OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

koliko si samo ti zmijo puta posjetio "doktora" i "onda", a i sada...
svi vrlo dobro znamo tvoje ode pisane kiklopu, tvoje maštarije o njemu...
ali ti patiš od sindroma sebičnosti, želio bi "njega" samo za sebe, ali znaš da je to nemoguće!! pa zato sve ostale koji su uz njega ili protiv njega, mrziš patološki!!
zreo si za "jakeš"!!!
piši nam :smt006 :smt006 :smt006
Last edited by Administrator on 26.11.2012. 22:33, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

ja se eto u tebe zaljubila ,nema veze što si kompletan idot, upravo se palim na takve kakav si ti, koliko kila težak i kad si ti stigao iz Jakeša :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Administrator on 26.11.2012. 22:32, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

pu; pu; pu, daleko bilo!!!
nije valjda da hoćeš da organizuješ "PRAJD" !?? pa polako počinješ sa homoseksualnim izjavama ???
mene se kloni :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

svitanje wrote: Neko u zdadnje vrijem lažno se predstavlja kao Kamikaza. To sad sto posto nije onaj stari Kamikaza. Koji so to ranije bili sadržajni i kreativni prilozi. Sto posto sada ga je niko skino i lažno se predstavlja.
Ako ovo čita pravi Kamikaza neka odmah vidi da li su sumnje Svitanja opravdane.
Nije opravdana sumnja ,niko nije nikoga skinuo,vremena se mjenjaju,bas sad sam napisao na PP odgovor jednom nasem istaknutom forumasu koji je isto pitao.
Moje misljenje je da smo izgubili puno,puno vremena u suludoj borbi i trazenju necega imaginarnog,ova vlast ce raditi isto,mada moja zelja nije da se ponovi sav taj scenario ali nisam ja taj koji moze da utice na promjene,pa se ne osjecam ni krivim.Stil pisanja diriguju okolnosti i cinjenice,ako se ljudi zezaju, zazam se i ja,ako su ozbiljni ,onda sam i ja takav,necu da kvarim ambijent,ali ako su glupi,ja odustanem jer ne zelim da budem kao oni. :D
Tesko je vama razumjeti nekoga ko je napisao 10 000 postova,a u njima ne zeli ni u jednom da se ponavlja ili da postovi lice jedan na drugi, u stvari to je nemoguce,ali trudim se,za moga pisanja sam milion puta razmisljao da odustanem i prestanem sve to,ali novu volju su mi davali kukavice,ljudi koji su mi za SDS ove vlasti 4 puta posarali auto,SNSD je bio bolji :D 3 saranja i jedno posipanje kiselinom :D to jos nisam stigao ni da popravim.Dusanici rade samo za mene :D ali nema veze,ja njih hocu da naucim demokratiji,oni mene redu i partijskoj disciplini,zaboravljajuci pri tome da ja nisam clan njihove partije i kao slobodan gradjanin trebao bi, mada nije tako,da imam pravo na misljenje,i iznosenje istog,bez nekih posledica po zdravlje i imovinu,
Znaci stil pisanja je uveliko zavisan od samih desavanja oko mene,ja bi naj radije pisao lijepe price,pune ljubavi, srece ,blagostanja,ali da bi covjek pisao o tome ,mora da to negdje i vidi oko sebe,gledati gladne i napacene,bolesne ,invalide,ponizene,ljude koji cute i trpe.A opet na drugoj strani ne pomicuci se sa mjesta gdje ste stajali dok gledate te slike, bez pomicanja pogleda,gledajuci jednostavno kroz te ljude,vi vidite debele masne,drske ,bezobrazne ,neizradjene,neranjavane.... koji vam tvrde da uzivate u blagostanju,a da se oni pate za vas,oni kukaju ,a gladni i napaceni cute,u takvom drustvu mi zivimo,i to drustvo diriguje na zalost nas stil pisanja. :(
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Kami :smt023 :smt023 :smt023 :smt023
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Nemoj se Kami nikome pravdati,nemaš potrebe,nije važno šta neko kaže, već ko kaže,što je u ovom tvom slučaju gdje Svitanje sumnja u tvoj identitet.
