OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by savaš »

darko tomaš. :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 podrška gospodinu tomašu!
Last edited by Moderator on 08.03.2013. 19:42, edited 1 time in total.
Reason: Zabranjeno pisanje samo VELIKIM slovima

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:Konačno !
Prema dobro obavještenom izvoru sinoć je u Banjaluci obavljen neformalan razgovor grupe uglednih prnjavorski aktivista SNSD a sa gosp. Sredojem Novićem,koji je nakon raspuštanja opštinskog odbora SNSD a Prnjavora, imenovan za povjerenika ove opštinske organizacije u kojoj se trebaju da provedu unutarstranački izbori pod njegovim nadzorom.
S obzirom da je razgovor uspješno proveden,navedeni izbor potvrđuje da je dobijeno konačnoo zeleno svjetlo od gosp.Novića da je unutarstranačka kampanja u prnjavorskom SNSD a počela, i da će se provoditi u skladu sa statutom ove stranke.
Od istog izvora saznajemo da je ova grupa aktivista predložila za jednog od kandidata za budućeg predsjdnika OO SNSD a mr. Daraka Tomaša i da njegova unutarstranačka kampanja može da počne,s čime se složio i kandidaturu prihvatio i sam mr. Tomaš.
S obzirom da je svoju kandidaturu za predsjednika OO SNSDa,a koju saznajemo od nekih članova imaenovane komisije zaprovođnje unutarstranačkih izbora, najavio i dosadašnji predsjednik raspuštenog OO SNSDa gosp. Drago Kalabić, prnjavorski socijal demokratri konačno mogu da odahnu, jer u slučaju da se ne pojavi još kandidata ,borba za čelnog čovjeka prnjavorskog SNSD a, vodiće se između mr.Darka Tomaša i Drage Kalabića,kako bi se konačno jednom razmrsila i završila slobodno možemo reći agonija ove opštinske organizacije.
Видим ја синоћ сиви голф двица, пун СНСД-еоваца мимоилазимо се негдје у Поточанима. Значи на састанак се ишло :D

Е једва чека резултате тих унутарстраначких избора кад буду Драго и Дарко 1:1 :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Видим ја синоћ сиви голф двица, пун СНСД-еоваца мимоилазимо се негдје у Поточанима.
Mogao si pare da zaradis od Dragojla ,samo da si ih malo gurnuo sa puta :D Veze oni nemaju, sjeli svi u jedan auto,mogla je da im strada cjela vlada. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Mogao si pare da zaradis od Dragojla ,samo da si ih malo gurnuo sa puta Veze oni nemaju, sjeli svi u jedan auto,mogla je da im strada cjela vlada.
vrsta8472 wrote:Е једва чека резултате тих унутарстраначких избора кад буду Драго и Дарко 1:1
Mislim da ovaj put Kalabić nema šanse ,a kad to ja kažem to je tako ,ja sm mu nagovjestila i katastofu na izborima za načelnika, gdje je katostofalno poražen od slobodno mogu reći političkog ausjdera,a i sam sebe je pobjedio koketirajući sa Nemanjom i sjekući grane na kojima je izlistao kao političar,to je tako u životu a i u politici ako kopaš drugom jamu sam u nju upadaš.
Ja realno snosim veliki dio odgovornosti jer sam ga i izabrala za predsjednika stranke na prošloj izbornoj konferenciji ,ali politika je takva, ona nije baš jednostavna stvar.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by karamarko4 »

he he takvog te volim zmile kad dusu pocnes otvarati,zadnja informacija iz BL je da je u igri za predsednika SNSD-a i treci kandidat nekad sam pisao o njemu jer sam i tad imao informacije a evo i istina je mlad covjek dva fakulteta bez repova itd itd,he he jedina mana iz strbaca je tacnije BORIS ZEC,mada prednost licno ja dajem DARKI jer je covjek bez greske

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Viris iz Nemanjine "gujce" :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by karamarko4 »

nazalost nekad smo zajedno izvirivali iz kiklopove pa mene darko izbaci i hvala mu necu mu to nikad zboraviti,a ti bogami ostade i ovim putem te molim da napustis kiklopovo prkno jer ljudi cekaju u redu :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :lol:

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Karamarkane,ops Danko :D :D :D ,kako su ovi odbornici sds-a pali na niske grane :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by karamarko4 »

