SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Samo vi lopticu prebacite na viši nivo ,odbornici su jedno a inspektori su nešto drugo,ali ne zaboravite politiku na lokalnom nivou vi kreirate a nikakvi inspektori ,ako će inspektori voditi politiku zašto ste vi birani za Boga miloga, i koga vi onda predstavljate u skupštini :?: :?: :?:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by regeman »

o cemu tupis konkretno? Putevima ili lok.politici?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

regeman wrote: e sad, republicka inspekcija i republicka vlast je nadlezna nad rusenjem tih puteva..treba republicki inspektor da izadje i uvidi stanje i podnese izvjestaj..opstina tu jedino moze bagerom puteve lokalne da blokira ili da moljaka gore u institucijama da se to sanira, regulise, naplati...
sto se tice pristupnih puteva bice izgradjeni u skladu sa projektom citavog autoputa..mg mind tvrdi da ce sanirati taj dio puta kroz Vukovice, a ovaj novi ce biti izgradjen, ostaje da vidimo..ili mislis da sad treba renovirati put na pola eksploatacije pa da se do kraja gradnje a.puta opet srusi..
Znamo mi da su nadleznosti u njih i da je jedini nacin Bager revolucija,jer svi znamo da nece nijedna privatna Firma da sanira stetu nastalu na lokalnim putevima,koja ce da bude ogromna,jer privatnik je privatnik,gleda da izvrda i ono sto mora da napravi po ugovoru a kamo li ono sto niko nije ni pomenuo.
Mg Mind ce da sanira put kroz Vukovice,pa mozda i hoce ali ko ce da sanira trasu oko jezera,ko ce sanirati put kroz Kremnu i Jovcice itd.Ne dolazi Mg Mind avionom do Vukovickog aerodroma pa da sanira samo kilometar dva vec deru kao sivonje kud im na um padne.Znam da ces sad reci:"placaju drumarinu i poreze",pa jeste ali ne nama i ne onoliko koliko nas kostaju,ne mozemo im nista za zagadjivanje,neko ih stiti,ne mozemo im nista za pretovar,za brzinu itd,pa ko su oni da mi njima nista ne mozemo ??? Jel sad mi "narod" treba da idemo busiti gume na kamionima i bacati eksere ili trebate vi politicari da pokrenete te inspekcije i da dignete sve na noge,dok neko ne podigne dupe i dodje da vidi sta se ovdje radi.Ovo nije kriminal,ovo je nesto vise. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

KAMIKAZA wrote:Jos jednom se pokazuje da je danas drustveni interes u stvari interes kriminala i kriminalaca,a ne ukupnog drustva.Svjedok rece da je bio kod svake kuce ili kod svakog vlasnika zemljista,oko trase puta,tj zemljista koje se treba izuzeti.Evo ako bi bio dobar da nam navede imena tih ljudi,i ja bi ih obisao za cas da to provjerim iz prve ruke,pa da mu onda mogu mirno reci da laze kao Milorad Dodik. :)
ЗА МОГ БРАТА КАМИЈА , ОБИЂИ ИХ СВЕ ЈЕДНОГ ПО ЈЕДНОГ.
П.С
ЧУВАЈ СЕ РАДИСЛАВА ОПАСАН ЈЕ ПРИЈЕТИ: АУТОМАТОМ, НОЖЕМ , ПЛАНКАЧЕМ И МАЉЕМ.. :smt006 :smt006
Image

ако те било шта занима само ми се јеви , ја за разлику од неких не прозивам без аргумената..
Ако треба отићи ћу са тобом од куће до куће, само после 12. ако може док бацим штаке , јербо географски услови не дозвољавају скакање на једној нози.. :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