Ali dobro je, da si u ovom svom postu obrazložio zašto si, i zbog čega napisao 10.000 postova kao slobodni građanin,koji ne želi ništa više nego da kritički ukaže na neka dešavanja, u našem ovdašnjem svijetu,koga svakako treba ubrzano mjenjati jer ovo društvo prolazi kroz period haosa a ne harmonije.
Naravno tvoja pažnja u tom smislu bila je prije svega usmjerena na domaću političku i drugu scenu ,koju si posmatrao sa određene distance, i naravno da uz tu svoju prirodnu dioptriju koju ti je podarila pririoda, vidiš više, vidiš bolje i takvi ljudi obično se ne uklapaju u našu svakodnevnicu jer se kaže za takve da idu ispred vremena.
Isto tako postoje oni koji koji kasne za vremenom,koji žive u nekoj prošlosti, i koji su u principu destruktivci ,kompleksaši i koji ne vuku naprijed, već kako ono se u žargonu kaže koče uzbrdo.
Eto ,upravo u ovom slučaju Svitanje se tvojim postovima /10.000/obratilo sa sumnjom u njihovu vjerodostojnost i sumnju da ih piše jedan te isti autor, jer Svitanje nema tu širinu i dubinu pogleda na svijet koju ti imaš, i njemu se strašno dopadaju djelovi tvog pisanja,a neki djelovi koji mu se ne sviđaju, čak ga duboko vrjeđaju, jer remeti njegov pogled na svijet nije spreman prihvatiti drugo, i drugačije mišljenje od svoga, i onda su spremni ne da samo oponiraju argumnetima na kontra argumente,već da grebu po nečijim skupim autima, i li tako slično, i na takav način dolaze do izražaja i onda sebi tepaju da su demokrate i estete.
Ni slučajno ja ne mislim da je Svitanje grebalo po tvom autu, to sam navela samo kao primjer svojim tvrdnjama za određenu vrstu ljudi koji su vješto prikriveni iza raznih maski i stereotipa.
I ovdje na forumu iz aviona se vidi kako neki ljudi, koji žle na neki način da iznesu svoje mišljenje i svoje stavove o nekim dešavanjima uglavnom iz svere politike ,u nedostatku opšte kulture dijaloga, svoje skromno poznavana te materije često puta su spremni da brane po svaku cijenu ,pa čak uvredama ,primitivizmom, a ne isključuju ni svoje pesnice samo kad bi za to imali priliku.
Ovo što smo započeli nije kopatibilno ovoj temi koja se odnosi na izbore u SNSD a u Prnjavoru i šire, ali je zato Svitanje veoma zainteresovano za dalje događanje vezano za stanje u opštinskoj organizaciji narečene stranke, jer Svitanje smatra da ide ispred vremena, kao što ti ideš, a ne svata da ste vas dvoje u pogledima na ovu temu ste dva krajnja ekstrema, koji se ne uklapaju ni u jednu političku organizovanu strukturu, kao što je u ovom slučaju politička stranka.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Nije Svitanje mislilo nista lose svojom primjedbom,svi smo mi svjesni cinjenice da smo kroz razlicite interese,spremni i razlicito gledati na iste stvari.Nisam rekao za njega da je on vodja ove "macola demokratije" koja je kod nas trenutno na sceni,ja sam htio samo da upozorim na cinjenice i stanje u drustvu ,na to da nije sve ruzicasto,da uvjek ima neko kome moje pisanje ne pase,sto u prevodu znaci ,da ja nikad necu imati lijep i poliran auto vise od 5 dana,ali to je cjena koju se mora platiti da bi se izvrsio prelazak iz zlog-dobra u dobro-zlo,ako se pomirimo sa cinjenicom da treceg nema ,i dobro zlo ce nam biti super. :)
Nekad nije dobro da vidite daleko,nema dioptrije koje reducira vizije,ja na zalost ponovo ne vidim nista dobro,ali opet kazem ,bit cu naj srecniji covjek ako budem pogrijesio.Necu sada da pisem o negativnim stvarima,drago mi je da ima ljudi sa elanom,i neka pokusaju,svejedno nema sta da se izgubi.Zao mi je sto i Zuna nije mogao da dogovori dil sa vlasti,ali morao je znati da su kao i svaki put,obecanje uoci izbora samo sarena laza,stigla nas je stvarnost,na zalost prvo njega kao naj blizeg saradnika,pa onda ostale,koji ce tek da dodju na red.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

ZMIJA wrote: naravno da uz tu svoju prirodnu dioptriju koju ti je podarila pririoda, vidiš više, vidiš bolje i takvi ljudi obično se ne uklapaju u našu svakodnevnicu jer se kaže za takve da idu ispred vremena.
Ovu poslovicu mi je poslao jedan nas forumas,pa da je prenesem kao odgovor na ovo. :D
Medju slijepima je i jednooki kralj. :smt005 hvala kolezi :) ,mene ova kineska poslovica nije uvrijedila ,iako je to trebalo da bude tada,ali eto nakon godinu dana su sad oni ti slijepi (citaj vlast) a ja sam i dalje jednooki,koji ima cudne vizije i koji ipak dalje vidi od njih. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mikula
Posts: 26
Joined: 30.11.2012. 13:20

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by mikula »

OJ SREDOJAAA .... :smt006
Last edited by Administrator on 30.11.2012. 16:53, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

mikula
Posts: 26
Joined: 30.11.2012. 13:20

NOVI PREDSJEDNIK OO SNSD-a Prnjavor

Post by mikula »

Glasajte:

1. Marijanović Miodrag
2. Simić Željko
3. Malić Momir
4. Kalabić Drago
5. Zec Boris
6. Zemun Goran
7. Tomaš Darko

Pomozite Sredoju Noviću u izboru ... :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:D :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: NOVI PREDSJEDNIK OO SNSD-a Prnjavor

Post by Nicky »

Realno samo 1 je normalan, sami procijenite koji.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: NOVI PREDSJEDNIK OO SNSD-a Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Garant si miislio na komsiju Dragu Kalabica :smt005
Last edited by Administrator on 30.11.2012. 16:53, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

trtović
Posts: 17
Joined: 18.11.2012. 22:04

Re: NOVI PREDSJEDNIK OO SNSD-a Prnjavor

Post by trtović »

svi su ok,sem predloga broj 4

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: NOVI PREDSJEDNIK OO SNSD-a Prnjavor

Post by corkan »

i meni se čini da je prijedlog broj 4 oke :smt006
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

trtović
Posts: 17
Joined: 18.11.2012. 22:04

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by trtović »

nije ok nego promašaj čisi kao tes iz inteligencije

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Nicky »

Da ne bude zabune...samo normalan sam mislio = da je sposoban da vodi stranku...ovako su svi ok, samo je 1 poremecen mentalno :D

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

mikula wrote:Glasajte:

1. Marijanović Miodrag
2. Simić Željko
3. Malić Momir
4. Kalabić Drago
5. Zec Boris
6. Zemun Goran
7. Tomaš Darko
Svi kandidati su ok, samo neki nisu vakcinisani protiv Kalabriole vere,opsne zarazne bolesti :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Marjanović Miodrag je popularan u narodu, više kao ljekar i dobar čovjek. Da li ima sve potrebne vrline za vođu jedne narodne demokratske partije, veliko je pitanje. On ne može ovu tkz. partiju, prepunu likova samozaljubljenih, na način kako je to radio drug Drago.
Marjanovićev stil vladanja sličan je Draginom, ali bi se pokazao potpuno neuspješnim, pošto za "Dragin Stil" čovjek mora imati mnogo osobna, koje su literarno obrađena u mnogim književnim djelima. Doktor je dobar čovjek i on može uspješno voditi stranku samo na demokratski način, okružen većim brojem kvalitetnih saradnika.Koji su to sardnici? Isti oni koji su ga nekada izdali. Tako da je teško povjerovati, da bi se ponovo mogli dogovoriti da složno pokušaju da SNSD vrate staru slavu.
Moj izbor je Marjanović Miodrag. Ne treba zaboraviti da je on kao vođa opozicione frakcije unutar ove partije dobio značajnu podršku za održavanje vanredne Oppštinske konferencije SNSD.