:smt005 :smt005 ops ops jos maloo opss :smt005 :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Ajd reci bar nesto u skupstini,pa idemo na pivo :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

karamarko4 wrote:nazalost nekad smo zajedno izvirivali iz kiklopove pa mene darko izbaci i hvala mu necu mu to nikad zboraviti,a ti bogami ostade i ovim putem te molim da napustis kiklopovo prkno jer ljudi cekaju u redu :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :lol:
Ti si ;;;;;;;;; jedan totalni invalid u glavu,priprosti štrbački seljačić,koji ništa drugo nezna nego da prducka po nagovoru drugih, ti ne razlikuješ konja od magarca,a misliš da se kokoši razmnožavaju jednospolnim putem,prkno ti je omiljena destinacija, jer si obični parazit, što i sam priznaješ da te je neki Darko iz njega izbacio, a neznaš da su neka prkna dezifikovana pa paraiziti poput tebe ne opstaju na takvim destinacijama.

Ako nastaviš da na ovakav način raznsiš izmet po ovom forumu ispastš ćeš iz prkna iz koga trenutno viriš, jer na taj način ugrožavaš i svog predartora,alfa mužjaka iz Štrbaca.

Zmija je za tebe enciklopedija,
Last edited by Moderator on 09.03.2013. 08:52, edited 1 time in total.
Reason: Zabranjeno otkrivanje indentiteta forumašima
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

savaš
Posts: 107
Joined: 16.11.2012. 18:07

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by savaš »

Ukoliko izbori stvarno budu 1:1 Darko pobjeđuje nema se tu šta posebno pričati.Ima ogromnu podršku članstva SNSD-a i naravno onu tajnu podršku nekih Draginih ljudi koji iz njima znanih razloga ne smiju javno da podrže Darka.Samo naprijed Darko.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Najnovija informacija ,po saznanju da će se sučeliti sa Drakom Tomašem Kalabić saziva nekakav izborni štab,valjda onaj sa koji je već izgubio jedene izbore,pa da ne bi izgubio i ove sledeće ,to zadovoljstvo bi prepustio Goranu Zemunu potvrđuje naš izvor blizak Kalbiću.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by rocky »

Kako je bilo na eskurziji u Etno selu.... :D
Idemo dalje ...

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

мислим да дебело гријешите bičbožiji52 тј. змиле за Карамаркана :smt005 :smt005 :smt026 :smt026
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Mora da je vama zmija državni neprijatelj br.1, pa vidite zmije na svakaom koraku,čim vas nešto ujede vi mislite da je zmija,za Karamarkana je zmija preopasna jer on je obični slepić strbački :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Prema poslednjim nezvaničnim informacijama iz krugova SNSD a Dragi Kalabiću okreću leđa njegove najvjernije pristalice.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Pa nije mu valda i Zmiki okrenuo ledja :D zar se ne boji da ce ga onaj Mungos ugristi. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Pa nije mu valda i Zmiki okrenuo ledja zar se ne boji da ce ga onaj Mungos ugristi.
Nema to nikakve veze sa Zmijom,DARKO TOMAŠ ima podršku vrha partije,prije svega Milorada Dodika,nove premijerke Želke Cvijanović i mnogih drugih,a Dragi Kalbiću rade iza leđa i oni do skora njemu najodanijih,jer su svatili da Kalabić troši ljude oko sebe ,laže ,ogovara ,pocjenjuje,šprda se sa njima, zavađa laže i petlja, za razliku od Darke koji je živa suprotnost njemu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Sve ce vas protjerati u Albaniju kad se dokopa premijerske fotelje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Nemoj se šprdati ,bez obzira što je to dozvoljeno i što se ne plaća,Dragojlo je protjerao šta se moglo protjerati, ostali su samo u gori hajduci koje ni Turci nisu mogli protjerati, nije Dragojlo najcrnja ovca u Prnjavoru ima pasa i osim kusova.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:) Ja vama ozbiljno govorim a vi mislite da je sprdnja. :D Ako vam kazem da ce on izbiti na vrh,onda je to tako,ne treba biti tu vidovit,jer i logicno gledano g*vna uvjek isplivaju na vrh,pa zasto bi to sada bilo drugacije. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Jedino ako si to čuo od Nemanje i ovih iz stranke dobrih domaćina,oni kad nešto odluče to je bilo ili će biti,onda si ti zaista vidovit, i odmah me piši u red za terapiju čim prije to bolje :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Kakav Nemanja, Dragojlo vama usi zavrce. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by schwabo No1 »

KAMIKAZA wrote:Kakav Nemanja, Dragojlo vama usi zavrce. :D
[img]....jpg[/img]
Слика је непримјерена због могућег промовисања насиља над малољетницима. Било би добро да је уклониш.

Post Reply