:D Jel vidis da nisi obisao sve :D hajd sad polako po redu i skontat ces. :D
Nije samo Stjepan vlasnik,ispred je zemljisteJozino,pa onda Vladino,pa tek onda Stjepanovo,Antino i Pilipovo,....niste vi pogresno informisani vec ignorisete cinjenicu da je i poslednje prosirenje puta uradjeno na ho ruk sistem i posto nije nikoga bilo u kucama nisu cak ni propusti postavljeni ,koji su pocupani.Sa druge strane su bile ove parcele Stjepanove koje si pomenuo koje je i Gradip nekad uzurpirao,ali za vas one ne mogu biti interesantne jer je tu sada rijeka. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Једино власницу парцеле под редним бројем 6 тренутно је недоступна, има рандеву са СВ. Петром.. :smt006 :mrgreen:
иначе је због ње и покренут процес експропријацеије , са свим осталим смо се нагодили..
Пошто ми је данас Жуна рекао , како му је у последње вријеме порастао РЕЈТИНГ , због тог пута и Врстиног тапшања по рамену уз образложење да није безкичмењак или ти да има кичму, волио би да објави која је агенција спроводила истраживања ... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

ОД КАМЕНА НИ МАРКА
Нинко ЂУРИЋ |
Министар Ђокић обишао градилиште ауто-пута Прњавор – Добој. Начелник Гатарић: Од експлоатације смо очекивали милион марака
Image
Министар Ђокић и начелник Гатарић на траси ауто-пута
ПРЊАВОР - Бацио је око министар рада и борачко-инвалидске заштите РС Петар Ђокић у уторак на деоницу у изградњи ауто-пута Прњавор - Добој, у намери да се, како је нагласио, увери да ли су радници на прописан начин заштићени од високих температура и врућина.


Међутим, као за инат, уторак у Прњавору и није био баш најпогоднији дан за раније најављену "контролу", јер су тмурни облаци и ветар са оближњег Љубића заклањали сунце. Тако су радници скопског "Гранита" и њихови саизвођачи дебело засукали рукаве и, уз помоћ многобројне механизације, пуном паром освајали нове метре деонице дуге 37 километара.

- Уверио сам се да извођачи радова поштују све предвиђене критерије, када је реч о смештају, одмору, исхрани, као и условима рада и заштити радника у извођењу послова на ауто-путу - са задовољством је констатовао министар. - Ово је препорука и осталим послодавцима у Српској, да се, као "Гранит" односе према својим радницима, што ће појачаним инспекцијским надзором контролисати ВРС.

Међутим, челног човека прњаворске општине, др Синишу Гатарића, мориле су друге природе бриге.

- Баш за градњу овог ауто-пута са нашег оближњег каменолома извезене су и већ уграђене огромне количине минералних сировина, поготово камена. Очекујемо да се по том основу у општинску касу слије најмање милион марака, али до сада нисмо добили ни марку. Са тим средствима бисмо могли помоћи градњу нове стамбене зграде, као и на други начин помоћи породицама погинулих, ратним војним инвалидима и демобилисаним борцима - рекао је на траси начелник Гатарић, и најавио да ће општинске власти ургентно отворити ово питање са Владом РС. - Поготово, с обзиром на све веће незадовољство мештана у близини каменолома, чији су асфалтни путеви већ попуцали под прекомерним и недозвољеним теретом тешких камиона.

Министар Ђокић је констатовао да је, заједно са општинским властима, Влада РС до сада издвојила значајна средства у решавању стамбеног смештаја борачке популације, међу којима је и зграда од 38 станова.

- Већ у наредних десетак дана 15 припадника борачке популације из Прњавора ће од ВРС добити неповратна средства за стамбено збрињавање у износу до 8.000 марака - најавио је Ђокић, као и изградњу нове борачке зграде, и помоћ у подизању централног спомен-обележја у граду под Љубићем и Мотајицом.

Начелник Гатарић и његови сарадници су истакли да у Прњавору на неповратна новчана средства чека још 98, а за стан 18 припадника породица погинулих и ратних војних лица од прве до четврте категорије.

УСПЕШНА САРАДЊА
ЗА разлику од републичке, на општинској сцени у Прњавору на делу је коалиција СПРС, којој припада министар Ђокић, са овдашњом водећом СДС, са начелником Гатарићем на челу. - То је у општем интересу, посебно борачке популације. То ћемо чинити и убудуће, па ћемо заједно подизати нову борачку зграду и на дуге начине помагати борце - констатовали су саговорници у Прњавору, и као конкретан пример навели недавно решење проблема прикључка воде у постојећој Борачкој згради, коју је решила актуелна општинска власт, о чему су "Новости" писале.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300 ... -zasticeni
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

svjedok. saradnik32 wrote:иначе је због ње и покренут процес експропријацеије , са свим осталим смо се нагодили..

I onda dodjem ja i kazem da lazete i dovedem jos 10 ljudi koji ni ne znaju da se radi na njihovoj zemlji. :D

svjedok.saradnik32 wrote:Пошто ми је данас Жуна рекао , како му је у последње вријеме порастао РЕЈТИНГ , због тог пута и Врстиног тапшања по рамену уз образложење да није безкичмењак или ти да има кичму, волио би да објави која је агенција спроводила истраживања ... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Pa nije Zuna bas savitljiv kako ste nam ga pokusavali predstaviti :) i mogu vam reci da je za sada jedini lik kome bi dao glas kad bi sutra bili izbori.Ne zbog onoga posla i para :D vec sto ima petlju i zato sto igra do kraja iako zna da gubi. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote: Пошто ми је данас Жуна рекао , како му је у последње вријеме порастао РЕЈТИНГ , због тог пута и Врстиног тапшања по рамену уз образложење да није безкичмењак или ти да има кичму, волио би да објави која је агенција спроводила истраживања ... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Прво за Камија да напишем, тај дио земље који се одузима је његова тазбина па зато тако добро зна сваки дио... :D А Жуну сам неки дан у кафани лично похвалио, како је једини прави опозиционар. Ко год да је на власти он је против :smt001 И сада нико ми не може рећи да није досљедан. Само да то све искористи како треба, ето њега као вође опозиције у Прњавору.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

KAMIKAZA wrote:
svjedok. saradnik32 wrote:иначе је због ње и покренут процес експропријацеије , са свим осталим смо се нагодили..

I onda dodjem ja i kazem da lazete i dovedem jos 10 ljudi koji ni ne znaju da se radi na njihovoj zemlji. :D
АХХАХХАХААХХАХХХАХАХ :smt041 :smt041 :smt041
то можеш написати на форуму, али мени не , заборављаш да ја живим у Вијачанима и свакодневно путујем. тј идем тим путем.А као друго детаљно се сваки власник испитао тако ако те баш интересује један од власника грунтовно посјдује 458 м2 земље куда пролази пут а катастарски има још 27 сувласника на стој парцели.
Треће, посјети Финку Мачинковић , па се са њом консултуј, лупаш глупости.. :smt006
KAMIKAZA wrote: Pa nije Zuna bas savitljiv kako ste nam ga pokusavali predstaviti :) i mogu vam reci da je za sada jedini lik kome bi dao glas kad bi sutra bili izbori.Ne zbog onoga posla i para :D vec sto ima petlju i zato sto igra do kraja iako zna da gubi. :wink:
Имаш пуно право гласа, гласај слободно, можеш му бити и адвокат. Сад је у неким споровима, а и секретар странке, немам ништа лично против тебе, као што ти мене вријеђаш константно.. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

KAMIKAZA wrote::D Jel vidis da nisi obisao sve :D hajd sad polako po redu i skontat ces. :D
Nije samo Stjepan vlasnik,ispred je zemljisteJozino,pa onda Vladino,pa tek onda Stjepanovo,Antino i Pilipovo,....niste vi pogresno informisani vec ignorisete cinjenicu da je i poslednje prosirenje puta uradjeno na ho ruk sistem i posto nije nikoga bilo u kucama nisu cak ni propusti postavljeni ,koji su pocupani.Sa druge strane su bile ove parcele Stjepanove koje si pomenuo koje je i Gradip nekad uzurpirao,ali za vas one ne mogu biti interesantne jer je tu sada rijeka. :wink:
Понављам мачинковић финка посједује документ да управља са земљиштем њеног оца куд пут пролази, а што се тиче проширења пута јави се у Гранит они су то направили, ја немам ништа са тим блокирај им пут.. Минирај камионе , баци се под багер, и мени би одговарао инече немаш појма каква је смрт возити свако јутро иза њих, камење пада са приколица , возе ко манијаци, прашине облаци дисати се неможе итд. итд...
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Grijesis ,nemam namjeru da te vrijedjam,ti i ja smo u dosta stvari na istoj frekvenciji :D ali da grijesis ,(svjesno ili nesvjesno) to stoji ,Finka nije Macinkovic :D necu sad da kazem kako se preziva nije fer da i ja dobijem ban,(ima Finka Macinkovic zena Marka Cukavoga ali to nije ta) druga stvar,pokojni Stjepam Macinkovic (Cupo) i njegova pokojna zena Ruza,imaju 4 sina i dvije kceri,znaci pregovori sa Finkom su nista,to je kao kad bi pregovarao sa Bobom o Jozinoj njivi jer ona zivi u Jozinoj kuci,nadam se da znas o cemu govorim.Finka ta koju znas ,nema nista sa parcelom koju kacite na skretanju sa glavnog puta,ona je od gore pomenutog Marka,tj. njegovog brata Vlade zvanog Tun...............,mogu ti pisati Roman o Drenovi i sire,ali ovo je valda dovoljno... :D
Pitaj Lidiju kako je prosla u Okolici,oko vodovoda i koga je zvala ( u stranjsku zemlju :D ) da joj objasni vlasnicke odnose na parcelama za koje je ona imala ovlastenje "vlasnika",ako budete derali,odrace vas ljudi ,jer ovo nije 1995,pamet u glavu Mg Mind je privatno preduzece i neka sebi prave put,sta se opstina mjesa u to,na kraju ce opstina izvisiti a oni kad odvezu ono zbog cega su dosli ce ostaviti kratere po putu i brdo sudskih sporova. :wink: Jos nesto,sta cete napraviti sa onim objektom od Pilipa koji je vec sada na putu,njega ne pominjes u svoj ovoj prici,a licno znam da ce uskoro da tuzi nekoga sto mu je se put prosirio do praga,zemlja je njegova 1/1 jer ima odobrenje za poslovni objekat,a nema ga na listi jer ste mu vec sada u primacoj sobi. :D ostavite se toga i to ce opstina morati da plati ako dodje do spora,ovako bar miruje. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

РЕКОХ, гранит је ширио пут, тако да ме није брига.
Пилипова кућа геде пише МГ-Минд СИЛА, знам за причу о тужби пошто сам разговарао са Брацом који користи његову земљу. А пут неће ићи онуда куд мислиш гдје има жута трака него пре Пилипове куће на пар метара преко аде па у земљиште оне покојнице. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

:wink: Nisam ja njihov Advokat,ali govorim u ime nas svih jer ce doci do suda,i mi cemo placati,kao i u svim drugim slucajevima koji su nas kostali a samo pojedinci su imali interesa oko toga,Mg Mind moze da probije put sam mi im nismo mogli nista zbog koncesije koja je bila nelegalna i nepostena po nasu opstinu,ali sad da im mi kupujemo i put u njihov majdan to smatram ludilom prve klase.Nisam ocekivao od Nacelnika da ce biti takav "beskicmenjak" i da ce se savijati kako Dodik i njegovi tajkuni pire. :wink:Ja sam drugaciji,meni mogu da izbiju zube ali ja cu im barem pokazati protezu ,necu da budem gluhonijemi posmatrac,jer mi je ostao vid i zubi (proteza) :mrgreen:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Није МГ-минд тражио измјештење него ми мјештани.Пут пролази између кућа као што си рекао поред самих пагова и најугроженије су породице, Васкова, Сретанова,покојног Савка, Андријина и Легијина :mrgreen:
Због тежине терета покренута су клизишта и куће су у опасности као и сами становници због неприлагођене брзине људи који пролазе аутомобилима кроз село, пошто тај пут води ка Равном брду и манастиру Ступљу, а реална је и чињеница да је пут преко рљевца неисплатив више за реконструисање, тако да ће се једног дана наметнутии и то питање. Е онда зашто не спојити угодно са корисним МГ Минд ће платити изградњу и реконструкцију уништеног пута а општина само експропријацију око 10 000 м2 земљишта по цијени коју правобранилаштво каже.. :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by regeman »

el sad mi "narod" treba da idemo busiti gume na kamionima i bacati eksere ili trebate vi politicari da pokrenete te inspekcije i da dignete sve na noge,dok neko ne podigne dupe i dodje da vidi sta se ovdje radi.Ovo nije kriminal,ovo je nesto vise. :wink:
ja sam protiv a.puta bio. a mnogi koji su graktal za isti sad kukaju, pa eto vam ga. Inace, ako valja dvojici odbornika taj put iz tog kraja, sto ne bi i meni iz Ilove. Ako im ne valja, nek se bune. Ono sto opstina ne smije propustiti jeste ta naknada za koncesiju, gdje ce sanirati dobar dio stete.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

regeman wrote:o cemu tupis konkretno? Putevima ili lok.politici?
I jednom i drugom
KAMIKAZA wrote: Jel sad mi "narod" treba da idemo busiti gume na kamionima i bacati eksere ili trebate vi politicari da pokrenete te inspekcije i da dignete sve na noge,dok neko ne podigne dupe i dodje da vidi sta se ovdje radi.Ovo nije kriminal,ovo je nesto vise. :wink:
:smt023 :smt023
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by BigBang »

KAMIKAZA wrote:
svjedok.saradnik32 wrote:Пошто ми је данас Жуна рекао , како му је у последње вријеме порастао РЕЈТИНГ , због тог пута и Врстиног тапшања по рамену уз образложење да није безкичмењак или ти да има кичму, волио би да објави која је агенција спроводила истраживања ... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Pa nije Zuna bas savitljiv kako ste nam ga pokusavali predstaviti :) i mogu vam reci da je za sada jedini lik kome bi dao glas kad bi sutra bili izbori.Ne zbog onoga posla i para :D vec sto ima petlju i zato sto igra do kraja iako zna da gubi. :wink:
da nije smiješno, bilo bi žalosno.

gospodin Žunić, ukoliko me sjećanje služi, godinama u politici. i nikada nije bio "miran". nikada nije znao mandat potrošiti do kraja, da ne pravi skandale po skupštini. takva mu je krv valjda. (ciganska izgleda :mrgreen: ). koji je cilj bavljenja politikom? ne, postaviću imaginarnom sagovorniku drugo pitanje. koji je cilj bavljenja trgovinom, ugostiteljstvom, pružanjem usluga. prodajom osiguranja, prodajom medicinske opreme i lijekova, rad na građevini i svi ostali oblici fizičkog rada???
odgovor je zarada.
znači pružanje ili prodaja usluga za novac. jel tako!?
e, sad, bavljenje politikom je takođe vid davanja usluga u zamjenu za novac. gosp. Žunić, odbornik u skupštini opštine, primao je odbornički dodatak i plus 2200 cca KM mjesečno. nije imao ama baš nikakvih zaduženja osim da podržava rad skupštinske većine i bude podrška načelniku opštine. dobio je direktorska mjesta upravne odbore, da može uhljebiti kadrove svoje partije. e, to je bio pravi primjer političke trgovine i dokaz da je gosp. Žunić veoma vičan trgovac u tom sektoru.
ali...
stara poslovica kaže: je.eš kravu koja daje 20 litara mlijeka, a na kraju udari nogom kantu pa sve prospe.
tako je i sa gosp. Žunićem slično. velika je vjerovatnoća, da mnogo toga gubi u narednom periodu, lično mi ga dođe žao (treba prehraniti onolika usta), ali, sam pao, sam se ubio.
i sada se našli vi, dežurni dušebrižnici. kao, fol "dobar je Žuna", ima kičmu :smt005 :smt005 :smt005
hoćete li vi njegovu djecu hraniti, kada mu već ego hranite??? ili će biti isto kao i kada vidite Branu lutkicu, sažalite se nad sudbinom pa udijelite neku markicu. iako je Brane lutkica, Božija ovčica i takav je od rođenja, nemoćan da bilo šta učini, a Brane Žunić( zamalo ne napisah i za njega "lutkica") svojom krivicom srlja niz brdo.
samo ga tapšite po ramenu, ali mu se ne smijite iza leđa, kao što to činite :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Vidiš kako znaš uzvratiti udarac prema Žuni ,akao ako tako i treba sa političkim nedoslednicima i trgovcima :smt023 :smt023 :smt023
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by BigBang »

bičbožiji52 wrote:Vidiš kako znaš uzvratiti udarac prema Žuni ,akao ako tako i treba sa političkim nedoslednicima i trgovcima :smt023 :smt023 :smt023
kakva ti je to konstatacija??? kako sam ja to uzvratio udarac Žuni? ja sam samo objektivno napisao, šta je i kako Žuna radio.
a ti nemoj rasplamsavati vatru, jer nije zanimljivo..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Kako nije znmiljiva, kad ste sa Žunom zagorćavali život svim prnjavorčanima za vrijeme Darke Tomaša,bivšeg načelnika, Žuna vam je bio mozak ćureće koaliucije,a Seka tjelo,dušu nikad niste ni imali.
Nemožeš ti Žuni ni uzvratiti udarac, to može samo kum i Nemanja,ti si obični stranački bolero.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by BigBang »

:smt005 :smt005 :smt005
koji si ti umjetnik. pa o čemu ti razmišljaš, o čemu ti pišeš?? halo :smt006 :smt006 ti si jedan obični paćenik, isfrustriran lik, koji očigledno pati jer nije uspio izboriti mjesto među skupštinskim klupama, a smatra da bi tamo bio funkcionalniji od mnogih. boli te, što jedan seka ispade mnogo pamentiji od tebe, a o žuni da i ne pričamo :smt001

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by BigBang »

ili ti je žao, što onomad, nisi uspio Seku uhvatiti za vrat i dati mu koju "vaspitnu" :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

BigBang wrote:koji si ti umjetnik. pa o čemu ti razmišljaš, o čemu ti pišeš?? halo ti si jedan obični paćenik, isfrustriran lik, koji očigledno pati jer nije uspio izboriti mjesto među skupštinskim klupama, a smatra da bi tamo bio funkcionalniji od mnogih. boli te, što jedan seka ispade mnogo pamentiji od tebe, a o žuni da i ne pričamo
Što se odmah ljutiš i nerviraš, kad se spustim na tvoj nivo, odmah se hvataš i prijetiš identitetom,da si bliže valjda bi mi i glavu flašom razbio ,nemoj se ti sjekirati za moje paćeništvo nisi mi mati,a ko je isfrustriran vidi se po ovom tvom jadnom replicijumu, u kome polaziš od evidentne osebenosti i primitivizma ,računajući da ti neću na isti način uzvratiti.
Nemoj imenice Žuna i Seka pisati malim slovom jer su vlastite imenice, a one se pišu vlikim slovom,nism te valjda dotle iznervirao da ti se ručice tresu .
A to na šta aludiraš je zasita očajnički potez i nema nikave veze sa stvarnošću i ne ljutim se ja na tebe, ti si moj zabludnjeli brat, i neznam gdje si sve izbivao cijelo ovo vrijem nema te odavno na forumu pa nema ko da zakuvava.
Pozdrav bratu i nemoj dozvoliti da te banuju :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by BigBang »

:smt006 :smt006 :smt006

Post Reply