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Simić kao kandidat za predsjednika Opštinskog odbora SNSD. Momak je samouvjeren da može uspješno obavljati tu dužnost. U to je uvjeren i drug Tepić Drago, nekad drugi čovjek u hijerarhiji druga Momira Maliča, a takođe drugi čovjek, u ne kratkom periodu kod druga Kalabića. Ovdje, sad stvarno zanemarimo činjenicu da je drug Simić oženio Tepićevu kćerku.
Po mom mišlljenju na jednoj demokratski organizovanoj Skupštini i sa kvalitetnim protivkandidatom teško bi mogao pobijediti.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Stvari postaju jasnije.Naravno to se naziralo od samog raspuštanja OO.Vrh stranke će ponuditi rukovodjenje strankom gospodinu Tomašu ili ako Tomaš ne bude mogao iz razlog obaveza na novoj odgovornoj dužnosti,on će predložiti drugo ime,dakle uglavnom pitaće se Darka Tomasa. Malo ljutito mi juče na skupštini ovo reče jedan od odbornika SNSD kad upitah šta ima u SNSD-u.Sve ostalo je u sferi nagadjanja.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Možda bi pored ovih spominjanih kadrovika za čelnu funkciju SNSD a u Prnjavoru, bilo dobro predližiti i Boru Bogičevića iskusnog osnivača mnogih političkih stranaka u Prnjavoru,jer bi takav kadar kao on, dobro došao svakoj političkoj stranci, ne sami SNSD u, već i vladajućoj stranci u Prnjavoru SDSu, koja i ako vladajuća, ima nekih unutrašnjih trvenja, glede teritorijalne zastupljenosti/priča se da je sva vlast otišla u Štrpce, a da su na primjer Ilove ostale bez svojih predstavnika u vlasti, jer nema više na primjer Đurđevića sdsove radilice,Brane Đurića dokazanog borca za SDS -ovu stvar,zatim Đumića iz Potočana koji je za vrijeme oporbe i te kako osjetio teret na svojim širokim stranačkim leđeima.
Dakle ako bi drug Boro Bogićević/ne mislim na Bogića Bogićevića/dobio ispisnicu iz ove poslednje stranke koju je osnovao u Prnjavoru, prepoznatljivije po braći Jugović nego po njemu, i SNSD a, a boga mi i SDS bi imali i te kakove koristi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svitanje »

Momir Malić kao potencijalni predsjednik Opštinskog odbora SNSD. Nije realno, niti bi čovek ovu funkciju prihvatio. Realno, čovjek je imao uspješnu političku karijeru, i ne samo političku već i profesionalnu. On je pred penzijom i po mišljenju Svitanja to ne bih bilo dobro rješenje, niti za Malića niti za SNSD Prnjavor.
Nakon, raspuštanja Opštinskog odbora sa Cvijanovićem na čelu, održana je Izborna Skupština SNSD, koju je organizovao prinudni upravnik Doktor Marjanović. U prisustvu lidera Milorada Dodika, Malić je za govornicom izjavio, za tada mladog Simića Željku: "Mi smo stvorili ovu političku gromadu:"
Dakle, Malić je kao dugogodišnji predsjednik lokalne Socijalističie, potom Demokratske socijalističke partije odnjegovao mnogo mladih kaddrova, tako da mirno može da privodi svoju političku karijeru, i ima ko da ga nasledi na čelu prnjavorskog SNSD.
Sasvim je druo pitanje, mogu li njegovi kadrovi ukoliko preuzmu glavnu ulogu u opštinskoj organizaciji, ojačati prnjavorski SNSD i obezbijediti dobar izborni rezultat, što podrazumijeva da Prnjavor na toj listi dobije narodnog poslanika,ali ne na kompezacionoj listi.

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by samuraj »

Uh dileme u snsd,staviti nemanjinog igrača,opet kalapčića koji u svakoj stranci dobro kotira ili taj bogićević koji bi mogao obezbijediti na sledećim izborima 1 odbornika (naravno on nebi sigurno prošao)
Ja predlažem onog gradipovca....on će vrlo dobro da se uveže sa onih 20 što drže sav prnjavor u džepu.
kad dušanić vodi sds može i bogićević snsd napred narode

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Treba čuti svako mišljenje.
Čovjek i magarac znaju više nego sam magarac. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply