj nivo a osjecam da se polako pusta onda cemo imati izbore prije izbora,vec sam jednom rekao da ovo nece trajati 4 godine ako se ne otrese ovih parazita.Paraziti su i Sinisu unistili.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply